Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Uuuufff... gorąco jak w piekle :P Zaczynam tesknić za wiosną ;)Tropikalnej bo tam jest laboratorium ale fajnie zabrzmiało nie? ;):D;) haha W sumie chyba nie musiałam jechać, wystarczyłoby jakby mój lekarz sobie tam zadzwonił i pogadał z mikrobiologiem o co chodziło ;) Ale pojechałam bo ja też chciałam dokładnie wiedzieć i sobie sama przeczytać a poza tym sama też pogadałam z mikrobiologiem, który mi odpowiedział na wszystkie pytania jakie mi wtedy przyszły do głowy :) Z tym czymś w nerce (nazywa sie dziwnie: kielich;)) to nie wiadomo co to jest, moze tylko pozostałość po ostatniej infekcji a moze coś gorszego, w każdym razie jak mnie nie zacznie boleć to mam spokój na dwa miesiące :) potem kontrola, ponowne usg i jeśli nie zniknie to rtg. Już mam lekarzy po dziurki w nosie, dzisiaj jeszcze doszły tabl. na alergie i krople do nosa po wczorajszych kąpielach w morzu :P I kaszelek też mam ale myśle ze sam przejdzie ;) Majorek :) To dobrze ze masz przezorną mame :) Z tym potem to dobre, ale przyznam - ja sie nigdy nie przyglądałam jaki to to ma kolor :P:D Airek, no nie wymiguj sie :P masz talent to powiedz... piekną polszczyzną ;):D heheh Tygrysek kogo znowu podrywasz :D Przybliż nam potem tego Alexa ;):D No to bywajcie, ide sprawdzić z jakich letnich sukienek jeszcze nie wyrosłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno... ;) Airek, ale Ty masz ostatnio wstepy w postach :D:D 🌻 Kurde, chyba ide sie nawtranzalać ferwexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee No więc te węże :) hehe to różnią się pewnie wyglądem, samczyki od samiczek :P Każdy gatunek ma pewnie jakieś charakterystyczne cechy, które wyróżniają płcie. Ale żeby się na 100 % przekonać to jest taki sposób :P Bo one mają narządy rozrodcze w środku samce też :) I trzeba je wymacać :D Jakbyście trochę pooglądały przyrodniczych programów to byście się głupio nie pytały :D :P :) Tygryś ---> powiem ci, że głupio mi przed tobą , że nie mam tych 5 stron. Bo obiecywałam, przede wszystkim sobie, że zacznę od początku sierpnia. Jeszcze tylko 150 stron \"Lolity\" i zacznę, z ręką na sercu :) Elles ---> ja muszę pisać wstępy, przynajmniej w pierwszym poście danego dnia, bo inaczej to tak łyso :) Pamiętasz jak Tygrys zaczynał dzień piosenką? To ja zaczynam wstępem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles.. Ty się lepiej przyznaj.. schowałaś szkło przed rodzicami.. i chyba trochę za głęboko.. co..? ;) ;) :P:P:P Air.. kury tez się maca.. tylko po co .. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorku kury się maca, żeby sprawdzić czy jajkao złożyła już :D Słowo daję, kompletnie się nie znacie na wężach i hodowli drobiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air hahaha Ty znawco :D:D mało to pewnie przyjemne, zwłaszcza, że tyłek kurzy może być upaprany wiadomo czym :0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobr wieczor :) Gio - > czy wysylalas mi cos moze? Bo przyszedl z twojego adresu jakis mail, tylko ze ma dziwny zalacznik, podobny do tego, ktory rozsylala poczta mojej kolezanki, gdy dorwal ja jakis wirus. Zglos sie i powiedz, czy moge spokojnie otwierac, czy trzeba bedzie szukac robala w Twoim kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..wlasnie weszlam i zobaczylam twoj post ..NIE ..nic nie przesylalam ..powiedz z jakiej sarny jest info...z trojki?? To samo mowila mi Szam ..ze odemnie poszedl wirus ..a ja jej tez nic nie przesylalam ..!Sprawdz tylko ..z jakiego adresu i wywal to ..Ktos sie chyba podszywa ..Wszyscy ktorzy dostana z sarna 3 ...to nie odemnie ..bo ja ostatnio nic nie pisze ..tylko do szaszki...wczoraj pisalam ..!..ale poszedl mail normalnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> tak, wlasnie z \"sarny trojki\". Oki, w takim razie nie otwieram zalacznika, tak myslalam, bo ten zalacznik jakis podejrzany, i gdzies juz go wczesniej widzialam :) Tobie kochana radze szybciuchno przeskanowac kompa, bo to zly objaw! Moja poczta tez kiedys tak swirowala ale na szczescie pomogl skan i usuniecie dziada :) Przyszly do mnie jeszcze dwa maile od jakiegos/jakiejs Proxie, z tym samym zalacznikiem. W ogole nie znam takowej osobki wiec od razu kasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wirus nie musi być u Gio.. wystarczy, że znajdzie u kogoś kto ma tego wirusa w plikach txt html i z adresów pocztowych te dwa maile i jedne bierze jako nadawcę a drugi jako odbiorcę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak moze byc :) wzielam pod uwage jedna wersje :) W moim przydaku sie sprawdzila - moja poczta rozsylala i u mnie siedzial robal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A tu cooooo ? Ja nie mogłam znaleźć naszego tematu, bo opadł na drugą stronę spisu. Co z wami? Tak wcześnie poszliście spać i jeszcze śpicie. To granda :) Słowo daję ale pogoda. Okazuje się że za wcześnie pojechałam nad morze.Jest tak gorąco, że ja nawet na rower nie idę, bo po prostu umieram. Za to w zaciszu i chłodzie wielkiej płyty maszeruję na steperze, ruch musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w skrócie
o czym jest ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni :0 ja też odpaliłam antywirusa, ale nie skończyłam wszystkiego, bo zasrany bracciszek musiał sobie znów pograć.. jak on mnie wkurza,, chyba kiedyąś tak pójdę do jego pokoju jak on będzie i zapragnę tv oglądać, może w końcu zrozumie, że nie umiem spać jak ktoś mi siedzi (nieważne, że jak on kończy grać, to ja jeszcze na kompa siadam.. ;) :) ) Air no puchy ;) a chociaż masz okno otwarte? :) Hmm i znów ktoś przychodzi i chce skrótu dla ponad 10tysięcy postów.. co za lenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich obecnych i nieobecnych... A tak w skrócie ten topik jest... o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze u mnie wirusków niet :) Majorek...no wiesz,ja tak moja siostre katuje bo u mnie kompa nie ma tylko u niej...fundnij bratu kompa to bedzie spokój :P Ell....powinnam być ;) ino w weekend bede na weselu bawić.... Tajger...no i jak zwiedzanie z Alexem? ;) Air...to moze powinnas pisac magisterke z \"Lolity\" a nie z \"Wladcy\"?? :P Gio...ło rany,ale zwierzyniec...to moze otwórz swoje prywatne zoo i zbieraj opłaty za zwiedzanie ;) ze skrótem topiku byłby problem...nie ma takiego mądrego co by dal rade skrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek :) chciałabym.. heh... ale za to on na pocieszenie :P ma telewizor w swoim pokoju :) ale to jest tak, że on cały czas mółby i się cały czas "wpycha", jak przyjdzie z treningu, bo "musi odpocząć", z czegoś innego itp itd.. ale jak on ma zejść mnie albo mamie, to mija nawet godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe Kasiek no co ty :) \"Władca\" to jest \"Władca\" a \"Lolita to tylko niewinny skok w bok. Do prawdziwej miłości zawsze się wraca :D Majorek ---> mam otwarte okno, ale na przykład wczoraj w kuchni miałam tą samą temperaturę co na dworze :P Jedynie w moim pokoju jest chłodniej, bo ma okno na północ. Ale dzisiaj jest jakoś tak strasznie parno, ciepło i nic mi się nie chce, a ruszać to już zupełnie :P Amok ---> cześć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air u mnie też może nie jest najchłodniej itp ale.. akurat chodziło o to świeże powietrze :) skoro nie rowerek na dworze :D albo mogłaś sobie stepper na balko wystawić haha (o ile masz) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No mam balkon, ale on cały w słońcu jest. A jak sobie otworzę okno u mnie w pokoju to mogę stepować i nie jest tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda kosz-mar-na! 😡 Wlasnie wychodzilam na miasto i zastanawialam sie czy zabrac ze soba parasol. Odpowiedz przyszla natychmiast - bebniac deszczem po szybach. Lunelo tak niesamowicie, ze zrezygnowalam z wyjscia. Doslownie wodospady wody z nieba... Wyszlam z zalozenia, ze co masz zrobic dzis, zrob jutro, a teraz wskakuj do lozeczka z ksiazeczka i ciepla herbatka :) Cholerne lato 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kachni ---> dziwna ta Polska u ciebie leje deszcz a u mnie ukrop z nieba. Żaden listek się nie rusza :) A wczoraj pokazała się jedna chmurka, z której spadło kilka dosłownie kropel, a trawa już jest cała żółta. I jak czytam o twojej ciepłej herbatce to mi jeszcze goręcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem znów ;) Kachni.. zaciagasz .. jesienią.. ;) ;) Air u mnie też taka pogoda. Wczoraj też troszkę skropiło, a dzisiaj cosik się chmurzyło.. ale sobie poszło i chyba nie kropiło (ewentualnie nie zauważyłam ;) ) . Właśnie siedzę w kostiumie kąpielowym, bo nie mając co ze sobą zrobić poszłam \"opalać się\" na balkon. A teraz spijam popołudniową kawkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiehie, ale teraz jest juz ciepelko. Piekny sierpniowy wieczor :) Swierszcze daja koncert i chce sie zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiedzanie idzie super :) ALe nie mam keidy pisac, bo lazimy cale dnie, nie dawno wrocilismy, nozeki bola :P Glupio mi siedziec przed kompem i Alexa samego zostawiac, bo co on ma robic?? Wiec gadamy i cwicze angielski :D Air -> PISAC, PISAC!! :D Elles -> oki, opowiem, ale nie ma za bardzo o czym na razie ;) Znam bo pisywalismy do siebie, przyjechal do Polski, byl w Poznaniu a ja zaprosilam go do Wawy :) Mam nadzieje, ze bedzie wszystko okej z Twoim zdrowkiem :) Majorek -> poczytam jeszcze pozniej, teraz nie mam kiedy :) Ktos cos jeszcze?? przepraszam jak pominelam, ale musze konczyc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocy...:) Kachni... Mam nadzieje że doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja Wam wtedy pisałam, że u mnie słonecznie itp.. a potem się okazało, że padało ;) ;) tylko nie wiem, ale chyba po tym moim poście, w każdym razie ja .. nie zauwazyłam kiedy :D:D A Wy śpicie? a ja niedawno wróciłam ;) taak długo męczyłam się z jednym kompem, a okazało się.. że to wina.. \"kochanej\" Tepsy :0 :0 brrr Tygry jak mówisz o mojej mgr.. to nie zmuszam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×