Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Słuchajcie: Ranek, hotel, facet śpi, nagle dzowni telefon. -Czy pan zamawiał budzenie na siódmą? -Tak, dzię.. - No to szybciutko wstajemy, bo to już dziewiąta!!! :):):) Coraz więcej tego słoneczka:) Aż się nie chce rabotać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień doberek :) Ale nastukaliście, znowu musiałam trochę poczytać, żeby się zorientować co i jak :) Jaki miałałam od rana stres! podchodzę do kompa, włączam power i NIC. Boże myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Tak sobie pomyślałam, że to jakaś kara czy coś i że mnie od kafe odcięło i co ja teraz biedna zrobię jak nie rozpocznę dnia od naszego diabełkowa. Zrobiłam nura pod biurko i w kable :P no i jakoś mi sie udało, mam złote ręce, które leczą :D Biedne nasze chore diablice - nie martwcie się, od soboty ma być poprawa pogody, będziemy się wygrzewać na słonku i zdrowie wróci :) Akara ---> czy ja dobrze przeczytałaś, że planujesz Poznań odwiedzić w lipcu? Koniecznie musimy się spotkać na troszkę dłużej niż ostatnim razem :D hihi Tygrys ---> fajnie, że praca już zakończona i poprawiona. Udało się drukowanie? Kiedy masz obronę żebym nie przegapiłas kciuków trzymać :) Witam nowych przybyszy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam:) Bo tak naprawdę to włazłam i nawet się nie przedstawiłam:) Strasznie tu u Was fajnie, jeśli można, zostane sobie trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nic nie widzę! :-( Widocznie jeden dzień na tydzień ma mi wystarczyć do szczęścia! Tygrys - dzięki za zdjęcia! Widać, że dobrze się bawiliście! Tylko gdzie to zdjęcie z twoją nogą?! Kofi - dzięki za info! ;-) Pozdrowionka dla wszystkich diabołków! PS. Trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki wieczorem, po 19! Nic nie powiem, ale trzymajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..wstalam ...ale tylko dlatego tak pozno ..ze czekalam na cos obiecanego od ..Tygryska ...!!! ...nie spelnilo sie ...zapomniala ..wiec wstalam ...!:) Tygrysek ..>>..dziekuje za pobudke ...przypomnij sobie co mi obiecalas ... ...\" Gio...wstawaj szybciutko...bo jak nie wstaniesz to ..Cie brykne ...!!!\".. ...nooo i co.....???? :D dardanele..>>..witaj w klubie ..dla mnie kazdy nowy Diabel ktory jest fanem Footballu ..jest na wage zlota...!..mecz byl ..calkiem niezly jak na Final ..! ..narazie ..wszystkich pozdrawiam ...wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diabloki:) czytam wlasnie zaleglosci z wczoraj Tentaga...jaki cuuuudny ten bialy mis:D:D:D bialegoooo misia aaaaa a dalej nie pamietam slow hihihi i bardzo mi sie podoba to dochodzenie;):D Biedroneczki sa w kropeczki i to chwala sobie:) ja o mnie powiem tyle ze z wawki i slicznie siem prezentujem jak swiatla za duzo nie ma :D:D z wawki jestem i nic wiecej mi do lba nie przychodzi Linku no skoro ty zamiast pracowac odwiedzasz stronki dla doroslych to samzes sobie zawinil:P:D Margotko...dawno ciem nie widziaam:( fajnie cie widziec:D Dobry...bo ja do zebrakow mam wyjatkowa slabosc;):D Gio no ja wiem co znaczy...co do reszty...diabli wiedza;):D nooo widze szanse na kolejny zlocik w wawce Margotka ...Akarka...tubylcow nie spomne...mmmmm:D:D:D Mala nie ma chorowania!!!!!:) Nina :) Dardanele:D Tygrysku jak to gdzie piesn poranna;) ugrzezla ci w mordce:D siem popraw bo mi sie zle budzi bez piesni...kiedy idziemy na pifffffo albo bimberek???? kcem siem rozerwnac...moze jeszcze sie kto skusi z nami..hihih...cza by jakis lokal znowu skreslic z listy:D:D:D Szafirku :) a ja tak kiedys szukalam takiej fachury...i gdzie wtedy bylas??:) Amok jest pewien sposob na dentyste...ale to musi byc facet...hahahaha:D Szam....czesc:) dasz sie namowic na wychodne???? Air:D Ghana...to co to za zdjecie bez nogi tygrynia:O:O:O ja takiego nie mam;):D a tak wogole to zaczynam kochac moja robote..hihihi...szef zapomnial wylaczyc swiatla i rozladowal akumulator, no to dal mi auto i kazal godzine po miescie jezdzic zeby naladowac baterie...hihihi...a ja myk do domku i auteczko sobie samo hula a ja mogem tu z wami....hihihihi obra ja serio na piwko sie bym wyrwala...kto mnie wesprze???? Tygrys...Szamka...Gio....Tentaga...no ktos tu jeszcze byl z wawki....bo jak nie to sama pojde!!!!!:D rzucila mi sie z slepka taka knajpka ...tylko nie wim gdzie Tygrys czy jakos tak...moze warto ja stestowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. jest lepiej..;) Akara :D A na zewnątrz to jest ciągle tak jak jest, słońca nie ma, szaro ponuro i w ogóle niezachęcająco.. Nie chce mi sie wyściubiać nosa za drzwi.. ale na 16 musze być w urzędzie... ech Tygrysek :D ❤️ dzięki za obudzajke.. i w ogóle wiesz.... Kiedy Ty sie wyśpisz.. 🌻 Szam --> jak samopoczucie dziś :P:D:D:D Trzeba leczyć czy nie? :D aa.. juz doczytałam ze nie trzeba :) KoFi ---> mmmm.... Truskawki....:):):) Jestem chora na punkcie owoców.. :P haha, polska radosna twórczość... :D:D eee.. ja też pływać dobrze nie pływam :P:D A takie jeteśmy nadmorskie... :P Zosia, Nina... ---> ❤️❤️❤️ :) I przytulas bardzo mocny!! Słoneczka, skowronki... Jeśli coś w tej przestrzeni było..;) blisko Was... to na pewno posłało Wam uśmiech.. Dardanele 🖐️:) Biedronka :) Ja zawsze geografie lubiłam.. :) zazdroszcze z tym Krymem... A o Sudetach to nawet wiedziałam... :D Hehe.. też choruje na kotka małego ;) (tyle ze już mam psa-owczarka podhalańskiego i 11-letnią kotke, która jest zazdrosna i inne koty straszy jak je przyniose :P;) ) Tentaga.... :D:D:D zabawa w białego misia.. Nawet nie bede próbować :P Linking :D:D:D Rozbawiłeś mnie.. z tym monitorem haha. A ten temat.. to skąd wytrzasnąłeś... :P:D \"stratygraficzne zmiennosći stałych izotopów... blee \" :P;) Blondi.... :D🌻 Akara --> zimne noce masz...?:P:P A Ronald to gdzie nocami wybywa? :D Gio :D masz super stopke 🌻 Kurcze, nie oglądałam meczu.. ale za to wygadałam sie z Tajgerkiem :D ❤️ tralalalalalaa... :D:D:D;) Buźka Tygrys 👄 Margot --> a nad morzem.. tez bedziesz? :D Albo chociaż w poblizu? Coś mi świta.. ze moze Bydgoszcz? :D O, Akara też bedzie... :) Trza jakies spotkanie zorganizować :classic_cool: Nono... Wrocław i Praga.. Marzenie :) Szafirek, zadziwiesz mnie coraz bardziej.. nie dośc ze jacht, pilota uprawnienia.. to jeszcze na weterynarii sie znasz...? :D wow.. Mniam, całus czekoladowy hihi :D Air --> :D tez sie cieszymy ze z kompem wszystko w porządku i ze jestes :D 🌻 :) No z tą poprawą pogody to ja chcę mieć słonecznie cały następny tydzień :D ma być 30 stopni :P inaczej zabieram zabawki i ide do domu :P Fajna stopka.. też sobie zmieniłam.. :D Ghana --> ok, trzymam kciuki... :) 🌻 Zdiablona :) 🌻 Do wieczorka... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie! Gio, Dardamele - u mnie żałoba, prawie się popłakałam, ja byłam za Monako!!!!! Uważam, że sędzia ich przynajmniej 2 razy skrzywdził, bo nie było spalonych, a jakby pierwsi strzelili bramkę, to mecz by sie inaczej ułożył! No ale te 2 bramki praktycznie pod rząd - tragedia... Ale przyznam, że mecz całkiem, całkiem, chociaż Monako rozegrało już lepsze mecze w tej edycji! No i Wisła nie będzie rozststawiona, no i pewnie szybciutko odpadnie... Ale to tylko sport! Tygrys - gratuluje! Wszystkim chorym, ży czę powrotu do zdrowia, ja też się nie najlepiej czuje, ale podobno w weekend ma być ciepło, więc jak się wygrzeję na słonku, to mi się napewno polepszy :-) Akara, Margot - czy wy też nie przyjedziecie do Krakowa! No wiecie co! Trzeba odwiedzić dawną stolicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, Gio - meczyk był faktycznie całkiem przyjemny:) Ja byłam stanowczo za Porto, mnie się w ogóle Portugalia marzy w całej rozciągłości... Dzięki za przyjęcie:) Akara, jak tam zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam się pożegnać...no może nie na zawsze :P, ale teraz nie mam głowy do neta. Musimy z Blondynem doprowadzić przeprowadzkę do końca 😠....i napiszę być może z nowego mieszkanka.:D Cześć, papa wszystkim 🖐️ :D;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - czekamy w takim razie! Będziemy tu jak wrócisz! Dardanele - może i mi sie Portugalia marzy, ale to nie ma nic wspólnego z futbolem! Poprostu bardziej mi się podoba gra Monako, taka bardziej spontaniczna! Porto jest świetnym zespołem, ale dla mnie nie ma u nich tego czegoś... Chyba nie umiem tego wytłumaczyć! Nic to niedługo mistrzostwa Europy i to w Portugalii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare drobnych poprawek ale ogolnie promotorowi sie podobalo :D Aha, obrone mam 23 lub 24 czerwca :) Air --> lapki, ktore lecza :D Ghana --> jest przeciez!!! to na zewnatrz :) Szamcia --> :D fajnie, zez zadowolona :D Zdiablona --> nie wiem kiedy, na razie sesja na glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Glos mi niemalze odjelo, zostaly pomrukiwania zdartej plyty :-D (na szczescie tutaj mi glos nie potrzebny). Zaczal sie kolejny dzionek mojego aresztu domowego, chlip, chlip. Generalnie jednak czuje sie ciut lepiej, dobrze mi sie spalo, wiec mysle ze wszystko ma sie na dobrej drodze. ghana, Krakow tez chcialam, ale moze w przyszlym roku, bo w Krakowie juz bylam, a Pragi nie widzialam, a w 2 tygodnie (tyle moj Aniol ma urlopu, ja zostaje jeszcze na tydzien nad morzem z kolezankami) jednego i drugiego nie da sie zobaczyc (tzn. pewnie by sie dalo, ale by sie biedactwo umeczylo ciagle za kolkiem, a to w koncu jego wakacje, nie?). elles, noce zimne za oknem, w domku cieplutko :D (tym bardziej, ze ja sie w lozku rozgrzewam lepiej niz termofor z goraca woda - zawsze tak mam), marudzilam na zimne noce, bo wlasnie przez lazenie nocami dopadlo mnie to swinstwo. Zdiablona 🖐️. Gio 🌻. AIRka, zobaczymy co da sie zrobic :). Amok, tak duzy a dentysty sie boi? A fe! :D :D ;) :D Blondi, no co Ty, burdel opuszczasz??? Srednia zarobkow nam bez Ciebie spadnie :D ;). Ooooo, Szafirku, a ja kiedys chcialam byc wetem :), dawno temu, z milosci do zwierzatek. Milosc zostala, ale pojawilo sie tez obrzydzenie do krwi ;). Tygrys, trzymam kciuki zebys nie musiala zbyt wielu poprawek wprowadzac :). A w ogole to gratulacje! 🌻 dardanele, Nina, szam: witam i o zdrowie pytam ;). mala, robie co moge, ale cholerstwo wyjatkowo uporczywe jest, grrrrr 😠. Tentaga, a Ty tez chetny na spotkanie lipcowe? :) Kofi oczywiscie teraz nocke odsypia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - no dobra nie zostaje mi nic innego jak wybrac sie do tej Warszawy! A Praga jest piękna - naprawdę warto zobaczyć! Tygrys - Gratuluje! A w twojej wypowiedzi chodzi o słonko, tak? A ja o tym pisalam na pajacyku :-D Ale powim ci, ze to za oknem to tak nie grzeje, jak to w Opolu! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Jestem na kompie tylko na chwilę, bo bardzo późno wstałam (po 12 ;) ) i zaraz wybywam z domku. Chciałam tylko powiedzieć, że nadal jestem jednak u mego Niepokornego - między nami na razie ok :) i dlatego pojechałam do mojego domku tylko w odwiedziny ;) Zdiablona (tylko zdążyłam przeczytać to co do mnie napisałaś) z tymi fajowymi też mam dobry kontakt, także przez net :D Sporo tych stron natrzaskaliście.. ale będę miała czytania.. i odpisywania :) :) to spadam ;) 🖐️ i 👄 całusek dla wszystkich Diabołkóow Kofanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ ! ZIMNO MI!!! Nepalu nie oddam Szafirku :P - poszukam następna dla Ciebie. Zmiatam nielugo do Malborka. Trzymajcie się nieznośniki! :P Pogoda do bani, ale przynajmniej śnieg nie pada tylko chmury sa i deszcz cop pół godziny leje. Co tam..pokicamy po zamczysku, spędzimy wieczór z ciekawymi ludźmi i będzie fajnie. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku buuuu😭 no to niedopsze ze sesja:( to szybko zdawaj siem obraniaj i idziemy w tango:) juz wiadomo ze szybko umiesz;) no ja mysle o pracy magisterskiej:D przeciez nie o czym innym:) dla reszty buziaki :D i inne takie Akarko zdrowiej i hehehe...za te zarobki:D:D a moje dziecko bedzie cos od ciebie chcialo...to maila jej kaze wyslac do ciebie ok??? Wind a ty wpadles i cie wywialo?:P:D Aniolka...wraaaacaj!!!!:) Seniorita taz bylas jak po ogieniek piekielny????:(tez wracaj...cza impreze robic pod wyrkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje jak z cebra, a ja musze wyjsc ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuu chyba znienawidze maj :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, jakie zarobki??? Ja chyba mam problemy z kojarzeniem :D. Maile moze slac, czemu by nie :). Koffi, Malbork??? To TAK blisko do Kwidzyna! Ale masz fajnie :), pomachaj ode mnie Zamkowi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna
zapale swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wkurza mnie
dodawanie tej cholernej 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie
troche to potrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, krocej niz myslalam :). Popieprzyla sie ta pogoda, nie mala? Kiedys maj byl taki piekny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, od wczoraj wychlalam pol sloika miodu (w herbacie, oczywiscie), moje kochanie jest takie pomyslowe, ze postawilo czajnik z herbata na piecyku i teraz mam non-stop ciepla herbatke pod reka, dobrze mi, nie? ;) Ale na miod to chyba pozniej dlugo nie spojrze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, a próbowałaś ten miód z cytyną wcinać? Mnie pomaga i jest pyszota! Cytrynę w plasty bez skórki do kubasa, zalać miodkiem, niech chwilkę postoi, potem wydeptać łyżeczką, żeby puściło sok. Cytryna żeby puściła, znaczy się:):) No i potem to wciągać powolutku... Spróbuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, a próbowałaś ten miód z cytyną wcinać? Mnie pomaga i jest pyszota! Cytrynę w plasty bez skórki do kubasa, zalać miodkiem, niech chwilkę postoi, potem wydeptać łyżeczką, żeby puściło sok. Cytryna żeby puściła, znaczy się:):) No i potem to wciągać powolutku... Spróbuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje jutro, bo nie mam juz cytryn w domu, a moj luby dzis tylko wpadnie do domu z zarelkiem na wynos dla mnie i zaraz wypadnie, bo ma dzis ostatni dzien kursu polskiego, wiec czasu na zakupy miec nie bedzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrr nie bylo Neciku przez jakies pol godzinki!!!! Aaaa zajrzalam do torby, zeby wyjac mgr i przypomnialo mi sie, ze mialam Wam powiedziec, co u mnie pod uczelnia w gazetce rozdawali :D Szampon i .... prezerwatywe :D :D :D Bo najpierw idzie sie pod prysznic umyc wloski a potem :D Ghana ---> tiaaak, chyba o slonko mi chodzilo :D Elles --> w nastepna sob. lub ndz sie wyspie, zaleznie od tego kiedy mam egzamin, bo nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×