Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Melduje sie pierwsza ..SPOTKANIE w Warszawie sie odbylo...a moze jeszcze trwa ..?:) ..dla mnie bomba .!!! :classic_cool:. Tygrysssss..wsiadlam w 501 jak mi kazalas i ...dojechalam na MDM .. oczywiscie wysiadlam i przesiadlam sie na 117 po drugiej stronie placu ..tzn..z powrotem ..:D ..a w co mialam wsiasc??? Margotka ..dzieki za smska ..👄 Pozdrowionka dla wszystkich ..\"dzis obecnych\" i dla ..malej ..Borewicza i Darkelf oraz pozostalych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Dark fajnie, że masz gdzie polatać w tym kostiumie ;) :) I co będziesz robić przez te ponad :P 3 tygodnie ? :) Borewicz 🖐️ a na czym do tej pracy lecisz? ;) ;) :P Mała no to ładnie :P mam nadzieję, że przeżyłaś ;) ;) :) Tygrysek i jak sabat? a może Borewicz się jednak zławił (chyba na miotle zaczął latać.. ;) ;) ;) :D ) Giovi opowiedz więcej ;) A 117 gdzie dojechałaś? bo rozumiem, że w końcu dotarłaś do domku ;) :P A co się z resztą dzieje, bo oczywiście nic nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..powiem prawde ..co prawda nie na skroty ale ..dojechalam .. (nic nie pilam)... nooo w morde ..ale mnie Tygrys w maliny wpuscil ..!!! Wsiadlam i nie w glowie mi bylo sprawdzic czy dojade do domu ..malo tego ..zawziecie pisalam smska do Margot ...a tu patrze ..ten cham niewyczesany zamiast prosto ..skrecil sobie przy Rotundzie w prawo ..czyli calkiem odwrotnie do kierunku na moja chate ..! ... Podam liste obecnosci na \"zlocie\'... 1)..Ja 2).Margot 3).Szamanka 4).Kai 5)Kasiek 6)Kachni 7)Akara 8)Tygrysek 9).Tentaga 10 )Sylwia 11)Kulturalny ...12..)...Jacky (czytaj Dżeki )...piesek Tygryska ..Nawet mu Pani kelnerka sama z wlasnej woli wode w miseczce przynosila ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio haha ja tak kiedyś na samym początku studiowania (i mieszkania w akademiku w Łodzi) wracając skądś dojechałam tramwajem na krańcówkę (połowę trasy dalej za docelowym przystankiem ;) ) pół miasta dalej, a właściwie na jego krańcu, do tego było późno, wracałam też nie bardzo wiedząc czym, ale jakoś w końcu po paru przesiadkach i błądzeniu w ciemnościach nocnych dotarłam bezpiecznie (chyba ktoś na górze czuwał) do akademika ;) ;) :) No, no.. rzeczywiście niezły zlocik :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlocik juz sie raczej skonczyl... Ja juz w domku :) Bylo super, jestem happy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ...nooo ..dobrze ze dojechalas w calosci ...!! Ty do Krakowa prawie w tym samym czasie co ja ..na druga dzielnice Warszawy. .Pewnie przez Krakow byloby mi blizej ..!:D Bożeeeee..jaka Ty jestes ..śliczna ...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w domu od jakis 20 minutek :) Musialam dac psu jesc i juz sie melduje :D Poszlysmy jeszcze z Kai i Akara na kawe na Nowy Swiat i na lody na Starowce , jadlysmy tez bulke z pieczarkami :) Bylo wspaniale!!!! Wszystkie Diablice sa cudowne!!! :D Piekne i najlepsze!!:) Dzeki dostal potem od pani kelnerki kosc z miesem do obgryzania :) Gio -> ja mowialam 151!! :P hihihi 501 juz od jakis 5 lat nie jezdzi na Goclaw :P Najwazniejsze jednak, ze dojechalas :) Majorek -> nie :( Borewicz nie przylecial, a szkoda :) Za to znow go obgadalysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ..>> ..nastepny kamien z serca ..bo w pociagach niebezpiecznie .. mam nadzieje ze smsa dostalas .. Tygrys ....aaaa ..co za roznica ..na MDM-ie dawno nie bylam to se ..zwiedzilam przy okazji ..!!!:D Popieram tygryska ..wyjatkowo urodzajne Diablice w tym \"piekielku\".. ..Znudzony wiedzial kogo zapraszac pod wyrko ..Cwany Diabel z niego .. ..pewnie z Piekla rodem ..!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no ..witam :)..nie będe ukrywać ale mam Lenia :) troszke sobie poczytałem wstecz .....i z zaległości .. Znudzony..mówisz o moim poczuciu humoru ..no ale Twoje wcale nie jest gorsze :):Dprzyganiał kocioł garnkowi :);):D Linking...o której drobnej osobie mówisz ..bo były dwie :D:D Szam-ka ..jak urlop? gdzie fotosy ? Manna ..no ja niestety ..nie taka:( Akara..widze że Praga sie podobała :) Amok...:D:D:Dcześć ..czy już częściej masz wesoły grymas ?:D Tygrys...no właśnie ..gdzie foty??...ja kce fote tej latryny !!!była debeściarska :D:D:D ...co do nowego łóżka ..to moim zdaniem jeszcze to nie jest wygniecione :) Majorek ..kopa postów :D gdzie Cie nosiło ?:) Airka ..jak tam imieniny mamy ..bo pogoda dopisała :) Gio..no tak ..bardzo mi sie podoba określenie ...\"szalejus porąbantus\'..tak moge śmiało określić ..teraz moja sytuacje w pracy..no ale raz na wozie a raz w wozie:) ..a kluczyki to trzymaj ..teraz juz nie musisz szukać swojego auta...wystarczy że tylko kolor sobie wybierzesz,bo kluczyki bardzo często pasują do innego maluszka ..więc co ci tam ..papiery masz :D:D ...o!!! Fiołkowa:):)...no no..to tylko tyle ??? Tygrys ..no to, jak bym sie czuł w takim otoczeniu :D:D Diabelsko dowartościowany :D:D:D Majorek ..do pracy poleciałem ..na pedałach ..bo jak jest pogoda i wmiare nie pada ..to sobie śmigam rowerkiem :Ddo biura . Gio-wanna;) ..jednak sie dała wyciągnąc ..z domu :):):)..na lody z advokatem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -> oj czulbys sie, czul :D Tylke kobie i Ty jeden ;) :D Foty latryny nie wiem czy beda, nie ja pstrykalam zdjecia, tych z aparatu nie bede Ci chyba wysylac bo bujana prycz widziales na wlasne oczy :) Gio -> nie ma to jak male zwiedzanie :) Znudzony nie tylko Diablice ale i Diablow nam dobral :D Margotka -> :D super, ze juz cala, choc zmeczona jestes :) Wyspij, zeby jutro miec sile na powitanie S. :) I pamietaj, powiedz mu, ze zrobie Wam obiadek nawet!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahahhahahahaahahahahahaha właśnie sobie wyobraziłam jak Bore leciał na pedałach do pracy :D:D:D:D:D::D:D bynajmniej nie myślałam o rowerze :D:D najchętniej pokazałabym to co widziałam, bo dobrze opisać się nie da :D ale... w powietrzu... pod niebem.... Bore stojący na plecach dwóch panów równo obok siebie lecących w pozycji horyzontalnej przodem ciała w dół - znaczy twarzą itp (moga się ewentualnie za ręce trzymać) :D:D:D::D:D:D:D:D Kachni, Margot, Tigre fajnie, że dotarłyście do domków :) Tygrysek, to pewnie piekły go poliki, jakby ogniem piekielnym podgrzewane ;) ;) ;) Bore.. próbowałam tworzyć.. i coś tam się udalo - na razie 37 stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Donaldo ..>..Ty mnie tu od ..wanien nie przezywaj ..:D..wanne to ja mialam ..a la Balaton ..bo Szamance pozazdroscilam ..Mowilam ...wlazlam se w kostiumie do wanny ..bo jak go juz kupilam na lato ..to co se bedzie lezal suchy przez cale wakacje ..szum z morza tez mialam ..jak domownicy wode w kiblu obok w miedzyczasie spuszczali ..Trzeba se radzic ..a nie narzekac ..!:D ...a ty ..żaluj ze cie nie bylo...bo niepredko dam sie wyciagnac ..! ..Tygrys ..mnie w kanal z autobusem ..wpuscil ..i wyszlo na to ..ze na spotkaniu bylam 7 godzin ..Kto mi uwierzy ze se jezdzilam po Centrum w te i z powrotem ..!:)..bilet dobowy mialam wiec kasowac nie musialam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no ja nie wiem ..co to była za zlot ..że tygrys poleciał sie myć :D..ostatnio spodnie podarła :D:D Majorek ..tez sobie to własnie wyobraziłem :D:Dhahaha..nawet mogą sie za ręce trzymać ..nie mam nic naprzeciwko ..byle by nie za nisko latali ..bo se co .....:D:D:D..no i musze lejce chyba miec czy cus by sie utrzymać :D a i tak jesteś wytrwała ..bo ja tylko 5wstecz ..mogę ..potem zasypiam :D:D;) Gio ...nie stękaj ..jutro jedź do Tesco ..i wybieraj se nowego maluszka ..;):D to nie będziesz musiała ..sie stresować ..mpk..no ale 7 h na zlocie..to co powiedziałas w domu ..że miałaś gratis wycieczke po wawce...?:D a ..czekaj czekaj ..spokojnie ..jak sie pojawie ..to sam po Ciebie przyjade ..:P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..>>..głowka pracuje ..7h na zlocie ..to nie przelewki ..trza bylo cus wymyslec ..Powiedzialam ze ..kolezance uciekl z knajpy piesek z ktorym przyszla na spotkanie ..:D..a ze wszyscy wiedza ze ja ..psiara jestem i zadnemu krzywdy nie dam zrobic ..wiec sie nie dziwili ..a malo tego ..wspolczuli bardzo ze ..inni przy stole siedzieli i piwko popijali a ja ..biedna w ten upal ..poszlam w miasto ..oczywiscie z wlascicielka ..!!!:D ..nooo..jak po mnie przyjedziesz to ..nie ma sprawy .....będzie kolegium ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore zaległości to ja wcale nie czytałam :) a 37 stron mojej pracy mgr (43 czcionką Bookman old style ;) ;) :) ) hehe jak pedały to moga mieć stylowe obroże na szyjach a do nich lejce przyczepione - moga być sztywne i ze skóry czarnej :D:D albo pejczowate hieheiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ..cholera ..nie zatryniłem że to magisterka :)...e a z jaka prędkością zapinaja takie pedaly może wiesz ..bo sie zastanawiam czy ..aby czasem kasku i gogli se nie sprawić :D:D Gio..ale wiesz ..że teraz ..sie wysypałaś na piśmie :D:D:D..no niech teraz Twój ..se poczyta diabły ...to nie wiem czy zupa nie będzie za słona ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore spoko niemiecki kask i gogle (z czasów drugiej wojny) takie na motor :D i może jeszcze płaszcz HerFilga :D buhahahahah będzie tak fajnie powiewał ;) A hmm z mojego wyobrażenia nie wynika aby jakoś specjalnie pędzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek ..>>..\"spoko wodza\"...:D..to mi nie grozi ...W najgorszym wypadku ..to ty dostaniesz upomnienie na pismie ..mowilam publicznie ..ze kolegium ..!:D ..ja jestem wolny czlowiek ..jak mnie o 3 w nocy odwoziles pod blok to i ..zabrac na spotkanie tez mozesz ..co za roznica ..\"rybka plum..\".. ..no pod jednym warunkiem ..ze najpierw Tygrysa zgarniesz po drodze ..:D ..żeby sie potem nie okazalo ..ze ty cos przesoliles..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ..ja tylko żartowalam ..Przeciez juz wiem ze do centrum mam 151... ..może ja juz sie dzis poloze ..zanim dostane jakas \"kaczką\"..bez łeb ...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e..Majorek ..jak juz płaszcz mam wybierać to wole ..ale nie ..masz racje..HerFilg..mial fajowy ..taki błyszczący :D:D nieprzemakalny :D:Dale laski to niechce :P..a no i ba ..chyba obowiązkowo ..bryczesy :D:D:D:D Gio ..qrde..Ty mnie kolegium nie kracz :D..bo ja i tak z jazdy przepisowej ..to tylko kolorystyke światel przestrzegam ;):D:D..no Tygrysa to ja zgarne ..spokojna rozczochrana ..tyle że jak poszła sie kąpać...to zaczynam sie martwic ..czy sie nie myje za całe 3 tyg..ZHR-rowskiego obozu :D:D..bo nawet nie kliknie ..że juz jest czysta :D:D dobra ..odpadam ..na dzis ..bo jutro z rańca ..nad wodą będe się byczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore na laskę miejsca nie ma :P Baw się dobrze :) Tiger.. właśnie.. wciągnęło Cie przy spuszczaniu wody ?;) Giovi.. no ja Cię dziś drobiem nie będe rzucać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiedzialam, ze zawsze sie musze meldowac, iz sie umylam :P Coz wyszlam jeszcze na spacer z psem i spotkalam kolege co kupil nie dawono motor :D Spotkalam go juz rano ale wtedy pedzilam na zlot, wiec... wiecie motor... ale nie dal poprowadzic :( (jeszcze :P) Borewicz -> melduje, ze jestem umyta :D ale pod lozko wroce wieczorem, bo jade do brata, dzieciakow pilnowac :P Gio -> nio ladnie wszystko na mego biednego psiaka zwalac ;) :D hihihi :D Ja tam zawsze jestem chetna, zeby mnie Borewicz \"zwinal\" (bez skojarzen prosze :P) i pod Twoj blok zawiozl abysmy razem mogli poplotkowac :D Majorek -> Ty to masz pomysly i wizje :D :D :D Oj mocno sie Borewiczowi dostalo, oj tak :P Nie mysle, jednak, ze o Tobie nic nie padlo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, bede spiewac: Sto lat, sto lat Niech zyje, zyje naaaam :D A kto??????????????? Margotka!!!!!!!! :D :D :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, STO LAT dla MARGOTKI 🌻🌻🌻 Gio... no do Krakowa jest bardzo blisko :) Zapraszam! Jeszcze wracalam w przedziale z fajnym mlodym towarzystwem i podroz bardzo szybko zleciala :D Wszystkie kobiety jestescie wspaniale, i potrzebowalabym conajmniej 10 x tyle na wygadanie sie do bolu... No i na wyglaskanie Dżekusia :D A, musze sie pochwalic, ze Dżekuś spał pode mną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 😡 do Warszawy mam 1,5 godziny jazdy na sobote umowilam sie z Margotka, ale Ona powiedziala mi, ze do W-wy musi jechac wlasciwie juz wczoraj domyslilam sie, ze na zlot mam wakacje i nie jestem taka nudna, zeby mnie nie zaprosic na taaaaaaaakie spotkanko teraz z Margotka sie juz nie spotkam, bo nie mam kiedy no i przegapilam szanse na postkanie innych moze nie powinnam tego pisac, ale uwazam, ze po prostu malpy jestescie :P Margot - wszsystkiego naj papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi po prostu bardzo przykro qrcze - nie miałam zadnych planow na ten weekend a telefon posiadam, numeru nie ukrywalam i mozna bylo do mnie napisac :( milego dnia Wam wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zyczenia! Kochani jestescie ❤️ A ja jestem o rok strasza ;):D Mala, strasznie mi przykro... glupio sie czuje, bo napisalam Ci, ze bede w sobote w W-wce a nie napisalam Ci dlaczego... To jest moja wina, ze o niczym nie wiedzialas... Wiem, ze teraz to nic nie zmieni, ale wiedz, ze jest mi przykro i ze bardzo Cie przepraszam... No nic, musze uciekac. Pozdrawawiam wszystkich bardzo serdecznie i jeszcze raz dziekuje za zyczenia, kofani :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×