Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Co za okropna, wietrzna, zimna pogoda, brrrr Air -> bliskosc do pracy to jednak duza wygoda :P Opowiadaj jak dzis bylo, starsznie jestem ciekawa :) Amok -> 🖐️ :D Mala -> Ty jestes nasz Diabel poranny :D Rozgwiazdka -> witaj pod lozkiem :D 🖐️ :D Saszka -> tak jest wal konstruktywnie ❤️!! Szamcia -> tjak, badz, to wezme zdjecia z Holandii, jak chcesz je zobaczyc, juz bede je miec :D Ale mialas super klasy na praktykach... \"mamo\" to musialo byc bardzo wzruszjace, mialas pozniej z nimi jakis kontakt?? Znudzony -> no nie maja, ale choc jeden gol byl, dobrze, ze nie do zera przegralismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca nauczyciela jest fascynujaca i czasami owocuje wczesnym byciem w domu :D ja dzis skonczylam o 10:35 a zaczelam o 8:00 :D a teraz do papierkow :P a teraz dowcip :P > > 70 rzeczy które musi umieć kobieta: > > a) gotować > > b) 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca nauczyciela jest fascynujaca i czasami owocuje wczesnym byciem w domu :D ja dzis skonczylam o 10:35 a zaczelam o 8:00 :D a teraz do papierkow :P a teraz dowcip :P > > 70 rzeczy które musi umieć kobieta: > > a) gotować > > b) 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air :) Ja mysle ze w liceum to bedzie wesoło.. jak maturzyści na Tobie bedą zawieszać oczka... :P:D hihi.. A z dzieciakami perszingami :D to łatwo pewnie nie bedzie.. mi by nie było, ja nie mam takiej cierpliwości :P:) Tygrysek.. ❤️ Bede pisać emalie chyba już dzisiaj :) I do Szamki też :) Chyba dostaniecie taki sam :P:D Wielka prośba ciasteczkowa? :D:D brzmi apetycznie :classic_cool: Szamka 🌻 A.. wiesz co, to moze kup burde, wybierz sobie spódniczke.. i daj komuś znajomemu do uszycia, coś prostego..? To moze się ktoś znajdzie chętny i chyba taniej bedzie.. Czy takie rozwiązanie nie wchodzi w grę? :) Znudzony 🌻 Fajnie ze jesteś i piszesz :) No tak.. w porównaniu z Tobą to ja mam tu do wszystkich bliziutko :D;) Ale za jakiś czas znów bedziesz u nas prawda? :) Pozdrów Anielicę ❤️ Jan Niezbędny :D:D:D... to by nawet pasowało.. koszulka już jest :D Hmm... z tym sercem.. to Ci sie udało.. ładne :) Majorek, kurka wodna..!! Na promocje do sklepu a pieniązki na busa do Wrocka :D I się zobaczymy razem z Blondi, Kaskiem, Borewiczem i słyszałam ze Link ma nie tak daleko ;):D Na pkp się nie porywaj bo im mniej km tym drożej :O Z Avastem już poczytałam i chyba zainstaluję sobie tą polską wersję :) Ino się zbieram :D;) Zestaw technika kloniarza.... :D:D:D:D Gio.. ❤️ szkoda mi Ciebie i dziewczynek.. :( Pieski masz nie od dziś i już biedne podupadają na zdrowiu.. ech.. Nie wiem jak Ci pomóc :( Znam taniego weterynarza ale to w gdyni... Mała... :D A to ja nie wiedziałam ze Ty taka szycha-dyrektor :D:D:P Mnie by też szlag trafił.. z tymi komisjami to już w ogóle... :) Dark Elf :)🌻 Dobre i to ze czytasz :D A na głowe to tabletki i sen.. i pomoze 👄 Saszka.. 🌻 Co za przegrupowanie?? Akara a po ile macie te wafle? :D:D:D To mozeby tak.. hurtowo.. jak tanie :P:D Kachni Ty ciągle do tyłu :P:D Nie siedzieć tyle na Rupieciach to bedzie więcej czasu na sen ;):D ❤️ Amok to się odkłaniam :D🌻 Szam... :D:D:D:D..Mała... :D:D:D:D... No to do później :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ..Nie bede wymieniac bo wszystkim dziekuje za cieple slowa ..Macie mocnego buziaka 👄👄👄 Cala noc nie spalam .Bylam umowiona w nocnej klinice jakby cos nagle sie pogorszylo ale doczekalam do rana .Wlasnie wrocilam od lekarza ..jestem umowiona na 16 - ta ..Sarunia dostanie kroplowke z antybiotykiem .Ma wysoka goraczke ! Jutro operacja !!!!! Akara ..>>..baaardzo dziekuje za odzew i chec pomocy .👄. Niestety to musi byc natychmiast .to stan bezposredniego zagrozenia zycia ! Jestem umowiona z lekarzem ze rozlozy mi na dwie raty .. Ta pierwsza juz pozyczylam ..To sila wyzsza ..! Jeszcze raz dziekuje 👄 Dla Santy nie ma tez ratunku ..leki na epilepsje to tylko ..srodek dorazny ..tego juz sie nie da wyleczyc ..! A przy takiej czestotliwosci ..az sie boje co bedzie za kilka tygodni !!! ,...szlag by to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Cieszę się, że się tak zainteresowaliście moimi praktykami :) Szam ---> powiem ci, że lekcje w tej klasie integracyjnej dają więcej satysfakcji niż w takiej \"normalnej\". Do takiej klasy powinno być przydzielonych dwóch nauczycieli. Niestety na razie pani jest sama bo drugi nauczyciel choruje. Cieszy się więc, że ma praktykantów, którzy jej pomogą. Byłam dzisiaj bardzo zadowolona, bo w klasie integracyjnej udało się przeprowadzić taka samą lekcję jak w klasie \"normalnej\". Jasne, że idzie to wolniej i więcej trzeba z siebie dać, ale to super uczucie jak się widzi, że te dzieciaki chcą coś robić. Chociaż jeden chłopiec mi powiedział, że jemu sie nie chce robić tego ćwiczenia, to jednak w końcu, jak mu zaproponowałam, żę zrobimy je razem, zrobił :) Coraz bardziej mi się podoba, tym bardziej, że dzieci już nas poznają i na ulicy mi całe gromady mówią dzień dobry, to miłe. A teraz podobnie jak Mała idę do papierów, zapewne innych, ale równie ważnych. Tysiące kopii musi być z praktyk, nie wiem po co komu tyle makulatury. Elles ---> hehe już ja im dam oko zawieszać na mnie :P Mają słuchać z wypiekami na policzkach co do nich będę mówić :D Już to widzę. Gio ---> powodzenia i dużo siły fizycznej i najwięcej psychicznej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuupi!!!!!!! W koncu spotkam sie dzis z moim przyjacielem :D:D :D Air -> masz 100% racji, lekcje w klasie intergracyjnej daja wiecej satysfkacji, szczegolnie gdy jakies postepy widac :) Elles -> czekam z niecierpliwoscia na maila :D Bo to byla slodka prosba o duza dostawe ciasteczek dla dzieciakow brata ;) Gio -> a czy ja moge jakos pomoc?? bede slac duzo pozytywnych mocy i fluidow aby operacja sie powiodla ❤️ Mala -> czyli wcale nie koniec pracy, skoro masz jeszcze papiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek :) To tak fajnie jak dzieciaki mówią dzień dobry nie? :P:D Mi tez czasem mówią...(pojedynczo) ;) Ale to dlatego ze mam takiego ładnego dużego psa :P:D:D:D;) Hmm... praca z takimi dziećmi wymaga wielkich pokładów cierpliwośći i.. rozwagi.. bo tak sobie mysle.. ze to nie o to chodzi zeby te lekcje wyglądały jak w \"normalnej\" klasie.. tylko aby były na miare możliwości tych dzieci.. Mówię tak bo przyszli mi na myśl nauczyciele chcący tylko odbębnić swoje 45 min aby nie być do tyłu z programem.. ale na pewno tak tam nie robicie :) 🌻 Gio.. ❤️ Trzymaj się i piesek też niech się trzyma, ucałuj go w nochal ode mnie ;) Nie martw się, wyjdzie z tego.. 🌻 Tygrysek... 🌻 kurcze, na razie jeszcze nie piszę.. bo właśnie sprawdziłam sobie kompa na mks on line... i cholera jakiegoś wirusa mam (Adware.Gator) i mks nie moze ich usunąć.. i kombinuje co zrobić, co ściągnąć.. bo jestem jak dolar jeśli chodzi o kompy :P (no nie tak całkiem ale zaden ze mnie informatyk ;) ) I teraz skacze po róznych forach, gdzie o tym piszą i podają linki.. i po innych stronach... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie Elles. To nie wirus a taki mały szpieg... W sumie niegroźny. A możesz go usunąć w następujący sposób. Wejdź na stronę: www.lavasoft.de i ściagnij z tej strony program \"Ad-aware 6\". Do tego z tej samej stony ściągniesz najnowsza wesję aktualizacji (mozna to zrobić automatycznie po zainstalowaniu programu). Poza tym o ile dobrze pamiętam jest tez na tej stronie polska nakładka językowa (oryginał jest chyba po angielsku). I tym programem przeczesz kompa a znajdzie Ci wiele takiech róznych programików. I usunie jak mu każesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie Elles. To nie wirus a taki mały szpieg... W sumie niegroźny. A możesz go usunąć w następujący sposób. Wejdź na stronę: www.lavasoft.de i ściagnij z tej strony program \"Ad-aware 6\". Do tego z tej samej stony ściągniesz najnowsza wesję aktualizacji (mozna to zrobić automatycznie po zainstalowaniu programu). Poza tym o ile dobrze pamiętam jest tez na tej stronie polska nakładka językowa (oryginał jest chyba po angielsku). I tym programem przeczesz kompa a znajdzie Ci wiele takiech róznych programików. I usunie jak mu każesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, Amok, juz doradzil jak paskidztwo usunac, to jaka masz teraz wymowke na brak maila w mej skrzynce?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, Amok, juz doradzil jak paskidztwo usunac, to jaka masz teraz wymowke na brak maila w mej skrzynce?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiejsze popoludnie paierki skonczone :D wieczorkiem przyjedzie kolezanka, zeby Jej pomoc, to bede musiala do nich wrocic :( teraz biore sie za ... interesy mojego Aniola (nie mylic z jednym interesem :P ) Gio - jakby co, to ja na pewno pomoge, nie bedzie mnie teraz dlugo w W-wie, ale po prostu napisz na maila pozdrowka popoludniowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok 🌻 slicznie dziękuję... :) Poradziłam sobie, ściągnełam ad aware se czy jakoś tak i wykryło mi 60 nieładnych rzeczy ;) Troche poczytałam i to chyba nie jest taki niegroźny szpieg, no ale nie wiem :) Z nakładką językową czytałam w pomocy, ze mozna zmienić język.. tyle ze na forum czytałam też ze program jej nie widzi i nic z tego - ale jeszcze nie próbowałam. A wersję mam chyba najnowszą, 1.3 Dzięki jeszcze raz :) Tygrysek... :D no teraz to.. wiesz.. musze odpocząć od kompa ;):P:D Bez obaw, bedzie liścior :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W radiu Zet własnie podali ze wiadomość o gasnącym na białaczkę chłopcu jest prawdopodobnie fałszywa... hmm.. pewnie chciał ktoś się wzbogacić na ludzkiej ofiarności... Tigr... no to się zabieram.. ale nie wiem jaki długi post bedzie... bo za jakiś czas mykam odwiedzić rodzinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W radiu Zet własnie podali ze wiadomość o gasnącym na białaczkę chłopcu jest prawdopodobnie fałszywa... hmm.. pewnie chciał ktoś się wzbogacić na ludzkiej ofiarności... Tigr... no to się zabieram.. ale nie wiem jaki długi post bedzie... bo za jakiś czas mykam odwiedzić rodzinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesy Anioła zadbane :) teraz tylko trzymać kciuki, żeby się wszystko udało :D wierzę w Niego i to, co robi musi być dobrze :D a teraz czas na Shrecka2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ..wrocilam ..! O matko 1.5 godziny przy niej siedzialam przy kroplowce .niestety ostry stan zapalny .Jutro nastepna kroplowka z antybiotykiem! Operacja w sobote o 9 rano.! ..a potem juz tylko opieka w domu ale w tym mam juz wprawe .! Dziekuje Wam wszystkim ..wlasciwie to sama musze sobie z tym poradzic ! Wystarczy mi wasze wsparcie \"psychiczne\" , bo juz naprawde jestem bliska odświrowania ! To ja nie pracuje wiec w domu opieka potem spadnie na mnie (cala przyjemnosc po mojej stronie )..bo Sarunia bezemnie ani rusz . Mamusia w koncu jej jestem i tylko mnie uwaza !! ..czytam co u was ..ale nie mam sily brac udzialu w rozmowach .Najchetniej bym zasnela ..do konca roku i obudzila sie po Sylwestrze! Tak zeby ktos mi powiedzial ze sie Q.... tamten koszmar juz skonczyl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) witam.. zaczęłam dopiero czytać, co się działo, ale wolę się przywitać, żebyście mi nie uciekli ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac Amok - buziak wielki :) dobrej nocy, jutro bede okolo dziewiatej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i.. sobie poszli .. aaa... ;) Air ciekawa ta teoria Twojej mamy ;) ;) Hmm wiesz.. ja.. w 4klasie.. to już kurna musiałam te historie, biologie, gery.. i inne.. i pisać ostro na lekcji.. ;) to jak to teraz porobili z tym nowym szkolnictwem?? no.. chyba, że to dzieci nieszczęśliwe.. ale i tak nie łapę.. chyba musisz dać przykład pytać z tej kartkówki alfabetowej ;):) :P Amok dygam za ukłon 🌼 Hmm Twoja wiedza mi coraz bardziej imponuje ;) ;) :P Szam - może nic nie napiszę i.. napisała duzo :D:D Krwiożercza biedronka.. chyba nie zasnę ;) ;) Mam kolegę, na którego wszyscy biedrona wołają.. chcę mu to wysłać ;) (mogę? - lepiej się zapytam :P ) Mała.. te powroty naprawde do mnie przemawiają.. jak ja chciałabym tak.. (ale na pewno nie będe nauczycielem ;) ) Haah co za dowcip :) Wiesz co.. może spal te papierzyska :D:D :P A czy był już jakiś odzew na Twoją kampanię internetową dla Anioła ? :) Elles cóż za propozycja ;) ;) aż musze przemyśleć ;) heh nie wiem czy mam bezpośredni nawet, ale pks tak, chociaż jedne taki do Wrocławia jest cholernie drogi (w porównaniu z innymi.. brr), ale przez Łask jeździ parę tam na dół ;) :) Gio trzym się Ty i Twoje pieski :D trzymam kciuki :) ❤️ Pomódl się do Aniołów ;) pomagasz zwierzętom, więc Ci pomogą :) :P Tygrys.. trala lala .. taa.. dzieci .. brata.. ten kit to my a nie nam :P ;) ;) :D:D (sama się będziesz obżerać po kątach ;) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio wytrzymaj to, w koncu ten koszmar sie musi skonczyc. Myslimy o tobie i martwimy sie ❤️ 👄 elles Anielica dziekuje za pozdrowienia 🖐️ i pozdrawia ciebie a ja sie dolaczam 🌼 Dziwny jest ten swiat. Dzisiaj u jednych sasiadow podlaczalem linie telefoniczna z gniazdkiem do nowego kompa ktory sobie kupili, a tu wpada Anielica ze u innej sasiadki kran sie ukrecil i woda leci jak szalona. Sytuacje opanowalem ale jutro musze zakonczyc instalowanie nowego kranu. Trzymajcie sie pendzla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majoruś :) kartkówka z alfabetu to oni musieli napisać alfabet, po kolei: a ą b c ć d e ę ....... w czwartej klasie muszą już znać. A z przypadków to musieli napisać wszystkie pezypadki z pytaniami i odmienić \"chłopiec\", np: Mianownik kto? co? chłopiec..... A jeśli chodzi o sam ich program lekcji to dla mnie tragedia. Oni nie mają chemii, fizyki, geografii, biologii. Historii mają 1 godzinę tygodniowo. Na przyrodzie mają niby mieć i elementy biologii i geografii i chemii, ale cholera wie jak to wygląda. Po prostu nędza, ja myślę że to się na dłuższą metę nie uda. I boję się o poziom tego nauczania, bo kiedyś mieliśmy specjalistę od każdego przedmiotu, a teraz jedna pani uczy przyrody, matematyki, albo polskiego, historii, muzyki i plastyki. I etaty dla nauczycieli zredukowali i się taki jesden wielki misz masz zrobił. To wygląda tak, jakby niedługo wcale miało nie być różnych przedmiotów, tylko taki jeden przedmiot, na którym uczą się wszystkiego. Myślę, że to nie jest najlepszy pomysł. A teraz spadam na 8 do 5B :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, ciesz się ze spałam jak zabita :P:D Bo jakbyś mnie tym szczurkiem o 1:40 obudziła to chyba wytarzałabym za ogon ;):D:D Gio ❤️❤️❤️ i dużo pozytywnych mysli!! Znudzony, złota raczka z Ciebie... :D I dobry sąsiad ;):D Majorek zapoznaj się z cenami pks-ów koniecznie :D ❤️ Też chcemy Ciebie w końcu zobaczyć na żywo :) Airek, ja wczoraj wpadłam do cioci i przepytywałam moją młodszą kuzynke (4 klasa) z tabliczki mnożenia... :P Normalnie masakra... ;) Mały leniuch z niej, ciągle zgadywała, kręciła się na obrotowym krześle, chichrała a ok 22 przypomniała sobie ze nie ma odrobionych lekcji, bo jej koleżanka wzięła podręcznik... :P Ciocia ma z nią czasami ostrą jazde ;) No.. to teraz brykam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie iwem.. co się dzieje.. ale nie ma Diabłów w aktualnych...!! Coś się znów na Kafeterii miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gio, trzym sie, nie wiem czego ale sie trzym Majorku, ta stronka cos u mnie nie dziala, a na dodatek komp sie wylaczyl jak usilowalam na nia wejsc... Szam, tez slyszalam ze biedronki gryza, ale myslalam ze to zart....:):):), no ja nie gryze na pewno :D:D:D:):):) putinowi, bushowi i kwasniewskiemu bog sie objawil i ci zadawali mu pytania kiedy w ich kraju bedzie dobrze putinowi odparl: oj to nie za twojej kadencji bushowi: oj niestety to nie za twojej kadencji kwasniewskiemu: oj, to nie za mojej kadencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D fajowo wczoraj bylo :P Pomimo tego, ze nie mialam Przyjaciela na wylacznosc... :P Sporo grupka z nas byla, 5 facetow i 2 dziewczyny :D To lubie :D Mialam przy sobie dopiero co odebrana zdjecia z Amsterdamu, wiec poszly w obiek hihihi a ja czesci tych ludzi nie znalam :P teraz tylko skaner skombinowac i moge je Wam wysylac :D Gio -> skonczy sie to cale g*** , skonczy, moge Ci to obiecac i zagwrantowac!! dasz sobie rade ze wszystkim, jestes silna, potrafisz 🌻 Sunia wyzdrowieje, a Ty zaczniesz sie usmiechac ❤️ Elles -> bo ja odpowiadalam na Twojego smska (wyslalas mi, czy tez to byla jakas wizja po piwna :P) Majorek -> serio wpadl brat z dzieciakami, ale tylko na chwile na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrnoko, ta strona od Majorka to wlasnie takie pozory stwarza, wiec pewnie Ci sie wlaczyla a Ty myslalas, ze to komp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiadlam na chwile .niedlugo ide z Sarunia na kroplowke ..nic nie jest lepiej ..bez operacji nie ma szans .Trzymajcie tylko kciuki zeby sie udalo tzn ..zeby sie wybudzila po narkozie ..bo to drugie najwieksze zagrozenie .Na to lekarze nie daja zadnej gwarancji ..zalezy od serca a to jej 3 operacja ! Dzieki wszystkim 👄 Air .. Amok.. Akara..... Borewicz..Dzien Dobry... DarkElf...Elles . Jan Niezbedny. kasiek ..Kai ..Kachni...Kaya..mała..( Anetka )..majorek .Margot... niebieska-biedronka ..saszka...Szamanka..Tygrysek ..Znudzony ... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×