Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Majorku ---> jeszcze raz gratuluję sukcesu :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Tygryś ---> kiedy wracasz do domku swojego warszawskiego? Bo bym miała do cię interesa :P Wszystkim buziaki w nos i spadam. Jutro kończymy inwenturę w pracy, mam przed oczami same cyferki, chyba zagram w lotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, wszystkiego naj. linking :) Air, Tygrysa nie ma, wybyla sie szlajac ;), do .pl wraca w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, znudzonemu 🌼 pannie mgr 🌼 a ja spadam spać, bo szoruję ryjkiem po klawiaturze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam, jestescie mili 👄 ❤️ Zaniedbywanie was jest naganne, ale wszystko przez ten bardzo duzy projekt. I ktos by pomyslal ze na bezrobociu mozna byc tak zajetym :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA ZNOWU NIE WIEM O CO CHODZI ALE MOWIE DOBRANOC. JAKEM DIABEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA ZNOWU NIE WIEM O CO CHODZI ALE MOWIE DOBRANOC. JAKEM DIABEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dobranoc? dzien dobry Major - gratulacje wielkie :D czekam na termin oblewania :D ide do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ide do pracy ;) Znudzony - caluski wielkie i 🌻 no to teraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - gratulacje!! A mnie wszyscy zdrowi tylko straszyk wyliniał czego i wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Akarka :) A ja mam wolne w pracy do poniedziałku :) I niech w końcu ktoś tu przyjdzie bo nas wywaliło na drugą stronę. Miłego wieczorku życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyszlam :D ale zaraz ide spac :0 ostatnio zmeczona jestem bardzo a za 2 doby spotkanie z Aniolem :D do ranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyszlam :D ale zaraz ide spac :0 ostatnio zmeczona jestem bardzo a za 2 doby spotkanie z Aniolem :D do ranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak mnie nie ma to zaraz jakies wazne uroczystosci....:( Majorku- 🌻- gratulacje!!!:):):) Znudzony- fszystkiego!!!!!😘😘😘🌻 ale mam ostatnio sajgon... ide sie uczyc, zebym miala duzo kluczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim!!! Znudzony - Wszystkiego Naj!!! ❤️ Majorek - Gratulacje :D 🌻 :D (Ja dopiero sie zastanawiam nad tematem pracy, hihi ;) ) Dla Wszystkich cieple pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..Nic nie czytalam ..nic nie widzialam ..nadrobie pozniej !:) Kachni>>..:D..dorwalam cie na Shar-peiu :D Tylko przesylam dla Naczelnego Wodza ..Naj ..Naj ..Naj ..🌻 i pozdrawiam wszystkich ..A jutro wyjezdzam ..Jak wroce to dam znac ..kolo niedzieli...Paaaaaaa..Paaaaaaaa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Polski przywioze bol miesni, glownie - lydek, dzis znow bylam z Akara na work out, a na koniec bylo z 5 minut skakania... Wracam jutro (Air, pisz na skrzynke, lub lap na GG) Majorek -> GRATULUJE 👄 Znudzony -> ponad sto lat w zdrowiu szczesciu, milosci i zdrowiu 👄 :) PS: I\'m stoned :P :D :P I jeszcze jestem Zwyciezca Wszechczasow w Kolonistach Katani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, nie dosc, ze sie zjarala, to jeszcze nas ograla... :D Swietna gra, ci Kolonisci Katanii, jesli znajdziecie w Polsce to goraco polecam zakup, nie znam osoby ktora by w nia zagrala wiecej niz raz i nie oszalala na jej punkcie :D (1sza gra jest ciut nudnawa, bo trzeba poznac troche regul i zrobic ogolne rozeznanie, ale potem wciaga jak cholera :D). Kluska, skorzystasz z tym przepisanych pomyslow karnetowych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D nawet sie wyspalam, co jest dosc dziwne :D na szczescie dzisiaj tylko 3 lekcje :D pa - dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, weź mi daj przepis, bo mi nie wychodzi to wysypianie się....:0 hrabia mi powiedział że rano wyglądam jak mały żółwik wyjęty ze skorupki....hmmm:) ;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhem...sorki za głupie pytanko...Znudzonycenzura jesteś z Polkowic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie jestescie??? ja sprzatam :P (jutro wielki dzien - Aniol przyjezdza :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani tak mieszkalem tam od 1980 do 1987, nastepnie cztery lata w Grecji i reszta w Kanadzie. A ty skad wiesz? :) napisz cos o sobie, jesli nie chcesz na forum to napisz na emalie. :) Jeszcze raz wszystkim dzieki za zyczenia, jestescie bardzo mili :) A to dla was 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek, tą dużą paczkę ? Pyycha, a kładziesz je na kubku z gorącą herbatą żeby zmiękły, czy jesz \"suche\" ? mniam.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoto ? nie chcę ;) :p Jutro śpię aż się obudzę, żadnych budzików....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×