Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kachni... Co to znaczy STOP ??? Gio.. Sam nie jestem przekonay czy to jest mi rzecz potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMOK ..>>..STOP..to znaczy albo ..przystopuj albo ..zatrzymaj sie ..albo ..zakaz wjazdu ...!:D....ale ze bylo przy znaku STOP ..cool :classic_cool: ..wiec chyba ...znaczy ..przybastuj ..i wyluzuj ..! ..zeby robic sobie kolczyk ..musisz to \"czuc\"..dla mody nie ma sensu robic ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kolega ma kolczyk w brwi... i troszke cierpial. Wyglada to fajnie, owszem, ale nie u kazdego. Trzeba czuc, ze sie chce, nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ustapie Ci, ale tylko dlatego... ze masz wiecej dziurek w uszach :D Ja mam tylko dwie :) Po jednej w kazdym :D A, no i jeszcze mam dwie dziurki w nosie... ale chyba Ty tez masz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom.. Miło mi było ale się wysprzęglam. Zdołowałem się jak trzeba i idę sobie do kąta lizac rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio no no kilka dziurek w uszach :) ja mam tylko po jednej :) W pępku to nie, bo własnie coś się niedobrego może dziać.. tatuaż nad pępkiem.. hehe jak się nie będzie rodzić. Ja nie mam tatoo i na razie nie zamierzam :) Amok - to o porsche to bzdura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovi- kolczyj w pepku jest sexi a brwi hmmm niewiem....... Amok- no tak w pewnym sensie masz racje ale tylko w pewnym:) powiem krotko lubie samochody chociaz nie mam prawka jazdy moj wymarzony to Wolsvagen beatle:P Majorek:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMOK >>..jak sie caly ..wylizesz to ..wracaj i nie zapominaj gdzie twoje miejsce pod wyrkiem ..:D majorek ..>>.. booo ..ja jak mam pomysla ..to nie takiej sily ...Jeszcze cus kombinuje ..z tatoo...ale narazie ..brak impulsu ..!!!.. ..czyli ..jeszcze nie czuje ..blues`a..:D..to znaczy ..nie znalazlam jeszcze ciekawego wzoru ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarkElf >>...tak ..seksi jest ..ale ..u nas jest tak malo cieplych dni ..a pod ubraniem ..jednak jest niewygodny ...Trzeba zakladac na niego specjalne zatyczki-oslonki zeby nie zaczepial sie o bielizne ..Pozatym dla kobiet ktore jeszcze nie rodzily ...stanowi potem problem ..a wyjmujac na okres ciazy i po ..predzej czy pozniej dziurka sie zarosnie...! ...hahaha...:D ...ale temacik ..na noc ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - a co zalozysz do tych nowych dziurek? Wkretki czy wiszace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni..>>..Te wiszace zostana ..przynajmniej narazie ..a w nowych dziurkach ..do jednej obraczke kupilam ..oksydowane srebro..reczna robota w ORNO..drugi kolczyk ..wiekszy ..tez oksydowany z wzorem boliwijskim lub peruwianskim (sa podobne)..ten ma zapiecie angielskie ..Sztyftow nie lubie bo sa niewygodne do spania ..a ja nie zdejmuje kolczykow ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio no proszę.. jakie to teraz wynalazki na uszy robią ;) ;) ;) 🖐️ dziewczyny, ja już odpadam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez juz ..zegnam sie ...czas rozprostowac .gnaty...!!!! ..ale sie dzis zasiedzialam ..Bozee..pierwsza w nocy ...no to spaduuuu.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to się dopiero Diabły rozgadały, nonono:-D Gio, ja już widze poprawę u Ciebie, tyle postów natrzaskać i na dodatek usiłować tchnąc nadzieję w naszego forumowego pesymistę, to Ci dopiero:-D;-) Amok, wiesz, zasada jest jedna, w każdej rzeczy co sie wydaje nie taka jak trza, znajdź coś pozytywnego. Jak załapiesz, sam zobaczysz przemianę. Ja miałam w domu takiego pesymistę, i poprawa jest ogromna. Co prawda rośnie mi drugi - Zuzia, ale i z tym damy radę! Uszy do góry i tyle!! Tygruniu, to znaczy, że z Sopotu nici????:-o Air, brykam nad morze, gdzies tak 13 wieczorem, czy cóś...a co my dalej ze sobą zrobimy? a to już nie wiem, planów jest wiele:-D Linke, chłopie, żes się zacząl wreszcie udzielać! Wychyił głowę znad kompa i aż dwa posty, no, toż to dziwy jakieś;-) i jeszcze się okazało że to facet na 102!!! Miłego dnia życzę, Warszawa pyszczych słoneczne podniosła i od razu się lepiej człekowi robi na duszy;-) tylko żeby się jeszcze pracować chciało:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diablice i Diabełki... Ładny dzień dzisiaj nastał. I miłego życzę. Szam... Napisałaż, że miałas w domu takiego pesymistę. Czyli jak rozumiem były pesymista miał w domu Ciebie. No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ----> wiesz bardzo bym chciała cię zobaczyć :) Może się przybliże do stolicy kiedyś, qw końcu to tylko 300 km :D Co do kolczyków, to udało mi sie w wieku 15 lat namówić mamę żeby mi pozwoliła przekłuć uszy. Mam tradycyjnie po jednej dziurce w uchu :) Jeżeli chodzi o kolczyk w pępku to ja bym się nie zdecydowała, bo pewnie boli, w końcu to wrażliwe miejsce, a poza tym podobno się długo goi, no i tak jak mówisz Gio mało okazji w Polsce do odsłonięcia brzucha. Prędzej w nosku :P Szam ---> no to wam się pięknie uda wyjazd. Pogoda w sierpniu ma być letnia, również nad morzem. Amok ---> uśmiech ci ślę :D no i w końcu masz w Krakowie słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA, UWAGA! W imieniu moim własnym oraz, jak mniemam, koleżanki AIR (Air, wsparcia!!!) , proponuję ZBLIŻYĆ spotkanie kolejne w kierunku STOLICY Wielkopolski :) AIR - nie rób mnie tego, bo ja jestem z musu stacjonarna, a jak się nas więcej uzbiera, to moz e wreszcie uda mi się kogoś z Was poznać nie tylko w necie czy ze zdjęć????!! No miejcie troszkę serca dla kobiety_Matki_Polki!!!!! Pliizzzzz Gio: osobiscie nie przekłuję sobie już nic ani nie wytatuuję. Bo nie lubię biżuterii nigdzie. Coraz bardziej lubię len, naturalność, ptaszki o poranku itd (starośc się mi zbliża chyba...) Ale u innych jak ładne młode ciało, opalone i szczupłe, płaski brązowy brzuszek - to mi się kolczyk nawet podoba, nie powiem... Co do tatuaży - to zależy - niektóre dziary są fatalne, chamskie takie, że patrzenie na to boli.. Ale są też takie delikatne, artystyczne, przepiękne delikatne... Ale .. to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle zescie nastukaly, na tyle tematow musze odpowiedziec, ze zrobie to zbiorowo ;) FILM: Rewelacja nie jest ale ogladajac go na kompie efekt bedzie jeszcze gorszy, niekote widoki sa cudne ale takiemu LOTR (Air :D) do podeszw nie siega. Jak dla mnie nie bylo wciagajacej akcji, takie co porywa i dech w piersiach zapiera. Zgadzam sie z Dark i daje 3 na 5 gwiazdek :) TATUAZE I KOLCZYKI: Uwielbiam te pierwsze, w planie mam bedac w Amsterdamie zrobci drugi. (Chyba wiedzie, ze jeden juz mam?? Kolo pepka wlasnie :P Podobno nie \"zepsuje\" sie podczas ciazy) A kolczykow nie mam bo... nie podobaja mi sie moje uszy :P Dobrze mowicie, w brzuchu to nie na polska pogode :) W brwi u faceta BARDZO mi sie podoba, ale slusznie Gio i Majorek (??) zauwazyly nie kazdemu pasuje :) Gio -> mam wielki katalog (na kompie) z roznymi tatuazami, jakbys chciala... :D Szamcia -> niestety nic z tego :( szczegolnie, z Elles nadal bez netu, wiec sie dogadac nie mozemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo, Sprytna!!!!!!!!!! :D :D :D CZESC :D, kope lat. Wszystkie Diablice cudowne, sympatyczne, a niektore to wprost nieprzyzwoicie sliczne (uklon w strone kolezanki Sz :D). Fajnie bylo Was wszystkich spotkac :D. Amok, nie marudz :D. Zaraz lece na miasto, tak tylko wdepnelam na chwile. Cholera, chlopa mi sie chce, a Aniol tak daleko, grrrrrrrrrrrrrr. Linking 🖐️. Wszyscy zreszta 🖐️ :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wróciłam z roweru, uffff jak gorąco :P Sprytna Kocia ---> wspieram i popieram i zapraszam do Poznania :) No Tygrys ja nie wiedziałam, że masz tatuaż :) A jeżeli chodzi o kolczyki to uwielbiam, szczególnie duże i długie :D No to może pójdę na tego Króla Artura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim, to... specjalne 😘 dla Gio... :-) Głos rozsądku bez cynizmu i pouczania, na tym ugorze myśli nieuczesanych... 🌼 szam... :-) Noo... wychyliłem się. Trochę... AIR...:-) Ja w pępku też nie... Sprytna.. :-)... Przejazd przez STOLICĘ Wielkopolski przyprawił mnie ostatnio o palpitację serca, a przy okazji: Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego Mercedesa S-coś tam ze stajni Kulczyk Tradex... :-D Kandydat na mordercę albo dawcę...:-D Pasiasta...:-) Ty wiesz... ;-) akara... :-) Kto Cię dopuścił do komputera?... I gdzie wiatry Cię zaniosły w ten środowy ... środek dnia... Słońce... Czego i Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo i fajnie ..troche Was rozruszalam ..kazdy temat jest dobry ..przynajmniej wiem ..kto za ..a kto przeciw ..!! Pregowany Kotku ..>>..czekam na katalog ...tylko mnie interesuja ..jakies motywy indianskie ..( wzory Inkow ..) ..! Na nastepnym spotkaniu ..nie zapomnij ..musze zobaczyc Twoj tatoo....!:D Absolutnie nie masz racji co do swoich ..\"uszkow\"...Bardzo ladnie bys wygladala w kolczykach mieszanych tzn ..np. w lewym ..maly ..w prawym ..dlugi wiszacy ..podobnie jak miala Margotka .. Linking..>>...ja zawsze \"mocno\"..stoje na ziemi ..! Mam tez najwiecej \"trzezwosci umyslu \"..w stosunku do swojej osoby ..Jednak ..mimo wszystko stosuje zasade ..ze co nie jest zabronione ..jest dozwolone ..wiec skoro nigdzie nie napisali ze ..w moim wieku ..tatuazom i kolczykom STOP...wiec ..hulaj dusza ..piekla ..niet ..!:D Kocia ....wiem zes Sprytna jest i cos wymyslisz zeby sie stawic na nastepnym spotkaniu .. Wlasnie lunęlo ...Tygrys chowaj sie ..ściana wody ....i nawet grzmi....!:D Szamanka ..>>...Ty tez spryciula jestes ...pochowalas same najlepsze zdjecia ze swoja buzia ..a w swiat wypchnelas tylko NAS ..Nastepnym razem ja bede trzymala twoj aparat .. Jeszcze zobaczymy co Akara ..ma w swoim .. A co do ..AMOKA ..to cięzki z niego kaliber ...ale nie takich smutasow udawalo mi sie ..rozkladac na lopatki wiec ....Amok ..oby sie okazalo ze twoj nick ..bedzie niedlugo znaczyl co innego ..ze bedziesz tu do nas wpadal jak w prawdziwym Amoku ..czyli ..\"szale radosci..\"..!!!:D Akara ..>>..ja caly czas zachodze w glowe ..jak Ty z tym wielgachnym ekwipunkiem na plecach ..sie przemieszczasz po kraju ..Nwet nie chce wiedziec co tam w srodku mialas ..Prawdziwa kobieta ...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Twoja zapowiedź rozłożenia mnie na łopatki brzmi interesująco ;) Obawiam się jednak... A co ja tam bedę gadał. A \"szał radości\" raczej mi juz nie grozi... Nie w tym życiu... A kaliber masz racje... Ciężki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, lepiej żeby nie było żadnych moich zdjęć, ja średnio tak na co setnym jestem podobna do siebie i w miarę zadowolona. Z reguły wychodzi coś co natychmiast kasuje lub drę. Się denerwować nie chcę... Sprytna - katalog tatoo jesli posiadasz, to ja tez poproszę. Przyfadzą mi sie wzory do malowania na szkle Kolczyków nie mam choc uszy przekłute - za bardzo mnie bolało noszenie czegokolwiek. Ten typ tak ma. Tatuazy niet, choc kiedys sie zamierzałam. Następnie temat przekontemplowałam i doszłam do wnisoku, ze może nie - koniecznie mi to potrzebne. Poza tym jestm tchórz i bóllu sie boje potworniasto!!! histeria i inne temu podobne;-) w razie czego moge zemdleć;-) Tylko niech sie mnie nikt nie pyta jak udało mi sie urodzic. Bo gdy słysze takie pytanie mam ochote kopac i gryzc. Linke - zdrówka i co by te projekty Ci same z ręki jadły, takoz i Cerber:-D Amok, się nie smuć, bo szkoda na to życia.... Air, jeśli ta prognoza pogdoy sie sprawdzi, to bede szczesliwa:-D Akara, wracaj już do swego Anioła i pod wyrko!! pusto tu bez Ciebie!! I duż prośba - zdjęć z moja podobizną proszę nie rozsyłac bez autoryzacji mojej!!! PLIZZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMOK >>..powiem Ci na pocieszenie ..ze ..znam ludzi z kafe ..i nawet z Diablow ..dla ktorych TY ze swoim wiekiem jestes ..zwyklym malolatem . ..wiec juz NIC nie mow ...bo innym robisz przykrosc ..!!! ..czytalam twoje wypowiedzi dzisiejsze na innym topiku ... CZLOWIEKU ....czy Ty uwazasz ze ..Zycie sie konczy po czterdziestce ..??? ..Kazdy Mędrzec tego świata ..powie Ci ..że ..dopiero sie zaczyna ... ..a ze ja wole sluchac mądrych ludzi ..to wzielam sobie TO ..bardzo do serca ..!!!..:D:D:D ..i jak narazie callkiem dobrze na tym wychodze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Drobne nieporozumienie się chyba zakradło. Aaaaa.. I bardzo przepraszam jesli komuś przykrość wyrządziłem.. :( Oczywiście nie chciałem. To co ja uwazam to zupełnie inna sprawa. Ale. Wiek jest główna przeszkodą (oprócz stanu zdrowia) w znalezieniu pracy. I to jest wyraźnie powiedziane. I usłyszane... Wiek równiez jest jedną z głownych przeszkód w tzw. znalezieniu sobie kogoś... Czyli.. Wiek jest przeszkoda w rozwiązaniu jednych z najwazniejszych problemów życiowych. Bez względu na to, jak ja odczuwam te swoje lata. Podobnie jak Ty przebywałem często (teraz raczej rzadko) w towarzystwie osób duuuużo ode mnie młodszych i nie czuje zupełnie dystansu z powodu wieku. Ja nie czuje. One... Tak. I jeszcze jedno. Dokładnie pomiędzy 40 a 41 w zasadzie padło wszystko co jest ważne dla przeciętnego człowieka. Małżeństwo, praca, zdrowie... Od czterech lat nie poszedłem ani o kawałek do przodu a tak naprawde sporo sie cofnąłem. Dla mnie czas od skończenia 40 roku zycia to czas pełen niepowodzeń, klęsk życiowych itp. Nie powiem, że wcześniej było duzo lepiej. Ale trochę tak... Dobra.. \"Styknie\" :) Nie będę się za bardzo rozpisywał bo to wcale nie są miłe refleksje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, w dużym uproszczeniu: jest sie tym, jak się myśli. Jeśli Ty sam dostrzegasz problem w ten sposób, tzn. ze w wiekszości jest on wytworem Twojej pesymistycznej osobowości. Gdybyśmy wszyscy zaczeli sie tak nad soba użalać, to zabrakło by chęci nie tylko do pisania ale i do życia. Chłopiwe weź się w garsc, bo więcej życia, optymizmu, werwy ma w sobie moja 82-letnia Babcia. Nie myśl sobie, że chce Ci dokopać, potraktuj to raczej jak dobrą radę. Prawie każdy Twój post jest nasączony taka ilością smutku i zniechęcenia, ze az sie czytać odechciewa. Nawet jesli to zabrzmi banalnie, to od Ciebie zależy jaki jest świat i jacy sa na nim ludzie. Dopóki nie nauczysz sie akceptować samego siebie, świata i ludzi, nigdy nie znjadziesz zadowolenia z życia i bycia. Każdy który tutaj pisze ma wieksze i mniejsze problemy, każdy choc raz doświadczył życiowej klęski... Ale wszyscy staramy sie byc pogodni, bo co mi przyjdzie z uzalania sie nad sobą, z płakania bo pada, bo nie mam nastu lat i płaskiego brzucha, że zaraz pojawią sie pierwsze zmarszcki, że nie robię tego co kocham, że..... Bierz życie takie jakim jest i ciesz sie że je masz. Niektórym nie jest już to dane!! KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×