Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Adaaa :D:D kope lat Hmm podobno to prawda... ale jakoś tak.. dziwnie.. w to uwierzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, podziwiam Cie, takie klopoty, a jednak humor w sieci Cie nie opuszcza - z tych kluczykow w wiadomej czesci ciala to sie usmialam :). Biedna Santa :(. Trzymaj sie jakos kobieto, jest pod gorke, wiec kiedys musi byc i z gorki. mala, ja jestem za, jakos sie smsowo dogadamy, dajcie mi znac jak cos ustalicie, bo odcieta od sieci od jutra bede. majorek, ostatnia okazja na zwiedzanie Pragi dzis byla, bo jutro rano wyjazd. Pewnie tu jeszcze wrocimy, ale nie wiadomo kiedy. 🖐️ wszystkim, ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara o matko.. ;) to Ty tak blisko jesteś ;) ;) :P no no.. i necik znalazłaś :P Ja też juz idę spać ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz... to był 18sty post na tej stronie... i jeszcze ciemno?? matko... hmm i jeszcze 3 posty, żeby się światło zapaliło? buhahah przecież jeszcze 10 i znów nowa strona hahha chyba jesteśmy za kołem podbiegunowym :D:D:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana, daimon--> dziekuję za życzenia dla Zuzi:-D Gio, dużo dobrego przytulania dla Ciebie, zaraz urwę coś z pracowego czasu i do Ciebie skrobnę. A, że mój Anioł przystojniaczek, to wiem... Zuzia tez mu tak czasem mówi;-) A co do adoratorów, to niech tylko zaczną...wiesz, zaraz zrobię rozmowy kwalifikacyjne, wywiad środowiskowy, parę osób przesłucham i... zobaczymy ;-) piegowaty, no coś Ty, czemu uciekasz, wskakuj pod wyrko!! 🌼 Air, toś Ty jeszcze nie dostała zdjęć?? przeciez Ci posyłałam...Gio mówi o tych wakacyjnych.... Tygruniu, zaraz zdjęcia wyślę:-D MAŁA - koniecznie spotkanie w Wawce!!!!!!!!! na szczęście urlopować będę się od 13 wieczór, więc termin realny!!! GIO MUSISZ TEZ BYC!!!!!!! 👄 dla Was, zwłaszcza dla Amoka w amoku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze sie zorientowalam, ze nowa stronka musi byc, bo jej nie widzialam - dziwne ... Akarka - oczywiscie dam Ci znac sms-em, jak bede Manna - dzieki za linki - a do Kroscienka jezdzilam, tylko dawno i nie pamietalam, z czego korzystalam Kachni - cudowna i kochana jestes bardzo - dziekuje Amok - no i co milczysz? ja tylko kilka godzinek bede w Krakowie, wiec sie spiesz :P Szam - no to super - namowie Aniola, zeby na spotkanko mnie puscil :D i wyciagaj Gio - che poznac Was obydwie i znowu spotkac sie z Tygruniem :D No dobra - zaraz znikam do kolezanki papatki - bede wieczorkiem chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że się dostosuje. I już bardzo się cieszę. Jedyna przeszkoda to ta że czuje się \"pod psem\". Ale mam nadzieję że wraz ze zmiana pogody bedzie lepiej. :) Miłego dnia wszystkim życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beda kolejne zloty. beda kolejne zloty :D Amok -> bardzo prosze optymistycznie podchodzic do sprawy :) Samopoczucie sie poprawi i sile na spotkanie z pieknymi Diablicami znajdziesz :) Mala -> tjak!! Gio ma byc!! :) Szamcia -> ach... wiec to Ty mi skrzynke zapchalas jednym mailem.... hihihi dobrze, ze pojemnosc do 250 MB zwiekszyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szam ---> nie dostałam żadnych zdjęć od ciebie, niestety. A na tlena wysłałaś? Wyślij proszę jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - ja o tej porze to w pracy kibluje, wiec ze mna bedzie ciezko... Od 8-16 jestem zajeta. :-( Ale jak juz sie umowicie, to dajcie znac, moze a noz uda mi sie na momencik wyrwac?? Amok- wypadek owszem pod dworcem w zeszla srode i owszem byly 3 samochody na sygnale i ten pierwszy wyladowal w moim boku! Ale musze z przykroscia stwierdzic, ze to byla moja wina, bo mnie wogole nie powinno byc na tym skrzyzowaniu, tylko powinnam grzecznie czekac na Pawiej az tramwaj przejedzie. Co innego jakby swiatla dzialaly, ale byly zepsute, wiec... No trudno mam nauczke! A i bylam sama i dobrze, bo pasazerowi mogloby sie cos stac... Gio - trzymaj sie, wszystko co zle w koncu musi minac, prawda? W kazdym razie ja tez mam taka nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałem że światła nie działały... Ale przepis wyraźnie stanowi że samochód uprzywilejowany powinien zachować szczególną ostrozność... A te ... darły z taka szybkością że szkok. Widziałem ich przeciez dużo wcześniej niż Ty... Normalna arogancja władzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Pręgowana, zdjęć sobie Pani życzyła i zgodnie ze starą zasadą: mówisz i masz;-) zdjęcia posłałam:-) Air, już nadrabiam i posyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, tu zaglądam, bo nie wiem, gdzie Cię złapać... a mnie zdjęcia? a mnie? Buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - fakt, ze ja ich zauwazylam dopiero jak wyladowali w moim boku, a i nawet przez ten tramwaj slyszalam, ze gdzies wyje syrena, ale nie, ze to tak blisko! Ale oni i tak nie jechali bardzo szybko, bo jakby rzeczywiscie pedzili to maluch by sie zlozyl jak zabawka, a w sumie tylko sie porzadnie wgniotl, ale nawet blacha nie pekla! W kazdym razie ciesze sie, ze nic sie nikomu nie stalo... Bylo minelo ;-) Co prawda przez wypadek ominela mnie romantyczna kolacja, bo siedzialam tam ponad 2 godziny! Ale coz, zdarza sie... Sloneczko wlasnie wyjrzalo zza chmur! Wreszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hucie słońca nie widzę... Własnie wyglada... :) Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczku, a masz może tlenowy adres? wiesz, tam miejsca więcej na zdjecia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upal.... bylam z psem na dlugim spacerze w parku, widok starych, grubych bab w bieliznie wylegujacych sie na sloncu jest obrzydliwy ... No i jak mozna wylezec bez mozliwosci schlodzenia sie w wodzie?? Dla mnie jest to niewykonalne ;) No widze, ze slonce juz sie pojawia u wszystkich Diablow i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haha Tygrys ---> to jest bombowe te babcie w stanikach wystawione na słońce :D Ale lepszy numer widziałam na plaży w Grecji. Siedzimy nad morzem, przyszła starsza pani, elegancka, z kocykiem, ładnie się rozłożyła, ja patrzę co ona robi, a ta ściągnęła stanik i opalała się toples, kobieta w wieku mojej babci, szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ait, to bylo okropne a nie bombowe, co ciekawsze wszystkie one miale wielkie brzuchy, ktore opieraly sie na kolanach... :P hihihi moze ta grecka babcia chciala byc cala opalona?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał.. toż to szok :D:D Spodziewałam się prawie całej tej strony zapisanej (bo ją widać).. a tu... kilka... (słownie cztery) !!! wpisów tylko :D :D :D no no.. porządki na Kafe były ? :) Szamik dzięki za zdjęcia, chociaż jeszcze nie oglądałam, bo chyba słaby necik, bo się ściągnąć do outlooka nie chce ;) Jamniczek 🖐️ ;) Ghana.. może jednak weźmiesz Amoka na świadka :P Amok i co.. wyjrzało ? :) Tygrys... w bieliźnie w parku??? matko... to nie jest zabronione? :) Jeszcze na podwórku.. to jakoś ewentualnie można zrozumieć, chociaż inni sąsiedzi przecież łażą itp... (tak robią sąsiadki mojego Anioła) i niektóre we własnej bieliźnie, chociaż te młode to normalnie kostiumy kapielowe ;) ;) haha Air haha niezła musiała \"sensację\" wzbudzać? :) Ja pamiętam ja dwa lata temu na wakacjach ze znajomymi (dwie pary) plażowaliśmy nad morzem, i tak po jakims czasie zauwazyłyśmy, że nasi panowie jakoś dziwnie konspiracyjnie szepczą wyglądają zza wiatrochronu (czy nawet pod), okazało się, że nie tylko oni i dużo panów stało i się niby patrzyło w morze (hahaha), bo... jakaś dziwczyna toplesik się opalała ;) :) ;) Długo to jednak nie trwało - może jej ktoś uwagę zwrócił czy co ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha właśnie Szam dziękuję za zdjęcia :) Piękny Budapeszt, może kiedyś na własne oczy zobaczę. Fajne zdjęcia, a Zuzia bardzo do ciebie podobna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -> w parku, i w bieliznie, takiej okropnej bezowej :P one tak co roku ale ja nadal nie przywyklam Nad naszym morzem toples to jeszcze sensacja ale np w Hiszpani normalna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger :0 nieźle to wtedy wyglądało, nagle wszyscy stali i czegoś niby wypatrywali w stronę wody, bo laseczka dosyć blisko wody się rozłożyła ;) W Hiszpanii to mój brat się zniesmaczył właśnie takimi starszymi paniami topless :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek A u nas znowu leje daj no troche slonca:) -dziekuje za zdjecia:)No z tymi babkami w parku to niezle musialas miec widoki tutaj w stanach to pewnie by kare zaplacily ja tez ostanio latam w kostiumie ( ale nie bezowy,:( bo chce sie opalic ale nie po parku tylko po ogrodku hihihi Szam- moge prosic o zdjecia? Majorek:) Air:) A ja mam wakacje do 24 sierpnia hurrraaaa pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej !!!! WSTAWAĆ :P:P:P:D:D... ja w locie tylko .....bo do pracy lece..:( ..qrde..zazdroszcze Wawkowcom..dzisiejszego spotkania :P gdyby nie praca ..to tez bym się pojawil :( Margotka ...dzięki za spotkanie ..:) wiesz,jednak mi kolege zwolnili :(:( pozdrawiam ..wszystkich z listy płac;) ...no to ja brykam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie dzisiaj jakies spotkanie w W-wce? czemu ja nic o tym nie wiem? :P pisze dzisiaj na ... kacu :( pojechalam wczoraj odiwedzic kolezanke, ktora niedawno miala wypadek miala tez dola, bo facet sie nie odzywal no i wypilysmy sobie przesadzilam kosmicznie :( :( :( a dzisiaj do rodzicow jade ech... Amok - wyslalam Ci maila trzymcie za mnie kciuki, bo nie wyzyje ;) pozdrowka i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie sabat ze heeeej :P Borewicz -> a jak Ty bys sie czul w otoczeniu tyluuuuuuuuuu Diablic?? ;) hihihihiihi Milego popludnia po pracy zatem :) Dark -> we wslasnym ogorku to sie mozna nawet nago opalac o ile sa krzaki gest i od ulicy oslaniaja ;) To jakie plany na wakacje?? :) Mala -> bo to bylo telefonicznie glownie zalatwiane... Glowka boli?? Moze kefirek pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joletka_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek u mnie krzakow nie ma caly ogrodek goly zastanawiam sie co posadzic zeby psy nie zniszczyly moze kaktusy?Co do planow na wakacje to planujemy spotkanie w realu z dziewczynami z Chicago:)Juz sie ciesze:) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×