Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hejka 🖐️ Ja Tylko na momecik, cichaczem:) f Gio trzymam kciuki, wierze ze sie uda. ❤️ mala to ty dyrektorka :D oj nie masz chyba latwego zycia, cala szkola na twojej glowie, z jednym dzieckiem jest problem, a cala szkola dzieci :)..... majorek 👄 AIR nie liczac mnie :) pierwsza pod lozkiem :D brawo, jak sobie radzisz w szkole i czy jestes kosa :) elles pozdrow lubego :) pewnie ci sie snil, skoro tak mocno spalas, niejedna by sie nie chciala obudzic :D niebieska_biedronka haha ha ha ale mam nadzieje ze to sie nie sprawdzi :D Tygrysek ty to masz dobrze, ciagle jacys faceci sie kreca kolo ciebie, przynajmniej ci sie nie nudzi :) a zdjecia tez bym obejzal. Do tej pory widzialem cie tylko raz w rozerwanych spodniach :) Jan Niezbedny pewnie znowu w delegacji odciety od netu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Gio... Trzymam kciuki... Mam nadzieję że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Badz dzielna ❤️ Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok -> 🖐️ :) Gio -> ❤️ trzymam kciuki, bardzo mocno ❤️ Znudzony -> jak je zaskanuje to moge podeslac ale .... nie wiem gdzie :P czy tez wyslac Borewiczowi a on sie je sforwaduje?? ;) Faceci jacys sa... ale nie ma tego, jedynego najwazniejszego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :D wiem wiem, tylko ze ja już spałam... :P:D Czekam na odpis :P 🌻 W sumie już pogadałyśy ale maila nie odpuszczę :D:P;):D Napisz choć krótkiego w wolnej chwili ❤️ Gio (hehe alfabet u Ciebie w porządku, aczkolwiek mozna się przyczepić o kolejność ;):D) ❤️ Ale masz z tymi psiakami, już trzecia operacja, jesteśmy z Tobą!! Piesek się musi wybudzić!! I nabrać na nowo sił..:) I Ty też nabierzesz sił :) Znudzony, luby pozdrowiony przed momentem :D sms-owo.. :):) 🌻 Biedronka :D:D:D Fajny kawał, ale mam nadzieje ze bedzie lepiej za jakiś czas u nas... :)🌻 Kachni ❤️ a Ty tak wpad i wypad, coś więcej prosimy :P;):D Amok :) Kai się dorwała do netu hihi... hmm.. chyba u niej wszystko dobrze.... :D❤️:D To brykam z piesiorem, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) :) :) Znudzony.. jak piszesz to to jest u Ciebie późna noc czy jakaś inna pora? ;) chodzi mi o ten post u nas późno w nocy (04:12) :) :) Mnie tak ostatnio po kompach właśnie ciągają.. na \'interwencje\' ;);) Air kurna.. alfabet.. czy tego się nie uczy przy okazji uczenia pisania?? Przypadki .. to jeszcze rozumiem.. ale alfabet? masz rację.. z takim programem, to wyedukują półgłówków.. bosz.. jak za komuny... 😭 Elles .. no chyba muszę właśnie :D:D może to mnie jakoś zachęci.. bądź zniechęci.. do podróży ;) ;) :P Matko.. 4klasa.. tabliczka mnożenia.. a przeciez chyba pod koniec trzeciej już nam równania z x.. zapodali... pamiętam, że w czwartej to miałam w główce te formułki: - i - to + ;) itp.. ;) ;) Kai szczęśliwa :) Niebieska.. no. cóż.. wpadłaś.. jak... biedronka w trawę.. ;) ;) (pewnie po tym, jak jakaś mała dziewczynka brutalnie ją zrzuciła z ręki.. ;) ;) :P) trzymanym lewym altem i naciskanym Tabem możesz przełączać po uruchomionych programach w kompie :) albo też można nacisnąć ten przycisk z windowsowym okienkiem (jeśli masz taką klawiaturę ;) ) :) :) Ja ten dowcip słyszałam jak Wałęsa był prezydentem :D:D Tygrysek.. i znów nie mogłaś się nacieszyć friendem :D powinnaś go kiedyś porwać do domu ;) ;) Gio 🌼 ❤️ musi być dobrze i Ty o tym też dobrze wiesz, Elles ma rację pozytywne myślenie, bo.. - patrz moja stopka ;) ;) :P Amok 🖐️ a jak Ty się trzymasz? Ostatnio usłyszałam coś takiego, że jak się o kimś źle myśli, to potem to do nas wraca i \"atakuje\" jakiś narząd itp i właśnie padł ten przykład, że jak ten ktoś nas nie kocha.. i się o tym tak myśli i potem boli serce.. to znaczy, że już te złe myśli wróciły.. brrr... Nie daj Jej się do reszty zniszczyć 👄 Kachni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek jak pisalem ostatniej nocy to u mnie byla 10 w nocy a u was 4 rano. :) Kai szczesliwa, co mialas na mysli, co sie z nia dzieje i czemu do nas nie zaglada pod lozko? :) Amok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -> :P jak do domq, to do mojego, bo u niego to zawsze jacys qmple wpadna no i mlodsze rodzenstwo ciagle czegos chce, nie da sie pogadac :P ALe w domu to tak dziwnie... wole na neutralnym terenie ;) Znudzony > :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark :) Błazen no ładnie 10 wieczorem.. hehe ale różnica czasowa :D Z Kai zdążyłam chwilkę porozmawiać - udało mi się :) tak mi napisała, nie wnikałam :) a nadal nie ma netu, dlatego jej tu nie ma. Tygrysek no pewnie, że do Twojego :) zamkniesz od pokoju drzwi i koniec \"teraz tylko ja i Ty\" :) ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek --> no włąsnie, zapomniałam napisać.. u mnie w podstawówce do której chodzi teraz moja siostra jest podobnie: jedna pani od plastyki i przyrody... I podręczniki takie inne... zwłaszcza z Historii... ale moze teraz jest chociaż ciekawiej ;) Znudzony, nie ma sprawy :D Przypomniało mi się jak wczoraj napisał ze był własnie w sklepie i kupił sobie krem do rąk, maszynki gilettte, dezodorant i krem do stóp!! :D:D I sie teraz cholerka goli i smaruje... :P:D Normalnie.. miałam wizję... :D Kurcze, jak on bedzie taki elegancki i wypachniony to się od adoratorek nie opędzi :P:D Fajnie ze sie pojawiasz cześciej i nie wagarujesz ;) Pozdrowienia 🌻 Majorek :D No pomyśl pomyśl.. twórczo o wycieczce któregoś dnia... ;):P:D A z tymi minusami to tez już coś tam mają... Kai rzeczywiście szczęślliwa :D I ja wiem czemu :P:D:D:D Na razie nie ma jeszcze neta ale jej o Diabłach przypomniałam zeby zajrzała.. ;) hahaha \"tylko ja i Ty\" :D:D:D No co Ty, to chłopak ucieknie przez okno ;):D:D Tygrysek ❤️ ja się doczekać nie moge aż mój najlepsiejszy kolega wróci i mi powie.. jak tam Chinki :P;):D:D Pozdrówki dla Dżekiego co gryzie kable :D A tak w ogóle to za mnie też kciuki mozecie trzymać... tak do wtorku :P:D Znikam na ogród, pogoda marzenie, cieplutko, słońce świeci, niebo albo czyste albo chmurkowe mgiełki są i lekki ciepły wiaterek... chce się tylko siedzieć na trawie i wystawiać twarz do słońca.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ;) wiesz czemu ;) mam nadzieję, że i my się w końcu dowiemy :) hehe tam od razu ucieknie.. może mu się spodoba.. poza tym.. rpzecież nie musi się od razu na niego rzucać.. ;) tylko potem ;) ;) :P:P a czemu aż do wtorku.. a moze od wtorku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :) Do wtorku... we wtorek... a jak bedzie na plus.. to zdecydowanie po wtorku :P:D:D:D W sumie to chyba cały czas :P A z tym uciekaniem... to niemozliwe.. do Tygryska to się wszyscy garną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc właśnie :D :D Hmm piątek.. a ja nie mam co ze sobą zrobić.. i będę jak mół komputerowy siedzieć przy kompie.. chyba mam jakiegoś doła w stylu samotnej brzyduli ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -> u mnie z tą nudą to nawet podobnie.. ;P:D Ale co to za dół w stylu samotnej brzyduli? :D:D:D:D:D hahaha.. no co Ty :) ❤️ Ja z nudów wyszłam jesczze raz z psem.. i już ciemno :O A jeszcze 15 min temu było jasno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b f
Musze sie ukrywac i uciekac bo mnie scigaja, taki jeden lysy a drugi z brzuchem. Z nimi to nie ma zartu, ciach trach i wala w morde. No to narazicho. Podbite oko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatkowy wieczor i ja spedzam przed kompem, ale stanowczo po ostatniej nocy mam dosyc piwa i nie tylko :P Elles -> Dzek pozdrowiony, ale on kabli nie gryzie o rozwala je pilka :P Dlaczego ktos mial by uciekac ode mnie?? Tak, do wtorku1! Trzymam kciuki :D Majorek -> hahahaha jakby tak zrobila, \"tylko Ty i ja\" to hahahahahaa obojgu by sie nam calkiem inaczej skojarzylo :P:P:P:P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... spłoszyła by się taka ptaszyna.. w małej przestrzeni jednego pokoju... ;):D Nie żeby od Ciebie uciekać :):) Oki.. ide zrobić.. se coś na kolacje... bo tak właśnie zaczął mnie brzuch boleć i się zreflektowałam ze ostatnio jadłam o 12 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Elles, dbaj o siebie i swoj brzuszek!! Zaraz sploszyla... wole rozmawiac na miescie, przy pifku... moj pokoj nie jest dobry do takich rozmow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wy narzekacie na nudę w piątkowy wieczór, a ja właśnie wróciłam ze spaceru po lesie i nogi mnie bolą jak diabli. I strasznie mi się chce spać, chyba się zatrułam świeżym powietrzem :P W szkole dzionek minął dobrze, czytałam dzieciarom na głos opowiadanie z podręcznika i słuchali jak aniołki :) Od poniedziałku szósta klasa i zaczynam sama prowadzić. Hehe Teraz dobranoc pchły na noc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> dobranoc, pieknych, kolorowych snow :) I uwazaj, nie przesadzac z tym swiezym powietrzem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam ale jestem wk@#$%^&*&^%$#@ papierow ciag dalszy i gorszy :( dostalam dzisiaj wiadomosc, ze musze wypelnic jakies sprawozdanie, ktorego oczywiscie nie dostalam 😡 w dodatku do poniedzialku 😡 nie da sie go sciagna 😡 i przez to mam dodatkowy kurs jutro do Srodmiescia Lodzi 😡^2 mam dosc zaraz sie klade do lozeczka z kieliszeczkiem swietnej nalewki z aronii mojej Mamy Majorek - odzew byl i ciagle jest :) Gio kochana - 🤗 dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam ale jestem wk@#$%^&*&^%$#@ papierow ciag dalszy i gorszy :( dostalam dzisiaj wiadomosc, ze musze wypelnic jakies sprawozdanie, ktorego oczywiscie nie dostalam 😡 w dodatku do poniedzialku 😡 nie da sie go sciagna 😡 i przez to mam dodatkowy kurs jutro do Srodmiescia Lodzi 😡^2 mam dosc zaraz sie klade do lozeczka z kieliszeczkiem swietnej nalewki z aronii mojej Mamy Majorek - odzew byl i ciagle jest :) Gio kochana - 🤗 dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, Tigre - latwo powiedziec, ale dolek mam :( w dodatku Aniol jakos niedostepny i nie mam sie komu wyplakac :( sorki za sklonowanie, ale mi wyswietlilo info, ze strona niedostepna :( teraz na pewno ide do lozia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, to ja Cie chociaz przytule tak wirtualnie 🤗, mam nadzieje, ze rano wszystko bedzie wygladalo lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...siemacie? Danonki ...Formy i Foremki ;):D:D ..oczywiście Majorek ..że zgadłaś ..że ja to ja ..znaczy sie Hans vel Borewicz... .....dzięki ..za pozdrowionka ..Znudzony ..i reszta ..mniej znudzonych ;):P:D..wpadłem ..w że tak powiem ..w przeciągu! ...bo własnie zmówiłem sie ze starymi kolegami jutro na ryby ..i robimy sobie wypad w okolice Nysy z noclegiem :)..własnie ..teraz ..szukam wędki ..bo qrde ..ostatnio ..na rybach to byłem ..ze 6lat temu..że juz nie wspomnę..o reszcie sprzętu....i jeszcz trzeba było ..obmówić..strategię ..robaków..białe czy czerwone..:D:Dno i po ile piwa..na głowe ryby :D:D...qrde,ale emocje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×