Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czy znacie jakiś sposób na przeżarcie? Pytam serio, boli mnie brzuch i ruszać sięnie mogę... a wydawało mi się że zjadłam niedużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek >>..dzieki ..najbardziej podoba mi sie to ..do przodu ..zawsze tylko patrzec przed siebie ..:) Nie cofac sie , nie wracac do przeszlosci ..do przykrych wspomnien . Dzisiaj Kardynal Glemp powiedzial zeby \" wybaczac \" nawet najwiekszym wrogom ..bo ten kto nie potrafi wybaczyc jest \"bardzo biednym czlowiekiem\" ! Nosi w sobie zal i urazy ktore to najbardziej na niego odzialywuja negatywnie i wbrew pozorom to ten ktory nie potrafi wybaczyc ..cierpi najbardziej ! ...i to prawda .. mam taki uraz i zal do kogos komu jeszcze nie wybaczylam .Moze kiedys to zrobie ..juz jestem blisko , coraz wiecej zrozumialam wiec juz latwiej jest wybaczyc ..ale na pewno nigdy nie zapomne tego co zrobil ! To nie zwiazane z ostatnia sprawa ..to stare dzieje .. zawsze potrzeba czasu na \"oczyszczenie\" Kasiek >> tobie tez dzieki ..wiem ..wszystko wiem ..pewnie kazdy tak ma . Ja tez tak mialam ..a moze jeszcze mam ...W sprawach sercowych ..mozna sluchac godzinami co kazdy ci mowi , mozna myslec ze juz wszystko sie wie ..ale do zrozumienia i przetrawienia we wlasnym ciele ..dluga droga ..A najlepiej nie dusisc w sobie tylko sie wyplakac albo wykrzyczec ..wygadac ..byleby tylko nie bolalo . Powiedzcie ..dlaczego jestem taka glupia durna baba ...ze nie potrafie \" z zimna krwia \"..rozwiazywac problemow .. Zawsze najpierw odchoruje ..zanim cos w sobie uporzadkuje ..? I te ..hektolitry wylanych lez ..jak to opanowac ..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Polewam was wszystkich wodą :D Koleżanka napisała do mnie super list z życzeniami itd. A najlepsze było: \"I żeby ktoś cię już oblał w śmingus dyngus, bo zostaniesz panną jeszcze jeden rok\" :D Więc wszystkie panny oblewam podwójnie :P hehehe Saszka ---> gorzka herbata i spokojny spacer, no i już następnego dnia nie jeść tyle :) Gio ---> :D wiesz, przebaczać należy przede wszystkim przez wzgląd na siebie i własne, prywatne zdrowie psychiczne :) A to, że nie rozwiązujesz problemów z \"zimną krwią\" to jest lepiej. Przemyślisz, zadziałasz mądrze. A hektolitry łez też nie zaszkodzą, to też podobno zdrowiej. Najważniejsze to nie dusić emocji w sobie. Jeszcze raz gorąco cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smugus dynguuus :D Air -> ale mnie nie jest jeszcze spieszno do zmiany stanu... czyli co ma sie dac czy nie oblac?? ;) Gio -> ❤️ czasem sie nie da tak wszystkiego od razu, na zimno.... mowilam Ci lzy nie sa zle, oczyszczaja,,,, wiec sie nie martw, i jak Kasiek powiedziala, naprzod marsz, przed siebie patrz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Saszka- gorąca herbatka miętowa i tak jak napisała AIR- spacerek! Mi to pomaga ;) Dzis nie wychodze z domku do popoludnia, bo sie dzieje ula! Panny biegaja, wiadra wody chlustaja, piski i smiechy az milo! A ja zaraz po sniadanku zapakuje sie do sypialni z ksiazka i herbatka albo cos poogladam. Kocham takie leniswooooo! I staram sie nie myslec o powrocie do rzeczywistosci.....jutro.... E.T obejrzalam, zryczalam sie jak bobr, on taki slodki byl a te wstretne ludzie by go tylko badali i badali! wrrrrr! Ogolnie bardzo mi sie podobal, szczegolnie malutka Drew Barymore- slodka byla gdy miala kilka latek... Acha- wieczorkiem do pozna ogladalismy AVIATORA i musze powiedziec, ze .... bardzo mi sie spodobal! Niecierpie Leo di Carpio ;) ale powiem szczerze, ze grac to on potrafi! Zaimponowal mi w kolejnym filmie, uwazam ze to rola wymarzona dla niego. Dostal za to Oskara? Bo nie pamiętam? AIR- wloska rodzina...ech...to moje marzenie jest...by miec taka... Ogolnie to mam odkad pamietam swira na punkcie Wloch, ich stylu zycia, tradycji, mody, jezyka... Ogladam wszystko co po wlosku , co wloskie... Kto wie- moze w poprzednim zyciu mieszkalam na Sycylii? Przymierzam sie do nauki tego pieknego, melodyjnego jezyka tylko zaraz mi moj racjonalizm podpowiada, ze to bez sensu, ze lepiej za angielski porzadnie sie zabrac, z niemieckiego certyfikat w koncu zrobic, a ja tu z wloskim wyskakuje! Ale co tam... Pozdrawiam was goraco. P.S Gio- mozesz mnie ochrzanic jak od jutra bede pisac o odchudzaniu, ale dzis musze jeszcze cos dobrego na ruszt wrzucic. Pliiiiiiissssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i wszystkim ..glowy polewam ..zimna lodowata woda ..:) Sama dzis mialam .. zryw na rowne nogi ..kurna chata ..cala posciel mokra ..! Nawet dziewczynkom sie dostalo ..po oczach ze spryskiwacza ..Pouciekaly po katach ..myslac ze Pancio chyba zlupial na stare lata ..!:) Kachni >>dzieki za wczorajsza rozmowe .👄 Wiecie co ..przegadalysmy ze dwie godziny ..az do drugiej w nocy ! Airek >>.. z tym wybaczaniem to ..latwiej mimo wszystko powiedziec jak wykonac . Szczegolnie jak sie nie ma kontaktu z osoba ktora ci zadala bol ..Gdyby to wybaczenie nastapilo po slowach .. :..wybacz mi ..napewno wtedy byloby inaczej .. Tygrysek ..>>..taaak ..jest ..jak rozkaz to ..rozkaz ..!:) Nina >>.. wpychaj ile wlezie ..jak chcesz zeby cie bylo latwiej przeskoczyc jak obejsc ..:D... (zartowalam) A ja niestety ..zacisniety mam zoladek ..otworzylam lodowke i .. ..zamknelam ..wypilam tylko kawe z makowcem ..! Aaaaaa..bym zapomniala ..Wiecie co mi sie snilo...??? Kupowalam w salonie Merca ..taki wielki VAN ..... w srodku mial urzadzony maly pokoik .. Jechalam tym autkiem razem z Tygrysem i sie klocilysmy po kogo najpierw jedziemy ..Ona miala mape w reku i padlo na Poznan ..wiec AIREK ..po ciebie jechalysmy ..I plan byl taki ze pozbieramy wszystkich z calej Polski a potem jedziemy nad morze ...tam gdzie Elles pol plazy zarezerwowala ...na ZLOT ..!:D Ciekawe ... jak sie obudzilam to ..doszlam do wniosku ze to wcale nie byloby takie ..glupie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Uciekać! bo lecę z wiadrem !!!!!:D:D ha, ha, ha..hi, hi, hi...:D:D o!! ..ale tu mokro ..nie byłem pierwszy :D kurde....świąteczna część oficjalna ..została zakończona ...wsie wizyty ..rodzinne zaliczone, w zasadzie to wypadałoby dziś isć na rower;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) Tygrysek ---> eee tam, dej sie oblać, co ci zależy dziewucho :D Gio ---> no to Pańcio dał czadu :P to ja też obleję mojego kota, a co, niech ma :) Nina ---> no, ja też lubię klimat Włoch (od pogody, przez język, po ludzi). Sama jestem jedynaczką, ale zawsze święta spędzamy z moim wujkiem, kuzynami, z babcią, więc jest nas dużo, a że się w sumie rzadko widzimy to hałas jest, bo każdy chce coś opowiedzieć :) Lubię takie spotkania, im jestem starsza tym bardziej się na nie cieszę :) Borek ---> uuu ty zaspałeś z tym wiadrem :) Jak się chce kogoś w śmingus dyngus zaskoczyć to trzeba wstać dużo wcześniej :) Pewnie, że rower najlepszy jest na świąteczne obżarstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ..w zasadzie ..to nie wiem co Ci napisać..ale wydaje mi sie że troszkę przesadzasz z tą nadopiekuńczością . Ale oczywiście ..to jest tylko moje zdanie ..calkiem z boku ..i nie znając ogólnie całej sytuacji.Oczywiście wiesz ..że takie rzeczy sie zdarzaja, i nikt nie ma recepty na powikłania uczuciowe, i też wiesz ..że ..najlepszym rozwiązaniem jest stare dobre powiedzenie "czym sie strułeś tym się lecz" :) Airka ...no powiem ..tak masz racje ..zostałem dzis zaskoczony czyli ..zlany :D, no a rower ..to juz, juz za chwileczkę bo sloneczko ładnie podaje, więc jak tylko taka pogoda będzie w przyszły weekend ..to już śmigam :) Saszka ..takim starym dobrym sposobem ..to herbata miętowa..i dłuuugie posiedzenie :) potem można ponownie do stołu zasiadać ;) ech ..dziewczyny ..jak to sie stało ..że nie widziałyście E.T ..no?!?? kasiek,nina,kofi,a_m,kluska,tygrys,szam,mała..i ...... , i inni nie wymienieni.. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.T nie widziałam i raczej nie obejrze :P świetuje święta dietetycznie i pisząc referat na seminarke...dość mam lenistwa, nie lubie sie nudzić bo jak mam za dużo czasu na myślenie...to zmyślam :D każda panna powinna być oblana...taki staropolski przesąd...i ja (ufff!lepiej nie ryzykować ;) ) też byłam oblana ale cieńko bo z spryskiwacza...;) Gio...ja należe do tych co wybaczają ale nie zapominają...i ciężko sie tak żyje bo sama siebie zamęczam...trzeba mocna nad sobą pracować zeby patrzeć...do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>..alez masz zupelna racje ..nadopiekunczosc to straszna choroba ..a najbardziej wykancza mnie ..jednak ja nie potrafie inaczej .. ..mlodziez chodzi wszedzie , bawi sie , wyjezdza ale ja o swoje \"pisklaki \"..zawsze sie balam i tak mi juz zostanie do konca . Nie biore pod uwage ich wieku ..wciaz jestem upierdliwa ..czy nie glodne , czy szalik maja ..czy zimnego nie pija ..zeby gardlo nie bolalo. No a juz jak maja problemy sercowe to ..jest tak jak widac na zalaczonym wyzej obrazku ..:) Jedno mnie tylko zastanawia ze oni wcale sie nie buntuja z tego powodu ..sami przychodza ze swoimi problemami .. Taka bede tez dla moich wnuczkow , bo taka jestem dla wszystkich .. ..na ktorych mi zalezy .. Nie wiem co mam dzisiaj ze soba zrobic ..siedze sama w domu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...może wyjdź na mały spacerek albo odwiedź starych znajomych albo poczytaj książke na którą dawno nie mogłaś znaleźć czasu...;) może ktoś wie dlaczego przy kopiowaniu z acrobata zamiast wyrazów mam jakieś kwadraciki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra- wychodzimy z domu! Ubieram sie , biore psa pod pache , mojego D. pod druga pache i idziemy stawic czola naturze! mam cicha nadzieje ze juz nie leja woda, bo jakas taka dziwna cisza trwa wokol domu od ...godziny? Ja tam nic dietetycznie, a co tam! Kochanego cialka nigdy za wiele :) Jakbym sie miala takimi pierdolami przejmowac jak nadmiar tu i tam....to bym z domu nie wychodzila. Bedziemy z D. jak takie dwa misie- mru, mru :) Borewicz- jak tam na tym rowerku bylo? Ja jakos wole treningowy...mialam wypadek 3 lata temu na rowerze i od tej pory mam jakies leki, wydaje mi sie, ze wszystkie auta swiata chca na mnie najechac, jak pedze z gory, to zaciskam zeby ze strachu i nie umiem sie cieszyc z pedu powietrza i predkosci :( No i mam paskudna blizne na lewj rece...taka \"pamiatka\" Dobrze ze mam moja stara sunie to chociaz z nia moge sobie troche swiezym powietrzem podczas tych kilku spacerow dziennie pooddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.. przestań się kobito mazać :P Co to za dziwne gadanie \"Mam nadzieje ze czas .. ..zlagodzi ..zal i .. przyniesie nowa nadzieje ..ze moje dziecko tez bedzie jeszcze szczesliwe\" .... :P OCZYWISCIE ZE BEDZIE!!! I oczywiście ze czas jest najlepszym lekarstwem! Nic nie poradzisz, mozesz raz pogłaskać po główce...i pokazać ze życie nadal jest piękne! Ja was wtedy prosiłam.. zebyście właśnie to mi powiedzieli.. ze jest piękne mimo wszystko..!! A Ty, zamazana, zaryczana, zdołowana i wątpiąca... nie zarazisz go optymizmem.. i za cholere mu w ten sposób N I E P O M O Z E S Z!! :P Każdyb sam musi przetrawić, wiadomo ze z dnia na dzień nie zrobi się wesoło. Airka.. A ja się właśnie pożaliłam ze chyba starą panną zostanę.. bo mnie nikt nie oblał... i co to ma znaczyć.. :P;) I właśnie zostałam chluśnięta z zaskoku zimną wodą :P A ja taka dobra byłam i lałam ciepłą :P I jeszcze mi tu Borewicz narzeka, ze śniadania nie ma...! :P I sie zaraz na forum poskarży... ;) A ja, rasowy baran piątka... dostałam tym sposobem impuls... i zadziałałam w kuchni :D Nawet z dekoracją było :D heh.. Jak sie chce (nawet jakby sie chciało.. na przekór.. :P) to sie potrafi.. :classic_cool: Dla poprawienia sobie humorów proponuje oglądać dziś tvn o 20 :) Dziękuje wszystkim za życzenia świąteczne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam do dzisiaj, ale ciężko było... :) Kupiłam sobie buteleczkę żołądkowej i z jej pomocą powolutku świętuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ...hihi ..ale jak? ..lejesz żołądkową..czy wlewasz ?:D Gio ..qrde ..Ty sie tam juz nie trauma-tuj ino kubeł zimnej wody se strzel na głowe jak i potomkowi ..obojgu się wam dzis to święto przyda:P;) Nina..e no ..dobra ...ale to powiem Ci dopiero za tydzień ..bo takie sa moje plany rowerowe ..a nie na dzis :P;)..a tak co do kraks rowerowych ..to też miałem ..jak i Tygrys ..mniej więcej w odstępach tygodniowych ..ale rower ..nadal jest i będzie najlepsza forma relaxu, poza lenistwem :D Elles ..Ty juz się ten teges ...tak nie wybielaj ..pierwsze słowa ..były " śniadania ..nie będzie ..bo mi sie nie chce ! sorry ! " no ..normalnie załamka! :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, o co ty mnie podejrzewasz? nie lubię lania zapachowymi płynami, nie mówiąc już o marnowaniu dobrych rzeczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, przez dwie godziny mialam otwartego meila do Ciebie i nic mądrego nie napisałam, więc wysyłać go nie będę, ale myślami jestem z Tobą. Niewiele wam to wprawdzie pomoże, ale jakby akurat... to się polecam, mogę myśleć dalej :) A napisz mi przynajmniej o co chdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka>>.. niech cie usciskam ..szczera bylas na maxa ..tylko dwie godziny przezemnie (razem albo osobno jak kto woli )..stracilas ..:) Dzieki ..👄..licza sie dobre checi ..ale faktycznie ja tez bym nie wiedziala co napisac jakbym nie wiedziala o co chodzi..:) Dobra tam ..koniec tematu ...biore gleboki oddech .. Na spacerze nie bylam ..tak mnie zmoglo ze ..walnelam \"komara\".. U nas na osiedlu dzisiaj strach wychodzic ..Dzieciarnia w ilosciach ..okolo 50 osob ... lata z kublami ..:) Borewicz ..traumy nie bedzie ..juz mi Elles chlusnela kublem lodowatej ..prosto w oczy ..:P Ma szczescie ze mnie trafila w \"Lany Poniedzialek \"..:D ..a z tym kublem na potomka to mu odpuszcze ..znam ten bol ...i nic nie pomagalo ..:) Noo.z tym swiatecznym sniadankiem to calkiem luzackie podejscie ..dobrze ze chociaz na koncu ..miala jeszcze sile powiedziec ..sorry ..:D.. ja raczej uzywam slowa tez na s... ..spadaj ..! ..i na drugi boczek sie przekrecam ..:D Elles>>..bedzie oki..:) ..skoro mowisz ze bedzie dobrze ..to nie mam powodow zeby ci nie wierzyc ..Juz ty najlepiej wiesz ..!:) Kasiek .. a co ty za rebusy wymyslasz w swieta z jakimis kwadracikami ..Ja sie nie znam ..:) Nie posluchalam ciebie ..poszlam spac ..i dobrze ..nic mi sie nie chce ..olewka .. Ninka >> ..no tak z tym kochanym cialkiem to wiesz ..bez przesadyzmu .. Kiedy wazylam 72 kg ..wciaz tak mojemu mowilam ..no to sie dowiedzialam ..:..nie przesadzaj bo ci doniczek zabraknie .. ..wzielam sie za odchudzanie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.. mam nadzieje ze nie odebrałaś mojego postu jakoś źle.. nie chciałam się wymądrzać, chciałam Tobą lekko potrząsnąć bo za dużo się martwisz.. 🌻 A tak w ogóle... to macie jakiś pomysł na taki problem?? Bo w sumie mnie też dotyczy, daję link... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1854319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..no jakos zle nie odebralam ..ale jestem ..cala mokra ..!:D ..przeciez znam baranki numero cinco 5 ..wiec wiem jaki maja ciety jezyczek..:P Dobra a teraz na temat : Po pierwsze to naprawde wyglada na wysypke na tle nerwowym ..wiec z samymi krostkami sie nic nie robi tymbardziej ze na skorze blisko oczu .Jedyne co na to polecam to ..przemywanie (nasaczanie moczem )..Jak Boga kocham ..ze to pomaga ..uwierz mi ! Ale ..trzeba leczyc przyczyne wiec . .kup w aptece ziolowy NERVO-MIX ...on bardzo dobrze uspokaja . Ja polecam ten ale mozesz rowniez brac inne srodki byleby ziolowe .. A czy pewna jestes ze to na tle nerwowym ..podobnie wyglada wysypka alergiczna kiedy na wiosne kwitna rozne rosliny ..tylko ze ta ..swedzi ..a ty o tym nie pisalas .. Jakby co to bedziemy dalej myslec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qrcze dzos to sie objadalam... ale takie pysznosci byly.... chociazby tort cynamonowy... a ze cynamon jest dobry na trawienie... :razz: a oblania udalo mi sie uniknac..... ;) a stara panna i tak nie bede :P cos chcialam komus odpisac ale juz nie wiem komu i co :P eeee....... nie, myslenie boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko wskazuje na to, ze bede stara panna :) Nikt mnie dzis nie oblal, nawet moj osobisty facet :classic_cool: Czy On cos mi chcial przez to powiedziec? :D Gio - 🌻 Widze ze wracasz do pionu moralnego :classic_cool: Tak trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys no co Ty skleroza ?;):P ..nic nie mów ..na temat objadania ..bo ja pękam przesadziłem..normalnie PĘKAM!! :D .. wiem , wiem ..sam Saszce radziłem ..ale tak to bywa że dobrze sie innym radzi ..a samemu sie nic w tym kierunku nie robi:P Saszka ..no wiesz ..dzis ..to różnie bywa ..można i lać i wlewać ..opcje są dowolne ..w normalny dzień to bym sie dosiadł bez pytania ;) Gio ..jak tam ? mów ..qrde..bo normalnie ..aż mnie skręca że miałas takie, przekichane święta!no ! Kach...moim zdaniem ..to poprostu ..Cię oszczędził ;) do następnego raza:)potem juz nie będzie pieścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>.. a no sam widzisz ..\"biednemu zawsze wiatr w oczy \".. ..mowilam ze na nic nie mam wplywu ani ja ani wy .. Tak sie stalo ..przed swietami wiec ..to juz drugi rok pod rzad kiedy ..smutne byly ..eeeeee..tam .. ! Jestem z moim M. caly czas na smsach ..jednak nie przesadzam ..On tego potrzebuje ..po prostu pogadac i sie wyzalic .! Naprawde po raz pierwszy nie rozumiem tego przyslowia ktore podales ..Za cholere mi nie pasuje ..wiec jakbys mogl tak wiecej lopatologia ... czym sie strujesz tym sie lecz .. niby wiem ale nie pasuje ..! Kachni >>.. troche mnie jeszcze przegina w tym pionie , ale czy mam inne wyjscie jak sie tylko na sile prostowac ..? :) Tygrys .. nie mow mi o tortach ... od sniadania wypilam 3 kawy i ..teraz jem ananasa w puszcze bo mnie glod scisnal ..a lodowka nadal prawie pelna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz - niech On mnie jeszcze dlugo oszczedza, nie wybieram sie nigdzie, a tymbardziej za maz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..Właśnie koło oczu to już nie mam od jakiegoś czasu.. Smarowałam cutivate, wracało, znów smarowałam.. i w końcu jakoś zeszło. Ale teraz mam na dole.. I tez niestety czasem swędzi. Raczej bardziej przez nerwy to jest bo sama widze jak mi się pogarsza przed kolokwiami na przykład.. Najgorzej było (ale to w sierpniu) z oczami, wtedy to miałam dobre 5 cm kwadratowych.. w czerwonych zapalonych kropkach pod okiem :O A nerwomix znam, brałam.. nie za bardzo pomogło, znów wracało. Potem mi zapisali Hydroxyzinum ale po tym to zasypiałam na stojąco więc nie bardzo.. a za trzecim razem wysyłali mnie do psychologa.. na którego jeszcze nie znalazłam czasu (a moze nie czasu tylko ochoty?) Urynoterapia... jaa.... eee.. wiesz musze dojrzeć do tej myśli to moze spróbuje. Wiem ze sie stosuje ale jakoś... nigdy nie próbowałam i jestem nastawiona sceptycznie.. Cholera.... Z M... to Borewicz miał chyba na myśli powiedzenie \"klin klinem\" czy coś... :) Trzeba szukac następnej kandydatki ;) zakocha sie i zapomni o jakimkolwiek żalu... bo stwierdzi ze się dobrze stało :) Kachni trzeba było się upomnieć :P Ja się upomniałam... :D Też nie wiedziałam co mi B. chce przekazać, więc trzeba gobyło... ustawic :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...no wiesz ..jak by Ci tu to wyłuszczyć..łopatologią stosowaną;) ..to tak ..chopak ..musi ..jak najszybciej poznac jakąś nową sympatie, by zapomnieć o starej miłości ..wiem ..to się tak tylko mówi ..ale to naprawdę działa:) czasami ..przypadkom trzeba pomagać ;) nie wiem jeszcze ile mu tam pozostało ..do końca,ale cos mi sie zdaje że już niewiele:) ( hehe..to brzmi jakby siedział w więzieniu ;):D ) no i z tego co pamiętam ..to mówilas że za nim panny sznurem ..czy coś takiego;):P więc ..pogoń go ..do tych panien:):) ..a jak nie ..to mi daj ich adresy :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek >>wiem ..ale jem go z lenistwa .mam akurat w puszce i chyba mimo wszystko wole ten bo slodki ..i nie trzeba tyle obierac ..:) Elles ..jak cos wymysle to dam znac ..! A co do urynoterapii ..Jak cie zawioda juz wszystkie leki od Pana Dochtora ..to wspomnij moja metode ...a najlepiej pogadaj z Borkiem ..on juz wie ..mowilam mu ..! Moze on cie przekona ! Nic lepszego do tej pory nie wymyslono na problemy skorne .:) Dlaczego NIKT ..nie zwrocil uwagi na moj dzisiejszy \"piekny sen \"\"\" ? ..ze klin klinem ..to rozumiem ..to prawda ..ale zeby sie truc tym co sie strulo wczesniej to pierwsze slysze .. Borek ..musisz mi to jednak wyjasnic ..bo mnie zainteresowalo ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×