Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

czolowiekowi do szczescia potrzebna jest tylko druga osoba...najukochansza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, ja musze ten Actimel kiedyś wypróbować, bo jak na razie to nie ma sposobu zeby mnie rano dobrze obudzić... :P no dobra, moze jeden by się znalazł... :P;):D Blixa --> a ja też :):) tak jakoś... :D A.. musze się Wam pochwalić... ze dwa dni robiłam z moja mamą meska robote na strychu :D Ocieplanie nowego bojlera (stary padł) mimo ze juz był ocieplony ale co tam, nie zaszkodzi :D i robienie nowych półek, prawie całej szafki.. latałam dziś cały dzień, to z drewnem to z wiertara, to ze śrubkami a na koniec z odkurzaczem... :D i jestem z siebie very zadowolona :D i jeszcze mam siłe siedzieć w nocy przed kompem. nono :D I też tak sobie brykam i brykam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Nie bardzo wiem, co sie dzieje, ale doczytalam ze Akara bryka z Tygrysem po miescie niegrzecznych dziewczynek ;) A Elles spotkala sie z Szam :) Fajnie Wam 🌻 Pozdrowionka dla Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dziekuje...pozdrowie..moze jeszzce dzisiaj???...oby oby.... Gio..chyba masz racje...bo troche sobie tej malenkosci..nie wiem..odjelam?? wszyscy sie tu znacie...:)....wiec ja wam moge najwyzej usmieszki powysylac:)...mimo wszystko nie czuje sie obco bo jestescie cieplutkimi ludzmi a to najwazniejsze....:). dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Znudzony >>🖐️ ..caluski dla B. Znudzonej 👄 Jest takie jedno piekne miejsce na Oceanie ..tak bardziej po srodku miedzy kontynentami ..7 wysepka od tej glownej co lezy na wysokosci Irlandii . Moge Ci pokazac to miejsce .. w sam raz na spotkanie z Szamanka.. Cudowna wysepka ..poprostu Raj na ziemi ..! ..no dobra ..moge was tam ..wysterowac ! Podaj tylko termin !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.....to może ja juz powiem ..że wygrałem ..ale będę nial znajomości :D:D:D..no ..a potem ..to ...co ..powiem ..że sie pomylili :D:D:D ...no ale ..tak nawiasem ..ale była by jazda gdyby sie tak udalo ..i Znudzonemu ..do basenu zwalić ..wszyscy ...juz widze jego mine..:D:D:D:D bixi&pikxi...o ...ktos tu juz chodził spac na raty :D:D..i widze że Ty tez :D Elles..tylko nie wkręcaj nic do kompa ;):P:D..i go nie ocieplaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka wodna, to ja myślałam ze wszystkich wywiało.. a tu nagle taki wysyp.. czekajcie bo nie nadążam... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moge isc spac kiedy czekam???....powinnam ale nie moge zasnac.......i wcale z tego powodu nie rozpaczam...hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ale ty rowniez jestes niezbedna na tym spotkaniu, bo my nie mielismy jeszcze szczescia sie spotkac. Ale co odwlecze nie uciecze. B. tez ciebie pozdrawia. Wlasnie nawozi kwiatki w ogrodzie a nasz golabek ja nie odstepuje. Gdzie ona sie ruszy, to on za nia. Ale to trzeba by widziec aby w to uwierzyc. On musi byc w niej zakochany :) Kachni 🖐️🌼 Nie ma nic pieknieszego jak zakochana kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J23 >>..nie mow takich smiesznych rzeczy bo jak mnie ..fantasy poniesie to nie recze za siebie ..! Noo taki Diabelski \"nalot \" na basen Naczeknego to bylby ..normalny .. ..S z o o k w trampkach ! :D Nie wiem czy bysmy sie wszyscy w jednym Jambo Jetcie ( cholera z tym ang. ) ..pomiescili !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..noo to jedna sprawe zalatwilam pozytywnie ..Zalapie sie z Szamanka na \"powazna rozmowe \" z Toba ..bo nie wiem czy wiesz ,że MY po fachu to moze sie przydam ! No a pozatym kazdego masztowca obsluguje .wiec bezemne ani rusz ! Nawigacje na Oceanie Atlantyckim mam w malym palcu !:D ..a ta zakochana kobieta to ..Anielica ..czy ta Golębica ..bo nie jarze ..?:D Kachni > pakuj michy ..niedlugo wyplywamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabły kochane i kosmate;-) pod łózkiem zabawię ten wpis jeno, bo tak bardzo tęskniłam za naszym materacem, że się juz nie mogę doczekać ;-) aż me zmęczone PKO członki na nim złożę...jednak PKP jest ponad moje siły, co z tego że warunki były niezłe skoro tak bardzo śmierdziało, że się zaczadziłam??? a jakiegoś staruszka zwiewało i okno zabite na głucho było:-( wakacje się na szczęście skończyły, bo w tym roku jakos nam nie wyszło i bardziej się zmęczyliśmy niż wypoczeliśmy. Na szcześćie zaliczyłam tydzień całkowitej leserki koncertowo-pubowo-blusowej w Daily Blues w Sopocie...było super, każdemu polecam. Zuzia siedziała do 2 nad ranem i siłą ja trzeba było wyciagać, tak sie jej podobało. I juz wie, że saksofon to instrument dęty drewniany;-) Bylismy w Sopocie po raz trzeci, i przyznam, że mielismy problemy z wyszukaniem sobie jakis atrakcji. dlatego szcześliwa przybyłam do pewnego spokojnego portu gdzies w sercu Warszawy:-D nie czytałam Was, bo nie miałam czasu, mam nadzieję ze sie dobrze macie i zdrowo i w ogóle.... odbyłam krótkie (niestety) spotkanie z elles. Mój P. był niezwykle zaskoczony tym, że został przez elles rozpoznany. Mnie tez to setnie ubawiło, że się z elles jako pierwszy poznał;-) Kobieta z naszej elles bardzo uczuciowa i człowiek niezwykły. mam tylko niejsane wrażenie ze za dużo jej nagadałam. w pewnym momencie już nie moglam siebie słuchać. a ona biedna nie miała wyjścia;-) Elles, cokolwiek postanowisz lub zrobisz - będzie dobrze, bo to będzie Twoja decyzja. i bez względu na to jak sę skończy, to Ty ja przeżyjesz i przyjmiesz i będziesz o nią bogatsza i dojrzalsza. I oto chodzi. Nie da się w pigułce komus podać recept....nie, musze przestać, bo nie mam siły zmuszać moich poszarzałych i wykąpanych komórek do pracy, ziewają cholery strasznie, i mieszają w literkach... Pozdrowienia dla Was, dla kasiek, Gio, Znudzonego i Anielicy i dla urodzonego pod dobrą gwiazdą Linkiego (sto lat...), dla Tigera i Akary pławiących się w luksusach Amsterdamu, dla Margotki co się - mam nadzieję przeprowadziła, dla Air i dla tych niewymienionych ale niezapomnianych........ dobranoc, bo ziewanie mi już przeszkadza:-D do zobaczenia i przeczytania... do śrogy robie zakupy szkolne, w środę przezywam koszmar rozpoczęcie roku szkolengo, a w xzwartek ponowna asymilacja w pracę.. papapapapapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> kto chodził na raty bo chyba nie ja... :D:D Kompa już zostawiam w spokoju, co ja zrobie jak znów miesiąc neta nie bedzie? :O:P Kachniii --> ❤️ wpadaj Ty czesciej a nie tylko klikasz na gadaczach :P:D Gio :D:D:D normalnie.. debeściara z Ciebie.. uwielbiam jak tak piszesz :D ❤️ Aaa !! ja też chcę na taką wyspe... :D:D Znudzony, ciesze się ze pozdrowienia doszły :D A jakby co to u mnie też Ok :D i mam bardzo optymistyczne podejscie do zycia ;):D Ucałuj ode mnie Anielicę :) Ja trzymam kciuki za Ciebie i nową prace :) Szam --> teraz bedziesz rozchwytywana... ;):D:D Blixa --> :) nono.. zakochani są wsród nas ❤️ ;):D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak ..sobie ..zerknolem ..za okno ..jak Znudzony ..napisał..że anielica ..nawoźi kwiatki ..i se pomyślałem ..czego po ciemku i czym nawozi ..o dopiero po chwili ..mnie olśniło ..że macie posunięcie czasowe :D:D Blixi ..e..a na co czekasz ? ..no ..Gio..ja nie wiem ..czy tym \"dżambodżetem\" da sie spokojnie treraz latać..bo ..z ostatnich doniesień..to na każdy samolot przypada jeden Talib i Czeczen/ka :D:D:D Kachni ..wpadła..bez misek ..czy co ?? że ją wcieło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam --> bardzo Ci dziękuję.. za to gadanie.. co mnie tak naładowało i dało pozytywnego kopa!! :):) Wcale nie byłam taka biedna jak Cię słuchałam.. :) bo słuchałam z dużym zaciekawieniem, cokolwiek mówiłaś :) Wiem ze na nic nie ma recepty, ale m.in. dzięki Tobie odnajduję receptę na siebie we mnie :P:D Dobra.. bo nikt nie wie o co chodzi jak tak zawile piszę... :P:D Buźka Szam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamanka >>...a teraz mi powiedz ze Cie myslami nie ściągnęlam ..:D 👄 elles ..:D..wiedzialam ze tak bedzie ...!!:D ..musze wiekszego masztowca zamowic ...tak na jakies 160 osob ...zebysmy w jakiejs malej łajbie nie wygladali jak te ..kitajce pouwieszane na masztach z braku miejsca na pokladzie ..:D ..Znudzony ..sorry ..:D ..a mialo byc tak intymnie ..tylko z Szamanką ..!!! To juz nie bedzie jak w Raju ... Zaraz sie zrobi grilla , trunki sie beda laly ..tranzystory na full ...na miotlach beda latac i wyspe penetrowac ..:D Taaa.. normalnie po cichu nie da sie gdzies ..porozmawiac !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no co.. wszyscy chcemy intymnie.. i na wyspe... :D:D Borewicz -->u nas dwa dni temu zamkneli na 4h Dworzec w Gdyni... :D:D Bo policjanci zobaczyli tekturowe pudło którego wcześniej nie było... :D wezwali spec grupe i antyterrorystów... otworzyli pudełko za pomocą robota.. i nic tam nie było... :D:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄....to mile..:)... o co w ogole chodzi z tym diablem???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..a bo ona jedna ..\"zakochana\" ? :) Poplynie z nami na wyspe to jej przejdzie .! ..niee ..Szamanka NAM tego nie wybaczy ..:D Najpierw ja sie wprosilam ze niby was zawioze ..a teraz to juz normalka ..wszyscy sie pakuja i bez pardon ..gotowi do drogi !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups..Szamka..Elles..co to było ..terapia??no ale widze ..że..przypadek jest uleczalny ..po optymistycznym..nastawieniu :) Elles..no dokładnie..:D:DTy..oczywiście chodziłas na raty :D:D Gio ..ja widziałem ..ostatnio w TV taką łajbę..znaczy sie hotel na wodzie ..z bajerami ..basenami i takie tam pierdoły..to może to! ..będzie przytulnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D Blixa ---> poszukaj na uczuciowym \"diabel pod moim lozkiem nmieszka - pomocy\" bo to juz druga czesc.. :):) poczytaj pierwszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blixa >>..z tym diablem to ..dluga historia .. Naczelny Diabel czyli Znudzony ..śpi na materacu a MY ..pod jego wyrkiem .. nikt tu nie sprzata ..sodomia i gomoria ..zreszta sama widzisz co sie dzieje ..!:D Borewicz >>..Znudzony nie ma posuniecia czasowego tylko ..6-godzinne opóznienie . Zanim Anielica zdążzy te rabatki posadzic to ty juz sie wyspisz ..!:D Margotka ..Akara ..Tygrysek ..AIR DarkElf majorek mala ..Saszka Kasiek Kachni Kai Szafirek Kofeina Amok Linking Tentaga ..odezwijcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem kofani, razem z miskami :D Gio - eee... gdzie wyplywamy?:D Czy ja o czyms nie wiem?:D Witajcie wszyscy, nocni diabelkowie :) Borewiczu 🖐️ :) ;) Elles 🌻 ja jestem caly czas, tylko ciezko mi czasem wskoczyc w temat :D tak szybko sie zmienia ;) Szam - witaj :) Nie wymienilas mnie, ale mam nadzieje, ze pamietasz :D:D:D Blixa - heloł :D Buziaki dla wsiech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, nie wiem czy terapia, ale działa... :):D Gio... z tym topikiem.. to jeszcze troche i dwa lata będzie... ale ten czas leci!! :):) nie wiadomo czy bardziej sie człowiek uzależnił od netu czy bardziej od tego topiku... :) Znudzony wszystkiemu winien!! ;):D Trzeba by to kiedyś wydrukować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×