Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hejka ..robaczki ..Nooo...i wyszlo na to ze to ja chce sie przeprowadzac pod nowe wyrko ..To byla tylko propozycja ..i luzna gadka ...!! Sama nigdy nie lubilam przeprowadzek wiec ..dopoki temat jeszcze pcha sie w gore ze wzgledu na ilosc stron to ..siedzmy az do oporu ..!!!:) Najwyzej Znudzony bedzie musial za jakis czas dorzucac wiecej koksu zeby swiatlo nie gaslo... Nic wam nie powiem bo u mnie ...\"nervosus pospolitus\"..czyli liże rany po skrwawionym sercu ...a i z mózgiem ostatnio nie najlepiej czyli . .\"szalejus porąbantus\'...ale to wina moich klopotow osobistych ... Nooo i Wami tez sie martwie ...wiec nieprędko sie wylecze ... ..ale zawsze przeciez moge liczyc na jakąś małą terapie wstrząsową od WAS ...!!! W końcu od czego ma sie przyjaciół...???:D Pozdrowienia dla wszystkich ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Amok, nie tylko w Krakowie pada... Gio, czyzby jakas depresyjka? niedobrze... ...ja Ci nie zafunduje terapii wstrzasowej, moge co najwyzej poslac pozytywne fluidy... Szam, zyczenia dla pociechy...🌻🌻🌻 Majorku, Mala, Akara, Tygrysku, AIR, Ghana, Dzień Dobry...🖐️🌻:) i jesli kogos pominelam...🖐️🌻:):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> a tak odwiedzila mnie :) Beda lepsze zdjecia, beda, cierpliwosci :) Gio -> terapia wstrzasowa powiadasz?? to zaczne moze od mocnego przytulenia ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon -> 🖐️ czy wiesz, ze wlasnie ustawilam sobie melodyjke z Twojej stopki na glowny dzwonek w telefonie?? :) ha!! mam wiecej postow niz Gio :D W ogole jakos duzo mi sie ich zrobilo, a pisze tylko na 2 topikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Tigre ..pręgowany kotku ..kope lat !!👄 ..taaaa przytul Mnie tylko najpierw musisz Mnie pozbierac do kupy bo ..wygladam jakby mnie walec rozjechal na trotuare...:) daimon ..🖐️ Szamanka ..dziekuje za piekne fotki ..Nooo ten twoj Pietrek ...no no no ... ...Ucaluj mocno Dudusia ..to juz kobieta cala para ! Przewiduje spore klopoty z adoratorami ... ja w tym roku tez mialam Balaton ale w ..wannie ..no nic ..tez se zalozylam kostium kąpielowy zeby chociaz miec namiastke kapieli w cieplej wodzie ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> kochana nasza, niech ci się ❤️ szybko zrasta i wracaj do nas jak kiedyś wesoła, zawsze pomocna i milusia :D Piegusku ---> Szam ----> też bym chciała obejrzeć zdjęcia airamus@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> sie robie!!! biore zmiatke i szufelke w lapke, na ogonek szczypczyki i Cie zbieram do kupy :) teraz tylko Kropelka i... juz :) No to Cie przytulam deliktanie na razie ale bardzo cieplo i leczniczo :D Fiolek -> Ty tu nie przeszkadzasz!! Wracac mi tu!! Szamcia -> a fotki dla Tygryska?? POPROSZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - no i ja bez zdjec zostalam :P Krakowianie - jak sprawdzic w necie autobusy jadace do Szczawnicy?? pomozcie :) oprocz leniuchowania jeszcze popracowalam, bo jutro sie musze wywiazac poza tym wlasnie skonczylam wstepna diete i jakos chyba mi nie przysluzyla - zle sie dzisiaj czulam, wiec stad to leniuchowanie ale odwiedzila mnie kolezanka, wiec sobie powspominalysmy tzw stare dobre czasy :D jutro czas wyjsc z domku :D a w niedzielke do rodzinki - na grilla :D Tigre - bede w W-wce 11 sierpnia i 12 sierpnia, ale nie znam szczegolowych planow - jak sie czegos dowiem, to zarzadze spotkanko ;) :P mam nadzieje poznac wreszcie Szamke i kochana Gio no to spadam - chyab sie poloze, chociaz chce nagrac cos dla Aniola - nagrywalam juz o piramidach, a teraz ciag dalszy :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, juz moj blad naprawiam :) 11, 12 na pewno jestem, wiec spotkania nie unikniesz :D Wyciagniemy na nie obowiazkowo Gio i Szamcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegowata FIO...widzialam twoja wysoka pozycje w rankingu na ..naj...:) Tigre....Pani Magister mgr.bylam wczoraj pod Universamem jak wracalam ze Skarbowego ..ale niestety wiedzialam ze jestes na voyages..!! no takie dziadowstwo sie zrobilo na bazarku ze nie ma po co tam chodzic ..Nie ma to jak Stadion ..! AIRek ..jak sie wkurze ..to szybciutko wroce do normy ..tylko musze cos postanowic ..i nie rozmydlac sie ..!!! Ostatnio zycie dalo mi takiego KOPA w DUPE ..ze ..śpie na brzuchu ,bo inaczej sie nie da ..ale ..kużwa...pies to ..osr...i małe pieski tez ..co ma byc niech bedzie ..!!!! SANTA ma jeden atak za drugim (epilepsja)..i nie da sie tego wyleczyc w praktyce ..a leki ktore daja to tylko na wyciszenie do nastepnego ataku.! dzisiaj wyrejestrowalam moj samochod po kradziezy i dostalam nawet zwrot OC ..54 zl...tylko sie schlac na maxa ...ale zostaly mi kluczyki wiec zawsze moge se je wsadzic w d...i odpalic ...!!!...daleko nie zajade ale zawsze cos .....no i przynajmniej jazda za friko ..bez wachy ..wiec ..oszczednie ..jakby co ..!:D Robcie tam dla mnie jakies miejsce do zamieszkania ..bo niedlugo bede mieszkac pod mostem ..Zadluzenia na wszystkich frontach ..wiec jak przychodzi nastepne to juz mnie \"dziki śmiech \"\'ogarnia ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianie - jestem w Krakowie we wtorek o 10:35, tak przynajmniej mowi mi rozklad pkp potem jade do Kroscienka, ale nie wiem jeszcze o ktorej ustosunkujcie sie do spotkania ;) Warszawianie - w stolicy jestem 11, 12 sierpnia - zdecydowanie najwazniejszy jest dla mnie Aniol - to moze byc nasze ostatnie tak dlugie spotkanie w ciagu wakacji, wiec wszystko uzalezniam od Niego :) - jednak na chwilke moge sie z Wami spotkac ;) caluski dobranockowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> widzę, że poczucie humoru cię tak do końca nie opuściło, chociaż to może wcale nie z poczucia humoru pisałaś. Faktycznie wygląda to niedobrze, ale pomyśl że to ten chudy okres, wkrótce się skończy i zacznie tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> buuuu bylas pod nosem, buuu ja tez sypiam na brzuchu :P tak jest wygodniej :) 🌻 kupe kasy Ci dali, qrcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana... Czy Twoje bliskie \"spotkanie\" z policją nie odbyło się w okolicach dworca? :) dzień przed byłym świętem narodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz Ghana... Akurat stałem sobie na przystanku tramwajowym i widziałem te trzy policyjno-cywilne samochody jak zap... przez Basztową... I widziałem jak pierwszy z nich miał spotkanie z maluszkiem... I tam były chyba dwie dziewczyny... I wg mnie to wcale nie była wina kierowcy (kierowczyni :) ) malucha bo nie miała szansy ustapic pierwszeństwa... A o ile dobrze pamiętam kierowca samochodu uptzywilejowanego ma obowiazek zachowania szczególnej ostrozności... Szczególnie na skrzyzowaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czy dobrze mi się wydaje, że jestem posądzana o jakieś podejrzane akcje? ;) Mam nadzieję, że nie Potwierdzam, że można oddawać jakąkolwiek krew (chodzi o grupe i odczynnik) z zaznaczeniem dla kogo jesli ktos się zdecyduje... będę wdzięczna potrzebna jest każda krew a dla Małej :) do: http://www.ppks.nowy.targ.pl/strony/ i z: ;) /tez się może przydać/ http://www.ppks.nowy.targ.pl/strony/ dwa tygodnie temu korzystałam z tego rozkładu i st jak najbardziej aktualny bilet kosztuje chyba 12, 50 (chyba, bo kupowałam dla mnie dla syna i nie pamiętam, czy była zniżka) jedzie się 2,5 godz :( /ale widoczki ładne :)/ (wybierz połączenie przez Szczawę, nie przez Nowy Targ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manna... Jesteś podejrzana... O wielkie i dobre serce :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok no tak... sama zatem poddam się lustracji ;) czy istnieje samolustracja? czy powinnam złożyć jakieś oświadczenia? /błagam nie majątkowe, bo... majątku nie posiadam ;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Dzień 🖐️ ja już morskiego w tym roku pewnie nie będe czuć (choć mi się to udało ;) :P) Tygrysek ja tez poproszę te z komóry (i od razu napisz jaki model :P) i późniejsze też ;) Powiem, już powiem :P nie będę taka hehe w Międzywodziu się urlopowałam, a cco.. :D :D :D ale robiliśmy wycieczki naokoło. Obrona hmm - jak to mój kuzyn mówi: jak zbiorę ludzi do obrony ;) :) :P czyli nie wiadomo, bo jak mi powiedziała pani z sekretariatu katedry promotora, to że ludzie raczej we wrześniu będą... ale .. nadzieję mam, że duużo wcześniej będę po. Plany już się skończyły ;) :) ale po wszystkim (czyli skończeniu studiów ;) ) na pewno laba :D Zmiotka.. szufelka szczypczyki ;) :) ;) ale ta kropelka... :D:D:D:D:D:D Air ;) :) Mała Ty to wojażerkę uskuteczniasz ;) Giovi trzym się kobito! ;) ;) Dobrze, że masz te kluczyki ;) :P, bo ostatnio coś trąbią w radiu, że bez kluczyków to nie ma ubezpieczenia za kradzież.. czy może chcą to dopiero wprowadzić.. haha :D:D:D:D:D Daimon też 🖐️ witam. Szam jesli można ja też poproszę o foty :P ;) Piegowaty a dlaczego miałabyś przeszkadzać?? no co Ty ;) Dla pozostałych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo tak.. ;) czułam w kościach, że już nowa stronka jest :P Manna 🖐️ my się jeszcze nie znamy :) Amok dobranoc :) Dark Elf 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pojde wreszcie spac?? ;) Dark, Majorek -> maile poszly :) Majorek -> no to dobrze, ze sie wakacjowalas, nalezy sie po tak intensywnym pisaniu :) Trzymam kciuki zeby sie udalo z obrona wczesniej niz we wrzesniu :) Manna -> tjak, jestes posadzana o dobre serce:) samo lustracji dokonac nie mozesz :P Mowisz, ze kazda krew?? Super, na razie nie moge oddawac, mam nadzieje, ze kolo za tydzien nie bedzie za pozno?? Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba zaraz pójdę ;) Obejrzałam już zdjęcia (dzięki) i jak na robione z komórki, to całkiem nieźle, ogólnie też to co na nich robiłaś ładnie i ciekawie - mimo, że mniej wyraźnie - przedstawiało się ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Do Szczawnicy masz autobusy z Dworca Glownego o nastepujacyh godzinach: 7.25 8.45 09.30 10.00 11.05 11.50 12.30 14.25 16.00 16.40 17.40 Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni :) ;) (a tak w ogóle to 🖐️) :D Echh tak jeszcze tu jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Dziś zajrzałam do skrzynki i dostałam list. Czy ktoś mi może powiedzieć, że to nieprawda????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×