Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość o co chodzi
moze mi ktos napisac o co chdzi z tym diablem? o czym jest ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po kolei... Kachni... Myslę że do mnie ten tekst o fotkach. Chętnie.. Ale ja nie mam ZADNYCH namiarów na Ciebie... :( Majorek... Może... Ale popatrz kto obok tego palanta siedzi... Pomaranczowy... Diabeł to taki z rogamy, nogamy z kopytamy.. I temat jest własnie o nim bo by jestesmy czcicielami tego własnie wyżej wymienionego diabła z rogamy, nogamy z kopytamy i ogónem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..>>..ales mi poslodzila ..:D..cos mi sie przypomnialo ..jak swojemu Aniolkowi do komorki krzyczalas ..ze ...jestes w knajpie i jestes zajeta i ze .nie masz pacjenta\"...Czy nie pytal czasem ...o szczegoly..???:D majorek >>..popieram ..blacha ..czyli fura ..nie zdobi czlowieka ..no chyba ze ..furmanka ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok .. blachara ;) albo typowa blondynka dowcipowa.. z takimi nie ma perspektyw na życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nadal nie wiem o co chodzi
ludzie o czym wy tu wypisujecie bo juz naprawde nie wiem moze znajdzie sie jakies kto mi napisze tamat jest o tym czy tamtym pleeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaseeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą co były perspektywy \"na życie\" to ja się ożeniłem. I juz dziękuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł joł joł joł :D Gio ---> jesteś the best :) ❤️ Amok ---> kto siedzi koło łysego w samochodzie? Blond lafirynda, z małym rozumkiem :P Nie daj się nabrać. Ciesz się człowieku, że miałeś miłe spotkanie z sympatycznymi ludzmi i nie myśl o tym ile masz lat, ważne są fale na których ludzie nadaja i ważne żeby były zgodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy... Łojezu.. Taki jeden facet obudził się i patrzy a tu mu po łózkiem cos mryga.. Patrzy dokładniej a to kudłate i z kopytami... No to założył topik bo w strachu był.. I tak zostało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomarańczku ---> nie można napisać jednoznacznie o czym jest temat. Bo temat jest o wszystkim, choć niektórzy sądzą, że jest o niczym. Po prostu taki sympatyczny, koleżeński temat, piszesz co ci w duszy gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na \"Krolu Arturze\", takie sobie ;) Jak widze odbyl sie koljeny zlocik :) Duzo ich tego lata chyba bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio!!!Znow sie poplakalam, cholera :D:D:D Ty to mnie rozbawic potrafisz :D Nie pytal o szczegoly, i dobrze! :D :classic_cool: Amok, jesli pod Twoim nickiem jest email, to wysle na niego swoje namiary, a Ty szybciuchno mi wyslesz foty, OK? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni... Jest i wysyłaj.. A z tym szybciuchnym biegusiem to nie tak szybko bo musze te zdjątka zmniejszyć.. Bo je robiłem w \"profesjonalnym\" :):):) formacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio hehe ciekawe o co pytał :) Amok :0 zdarza się.. ale to nie znaczy, że resztężycia masz się męczyć ;) hehe fajnie wytłumaczyłeś pomarańczowemu :) AIR joł ;) Tiger, to mówisz, że film przereklamowany ? Kachni ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - namiar juz poszedl. Nie gadaj mi tu o \"profesjonalnych\" formatach, bo ja prosta baba i sie nie znam :classic_cool: Prosze fotki :) dzisiaj :) ;) Co Majorku tak Ci oczka mrugają?:D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ---> a ja myślałam, że ten film będzie fajny :O To szkoda iść do kina? Powiedz mi czy mogę go spokojnie na kompie zobaczyć. Bo szkoda mi pieniędzy jak jest średni na jeża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pomaranczowa co to nie wied
no to tera wiem , tylko co cholere wam pisac takie bzdety?? zajmijcie sie ciekawszym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni... Wysyła się własnie... Pomaranczowy... Jak Ci się nie podoba no to... (niedomówienie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - dziekuje!!! :):):) Widze, ze idzie jakies ciezkie mailisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni... Wysłało sie... Powinnas już mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam wszystkim:) Gio- jak zwykle przebojowa i tak trzymaj ,swietna z Ciebie kobitka:) Amok- jak porsche czyni czlowieka? Tygrysek tez widzialam Krola Artura i tez daje 3 gwiazdki tak jak i 3 gwiazdki dla THe village... Ktoras tu z dziewczyn mi kiedys poradzila zeby posmarowac sandaly japonki kremem jak obcieraja chyba Majorek jezeli dobrze pamietam.Dziekuje:)Ten sposob dziala:)Nic a nic juz mnie nie obcieraja:) Ja nie bylam na zjezdzie ale tez poprosze o zdjecia plissssssss A ja siedze i sie opalam mam wakacje i nic nie robie hihihihi:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark witaj :) Niestety ;0 to nie byłam ja, u mnie to jakoś przeszło samoczynnie ;) Brawo, trzymaj tak dalej i ciesz się wakacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porsche czyni człowieka lepszym. Bardziej wartowciowszym. Godnym zaufania. A jako faceta bardziej pożadanym... No i bardziej meskim... I zeby nie było... To nie moja opinia. To o mnie opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRek ..mam nadzieje ze my sie tez spotkamy za niedlugo ..gdzies ..tylko bedziesz musiala zblizyc sie troche w strone Stolicy ..:) kolezanko pomaranczowa ...>>..jeszcze sie taki nie urodzil co by mu sie udalo NAM wypersfadowac gooopoty z glowy i ..spowodowac ..zmiane tematu..wiec i tobie sie nie uda ..!!!... ale Ty zawsze mozesz ...bryknac sobie na inny topik .... Tygrysek...>>...🖐️ ...co myslicie o kolczyku w pepku ...?..tak sie tylko pytam ..bo cos mi po glowie chodzi ...wlasnie ogladalam program .. Jakby ktos nie zauwazyl to sobie tydzien temu zrobilam ..2 dodatkowe dziurki w uchu ...wiec mam 3 kolczyki z jednej strony ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Znam taka jedna (ukłony) z kolczykiem w pepku i ładnym tatu dookoła... Mnie tam na zdrowie nie wyszło.. Ale też się zastanawiałem nad kolczykiem w brwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ja zauwazylam :D A w pepku, hm... ja bym sie bala zakazenia :( Amok - foty sa, dziekuje :) Miales racje, krzywilam sie strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ..kolczyk w brwi jest swietny ...Tatuaze tez ..Ja jestem za... ..na tatu...moze sie jeszcze skusze ...ale ..pozostale miejsca ..typu ..pepek ..jezyk ..nos ...dla mnie odpada ...za malo komfortowe .. Kachni ..>>..nooo..bystra dziewczynka ..a juz myslalam ze cala robota poszla na marne ...Za 2 tygodnie juz moge zakladac swoje kolczyki ..bo te od \"pistoletu\"...malo orginalne ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok.... STOP :classic_cool: Gio - ja nic nie mowilam, bo to jakos tak naturalnie wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×