Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

I dobrze że jest takie miejsce.Tak ma być. Człowiek tu wchodzi i dziób mu się śmieja do nieznajomych (w moim przypadku) ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innym, a dużo lepszym takim miejscem jest szpital dla very, very nerwus... Tam wszyscy smieja sie od ucha do ucha... Szczególnie do sera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiedziiałam, że to aż tak widoczne. Jak się zakłada gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ..Ja nie chcem ..ale ..muszem ...!:) Kachni ..:D...jasne ..ze ciemne ...Miejsce Malpy jest na drzewie ..a ja ..wedlug chinskiego horoskopu ..MALPA ..jestem ...!:D ...Dla mnie net ..to nie tylko ..galąż na ktorej siedze ..to żródło wiedzy ..okno na świat ..wtyczka w kontakcie z ludzmi .. .magnesik ...żlobek z siankiem ..kroplówka świeżej diabelskiej krwi .. ..klucz do otwierania moich szarych komorek ... ...bożeee..ale mnie poniosło..... starczy ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj Gio :) Przesylam pozytywne wibracje :) Dobranoc wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ;) akurat mi tego tłumaczyć nie musisz, ale wiem jak jest i mówiłam o jednym transporcie danych od. Widziałam Twój opis na gg.. dziwny musisz mieć dziś nastrój, ale.. nie pisz, że tu nie wolno, my tu jesteśmy dla siebie też po to by się wyżalić, jak komuś źle. Kachni no ba! :D Śpij słodko. Saszka a co tam Cię gryzie od środka? Gio :D jakie to piękne :D A teraz chodź i wytłumacz to mojej mamie i .. Aniołowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ...dawaj tą Mame i Aniola ..:D...juz ja im wyloże .. \"kawe na ławe\"...malo tego dodam ze .. ..po pierwsze ..primo.....w necie jestem ..sama dla siebie zawsze ..piekna i mloda .. ...czarujaca , zgrabna i powabna ..(zależy jak ściemnia) ..mooondra i elokwentna ..(chyba ze pisze goopoty..! ) ..czyli za frico...dowartosciowana na maxa .. ..a pozatym ...moze pic napoje wyskokowe do woli .. ...imprezowac do bialego rana ..śmiac sie i plakac . ..moze.wyżalic sie i pochwalic..!!! ..a jak chce sie wyladowac ..i odstresowac ..tak zeby nie psuc sobie reputacji .. .wrzucam sobie kolor pomaranczy i ...wieś spiewa i tanczy ..!! ...czyzbym mowila o sobie ...????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz slabo widze ..bo mi sie literki poplątawszy z deka ..:D ..ale .. ..co chcialam to wyrazilam ...nie do konca to prawda ze tak ..mam to wszystko za frico...bo jednak co miesiac te 180zl..musialam zabulic... ale nie żaluje .. Salony kosmetyczne i ..operacje plastyczne ..drożej kosztuja ..!A teraz to juz poprostu bede miala ..\"bułkę z maselkiem ..\". .za jedyne 80 ..polskich złotych ..!:D ...spadam na \"drzewo\"...czyli ..Malpy do Raju ...czas sie zdrzemnąć na \"gałęzi\"...!!!:D ..nooo to...paaaaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dobranoc
saszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D :D :D Gio ---> jak ty to wszystko ładnie ujęłaś :) Ja wczoraj mojej mamie opowiadałam o naszym diabelskim topiku i o was, i mama stwierdziła, że to wspaniała sprawa taka internetowa przyjaźń, i to, że jak się spotka kogoś niby obcego to jest o czym pogadać :D Saszka ---> tak Amok ma rację to forum ludzi pozytywnie nastawionych, ale to nie znaczy, że każdy z nas jest zawsze rozweselony i beztrosko uśmiechnięty -> wtedy bylibyśmy wariatami, jak zresztą trafnie Amok zauważył. Jednak stan permanentnego pesymizmu też chyba na zmyśły dobrze nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani, miło jest mieć świadomość, że choć człek nie zagląda, to ktoś czuwa pod łóżkiem! Nie wchodzę, bo piątek to moj oststni dzień przed urlopem i musze jak najwięcej zrobić w pracy. Powierzono mi dość samodzielne zadanie, więc z pewnościa bede rozliczona z tego ile i jak zrobiłam. Sami rozumiecie, muszę się sprawdzić, bo dużo od tego zależy. Nerwy momentami mi puszczają i...... Ale jakoś sobie radzę. Jednak w związku z tym, że pracy dużo i mysleć intensywnie trzeba o stu rzeczach na raz, ne mogę sie rozpraszać i siedziec w necie. Choć ciągnie, nie ukrywam. Ten topik i fakt, że się spotykami i rozmawiamy jest dla mnie, czy raczej był, dużym zaskoczeniem. po wielu różnych przejściach zamknełam się w hermetycznym świecie moich bliskich i niezbyt chętnie wystawialam nos na zewnątrz. Nie mam poza tym umiejetności dzielenia sie swoimi zmarwtieniami, bo przywykłam radzić sobie samodzielnie. teraz nie musze, bo mam kogos, ale wczesniej... no i te nawyki pozostały. Dlatego obawiałam sie jak zostan tu przyjęta. Mam swiadomośc że poza tym miejscem dzielicie sie soba jeszcze bardziej, ze sa sprawy i tematy o których nie wiem. Nie dlatego, że nikt nie chce mi nic powiedziec, ale dlatego, że ja sama nie mówie. Ale taka już jestem. Tym bardziej miłe mi było, że mogłam sie spotkac i przekonac ze poznawanie ludzi nie boli :-D Dlatego bardzo Wam wszystkim dziekuję, za zainteresowanie, za pytania, za odpowiedzi, za uśmiech, za wspólne przezywanie radości i smutków, za goopoty i mądre słowa, za pocieszenie i wsparcie, za troske..za współ-odczuwanie.... Amok, to nie tak, że się wyżalić nie można, że to topik dla wesołych i pogodnych. ale trzeba sie jakos starać z tym życiem i z problemami zmierzyc, ze nic nie da płacz, załamywanie rak, wyszukiwanie podwodów do załamywania sie. Zawsze sie znajdą, zapewniam. Wazne by wpracowac sobie jakis model postepowania, ktory pozwoli Ci dostrzec i jasne strony, to ze nie jestes sam, bo chocby tu masz takich ludzi, ktorzy chca z Toba rozmawiac, pocieszyc Cie czy wesprzec...ze słonce swieci, ze ptaki spiewaja...nie wiem, zaczelo to brzmiec dosc patetycznie. Chciałaym, abys umiał znależc w zyicu i w sobie cos co pozwoli Ci \"wstać rano, zrobic przedziałek i miec fajrant\", no i usmiechnac sie do siebe w lustrze! pisałam długo, bo w miedzyczasie ciagle ktos mi przeszkadzal, wiec pamietajcie czytac to wolno i z przerwami ;-) ❤️ dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Wow.. !!!..Szamanka ..jestem pod wrażeniem ...!!!:) Ja to wszystko chyba mam ..po Tobie...!!! ..no i efekt koncowy ..Przyznaje ci racje ..Poznawanie \" milych\" ludzi .w necie .nie boli...tylko czasem ..nabiegac sie trzeba ..jak w roznych czesciach Polski ..Zloty organizuja ..!!! ...tez w realu stosuje \"hermetyzm\" (nie wiem czy jest takie slowo ..ale mi sie podoba ..)...:D..wiec ..jestem jaskiniowcem ..i trzeba dobrze do mnie łomem walic ..zebym uslyszala ..i uwierzyła że życzliwy przyjaciel do mnie przychodzi..!!!:) No a na wyjscie z jaskini potrzebuje ..mocnych argumentow...bo jesli za slabe ..szybko wracam z powrotem ..! Milego urlopu ci zycze...👄 Air..Amok ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja w sumie tylko na chwilę, bo roboty mam w domku trochę a zaraz idę... obierać jabłka :0 .. myślałam, że z tym już konieć.. a tu.. achh.. a najgorsze to te wkładki mięsne.. ;) Ale co tam.. komp musi być.. hehe musiałam zajrzeć co i jak.. i żeby tak nie było, że pra się marnuje, to zapuściłam antywirusa :D Air jak zwykłe pierwsza (ostatnio tak jakoś zauwazyłam ;) ) Amok a jak pogoda w Krakowie? :) Szam no no brawo, jestem pod wrażeniem pięknej wypowiedzi :D ja też się cieszę, że mam Was, bo czasami to moja jedyna pociecha.. :P Powodzenia z zadaniem i przygotowaniami urlopowymi i leniwego urlopu ;) - bo jedziesz gdzieś? tak? czy mnie się juz miesza? ;) ;) ;) Gio hih z tym nabieganiem dobre :D Nasz Ty kochany jaskiniowcu :D 👄 całuski dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, jakby nie było zgadzam sie z Przedmówczyniami w 100% !!! :D i sama nie wiem jak sie stało ze tu trafiłam bo 3 razy wywalałam reklame Kafeterii wkurzajac sie co mi tu za badziewie wysyłają i skrzyne zasmiecają :) :) Szam...czytałam z przerwami ;) Gio...obiecuje czytac wolno bylebyś tylko tego neta miała! ;) Saszka...już wisz jak gadu gadu założyc?? bo jak cos to sie zgłaszaj po instrukcje obsługi...:) eee,dobra...ide sie na bóstwo robic bo może jakie rande-wu sie zdarzy :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wczoraj. Czytam Was sobie troche i w miedzyczasie w wordzie wklepuje co mi po glowie chodzi, coby nie zapomniec :D. Ja tez sie w ksiazki obkupilam, ale kurcze dla mnie to nieoplacalny interes, bo ja jedna ksiazke w jeden dzien pozeram... Kupilam z 5, jeszcze tylko jedna mi zostala :0. Kocie worki Chmielewskiej moga byc, ale nie powalily mnie na kolana. Daimon, a o czym to ‘Pachnidlo’? Warto przeczytac? Gio, kurcze, patrz, nie moge sobie przypomniec jak siedzialas kiedy ze soba rozmawialysmy ;-), a szkoda, bo wiedzialabym czy moje przypuszczenia wzgledem Twoich ‘uczuc’ do mojej osoby sa sluszne... No majorek, porozbijalam sie po Polsce niezle, a teraz pol roku odwyku *wzdech*. Fajnie bylo, jak za starych, dobrych, studenckich czasow, szczegolnie w hostelu w Krakowie :D. Kachni, Kai, malpy jedne, tesknie za Wami chyba :D. Dola mam lekkiego chyba, musze sie przestawic na holenderski tryb, a poza tym niektorzy ludzie z sieci mnie doluja L (prosze sie nie dopatrywac, nikt z Diablow), ja sobie chyba, kochani, lekki odwyk zrobie i tylko do Was bede wpadac, bo nie chce sie tak czuc. Pogoda tez mnie doluje, kurcze, ze tez ja musze byc taka pogodozalezna! Szaro-buro tutaj, to i mnie humor nie dopisuje. No ale, wiecie, u mnie to przejsciowe, wiec prosze nie pocieszac za mocno ;). mala, Amok, Borewicz, Gio, Szam, Kasiek, Tygrys, Margot, dwie malpy moje ukochane, niedlugo porozsylam zdjecia ze zlotu, z Krakowa i z Wroclawia. Tylko jeszcze moj Aniol najdrozszy musi cos w kompie poprzestawiac, bo przez jego kombinacje nie moge wejsc do swojej skrzynki :0. Szam, wiesz, nie bede sie rozpisywac na forum o Tobie, napisze do Ciebie maila jak juz sie skrzynka odblokuje, a tutaj powiem tylko, ze ciesze sie, ze Cie poznalam J. No dobra, juz mi sie nie chce czytac ;). Pozdrowienia dla znudzonego, Sprytnej Kotki, elles, saszki, Kofeiny i w ogole wszystkich J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam na koncu w paru zdaniach to nie mialo byc \'J\' tylko usmieszek, glupi word :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo w ..mordeche ...jaki żar...!!!! [widoczny gołym okiem pot ..splywajacy po ..jajnikach ] ..to nowy emotikonek na upaly dla kobiet ..jakby ktos nie wiedzial..!:D Akara ..>>...jakbys mogla mi przetlumaczyc ..to co do mnie mowilas ..to predzej bym zrozumiala ..! Zlituj sie ..nie dzis ..takie rebusy ...!:classic_cool: Jak chcesz cos wiedziec ..to powiedz łopatologią stosowana..bo mózg tez troche mam podtopiony ..!:D ...:D:D:D:D:D....hahaha..juz zalapalam ..o te nogi i rence ci chodzi ...??? Nogi mialam skrzyzowane ..ale dlatego ze wypilam ..puchar coca-coli...:D ..a rence..rozlozone ...bo goraco bylo ..wiec ..Postawe mialam wzgledem ciebie ..prawidlową !!! ..tez masz probl;emy ...!:D Majorek ..Kasiek ..siema z rana ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo Gio pisalas pare stron temu o krzyzowaniu rak lub nog jesli romawia sie z kims do kogo sie nie zywi sympatii, nie? No a ja wlasnie nie moge skojarzyc co robilas z konczynami podczas rozmowy ze mna :D. Kurna, a tu cieplo, tak na krotki rekawek i dlugie spodnie, ale za to pada i szaro, bu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heeej :) W końcu jakiś mini zlot w Poznaniu był :) Spotkanie dzisiaj miałam i się pochwalę, tak jak wy się zawsze chwalicie swoimi zlotami :P Widziałam się z Elles i Borkiem :D hihihi i było fajnie. I tylko Akarka powiedz mi czy byliście w Pradze? Bo zakład był :D Gio ---> fajny nowy emotikonek :) jak najbardziej na czasie :D Jutro ma być już dużo chłodniej, za to dzisiaj został pobity rekord ciepła w tym roku -> 33 stopnie w cieniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się przywitać z rana, grzecznie, o dziewiątej, ale wpadłam w robocie od razu w wir i dopiero teraz do Was zaglądam. Powiem dzieńdobrywieczór, posprzątam dzisiejsze i przygotuję jutrzejsze, zanim znowu padnę. A tam podobno gwiazdki spadają... to ich pora.... ale ode mnie nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka !!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Moja malpeczko kochana, ja za Toba tesknie i wyje :( Cudownie ze sie poznalysmy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam diably:) kurcze jesien sie u nas zrobila ja chce lato buuuuuuuu Akara- witamy witamy ja tez bym chciala zdjecia zobaczyc ze zjazdu jezeli mozna:) Gio- nie martw sie troche wolniej beda sie strony otwierac ale wazne ze internet bedzie:) Amok:) zycze usmiechu i dostregania sensu w najmniejszych szczegolach zycia tak jak Szam napisala:) majorek:) Kasiek:) Saszka:)witam:) Jezeli chodzi o kafe to musze powiedziec ze bardzo duzo zawdzieczam temu forum tak w skrocie zeby ise nie rozpisywac i nie nudzic Was za bardzo to ta stronka uczy mnie optymizmu w takie dni jak dzisiaj:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wszyscy temu miejscu słodzą, to niech ja się też wykażę. Przelatywałam kilka razy przez Kafeterię (po internecie nie mam zwyczaju biegać, niewprawiona jestem) i za każdym razem nieświadomie zaczynałam od Was - temat bliski sercu, czy co?? Nie wiem. Teraz mi się tak poukładało, że tylko praca, na okrągło, i nie mam na nic ochoty ani siły, total apatia. A zajrzeć do Was mam ochotę i się odezwać. I za to dziękuję. Z serdecznymi pozdrowieniami Saszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wszyscy temu miejscu słodzą, to niech ja się też wykażę. Przelatywałam kilka razy przez Kafeterię (po internecie nie mam zwyczaju biegać, niewprawiona jestem) i za każdym razem nieświadomie zaczynałam od Was - temat bliski sercu, czy co?? Nie wiem. Teraz mi się tak poukładało, że tylko praca, na okrągło, i nie mam na nic ochoty ani siły, total apatia. A zajrzeć do Was mam ochotę i się odezwać. I za to dziękuję. Z serdecznymi pozdrowieniami Saszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka..>>:D...co ..magnesik...? ..swoj do swego ciagnie ..a w Tobie ..Diabelska krew plynie ..wiec podswiadomie wybieralas nasz temat ..! Bo od NAS plyna pozytywne fluidy -fale ..ktore przyciagaja ..!!! Zeby tutaj dobrze sie czuc ..trzeba miec ten sam .. wspolczynnik D.( jak diablo }.RH...666.....wtedy juz nadajesz na tych samych falach ..! Air ..ale mialas fajn...!...z samym Don Donaldo i El ..jak Elles . ..spotkanie ..! ..fiuu..fiuuu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×