Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nie powiem, zajrzałam dzisiaj też na inny topik. Ale ludzie to mają problemy. Wpisałam się na jeden o sexie oralnym, ale jeszcze nikt nie odpowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, naprawdę to mam wisielczy humor. Amoczku, jesteś? na taką rocznicę to jest rada. My dokładnie co do dnia to nie pamiętamy, kiedy to było. Jakoś tak z końcem stycznia i potem kościelny w lutym. I po problemie z rocznicą. Teściowa próbowała pamiętać, ale została zignorowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIE TEN SZEF CO W KANADZIE JEST Mam do sprzedania przyjaciolke spod Toronto. Ja jade do Vancouver. Odezwac mi sie jak szef zyje! mgr Kofeina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, skad Ty klikasz? Bo albo nie napisalas, albo mi umknelo. AIR, no pisalam nawet z Pragi i, ze Praga piekna, nie doczytalo sie? ;-) Kto sie zakladal i o co? Dark, jak dostane autoryzacje od zlotowiczek to zdjatka wysle ;). Tak, Kach, ja tez Cie kocham ;). Kurna, nie moge sie do okularow przyzwyczaic, a musze je przed komputerem na nosie miec :0. A w ogole to ze spaceru wrocilam, pol Amsterdamu z familia (sis z mezem) zdeptalismy i pyszne holenderskie likierki pilismy ;). Pora spac, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że nie będę pierwsza i Air mnie ubiegnie, ale muszę teraz z rana coś skrobnąć, bo się póżniej zakopię w papiery, uruchomię cały zasób szarych komórek, i kto wie czy wejdę;-) Powiem tylko, że jestem tak za-pracowana, że nie miałam nawet okazji pomyśleć o urlopie:-o Akara, witaj w domu! Przyzwyczaisz się, Kochan, nie martw się. I nie narzekaj na okulary, bo bardzo Ci w nich ładnie, więc zakładaj i szpanuj;-) Ten błysk w oku...;-) Czekam na mail, ale gdy nie będę odpisywać, to się nie martw, wiesz, nie będę miec dostepu do kompa (nie mówiac juz o necie) az do 2 września... Jadę, bo się mnie pytano, do Sopotu. Mój kolega nie tylko, że kupił tam poddasze, to jeszcze knajpę bluesową założył...Co prawda poddasze jest do całkowitego remontu, wiec warunki beda lekko spartańskie, ale co tam dla nas;-) Tylko, cholera, wolałabym wakacje z obiadem pod nos podstawionym, zamiast gotować dla dwóch facetów, Zuzi i siebie. ALe nic to. Faceci wdzięczni i pomocni bardzo są, jakoś to będzie. Chcemy poza byczeniem sie na plazy, pozwiedzac okolice, no i buszować w lumpexach, bo jest ich tam masa nieprzebrana wprost! A po powocie wpadne w wir zakupów do-szkolnych, podreczniki, zeszyty i cała masa papierniczych zakupow, no i ciuchy dla Zuzi na nowy rok szkolny. Trzeba bedzie tez wytrzymac pompatycze rozpoczecie roku szkolnego, to tak jakby sie cofnac w dziecinstwo. koszmar, poczty sztandarowe, cielsko pedagogiczne naduzywające niezrozumiałych nawet dla nich słow, weterani wojenni przemawiajacy patriotycznie do nierozumiejacych ich maluchow, itp.....bleeeee Miłego dnia Wam zyczę, postaram sie jeszcze wejsc, jak mi sie komórki przegrzeja od myslenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> no bardzo fajnie miałam :D I bardzo się cieszę :) Akarka ---> założył się Borewicz z Elles. I potwornie ją podszedł, bo dostał od ciebie smsa z Pragi i wiedział, że byliście, a Elles się upierała, że nie byliście :) No i przegrała biedactwo. A Borewicz będzie palił bezkarnie :) Szam ---> :) Miłego wypoczynku, i buszowania po lumpach. A nadęte początki roku szkolnego to pamiętam. Dokładnie jak w twoim opisie. Najpierw w podstawówce dzieci nie rozumiały co do nich mówią a potem w liceum miały to głęboko gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabelki...buziaki letnie i wakacyjne ....fajowo ze jestescie....pod loziem caly czas.....:):):):):)...trzymta sie mordulki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabelki...buziaki letnie i wakacyjne ....fajowo ze jestescie....pod loziem caly czas.....:):):):):)...trzymta sie mordulki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie!! I bede tu juz regularnie przez najbliszy tydzien bywac :D Potem znow wybywam :P Nie mam sily nadrabic zaleglosci ;) wiec prosze oto buziak 👄 dla kazdego Diabla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wolna!!!! cieszyć będę się później, na razie jestem zadowolona, że wykonałam swoją pracę w 100%, moge zatem ze spokojną głową urlopować się. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś jest Światowy Dzień Leworęcznych :D czyli mój :D:D:D Akara witaj hehe gratuluję świetnej podróży :) :) Gio po jajnikach?? ;) ;) haha Z 22:41 - no co tekst :D:D Kofe haha i co.. zero odzewu? :) Szam.. no tak, Sopot, knajpa bluesowa.. mówiłaś :) Nie daj się chłopom i zagoń ich.. chociaż do obierania ziemniaków.. hahah Miłego urlopu Bore :D to wcale nie jest pechowy dzień :P Karaani 🖐️ Tygru już kolega pojechał ? Dla pozostałych dziołch i nie tylko 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam ----- W Gdansku leje wiec nie wiem jak sie bedziesz kochana u nas byczyc na plazy..chyba ze w tej knajpie..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatek 13 i....i nic, nawet nikogo dziś nie rozjechałam na jeździe :D...ale nie chwalmy dnia przed zachodem...:P Akara...no okularki i ty to połaczenie całkiem niezłe...wygladasz w nich świetnie! no,to na nosa je i heja ;) Szam...udanego urlopu, warunki spartańskie ale liczy sie że z rodzinką ;) Kofi...ty spakowana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie pakuje..nie mam weny jakos..juz wszystko przygotowane..chyba lubie tak na ostania chwile hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no i był..jednak 13ty,qwa!! nawet nie będe o tym pisać ..bo normalnie łapy opadają ..Majorek..naprawde ..takich dni jak dzisiejszy to nawet wrogowi nie życze ! ..w zasadzie ..to nie mam co pisać ..i nawet mi się nie chce .. mam wsio ..w d..... jak mi przejdzie ..to sie pojawie....a tak ..to poprosze o fotosy ze..wszelakich zlotów ..coby oczy wami jeszcze raz nacieszyć:) ..pozdrawiam i sie oddalam po angielsku ..trzaskając ..drzwiami . .....to tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofe - może Szam pakuje słońce do torby :D Kasiek buhahahah dobrw jesteś :D Bore no coś Ty :( U mnie przeważnie jest tak, że pechowy jest 12 albo 14.. hmm po wczorajszym dniu wnoszę, że tym razem był to 12... nawet mi się wczoraj na kafe nie chciało wchodzić... echh Właśnie czytałam Twojego posta na topiku \"Pomóżcie czy ja jestem w ciaży?!!!!\" buhahahahahahahahah z tymi odciskami na głowie to padłam :D:D Masz 👄 za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No co tam? kto miał jeszcze dzisiaj pecha? :P;) Ja chce foty też, nie mam ze zlotu z Wawki!! Kurka wodna... Ostatnie ktore dostałam były od Szamki z Bułgarii, jak wysyłał ktoś coś jeszcze to ja ślicznie prosze zeby jeszcze raz mi przesłać bo moze nie doszło!! :):) PS. Mam 20 str. zaległośći :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles 20 :D:D ja nawet nie wiem ile mam z tego czasu, kiedy siedziaąłm nad pracą :) A Igrzyska się zaczynają, ceremonia już sie zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, co za podstepna bestia z tego Borewicz, tak elles podejsc :D. \'Ciagle pada, a ja, a ja chodze, desperacko i na przekor wszystkim mokne\' ;-). Kurka, ze 3 razy dzisiaj zmoklam! Mokre pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam i wypadam, kto ma pecha poczytam póżniej, jeszcze półtorej godzinki i wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ja nawet nie wiem kiedy to przeczytam, chyba sobie nocke zrobie ;):D Akara znów przegrałam ale do trzech razy sztuka nie? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ja tez mam sporo stron zaleglosci - wy to nie macie litosci chyba ;) :D W niedziele juz wracam do Francji - nie wiem, gdzie mi zlecialo te 6 tygodni... naprawde nie wiem :o Czy wszystko co dobre musi sie tak szybko konczyc????????? Bylam dzisiaj u okulisty i wlosy stanely mi deba - okazalo sie, ze nosze okulary/soczewki o 0,75 dioptrii za mocne na oba oczy 😡 Chyba jak wroce do Francji, to ubije mojego okuliste!!! Elles, Borewicz - dziekuje Wam za spotkanko :D Oj fajnie bylo... fajnie :D:D:D Akara - z niecierpliwoscia czekam na foty 👄 Kofeina - miekkiego ladowania i cudownych wakacji :D Majorek - u mnie podoga byla podobna - udalo mi sie jedna przemoknac do suchej nitki a potem spokojnie wyschnac na sloneczku :) No nic, pozdrawiam wszystkich i zmykam :D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Margot :) a może to lekarz Polak się pomylił? albo.. noszenie szkieł dało rezultat i wzrok się lekko poprawił? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - chcialabym, zeby sie w tak szybkim czasie wzrok poprawil... oj chcialabym :) Niestety poki co to marzenie scietej glowy :( Ale to na pewno lekarz we Francji dal mi za mocne okulary/soczewki, poniewaz od kiedy zaczelam je nosi (2 miesiace) zaczely mnie regularnie bolec oczy. Z poczatku myslalam, ze to kwestia przywyczajenia, ale bylo tylko gorzej, wiec wybralam sie tutaj przy okazji do okulisty i zaraz po zmianie soczewek poczulam wielka ulge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, to rzecziwiście, bolały bo za mocne echh. To dobrze, że nasi lekarze jeszcze nie tacy najgorsi ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgr Kofeina jestem, jestem tyle ze troche zajety odpoczywaniem w ogrodzie i troche jezdzimy z anielica z mloda dziewczyna z niemiec, ktora przez przypadek trafila do nas i bawimy sie w jej opiekonow. :D Ma prawie 18 lat tak wiec jest w miare samodzielna. Vancouver jest od nas pare tysiecy kilometrow, ale jak bys byla w Toronto, to odwiedz nas, serio. Bede czesciej bywal jak sie oziebi, bo teraz to mi szkoda siedziec przy kompie, a kafeteria to troche zajmuje czasu :) Goraco was wszystkich pozdrawiam, dobrego samopoczucia, a ty Borewicz to nie smuc, bo kto wierzy w 13 piatek :) to jest przeciez zabobon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×