Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ja tak niesmialo do was pukam od rana ..a tu wszystkie Diably śpia! czy mozna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja tez moge sie dołączyc ? Fajnie tu u Was ..tak cieplutko!:) ..puk ..puk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbllllaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H U R A .aaaaa...!!!!:D Melduje ..ze zaliczylam kolejny ..Wpis numer ...7 0 0 0 ...!!!! ....................................kwiat]........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA! Jiobinetsuta zaliczyła... wpis nr 7000...:-D 🌻 A w ogóle, to co ja tutaj robię?... Jest niedziela i trzeba się odkleić od klawiatury... Właściwie, to mnie tutaj nie było... Rinkingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wam 🖐️ :D Powiadam milcząco w nieśmiałości swojej, że się obudziłem!!! :D Trę oczy, drapie się, pisze się, mała czarna pita na stole obudziła mnie na maxa i dlatego sobie wołąm... Gdzie wy?!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bblllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wam 🖐️ :D Powiadam milcząco w nieśmiałości swojej, że się obudziłem!!! :D Trę oczy, drapie się, pisze się, mała czarna pita na stole obudziła mnie na maxa i dlatego sobie wołąm... Gdzie wy?!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuwam... Reszta chyba śpi. No ale ktos czuwac musi żeby ktoś mógł spać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich diablow i diablic 🖐️ :D Bylem przez wiele dni odciety od netu :O Jestescie niezle diably :D czytalem wyrywkami bo nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego, takie tu zamieszanie :D Postaramy sie odpisac na wasze posty jak wyladujemy w Kanadzie, dzisiaj jest nasz ostatni dzien w Polsce, jutro o 5:00 rano Linking zawiedzie nas do Pragi skad odlatujemy. Linking to swietny facet :P, a jak swietnie spiewa i gra na gitarze, chcialbym tak :) dziewczyny przykro mi jednak, on jest juz zajety :P Basia oczywiscie pamietam ciebie, bylas jednak krociutko, a szkoda :) aniolka 🖐️ gdzie bylas jak ciebie nie bylo :) Fajnie poczytac o zawartosci waszych torebek :D Amok, Kofeina jesli sie nie myle wy jestescie nowe/i diably :D witam pod lozkiem :) Linking wspominal mi ze mieliscie nastepny zlot w Warszawie, szkoda ze my tak krotko i nie moglismy tam do was dojechac. Mam zamiar o tym poczytac jak wroce do domu, bo teraz nie mam czasu. Bylem przedwczoraj w stauracji w Piekielku, w Kudowie Zdroj :) Ciagle gdzies jezdzimy, zwiedzamypiekne miejsca, zaliczmy po drodze kawiarnie i restauracje, jest superowo, zyc sie chce :D Pogoda nie dopisala jestesmy z Anielica przeziebieni, goraczka,krople do nosa i inne leki, ale nie mozemy usiedziec w domu i jakos musimy sobie radzic. Szkoda ze mieszkamy tak daleko od Polski :O Dzieki za pozdrowienia dla nas, myslimy ciagle o was i o tym spotkaniu we Wroclawiu, bylo naprawde cudownie i warto bylo przyjechac do Polski chodzby dla tego zeby sie z wami spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj znudzonycenzura... Miło mi poznać chociaż.. Kiedyś już mieliśmy chyba mozliowść pogadania. Byłem wtedy pod innym nickiem i chyba kims innym (troche). Nie ma do czego wracać ;) Bywam u Was czasami pod łózkiem bo fajnie tu i cieplutko a i czasem zobaczę nick na którego widok serce mi bije szybciej i robi się błogo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrooocilem ,HUrrrrrrrrrrra ....Przynajmniej ja sie ciesze ...ze jestem spowrotem w necie alez mnie dlugo nie bylo! .10 tygodni i 4 dni to chyba diabelski rekord ........Bede zagladal jak sie da ale pewnie troche mnie j bo dostalem niestety awans ....i od cholery roboty .......Czy mozliwe jest dostac awans i nic nie robic ?...............No to jak pijemy cos czy nic ?Zdiablona gdzie ty ? Flaszka czeka ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo Wind...na flaszke z toba to ja sie pedem pchammmmm:) dawno nie pilismy robalowy:) a gdzie prezent dla mnie...robiles ostatnio zakupy ...wiec moze jednak uprosilam jakis maly gift dla siebie;) no to pijemy...co polewasz????ale sie ciesze ze cie widze....hurrra:D Znuuuuuudzony....milo cie widziec...oj uszy was z Anielica palily...wspominalismy was strasznie duzo i strasznie cieplo...oj slowo daje cholernie milo bylo was poznac:D Amok:) Arabeska:) Casablanka:) Dobry:) Gio:) gratulacje:D:D:D nalezal ci sie tez zaszczyt:) Linku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ździra
Fajnie tu u was ! Wódeczka się leje prezenty rozdają ! Chyba będe tu częściej wpadać ! Pozdrowienia dla wszystkich diabloncych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ździra...hehe...ni tyle leja co rzuca flaszka i znikna:( to do ciebie Wind bylo:P no to wypije inna raza....poki co ide sobie pobawic sie zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tylko po ogień wpadłem ...:D..bo lecem na rower:)..no ..chciałem przypomnieć ..by trzymać kciuki za Tygrysa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Oo teraz to mam taakie zaległości... ojoj :) Zdiablona ja tylko raz wspomniałam, ze niezłą tą mini miałaś na zlocie ;) (coś tam kiedyś chciałaś jakiś wyjaśnień ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na uno momento...:D J-23 NewBorewicz ..>>>.. słowo sie rzekło..kobyłka u płota..:D.. smyk 3 ..czeka ..na odpalenie ..! Chyba skasowali twoj topik ..w ktorym wczoraj w nocy pisalismy ..:D..czyzby po moim ostatnim wpisie ..? :D..a tak sie staralam ..! Pozdrawiam wszystkich ..do wieczorka ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytam i czytam zaległości i rechoczę co chwila :D:D:D:D A tu jeszcze tyle tego... :D aż mój Anioł nie wyrobi z tym moim wyciem ;) ;) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam podpisac liste diabelskiej obecnosci i zaraz znikam do wieczorka .Fajnie ze mnie pamietacie ,Znudzonycenzura nie wiedzialam ze jestes w Polsce!Przyjemnego pobytu ------ chociaz to twoj ostatni dzien to mam nadzieje ze masdz mase milych wspomnien . Giovinetta ---no ciebie to napewno nie zapomne --masz moja gwarancje na to!! Kasiek ---- buziaczki Ateraz biore kierunek na wycieczke majowa z rodzinka .Do uslyszenia /mam nadzieje!/ wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - o zn nowy nick ;) ja chyba Cię nie znam, chyba że miałaś inną ksywkę przedtem (nie doczytałam jeszcze do poprzedniej strony :D) Echhh niestety mam tyle spamu na tlen.pl , że zablokowałam domeny hotmail.com i yahoo.com - piszę, bo chyba widziałam raz takiego maila Błazna Znudzonego naszego :D jak jeszcze ktoś ma tam maila, to niestety do majorka nie dojdzie emalia ;) Jeszcze jestem na 14maja.. chyba go nigdy nie skończę, bo posty co minutę czy dwie się tam pojawiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles - 🖐️ Znudzony - witam! jak to gdzie byłam? w niebie! Zdiablona - głównie dla ciebie tu wróciłam! Zajrzałam po długim czasie, przeczytałam o zlocie i przypomniało mi się, jak piłyśmy ace, jak tańczyłyśmy rumbę ubrane w liście kubańskiej palmy :D I właśnie usłyszałam aż w niebie, że mówiłaś o mnie na zlocie...i wróciłam (nie, nie było mnie na zlocie, nie ukrywałam się :)) Jestem bardzo zapracowany aniołek (takie czasy - w górze też ciągłe nadgodziny!) i dlatego nie miałam czasu na diabły, bo życie tu wymaga ciągłego śledzenia, co się dzieje. Ale będę jednak wpadać. Tylko rzadziej. W końcu kto, jak nie aniołek-stróż, zadba o duszyczki diabelskie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołka... :D:D:D:D No wiesz... jak mogłaś tak zniknąć, że zapomniałam, że żyjesz??? nieładnie :) Ale miło, że jesteś znów ;) A czy Ty nei z centrum Polski naszej kofanej jesteś ? (bo my z Małą cały czas kołujemy jakiś zlocik :D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samego centrum, Majorku (z nieba wszędzie blisko :D), jestem na zlocik chętna, zlecę na skrzydłach, byle by w weekend; może się przydam organizacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest diabeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo jesuuuusicku.... ;))) mortifer (co To chyba inaczej się tera zowie...).... \"Jeśli choćby przez moment była nieszczęśliwa, to tylko dla tego, bo pan Bóg dłubał sobie w nosie i zamiast niej myslał, gdzie gilów sie pozbyć \" :D:D::D:D:D:D:D::D:D:D ze śmiechu zawyłam w niebogłosy (aż dziw że Anioł z kuchni nie przyleciał)... zaczełam siękiwać ze smiechu, ślina poleciała.. bo gęby sięnei ało przymknąć... łzy po oczach poleciały... jeszcze się uspokoić nie mogę... no taki tekst mi tu walić.. toż to zabójstwo dla mnie :D:D:D:D::D:D:DD:D::D:D Aniołka :D:D my w Łodzi kombinować chcemy :D tylko nie wiem kiedy ;) weekend mówisz.. to chyba raczej niedziela, bo mnie Anioł już cyklicznie do rodziców na działkę zabiera (robotę tam ma :0 ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, to ja na momencik tylko. Po pierwsze DZIEKUJE za kciuki :D Musze przyznac, ze dawno tak zabwanego egzamonu nie mialam :P Najpierw polowa naszej grupy wlazla do sali wczesniej siedzimy gadamy a tu nagle wchodzi jakas pani i zaczyna wyklad z ... prawa!! Bo sie okazalo, ze przed nami sa tu zajecia z prawa, ale najzbawniejsze jest to, ze z tamtej grupy bylo KILKA osob a reszta to my :D Pani sie chyba nei zorientowala, za to mysmy mieli super ubaw. Ja z kolezanka to z 15 minut kwiczalysmy ze smiechu, zesmy utknely na jakism wykladzie :P W ogole ludzie z mojej grupy siedzieli uchachani wszyscy :D Egzamin. 10 grup bylo!!! Ale oczywiscie, grunt to kombinowanie, pomimo, iz profesor stal nam nad glowami i kartki podpisywac kazal, nie zrobilam tego i sie potem elegancko z kolega siedzacym dwa rzedy z tylu grupami wymienilam, tak ze z kolezanka to samo pisalysmy :D Pytania byly takie, ze w polowie przypadkow tresci nie rozumialam :D No ale od czego sie koeldzy i kolezanki :D Pelna wspolpraca i mam wszystko :D Nie wiem czy dobrze, nei wiem czy zle 3/4 tak samo jak wiekszosc :D A teraz wazniejsza sprawa. Magisterka. Kofi z pokorna mina, przyznaje Ci racje. Nie wolno odkladac na ostania chwile!! 30.V. musze oddac oprawiona mgr. Mam jeszcze 2 rozdzialy nie napisane, a wiec i nie sprawdzone. takze do czw. musze chociaz jeden napisac i promotorowi zawiesc... (on jest tylko w czw. i ndz.) Wiec pod lozko wlazic nie bede, nie moge... qrde mam siedziec i pisac!! takze jesli mnie ktos tu zobaczy w nie w godzinach pracy, uprzejmie prosze za uszy wziasc i wytargac, w dupsko kopasa dac i do worda zagnac. Powiedzialam HOGW. Pisze mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×