Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

bluszcz, znaczy sie taka osobka, co partnera oplata i zyc ani oddychac mu/jej nie daje?? ciagle kontroluje, sprawdza, zazdrosc okazuje?? nie, dziekuje... bez odrobiny zaufania i przestrzeni zyc sie nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR Rech rech, z moim jest podobnie :D Pręże sie czasem jak kocur na dachu, zeby nowy ciuch zaprezentowac i slysze: \"Ale Ty juz chyba mialas cos podobnego?\" albo \"Kochanie, ale ja juz ja chyba widzialem\" :D O makijazu nie wspomne - on po prostu nie widzi roznicy :D:D:D Bluszcze won, toleruje jedynie te w moim ogrodku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deda 69
Ładnie to nazywasz Gio. Mi to zawsze wygląda na "obskakiwanie" drzewka przez psiaka z zapaleniem pęcherza. Gdy na moim terytorium wije się jakieś zielsko, czasem i warknę, wolę jednak oglądać gdy sam się otrząsa (przynajmniej gdy patrzę...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam wlaśnie do domeczku i co? i sprawdziłam tylko, czy wszyscy przykryci śpią grzecznie i do kompa... Myślę, że jeżeli będziemy sobie tylko słodzić nawzajem i nie będziemy się dzielić ze sobą problemami to powieje tu nieszczerością i - zrobi się rutynowo? płytko? nie wiem, jeszcze mi samochód w uszach huczy.... Borewicz, masz rację że nie widujemy zachodów i wschodów słońca siedząc w domu - a szkoda... Dzisiaj wyjechałam raniutko, wróciłam z gwiazdami - prawdę powiedziawszy zapomniałam, że istnieją. A kiedś większość nieba znałam na wyrywki - ciekawe, cz coś jeszcze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi bardzo w gLowie huczy, bo nie zauważyłam całej następnej strony :) Gio, do przyjmowania komplementów się nie nadaję, ale potrenuję!! A co do bluszcza - niech się tam owijają, byle z dala ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio dzięki za konstruktywną krytykę ;):P🌻 Airka z tym nie pytaniem się ;) zapamiętam ;) No.. a ja jestem baran piątka i musze się Wam przyznać.. ze mam bardzo nieładne cechy charakteru.. :P:( zazdrość (główna negatywna cecha), egoizm, trudny charakter, potrzeba wolności, działam jak mam bodziec, nie umiem się zorganizować, od euforii do płaczu, analizowanie na wszystkie strony...:P Kurna... ide się pochlastać... bo podobno jeszcze kobiety piątki to bluszcze... Ale Gio mówi ze mam pracować nad sobą to nie przesiąknę tymi cechami i jeszcze będzie ze mnie dobry człowiek, żona, matka... ;) Wychodzi na to ze jak na razie..jestem bardzo nieidealna albo wręcz zła. Ale jeszcze kilka osób mnie chyba lubi, więc tym się pocieszam... ;) Ide jeszcze raz wszystko przemyśleć..... Ciesze się ze jest już wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze tylko do Elles ..bo juz nic prawie nie widze .. Elleska >>hahaha:D.. ales to ujela ..po baraniemu ..:D Nie powiedzialam ze jestes zly czlowiek ..Barany Piatki to bardzo dobrzy ludzie ..tak w srodku tylko poniewaz maja gruba skore pokryta piekna welna wiec ..zanim ta dobroc z nich wyjdzie na wierz to musza byc spelnione odpowiednie warunki .. Sa dobre tylko wtedy jak im na kims zalezy ..najbardziej wtedy .. Maja tez dobre serce ..bezinteresowne ..potrafia pomoc spontanicznie ..kiedy dostana impuls . Ogolnie sa bardzo kochliwe ..kochaja ludzi i zwierzata ..ale o Milosci to osobny temat ..:) Sa bardzo zywiolowe i sa dusza kazdego towarzystwa pod warunkiem ze sa zadowolone .. Od euforii do placzu ..od dobrego wysmienitego humoru do ..focha .. ! Od komplementow do pretensji .. Kobiety barany piatki to jedne z najbardziej seksownych kobiet o niesamowitym magnetyzmie .Dotyczy to rowniez mezczyzn . Poczytasz sobie to sama zobaczysz .. Pisze to wszystko z glowy ..z doswiadczenia w obcowaniu z takimi osobami . Sa tez gruboskorne ..i nie kazdy potrafi przebic sie przez ta skore do jego serca ..stad wiele powierzchownych zwiazkow . Barany 5 musza pracowac nad swoim charakterem poniewaz kiedy nasyca sie zlymi , negatywnymi cechami ..staja sie ..(sorki) \"popaprancami emocjonalnymi \" .Moje ulubione slowo bo oddaje caly obraz czlowieka zmiennego jak choragiewka ..Uznaja tylko dwa kolory ..czarny i bialy ..tylko dwie odpowiedzi ..TAK i NIE ..! ..no i moglabym tak bardzo dlugo .. Pozniej bedzie wiecej o dobrych ..Elles sama napisze jak sobie poczyta o sobie .. ..ale przeciez my juz wiemy jaka jest kiedy jest ..dobra ..:) No i jeszcze to poczucie humoru ..rewelacja ..z jednym tylko malym ale .. ..nie znosza zartow na ich temat ..na tym sie nie znaja .. Elles 👄 Borewicz ..>>..hahaha..Elles sama zaczela ..:D Mam tez na deser .. .. same superlatywy ..ale nie moge glosno ...!:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Basia wrocila w srode. Samolot z Warszawy mial cztery godziny problemow technicznych i zamiast byc o 16:30 w domu, byla w nocy. Ostatnio bylem bardzo zajety tak wiec nie bywalem na diablach. Czuje sie wiosne, sniegi topnieja. Troche ostatnio padal snieg, lecz od razu topnial. W tym tygodniu w dzien maja byc juz tylko dodatnie temperatury. Jesli jestescie za tym, to moge zalozyc trzecia czesc diablow? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goi muszę Ci to powiedzieć, po prostu muszę...tylko nie wiem jak, zeby Cie nie zranić.......chudnie się tylko od ananasa w jego pierwotnej wersji, znaczy się na surowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, to możliwe, tak bylo, z tym że mechanizm chudnięcia u mnie był raczej - mechaniczny niz fizjologiczny. Tzn, wtrąbiłyśmy we dwie ogromnego ananasa prosto z pola, dojrzałego i soczystego.... w takim tempie, że tylko pióra poszły... I okazalo się, że ów ananas ma w sobie mnósrwo twardych włókienek, ktore tak pokaleczyły mi dziąsła (koleżance nic nie było) że przez trzy dni nic nie jadłam i w związku z tym na pewno schudłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jest slonce!!!! swieci na niebieskim niebie!!! :D Elles -> wlasnie dobrze Gio mowi... to nie tak!! te negtywne cechy moga wyjsc i zaczac Toba rzadzic, jesli im an to \"pozwolisz\". Troszke Cie chyba znam i wcale okropna nie jestes :) Nie martw sie, ja tez mam kilka negatywow i musze nad soba pracowac 👄 Saszka -> hihihi to chyba nie tak ma dzialac ten swiezy ananas na chudniecie ;) Znudzony -> 🖐️ :) pozdrow Basie,,, szkode, ze nie udalo mi sie chodz na chwilke z nia spotkac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze dzis trzymac za mnie kciuki od 16:45 i jutro caly dzien, mam TRZY rozmowy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej >>.. ide na biezaco ..juz nie wracam do wczorajszej rozmowy . Ale dalej czekam bo nie kazdy powiedzial jak to ma z tymi komplementami i czy widzi w swoich zwiazkach ze ktoras strona ma zadatki na \"bluszcz\'. Znudzony .. dobrze ze jestes ..!:) Jesli chodzi o III czesc to mam pomysla .. Kontroluje sytuacje wpisow i musimy jeszcze poczekac ..Dobrze by bylo zebys byl przez pare dni na podgladzie zeby sie wstrzelic z II czescia w odpowiednim czasie .. Podsumowalam wszystkie wpisy z obu czesci i mamy ..UWAGA... .. 28 .415 ..wiec jakbysmy tutaj jeszcze doklepali do 28.500 to zaczelibysmy z okragla liczba . A mozemy tez poczekac do 30.000 .. Pozdrowienia dla Basi ..:) do kropeczek >>.. dzieki za rade tylko sie zastanawiam dlaczego tak \"delikatnie do mnie\".. ze niby jakas uwaga zaraz by miala mnie urazic ..??? Czy ktos kiedys tutaj widzial zebym sie o cos obrazila ??? ( no tylko jeden jedyny raz ..ale mialam powod ) :) Wiec ..gadamy normalnie ..bez zadnych Bon-Tonow i Pardonow , Savoir-Vivrow itp... Ja sobie kupie ale ananasa w tabletkach na odchudzanie ..bo tego swiezego to musialabym tony zjesc .. Kupilam 10 puszek i rozeszlo sie w trymiga .. Okazalo sie ze wszyscy w domu lubia ananasa a najbardziej moje ..dziewczynki .. :D Musialam GO jesc w kiblu ..przy zamknietych drzwiach ..a cztery mordy pod drzwiami czekaly ... Elles >>..ja nie mowilam ze bedzie z Ciebie czlowiek ..tylko , ze .. ..beda z Ciebie jeszcze Ludzie ..:D..a to roznica .. Numerologia to cos takiego co okresla dla kazdego numeru charakterystyczne cechy ..pozytywne i negatywne ..To sklada sie na charakter czlowieka ..ale .. ..od dziecka juz powinno sie nad tym charakterem pracowac i eliminowac cechy negatywne znajac jaki moga miec pozniej wplyw na dana osobe w doroslym zyciu . Najpierw uksztaltowuja charakter rodzice ..potem czlowiek juz sam nad tym pracuje . Chodzi o to zeby przejac z danej wibracji jak najwiecej cech pozytywnych ...i to jest mozliwe .Wystarczy tylko dobra wola .. Znajac cechy partnera ..dostosowuje sie swoje tak zeby wystapila rownowaga i porozumienie . Elles wczoraj w nocy przeslalam Ci ..material do przemyslenia !:D Jeszcze bedzie Chinski horoskop .. do Deda 69 ..( ..to mi sie kojarzy zawsze bardziej z jakas pozycja seksualna jak z rokiem urodzenia , bo chyba nie masz 69 lat? ):D Bardziej sie usmialam z twojej wypowiedzi jak ..zrozumialam o co chodzi z patrzeniem sie na sikajacego psiaka z zapaleniem pecherza ..na drzewko ..:D Tigre ..trzymam kciuki .!:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluszcz odpada - jako zodiakalny baran nr cztery nie daję się oplątywać.......za to komplementy są ok. I nie kupuj tych tabletek, szkoda kasy. Wiem, bo odchudzam się odkąd przyszłam na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> za trzy rozmowy to trzymam dwa kciuki i jeden duży palec u nogi :) Trzymaj się dzielnie :D Elles ---> hehe no pewnie, że będą z ciebie ludzie :) U mnie już wiosna prawdziwa. Udało się w końcu trafić na czas :) Pisałam od rana rozdział, mam 13 stron i robię na dziś przerwę. I wychodzę, wracam wieczorem. Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniam, że byłam tu gdzie zawsze, tylko jakos tak....ani pisać, ani czytać mi się nie chciało, przeszłam kryzys związany z przedłużającą się zimą...dużo się zastanawiam nad moim związkiem, tym czego oczekuję od niego i tym co mam....taki mały filozof mi się włączył...no i praca do tego. Ale wiosna chyba juz tuż tuż, więc...postaram się czasem zajrzeć, dziękuję tym, którzy się w ogóle zainteresowali faktem mojej nieobecności :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala- ale babskie tamaty :) Super! Co do komplementow...nigdy nie umialam przyjmowac. Zawsze usmiecham sie jak wystraszony krolik, cala jestem czerwona po cebulki wlosow a na dodatek nie umiem wyartykulowac normalnego : dziekuje- wiem :) tylko cos belkoce.... No coz, tak to ze mna jest.... Za duzo kompleksow z mlodych lat, nadal wydaje mi sie ze jestem takim malym \"antolkiem\" ktory sie nigdy nikomu nie spodoba. Bluszcza- znam. Mam taka jedna kolezanke...ale u niej to sie objawia tym, ze nie umie zyc bez faceta. I konczy sie na tym, ze moze byc bylejaki byle byl... No i ten jej aktualny to wlasnie bylejaki jest...lagodnie mowiac.... U mnie taka wiosna od dwoch dni, ze az sie zyc chce! Dzis walczylam caly dzien we Wroclawiu, wrocilam wykonczona i nic mi sie nie chce! A mialam ambitne plany by troche poswiczyc.....ech... Dzis na konto wiosny zalozylam pierwszy raz od niepamietnych czasow....spodniczke :) Czuje sie troche idiotycznie, bo ja raczej taka \"sportowa\" baba jestem, ale coz....trzeba by sie poczuc kobieco czy jak ? Kluska- ja chyba tez ostatnio za duzo filozofuje, analizuje... Zrzucam to na karb PMS, ale wnerwiam mojega D. ze ho, ho! Nagle po 5 latach zaczyna mnie w nim coraz wiecej rzeczy wku....- czy wy tez tak macie? Przeciez powinnam byc tolerancyjna, bo on ma anielska cierliwosc do mnie...a ja? Wieczna furiatka w goracej wodzie kapana! Buziaki dla wszystkich P. S Saszka- opowiesc o ananasie ubawila mnie do lez! Uwielbiam czytac twoje posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... nie no teraz to troche przegięłaś... :P Umówmy się, ze grubą skórę pokrytą wełną ma mój pies, a nie ja ok? :P:D:D Dziękuje za wypisanie moich dobrych cech.. :) Kochliwa fakt... ale z duszą towarzystwa to już przesada, ja nigdy nie byłam duszą towarzystwa i nie jestem jakaś żywiołowa :) W końcu nie rozwalałam warszawskiej kafejki i byłam raczej spokojna.. więc ta cecha.. to nie jest chyba moja cecha :) Mm... jedna z najbardziej seksownych kobiet? :D haha no nie wiem :) Znaczy, powiem tak, ostatnio mialiśmy test na psychologii i było takie pytanie.. co myslisz o swojej seksualności. Odpowiedziałam ze jestem bardzo zadowolona :P;) Ale nic więcej..bo żadna ze mnie sex bomba.. :P To wychodzi w odpowiednich warunkach itd.. :) a z magnetyzmem to chyba coś w tym jest..Ale jeśli sie o tym przekonałam to dopiero niedawno.. zawsze się miałam za szarą myszke, zwłaszcza w podstawówce ;) Hmm wiele powierzchownych związków? :D nieprawda, tylko w jeden sie nie potrafiłam zaangażować :D a jest jakaś norma ich liczebności?? Bo sie zaraz zmartwie ze sie jeszcze nie wyszumiałam czy co ;) Ale ja już jestem popapraniec emocjonalny!! Czesto jest mi smutno i nie wiem dlaczego.. dopiero jak sobie przeanalizuję, to na coś wpadam.. po dwóch-trzech dniach.. Jezu, czemu mnie mama nie mogła urodzić troche później?? :P A żarty.. zależy jakie żarty na mój temat :P;) Pewnie jestem przewrażliwiona.. :P Nie no.. jak tak sobie myśle o mnie samej to rzeczywiście załamka.. W dodatku nie mam jeszczezadnego pomysłu jak by tu nad sobą pracować.. :O Znudzony...!! Pozdrów Basie ode mnie, nie czytałam ale wiem ze coś smutnego się działo.. A z trzecią częscią jeszcze poczekaj, to sobie gdzieś zapiszę :D Bo nie przeboleję jak drugą skasują..! W sumie to jestem za, tak.. na wiosne.. zmienić mieszkanko :D Łatwiejsze to niż wiosenne porządki a my jesteśmy troche lenie ;):D Oj Tygrysek i Airek.. ale ja czasem naprawde jestem okropna! :P:) Hehe.. Musiałybyśmy sie częściej widywać.. to byście pewnie same te wady zobaczyły u mnie.. a tak to nie widać.. :) No dobra, to znikam poczytać przesyłki o piątkach.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..a co wy z tym opisem wiosny ..kazdy na swoja melodie ..Zupelnie jakby kazdy z nas mieszkal na innym kontynencie w roznej szerokosci geograficznej .:D Elles ..bedziesz jako jedyna na Diablach opisana od A do Z.. wiec tak .. ..wcale z ta skora nie [przegielam i nie jest to nic obrazliwego dla ciebie ..:D Baran ma grubsza skore od owczarka podhalanskiego :) Chodzi o to ze ta gruba skora to powloka przez ktora inni maja wiecej problemow przebic sie do ..\"serca \"..i \"rozumu ..niz w innych znakach .To mocna cecha charakteru .. Musza byc spelnione specjalne warunki zeby zdobyc serce Barana 5 . Latwo jest tylko Go zauroczyc ale do serca jeszcze daleka droga . Baran ma w swoim zyciu wiele zauroczen .Wystarczy jedna iskra , impuls i juz \"kocha\" ..ale na krotko ..niestety. Moze miec wiele milostek ale jak juz sie zakocha to na cale zycie ..Kocha tylko raz ..naprawde! :) Baran 5 ..dusza towarzystwa ..zawsze jednak musi byc jeden warunek ..maly dopalacz ..!!! To ze bylas na spotkaniu \"spokojna\".. to byla \"poza baranka \" ..badalas teren .. Pol dnia dzisiaj wgrywalam zalaczniki i serwer odmowil ..nie wysylal . Jutro ponowie probe .. ale i tak masz co czytac :) Nina , kluska , ................. , Air ..pozdrowka Melduje ze ..jedna dziewczynka juz ostrzyzona i piekna laseczka .. ..zostaly 3 .. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio a skad Ty tyle wiesz o Elles? Tylko ze znaku zodiaku i tej magicznej piątki? Wow, jesli tak, to i ja poproszę o taką analizę, proszę, proszę, proszę :classic_cool: Tylko mi powiedz jak tą cyferkę sie oblicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.. nieprawda :P:) zadnego terenu nie badałam, ja nigdy nie jestem duszą towarzystwa :) No dobra moze troche badałam..;) A jak to się ma, to zakochanie na ament.. skoro mi ktoś z ręki wywróżył ze bede trzech mężów miec? ;):D W sumie to tylko raz miałam iskre..po której sie zakochałam.. a reszta była wydłużona w czasie..hmm.. Dobra ide sobie poczytać o szczurku.. taki baran5szczur jestem.. ;) Chyba sobie taki pseudonim założe ;):P Czemu nikogo nie maaaaa...? :) O Kachni.. :) Gio ma pełno gazet o takich rzeczach i się tym interesuje... :) Mi się w większości sprawdza.. (mówie ze w większości.. bo nawet jesli w całości, to wcale nie chcę traktować astrologii.. jak jakiejś ostatecznej wyroczni:) ) A numerek obliczasz tak: 12.09.1980 (przykładowo) ---> 1+2+0+9+1+9+8+0= 30 = 3+0 =3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem Waga, 3 :D Gio A jakie masz gazety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam extra dobry, rewelacyjny humor!!! a to dzieki sloncu :D oki, jutro od 9:30 do 15:00 prosze trzymac za mnie kciuki :D ech.... niech w koncu sie uda!!!! buziak dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..:D...nie noo..normalnie mnie powalilas na lopatki ..:D ..leze i kwiczeeee.. :D ..\"..nie badalam terenu ..nie prawda ..noo..moze troche badalam ..\" A co to ..Qrwa jest ..zakochanie na ament ..?:D..jaki ament ..\" ..amen sie pisze ..!:D Ten ktos kto ci wrozyl z reki ..pewnie chcial zarobic ..a im wiecej mezow wrozy tym jest ciekawiej .. Nie mow tego glosno przed pierwszym malzenstwem ..bo ..pierwszego nie bedzie ..!!!:D Elles ..jakie znowu ja mam gazety???.. To sa powazne ksiazki ..i miesieczniki ..! Nie no ..ide se walnac kielicha .. Elles ..jestes boska ..👄 :D Do Kachni i wszystkich .. zabijcie mnie ..ale sie nie gniewajcie .. Ja autentycznie nie mam czasu sie w ....podrapac ..Zrobilabym kazdemu opis ..ale sie nie wyrabiam zeby nawet do was pisac na diablach ..nie mowiac o odpisaniu kazdemu na maile ..w roznych sprawach z forum ..no i pogadanie z GG czy Skype .. Wybaczcie .. Kachni ..odbierz maila !👄 ..podra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kachni.... :D Trzeba było od razu do mnie walić... widzisz jak Ci ładnie trójeczkę wyliczyłam? :D Tygrysek ja trzymałam kciuki, mam nadzieje ze poszło dobrze.. :):) Chociaż nie wiem czy tyle rozmów jednego dnia to dobra sprawa, bo po każdej się powinno wyciągnąć wnioski, przemysleć...a Ty biegnąc zaraz na drugą nie masz czasu :) Ale chociaż dobrze ze się zaczęło kręcić i masz co robić :D Powodzenia jutro.. Gio... :D aaaa.. miesięczniki.. wiesz, po mojemu to bedą brukowce :P:D:D:D Nie no oki, tam są same poważne rzeczy :):) A co do amentu.. to ja z pacierzem jestem od jakiegoś czasu na bakier, to mogę nie pamiętać ;):D:D A to sprawdzanie to nazwę bardziej przekonywaniem się jak będzie na spotkaniu w Wawce :P:) No... wiem ze masz mało czasu ale ja tą ósemke jeszcze musze mieć!!! MUSZE!! rozumiesz prawda?? :D ❤️ Bede Cie za to bardzo kochać w nagrode ;):D Widzisz, dostaniesz się do mojego baraniego serca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..widzisz zemna nie skonczysz tak szybko tematu ..:) Kocha sie kogos naprawde za to ze \"jest\"..a nie za to co robi ..:D .. wiem ze zartowalas ale ja teraz na powaznie ..odpisalam .. Dlatego twierdze i nikt mnie nie przekona ze ..w calym zyco\\iu ..kocha sie tylko raz ..tylko raz przychodzi prawdziwa milosc .Mozna byc z wieloma mezczyznami /kobietami i ich \"kochac\"..za cos tam ale w sercu miejsce jest tylko na jedno uczucie prawdziwe .To miejsce w najglebszym miejscu ..w samym srodku .. I od tej osoby nic sie nie wymaga .. Jesli dostala sie tam , to juz tam zostanie ..na zawsze ..! Wszystkie pozostale milosci ..jesli w ogole sa ..pojawiaja sie na obrzerzach serca ..za sprawa rozumu ( rozsadku).. Wtedy kocha sie ..za cos ..!To tez jest Milosc ..ale inna .. hahaha..czy ja sie kiedys wygadam na maxa ..? Zacznijcie gadac o pilityce ..wtedy sie zamkne ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) Nie wiem, nie potrafie tak dogłębnie analizować swoich miłości. Jest pare osób i wiem ze na pewno będe je kochac, coby nie było. Generalnie są to osoby z którymi bardzo dobrze się potrafię porozumieć. Nie wiem czy kocham je za to ze są, czy za to porozumienie.. :) Staram się nie kochać za robienie czegoś i nie nie kochać spowrotem za czegoś niezrobienie. Jedno wiem na pewno, jest miłość której żadne z nas nie opanuje, taka związana z Bogiem, do Boga, do świata.. Wydaje mi się, ze taką miłość ma tylko papież.. i wiem ze żadne z nas nie dorasta mu w tym do pięt. Ale nie wiem czy chcecie rozmawiać na tematy religijne ;) Dobranoc ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..ja moge i o takiej Milosci do Boga porozmawiac ..ale nie o taka mi chodzilo .. tylko o Milosc ..czlowieka do ..czlowieka ..na ziemi .. I ta jedna jedyna jest dlatego taka wyjatkowa bo ..dana od Boga .. ..na nia sie nie ma wplywu ..Pojawia sie jak grom z nieba i ..zostaje ! Mozna ja pozornie tylko \"odrzucic \".. wmowic sobie ze sie jej juz nie chce ..ze jej nie ma ..( kiedy ktos zrani , odejdzie , lub kiedy kochasz bez wzajemnosci )..Oszukuje sie samego siebie ze juz tej osoby sie nie kocha ..ale ONA jest niezaleznie od tego ..czy chcemy , czy nie ! To luzna rozmowa ..nie dotyczy nikogo konkretnie .. Moze macie swoje doswiadczenia w tym temacie ..moze jeszcze wiekszosc nie ..ale taka jest prawda .. Elles ..Borewicz powiedzial , ze przesylal ci juz jego opis osemki ..robilam to wczesniej ..to sprawdz czy masz . Ja tylko dam ci jeszcze horoskop chinski dla Borka ..:) Wlasnie wyslalam nastepne strony \"szczura\"..To jeszcze nie koniec ..nastepne jutro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Basia dziekuje za pozdrowienia i tez was pozdrawia. 👄 Tygrysek no tak wyszlo. Byla okropna pogoda, no i wszytko dosc szybko sie rozegralo, tak wiec nie bylo czasu na wczesniejsze powiadomienie. Mysle ze nastepnym razem sie uda i w weselszych okolicznosciach. Gio dobry pomysl. Tylko prosze daj znac kiedy bedzie to 30,000 :D Pozdrawiam wszystkich i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×