Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Aaa, oki Mala :) Takich ludzi powinno byc mnostwo, wszyscy sa tacy nieszczesliwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... Nie mam Twojego gg... Jakbys mogła mi podac. :) Najlepiej mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie tylko echo i przeciag pod lozkiem gosci :( Ech, komunikatory mi sie popsuly, wiec znikam, dobranoc kochane Kudlacze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Codziennie was czytam ale nie moglem sie zmobilizowac aby do was napisac :) Tygrysek wrocila od akarki 🖐️ :) wszystko co fajne szybko sie konczy, ale Tygrysek zycie dla ciebie dopiero sie rozpoczyna i wiele dobrego przed toba :) Pogoda cudowna i letnia. Codziennie upaly. Ja powoli rozgladam sie za nowa praca, ale nic na razie ciekawego nie ma i ta sytuacja moze jeszcze sie przeciagnac do kilku tygodni. Zadzwonili do mnie z mojej starej pracy abym przyszedl na pare dni, bo dostali jakies zamowienie. I tak nie mam nic do roboty wiec pewnie sie zgodze. Miedzyczasie pomalowalem plot od strny parku i od razu zrobilo sie ladniej :) Dostarczyli mi wreszcie przykrycie na zime do basenu, wiec zamocowalem juz uchwyty. Wieczorami a czasami w dzien spotykamy sie ze znajomymi i piwkujemy. Borewicz dzieki za emalie postaram ci sie niedlugo odpisac :) Pozdrawiam wszystkich 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ale nas dzisiaj dużo.. od rana :P;) Wczoraj byliśmy z Kaśkiem, Borewiczem + dwie jeszcze znajome osóbki na piwku :D Było bardzo miło, dwa piwka i od razu weselej :D:D:D :classic_cool: Majorek🌻a co masz za antywira? :) Bo ja też chcę, napisz mi jak mozesz skąd ściągne :)Haha... skrót chyba nie od faraona :D Tygrysek..🌻 kurcze, bawiłaś się widzę, very dobrze... ale nie lubię takich przygód jak ta z egipcjaninem... :P;) Nie zebym była taka laska którą faceci zapraszają do pubu prosto z ulicy...;) chociaż... ostatnio jakiś facet pytał gdzie się taka piękna wychowałam i co ma zrobić zebym się z nim umówiła - ale nie był w preferowanej półce wiekowej :P;) Tygrys ty kurka wodna.. do amsterdamu na razie nie leć, jakiś zlot sie bedzie organizował i co? :P Znów Cie nie bedzie :P:( Ja chcę zdjęcia z Amsterdamu!! :D Akara... 🌻:) kurcze, to fajnie.. z tym kotkiem skradającym się :D a duży? :) I co na to Anioł? :P:D A juz doczytałam ze sie podoba :) Dark Elf 🌻 dobre z tym niwym jedzonkiem dla męża... :D:D Ja bym tak nie mogła... wszędzie samochodem, ani wyjść ani nic.. tylko w samochód i wio...:O:P Ale na filmach pokazują jak Amerykanie uprawiają rano jogging :D Więc jak z tym jest? :) Moze tak jak major mówi... pokazują co chcą pokazać :P Szam 🌻 Wow... 1000 zł. wyprawka? Kurcze.. pewnie po antykwariatach czasu nie było zeby chodzić... a teraz to książeczki mają śliskie piękne kolorowe kartki :P i się dosyć buli.. ech.. I co za zabieg kosmetyczny,co...? Ty to chyba nie potrzebujesz! :) Ale fajnie, Tai chi i Aikido... :D:D:DJa bym chodziła ale nie wiem czy to na moją kieszeń a do Wawy, to się nie wyprowadzam :P:D A z tymi dniami humorkowymi to chyba każdy tak czasem ma... ze wszystko wkurza... ❤️ A co do Zuzi... nie wiem.. a moze powinna się jeszcze raz sparzyć porządnie aby nie garnąć się na siłę do takich osób jak Rózia i jej rodzice.. Tylko ze szkoda jej.. bo jeszcze mała.. W tym wieku to się jeszcze nie wyrabia poczucie godności.. :( W końcu nabierze go.. wtedy kiedy już nie będziesz miała wpływu na to z kim się spotyka.. i nie bedziesz mogła jej chronic.. Ale bedzie starsza i lepiej to zniesie.. mam nadzieje :) Własnie.. czytam, ze jednak Zuzia na urodziny pójdzie... Napisz potem co i jak :) Jesteś mądra, powtórze to samo co Akara, bo wiem, czytam, rozmawiałam z Tobą... Mysle ze jesteś bardzo dobrą mamą :) Kurcze Majorek, tak czytam.. i znów piszę tak jak Ty :P;):D Linking, kurcze, ale zmyłka z tym.. el.. :P:D O co chodzi... z szalonym światem..? Rosja..? Kurcze.. wkurza mnie to wszystko.. ze tam taki bałagan, ze znów nie wiedzą ile, kto, kiedy... ech.. Gio.... :D:D.. ❤️ za poczucie humoru :) Mała 🌻 lono pozdrowione ;):D Airku 🌻 Jak na zajęciach? nie pij tyle kawy bo niezdrowo:P:D Jak nie bedziesz tyle pić to ja nie bede tyle siedzieć przed kompem... :P;):D:D powodzenia na praktykach :) 🌻 Saszka, to na czym ta praca polega.. ze 3 miechy non stop... :O ❤️ wyrazy współczucia :) Margot :D 👄 kurcze, powiedz co i jak z nowym mieszkankiem, jak je urządzasz i w ogóle zdjęcia też chcem, zapisujem siem :D Niebieska ❤️ już lepiej? :D:D Znudzony.. powodzenia...!! Prace w ogrodzie nadal trwają.. pewnie tak cały rok tak o niego pilnie dbasz... i wygląda jeszcze ładniej niż sobie zawsze wyobrażałam... :) A ja teraz oglądam jednym okiem \"Folwark zwierzęcy\"... Super film!! Dobranoc :):):) ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabelki :) Troszke przycichlo pod wyrkiem, ale zrzucam to na karb dogorywajacego lata :) Pewnie korzystacie z resztek slonka, ktorego w tym roku bylo niestety malo :O Borewiczu - bardzo dziekuje za smieszne maile. Jak Ty to robisz, ze zawsze przy dowcipach, obrazkach, i filmikach od Ciebie rycze ze smiechu? :D:D:D Mala - ja NARAZIE nie potrzebuje rady psychologa ;) Choc moze tylko mi sie tak zdaje? :P Poza tym, myslalam zawsze, ze psycholog ma pacjentow a nie klientow :D Tygrys - ja tez chce foty z Amsterdamu, koniecznie! Zycze, aby Cie jakas tamtejsza firma zaprosila do pracy na b.korzystnych warunkach :) Nie zebym sie chciala Ciebie pozbyc z Polandu ;), ale skoro to Twoje marzenie :) Mysle, ze ja tez zakochalabym sie w tym miescie :) Zwlaszcza, gdybym miala tak milutka przewodniczke ;) Amok - czesc 🖐️, dawno Cie nie widzialam :) Jak tam fotografia?:D Elles ❤️ milej zabawy we Wrocku :D Znudzony - ale macie swietnie z ta pogoda :D Zazdroszcze! Buziaki dla wszystkich :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......sprawa wygląda tak ..koniec weekendu:( można na nowo pisać:P..przykładem Elles :D;) ..a ja dalej mam lenia..:P..no ale tylko do rana :( Znudzony ..qrde..miałem coś do Ciebie ..skrobnąc..ale wybacz ..że tak powiem ..zapomniałem ;) pozdrawiam :) postaram sie poprawić :D Kachni..qrde...no co ...śmiech to podstawa..więc ..trza go propagować :D:D to ..tyle ..wiem,wiem ...się wysiliłem :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borwicz - rozgrzeszam Cie :) Przeciez dopiero 50 minut temu minela Leniwa Niedziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzindybry :P Elles - jestem pod wrazeniem dlugosci posta :D Kachni - masz racje z tymi pacjentami :D tak mi sie przejezyczylo :P ide do pracy ... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę Wam pięknego słonecznodnia:-D Urodziny sie chyba udały, ja tylko z doskoku byłam, choc przyznam, ze jak sobie piwka łyknęłam, to nawet dało sie to znieść, co prawda padło parę pytań, co się mnie od razu skojarzyły ze słynnym: co tam panie w polityce;-) np. J. chcąc zagaic rozmowę, zaczęła : no i co tam u Was, pracujecie sobie? Później trzy baby gadały o tym jak to fajnie, ze dziewczynki w tej ich prywatnej szkole chodza w mundurkach, bo to wygoda itd. I nagle jedna z nich sie mnie zapytała: A ty jak sobie radzisz z tym problemem? Jak ubierasz Zuzie? Wmurowało mnie, bo jak miałm niby na to odpowiedziec? Powiedziałam: tak jak widzicie...Pewnie im chodziło o to, jak my biedne szare zuczki radzimy sobie z ta kwestia....ale, mniejsza z tym.... Zuzia zaserwowała kolejny text...Przytulam ja przed snem (taki nasz mały zwyczaj) i Zuzia mówi do mnie: - Mamusiu kocham Cie najbardziej na swiecie..a ja na to - Ale kochanie, przeciez kochasz pewnie i tatusia i P. ... Zuzia: - Mamusiu, nie martw się, im tez to mówię :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D siadam do pracy:-D 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała: ja potrzebuje psychiatry!!!! I nie mam pieniędzy. Zresztą głównie dlatego potrzebuję psychiatry. Więc dobrym kliento-pacjentem nie jestem: kuupa problemów, zero finansów. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wczoraj byłam na urodzinach mojego kolegi. Grillek, ziemniaczki z popiołu, piwko, superkowo :D Dzisiaj od rana byłam w szkole i się umówiłam na jutro. Mam się zgłosić o 9:50 w palarni :P hehe czyli w pokoju nauczycielskim dla palących, tylko że ja nie pale i nie chcę śmierdzieć ćmikami, a przydzielili mnie do takiej pani kopciary :) Nieźle. Dziś trafiłam na przerwę, w tłum rozpiszczanych dzieciaków. Rewelacja, pod tym względem nic się nie zmieniło :) A zaraz idę korzystać z moją mamą z ostatniego wolnego dnia. Idziemy połazic po sklepach, a potem do kina na \"Złe wychowanie\". Życzę wszystkim dobrego, ciepłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Kachni... Coś tam usiłuje \"tworzyć\". Ale weny wciąż brak. Może po prostu brak mi muzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z domu mego Anioła :) jeszcze.. ;) Pojechałam w piątek do Łodzi, byłam u promotora (którego to spotkania się lekko obawiałam), potem w ramiona Anioła :D w sobotę na ślubie kolegi - pierwszy raz chyba podobała mi sięsuknia młodej w całości (i nawet tego nie zauważyłam), w ogóle ładnie się kolorystycznie prezentowali i razem też ładnie wyglądali :) W niedzielę na działce byliśmy a dziś tu hihi Promotor z uwag miał więcej co do wyglądu pracy niż treści, kazał tylko podsumowujący rozdział 4-5 stronicowy napisać (co oczywiście jest najgorsze, bo sama się muszę wykazywać elokwencją i inteligencją :) ) i.. mogę się bronić:D:D na razie powiedział, że termin pod koniec września, tzn. powiedział ostatni tydzień wrzesnia (chyba ostatni) :D Poza tym nie czytałam nic, zaraz wychodzę, kumplowi w końcu po latach.. hmm.. chyba już 2.. oddać książki ;) bo go przypadkiem u promotora spotkałam :D:D Kurczę, muszę się pospieszyć.. bo o 13.40 Solaris leci na HBO.. a jużze dwa razy przegapiłam go na tym kanale :D :D 👄 buziaczki dla wszystkich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwyk sobie robie,w czoraj prawie caly dzien siedzialam przed kompem, a dzis jest tak slicznie za oknem, slonecznie i cieplutko, ze wzielam psa i poszlismy pobrykac do parku :) Fotki odbieram w srode i bede kombinowac skaner :D na ejdnym jest Akara podczas robienia jej tatuazu :P Air -> oj nabietaj sil, nabieraj... laduje baterie :P I koiecznie opowiedz mi jak Ci sie film podobal...!! :) Elles -> jesli polece to w polowie listopada, chce isc na koncert Aniola :) Ale z Egipcjaninem to zadna przygoda, calkiem normalna sprawa, ze ktos zagaduje i zaprasza na pifko, tzn w Polsce bym pewnie splawila takeigo goscia, ale tam?? po co :P Kiedy zlot?? szczegoly prosze, jak, gdzie, kiedy :D Kotek Akary jest maly, Anilowi sie jednak podobal ostatecznie :D Kachni -> tak, to moje marzenie, wiec dziekuje 👄 :) jak bede juz tam na dluzej, zapraszam Cie :D Majorek -> o obrona coraz blizej... :) mas zracej ten ostatni rozdzial jest najtrudniejszy, samemu wszystko napisac, podsumowac, wnioski wysnuc :) Szam -> :D :D :D Zuzia jest najslodszym i najmadrezjszym stworzonkiem pod sloncem!! a jak jej sie urodziny podobaly?? jak sie dogaywala z Rozia?? 🌻 dzielnie wytrzymalas rozmowy.. ;) Znudzony -> hej 🖐️ tak, ja wiem, ze zycie sie zaczyna, wiec chce je ulozyz zgodnie z moimi marzeniami... :) Fajnie, ze masz jeszcze letnia pogode i leniuchujesz troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌼 szam wraz z demokracja przyszedl podzial klasowy, ktory zawsze byl, a teraz bedzie jeszcze wiekrzy. Jakos trzeba sobie radzic, a najlepszym sposobem jest \"ignorka\" i poczucie humoru, czego wam wszystkim zycze :) Dla wszystkich 👄 i :D W Kanadzie mamy dzisiaj swieto pracy no i dzien wolny. Ja i tak mam wolne ale Anielica dzieki temu jest w domu no i wybieramy sie na dlugi spacerek i na kawke do kawiarni, no i moze na loda, ale nie duzego zeby nie przytyc za bardzo :) i cieszyc sie z ciagle przepieknej pogody. Sasiadka upiekla ciasto drozdzowe ze sliwkami (moje ulubione) tak wiec zajadamy sie teraz wszyscy popijajac kawka i za chwile na spacerek. elles ale mialas natchnienie, jestem pod wrazeniem :) Borewicz ciagle zaganiany, pozdrowienia dla mlodego 🖐️ Amok 🖐️ majorek 🌼 :) Kachni :) no to przyjezdzaj, to bedziemy sie razem wygrzewac na sloneczku :) Tygrysek :) AIR :) eska :) Gio jak juz masz ta kase, to teraz pomyslmy na co ja wydamy :) niebieska_biedronka no pewnie ze to podpucha, na pomaranczowo :) linking pozdrowionka dla wszystkich i I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Znudozny 🖐️ widze, ze wykorzystujesz w pelni wolne dni i sloneczna pogode :) I dobrze!! tak byc powinno!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Tygrysek ---> film jest bardzo dobry. Podobał mi się bardzo, jak zresztą wszystkie filmy Almodovara. Idziesz na jego film i wiesz, że nie stracisz czasu ani pieniędzy. Zakupy też się udały. Kupiłam szal i sweter :P zimowe rzeczy, ale w końcu zima kiedyś przyjdzie i będę gotowa :) Nogi mnie bolą, ale nie bardziej niż mamę, która przeszła całe miasto na obcasach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> teoretycznie wszystkie jego filmy sa dobre ale o tym slyszalam rozne opinie, wiec... :) Ale teraz juz wiem, ze warto sie wybrac :) Juz?? zakupy zimowe... ech wole o tym nie myslec... ja chce wiecznego lata!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D dzien w porzadku :) witam wszystkich i wracam do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Dzień Dobry dzieci, nie pora na was, tak późno już? :P Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku 🖐️ (z lenistwa) ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no ..Mile Państwo ..jak to sie rozpisali..! Ja Wam powiem po wielkiej znajomosci ..zróbcie cos dla mnie wreszcie i .. ................zastrzelcie MNIE ..tak poprostu ..kula w łeb ..zeby nie bolało..! .Nie pytajcie co sie stalo..poprostu zrobcie to ... .życie jest podłe,niesprawiedliwe ,niezrozumiale , szokujace az do bolu ..schodze do jaskini ..... Najgorsze jest to ze NIKT nie moze mi pomoc ..a sama nie widze rozwiazania .. Pisze tak bo nie wiem ..kiedy do was wroce .. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> ❤️ jak jest beznadziejnie to potem moze byc juz tylko lepiej!!!!!! ❤️ Dobry -> heeeeej 🖐️ :D Mala -> a jakies szczegoly nam zdradzisz?? czy tez musze sie zadowolic informacja, ze dzien byl udany i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys.. taa.. dokładnie.. hehe.. i to jeszcze ok5 stron ;) Znudzony lody są zdrowe :P mm kawka ciasto.. to lubię :D:D Air.. jak możesz nam tu.. już o zimie? ;) ;) Mała zdążyłam przeczytać.. o kuzynce.. hmm.. czy ona nie bierze ślubu w Sieradzu? ;) Dzień Dobry to pora właśnie dla nas.. nie za późno.. i wcześnie ;) ;) :P Giovi.. :0 oo nie zrobię tego.. i już!! ;) a kulę w łeb.. to i owszem.. ale tym co Ci tam psują naokoło... :( Trzym się i nie uciekaj od nas 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam obejrzec \"Tanczac w ciemnosciach\" ale nic z tego :( popsol sie kabelek od TV i nie da sie ogladac 😠 pobowalam to naprawic jest troszke lepiej ale nadal zle :( Buuuuuuu wszystko sie mi psuje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zdaje się, że nie napisałam, że już od popołudnia jestem w domku ;) ;) A wtedy na Solaris nie zdążyłam :) ;) Elles mój antywirus nazywa się avast www.avast.com jest już po polsku, sam się aktualizuje przez internet, ciekawie informuje o wirusach itp przy uruchamianiu panelu (ale panelu do obsługi i skanu) sprawdza wszystkie uruchomione procesy, co też pozwala na znalezienie aktywnych wirusów a najczęściej trojanów, oczywiście włącza się przy starcie systemu. Według mnie jest bardzo dobry :D To spotkanie z Kaśkiem i Bore to gdzie było ? :) wybrałaś się do Wrocka ? ;) Tygrysek jeśli serio :) myślisz o pracy W Holandii to polecam portal pracy: http://www.jobpilot.pl/ tam można szukać ofert z różnych krajów :) O biedaczko.. a może popatrz jeszcze na inne kabelki.. może tam coś.. a może to wina.. kablówki.. czy co tam Ci daje tv? :) Juz myślałam, że nikogo nie ma.. taaka plaża ;) :) Szam :) jak wiedziałam podjęłaś dobrą decyzję, a do tego Twoja córka ewidentnie inteligencję ma po Tobie :D Mała jak już pewnie przeczytałaś weekend miałam zajęty weekend :D ;) Linking hehe czuwam na posterunku ;) :P Air pewnie każą Wam referować coś na temat swojej pracy mgr :0 Amok a ja nie wiem wcale jak się pracuje ;) ;) :P Margot hehe na etapie rozpakowywania.. ale kompik już dobrze zainstalowany ;) ;) skąd ja to znam :P :) Bore.. jakie echo hahaha 🌼 Dark Elf 🌼 Kachni 🌼 Szatanka 🌼 Saszka 🌼 Niebieska_Biedronka 🌼 Eska 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Co sie dzieje...? Napisz na mój mail. Prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -> troszke poprawilam, to wina kabelka, pies bawiac sie pilka rozwalil go i to male urzadzonko, do ktorego wchodza kabelki, jakosc jest juz znosna choc nie idealne ;) Na jobpilot juz bylam oraz na eurest - > tu s aoferty pracy w UE wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... Komus musze to powiedzieć... Z kims sie podzielić.... Może nie umiem inaczej? 5 lat temu miałem powazną rozmowe z moja żoną Piłem.... Paliłem Rozmawiałem. I dowiedziałem się. Co mi zrobiła. Co nam zrobiła. I rano 7 wrzesnia miałem zawał serca. Umierałem. I umarłem. Uratowali mnie. Sam nie wiem po co? Może po to zebym truł d... Wam dzisiaj? Fakt. Może po to żeby uświadomić Wam że rzeczy które się dzieją nie sa bez echa. Że to co zrobimy dzisiaj odbije sie echem, czkawką za pare lat. Że to może kogos zabije? Że trzeba i należy myśleć o tym co robimy dzisiaj. Sam nie wiem co jeszcze powiedziec \"że\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... Komus musze to powiedzieć... Z kims sie podzielić.... Może nie umiem inaczej? 5 lat temu miałem powazną rozmowe z moja żoną Piłem.... Paliłem Rozmawiałem. I dowiedziałem się. Co mi zrobiła. Co nam zrobiła. I rano 7 wrzesnia miałem zawał serca. Umierałem. I umarłem. Uratowali mnie. Sam nie wiem po co? Może po to zebym truł d... Wam dzisiaj? Fakt. Może po to żeby uświadomić Wam że rzeczy które się dzieją nie sa bez echa. Że to co zrobimy dzisiaj odbije sie echem, czkawką za pare lat. Że to może kogos zabije? Że trzeba i należy myśleć o tym co robimy dzisiaj. Sam nie wiem co jeszcze powiedziec \"że\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×