Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Elles hehe masz rację :D:D Air no ładnie.. książkę przeczytała.. to żeby jeszcze przełużyć.. to i film :) Skakanka ;) :) :) aż do utraty tchu.. haha :D pewnie słyszą.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, idę spać - rano musze wstać wcześnie :P bo jadę do Łodzi :) i znów zobaczę się z mym Aniołem :D:D 😴 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzzzzieńdoberek. Jakoś głucho tu dzisiaj... :( Życzę wszystkim Baaaaaaaaaaaaaaaardzo Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :) Airek.. :D:D jakoś nie moge sie oprzeć.. tej myśli... niczym tam w górze nie zahaczasz? :D:P:D Bo taka wysoka, do tego skacze a nad głową jeszcze skakanka.... :D:D:D Szatanka 🖐️ Aaaaa wiecie co, niedługo jadę się spotkać z Szam :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich :D Mam duze zaleglosci, a u mnie nic specjalnego sie nie dzieje. Powoli zaczynam sie godzic z tym ze to juz koncowka lata. Jedyna zaleta tego to to, ze bede mial wiecej czasu aby wpasc na forum :) Jestem w trakcie szukania pracy, bo widac ze nie powienien sie czlowiek za bardzo przyzwyczajac do jednego miejsca :) 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osowiały, ma dreszacze, nie bardzo je. Weterynarz powiedział, że nosówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, o kurcze, mam nadzieje, ze z tego wyjdzie, bo nosowka to paskudna sprawa... A tak w ogole to niezle zapachy tu u Was, swad spalenizny, zapaszki spod paszki i jeszcze rzyganko ;). Co to sie dzieje jak mnie nie ma? ;) Tak w ogole to leje deszcz 😠, a my jestesmy odciete od sieci, bo komputer nam sie popsul 😭. Wlasnie dobrnelysmy do biura Ronalda, moknac przy tym \"odrobine\", grrrrrrrrr. Tak ogolnie jest fajnie, przedwczoraj bylysmy w barze karaoke, ale pomimo usilnych staran kilku osobnikow plci meskiej ;), nie dalysmy sie namowic na spiewanie :D Do domu wrocilysmy taksowka (sponsorowana, urok Tygrysa dziala :D) o 5ej nad ranem... We wtorek bylysmy w kinie na Supresize Me (dokument o skutkach \'diety\' fastfoodowej), mowie Wam, moja noga juz nigdy wiecej nie postanie w McDonalds\'ie :D. Przez weekend bedziemy odciete na amen, bo biuro zamkniete, a specjalista od komputerow przychodzi w poniedzialek, bu, bu, buuuuuuuuu. Na szczescie bedziemy sie \'rozrywac\' inaczej (zaczyna sie sezon teatralny, wiec jak zwykle w weekend mozna sobie obejrzec fragmenty przedstawien za darmo i posluchac muzyki na zywo. Jutro wieczorem idziemy na impreze na lodzi (znajomy urzadza). Oby tylko nie padalo! Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie kciuki zeby udalo sie naprawic to cholerne pudlo, bo inaczej bedzie kiepsko :0 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka - DZIĘKUJĘ. Ty już wiesz za co ❤️ Szatanka - fajowy nick :-) moje panieńskie nazwisko brzmi Szatanik :-) Buziaki wielkie for all !! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELDUJE SIE!i ja pod lozkiem :D Skladam raport, iz zyje zgodnie z zasada: \"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, niegrzeczne do Amsterdamu\":D :D W coffe -shopie jeszcze nie byla, to nadal przede mna :D Ale cale dnie i noce brykamy ;) Maja tu fajne, biale piwo, a wczoraj bylam w Irlandzkim pubie i pilam jakies dziwne ichnie piwko :D Tylko pogoda beznadziejna :( Pada prawie non-stop. Nic to i tak zakochalam sie w tym miescie :razz: jest piekne, pelne zycia, barw, wszystkiego :razz: A Holendrzy tez niczego sobie... ::D Tak, tak poznalam ich ::D :D :D Jutro idziemy na party na wodzie, na barce :D Musze sie pochwalic Wam, ze, Seti - kot Akary, bardzo mnie polubil i nawet wlazi juz mi na kolana i mruczy :D Tak jest, trzymajcie kciuki za pogode i naprawe kompa :) papapa 🖐️ 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafir, nie ma za co :). Musze dodac do wypowiedzi Tygrysa, ze to nie byle co byc zaakceptowanym przez Setiego, bo on wybredna bestia jest i nie wlazni ludziom na kolana ot tak sobie :D, a mruczal do tej pory wylacznie do mnie i Ronalda, wiec innymi slowy nie lada zaszczyt Tygrysa kopnal :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, to sie nazywa ostatni stopien uzaleznienia, siedzimy od siebie o jakies 5-7 krokow, a porozumiewamy sie na forum... Jak myslisz, jest jeszcze dla nas jakas szansa? ;) Niedlugo pora isc do domu, inaczej obiadu nie bedzie :P ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym samym wlasnie pomyslalam... Szansa dla nas?? eeeee tak, wyspa na srodku Pacyfiku, bez elektrycznosci :D Tjak, jest juz sie zmywamy do domq ) Trzeba jeszcze o sklep zahaczyc, kupic bilet i pomidory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolendre oraz ziemniaki :). No i cos na sobotnie sniadanie by sie przydalo :-). A o wyspie mi nic nie mow, bo Ty sie wczoraj po irlandzkich pubach szlajalas, a ja ogladalam Cast Away z Tomem Hanksem i jakos mnie na wyspe bez elektrycznosci nie ciagnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahaha cześć Tygryski i Akarki :) Pr4zeczytacie dopiero w poniedziałek, ale mnie tewż w weekend nie będzie :P Też będę odcięta od kompa, na działce na szczęście mam radio :) Brrrr zimno dzisiaj, po raz pierwszy od dawna siedzę w domu w skarpetkach, niedługo przyjdzie czas na ciepłe bambosze :P hehe Znudzony ---> no na szczęście się to lato kończy i znowu wszyscy wrócą na forum :P Szafirek ---> super nazwisko :) Szatanik :D rewela Saszka ---> kurcze, nosówka :( mój pies to miał i niestety nie przeżył, ale był malutki. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tygrys, Akara - szansa podobno zawsze jest, ale nie wiem czy przy Waszym stopniu uzaleznienia ;):D:classic_cool: Milego odwyku w czasie weekendu :D:D:D Saszka - trzymam mocno kciuki, zeby piesio wyzdrowial ❤️ Szafirek 🌻 Znudzony - czesc Wodzu 🖐️ Powodzenia w szukaniu pracy :) Elles 👄 No, nic, uciekam! 🖐️ Trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - nie krzyczcie tylko - juz sie tlumacze :P dorwalam cud ksiazke - \"Kod Leonardo da Vinci\" czytam ja od srody wieczorem i oderwac sie nie moge... ale czasami musze ;) polecam wszystkim wielbicielom kryminalow - cudna jest po prostu :) jutro jade do Aniola :D :D :D na razie to moj ostatni wyskok do naszej ukochanej i rozkopanej stolicy we wrzesniu Aniol przyjedzie do mnie, ale dopiero okolo 25 wrzesnia ... ech... a ja wracam do pracy od wtorku na dobre dzisiaj widzialam swoj plan zajec - jak sie nie zmieni, to bedzie cudny :) no dobra - spadam spac - jutro czeka mnie moc wrazen w ramionach ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robaczki >>przyznaje bez bicia ze nie bylo mnie pod wyrkiem bo ..nie mialam nic ciekawego do powiedzenia ! Walczylam z chamstwem na innych topikach ! Jestem przerazona i chyba przestane pisac bo ..juz sie ostatnio dowiedzialam o sobie troche \"prawdy\"..:D:D:D ..dobra ..stawiam flaszke ..pare minut temu zaliczylam osobisty post numer 3 0 0 0 ..:D ...dawac naczynia ,michy ..kto co ma ! Gdzie sie gorzalka leje ..tam sie dobrze dzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajger i Akara...to żeście se pogadały :D dzieki za podrowienia ;) Air...ja u siebie w domu to pod kocem siedze...bambosze?! heh, to by wyglądało zabawnie...:) Znudzony...oo,napewno czeka na ciebie jakas super posadka, powodzenia w szukaniu :) Mała...no słyszałam ze \"Kod Leonarda...\" to swietna ksiazka,tez mam zamiar przeczytac. Gio...dobra, niech sie leje...ino nie za kołnierz ;) bafcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gio...!! :D Gratulacyje!! Zawsze coś upolujesz ciekawego :classic_cool: Poprosze winko, czerwone :) Piwko już dzisiaj piłam, teraz coś inszego :P:D Akara, Tigr... jesteście niesamowite!! :D:D:D Super ze się tak dobrze bawicie, ech, normalnie pozazdrościć... Tygrysek, co zrobiłaś ze za darmo taksówe mieliście? :P:D Mnie za darmo to tylko policjanci... ;):D Margotka, hello.... :)🌻 a co u Ciebie? Przeprowadzka daje Ci popalić..? ;) 👄 Znudzony, w końcu zawitałes... :):) ❤️ Pozdrowienia dla Anielicy i powodzenia..!! Szafirek.. ❤️ Trzymaj się, nie smutkaj i zaglądaj do nas!! ❤️ dla niewymienionych :) Widziałam się z Szamką.. i.. normalnie nie mogłam się z nią rozstać jak się juz żegnałyśmy...!! :) Szam, bardzo Ci dziękuję za rozmowe, taką nie zwykła, taką własnie od serca.. i w ogóle... bardzo sobie cenie :) tyle mi powiedziałaś i dużo pomogłaś zrozumieć też samą siebie. :) Pozdrów malucha i do następnego razu, mam nadzieję ze bedziemy mogły jeszcze dłużej posiedzieć.. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Kasiek... :) Jednak żyjesz :P;) tak ani widu ani słychu... :):) 🌻 Kiedy poprawiny? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ell, a czego poprawiny? bo ja na poprawiny to w niedziele ;) a jutro na wesele... wskakuj w kiece i leź z mną , jakiegos mena tam znajdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles ..ale ja mam tylko czyscioche \"strażacka \' z czerwona kartka ! innej na mojej mecie nie bylo o tej porze .!:D ..nie marudz ..:D trzymaj to szklo..ja juz sama troche poprobowalam bio nikogo nie bylo !..dooobre ..tylko cos mis ..misi ..misie nie wazne ..na oczy rzucilo!:D ja na nic nie polowalam ..to moje osiagniecia na kafe ..tyle natrzaskalam buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.. help.!!! jakieś misie rzuciły sie na naszą Gio kochaną!!! mianowicie na jej oczy!! :D:D odciągamy za nogi...!! :D:D:D Gio, Twoje zdrowie ❤️ :D:classic_cool: Kasiek.... mena mówisz.... :D:D:D niech bedzie muskularny blondyn mojego mniej więcej wzrostu.. coby mi sie za bardzo nie spodobał, bo bedzie problem... ;):D:D eeee.... ale mi wesoło... :D:D dobra, sorki, ale ide lulać, już powinnam iść ze dwie godziny temu :P:D ostatni łyczek... ;) Gio... buźka!! i dobranoc 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×