Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hejka :) Pospałoby się jeszcze... ale już chyba nie wypada :D Wiecie co, też mam ostatnio ambitne plany na ćwiczenie.. :P Ale to chyba nie wypali szybciej niż na wrzesień :P Może też sobie jakiegoś Shape\'a kupię żeby się zmobilizować? :) Znudzony, czemu te ambasady tak krótko otwarte, oni się jawnie opierdzielają :D Air praca korektora to chyba fajne :) Mi by się podobało :) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowanie to niebzpieczna rzecz...czemu gorący olej leci prosto do oka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, ja wiem, ja wiem co to są swożnie przy wahaczach, i wiem jeszcze że za wahacze nie podnosi się samochodu :) ( :( ) bardzo szybko piszęwięc nie wiem, czy zdązycie przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia! Mam nadzieję że dojdą :) Pozdrawiam i znikam na basen w ramach odchudzania ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Air :) lekarz po całym brzuszku jeździ i dziecko widać z wielu perspektyw ;) ja mam nawet zdjęcie tyłka ;) bo mierzyła długość kości udowej, ale że to usg to trochę jak z tomografią, więc mam chyba przekrój , a nie koniec :) Gio ale powiedz, skąd wiesz, zawsze mnie to ciekawi, jak kobitki patrzą na ciężarne i po tym czy tamtym mówią, że będzie chłopiec czy dziewczynka ;) A jak oko? Znudzony 🖐️ :D Nina niech lepiej na własne sadełko popatrzą :D:D Saszka :) Elles a wyspałaś się chociaż? ;) Kasiek zawsze leci w najgorsze miejsce :0 jak tam, żyjesz ? A może Wy wiecie, gdzie w necie mogę znaleźć jakieś zestawienia itp wyników morfologii, tzn. jakie prawidłowe itp itd ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..po pierwsze ja mam takie cus ..czyli Rentgen w oczach ..po drugie pracowalam na USG ..miedzy innymi ciazy ..wiec potwiedzalam wynikiem badania plec dziecka ..:)..po trzecie ..podaj wyniki morfologii to Ci powiem czy dobre .. ale zaznacz czy badanie komputerowe czy ..analiza procentowa zwykla ! znudzony ..wylalam kilka razy i przychodzi zwrot ..probuje az do skutku .. ..to narazie bo dopiero usiadlam i lece na poczte ..mailowa ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraco, duszno... nic mi sie nie chce :P Gio -> smska nie ma :( Nina, zdjecia super!!!!! co Ty tam \"zyczliwymi\" sie przejmujesz... moim zdaniem super z Ciebie Diablica jest :) a jak chesz schudnac to rob to dla siebie a nie dla kogos!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina...ja nie dostałam :( Majorku...już wiem czemu wystrzegam sie gotowania, to bardzo niebezpieczna praca i powinny byc za to jakieś dodatki za szkodliwe ;) moje oko troche piecze ale do wesela napewno sie zagoi ;) nie mam pojecia jak po brzuchu mozna poznać płeć...ale napewno kazde dziecko ma zapędy na piłkarza...czyli kopie :) Saszka...czyżbyś próbowała podnosić samochód za wahacze?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...... ale stron duzo zapisaliscie.... kurde.... kiedy ja to nadrobię? Ehhh.... no nic... dzis mi się nie chce nic pisac, melduję się tylko ze jestem i zyję. Kiedys napiszę co robiłam ostatnio. Powiem tylko ze w Bieszczadach byłam 2 tygodnie i jestm tam uroczo. Zresztą cały wyjazd był super. Trzymajcie się! Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...... ale stron duzo zapisaliscie.... kurde.... kiedy ja to nadrobię? Ehhh.... no nic... dzis mi się nie chce nic pisac, melduję się tylko ze jestem i zyję. Kiedys napiszę co robiłam ostatnio. Powiem tylko ze w Bieszczadach byłam 2 tygodnie i jestm tam uroczo. Zresztą cały wyjazd był super. Trzymajcie się! Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemanka z ranka Diably pod wlos czesane;):D ..ostatnimi czasy malo sie pojawiam,malo pisze ale staram sie czytac:) nawet juz nie pamietam jaki jest stan qpawki pospolitej, bardzo lubianej przezemnie, no ale nic:) o pracy nie bede pisac ... moze kiedys jak ja zmienie,jak na razie trzeba znajdywac w niej same pozytywne strony ...ale mazy mi sie taka sytuacja : - Co Ty Borewicz Odpierdalasz!!!!! ... nic, mi to teraz lotto:). - Co ??? ...a co! reklam gamoniu nie ogladasz:D zdjec waszych jeszcze nie widzialem ale powoli bede przegladac:) i z gory dziekuje. Elleska ..dzieki:)🌻 Szamka ... spoznione zyczenia urodzinowe dla Zuzi ..Moc slodyczy Borek zyczy :D;)🌻+ latawiec. A co do nowej pracy domowej ..to hm..... chyba jest to najprzyjemniejsza z prac:D;) Tygrys .. a Ciebie gdzie wodzi na pokuszenie ..ze nawet do wrocka ...zawitalas 2 razy z nienacka:) sorki ze nie odpisalem na sms-a ale mialem malego zonka tego dnia , a potem ulecialo :) Majorkowa....widzialem ..foty...no! to rosnie diabelek w Twoim ciele maly :) Gio..no! no! ...a co to za fotosy juz slynne:) ..musze je zobaczyc:) w wolnej chwili . jak oko?? Nina.. no swoznie ..to trzeba wymienic! ..co by sie auto nie tluklo po drodze :) Kasiek ...a cos z okiem robila? wszystko oki ? Saszka ..ja zdazylem :D:D pozdrowienia ..dla tych co przeoczylem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >>.jutro w poludnie napisze i sie umowimy ..wreszcie ..!:) widze ze Aska wrocila z wakacji ..noo to opowiadaj .. Kasiek ... Ty to se normalnie kup ..google ..do gotowania ..bo tluszcz to potrafi nawet wysoko pryskac ..szczegolnie w polaczeniu z woda ..!:) Borewicz >>.. zobaczysz ..jeszcze przyjdzie taki dzien ..i se krzykniesz na luzaka ..to swoje ..lotto ..!!! ..nikt nie zna dnia ani godziny..kiedy jego los moze sie odmienic !:) Ja wciaz mam cicha nadzieje ze kiedys i mnie to ..LOTTO ..trafi ..a wtedy ...bedziemy bogaci ..wszyscy ..bo kazdemu dzialke odpale ..! No i po cichu powiem ze \"ktos\"..najwiecej dostanie ..!!!..:D ,,a reszta Diablow ..wszyscy po rowno ..zeby nie bylo ze kogos wyrozniam albo mniej albo bardziej lubie ..! Howght ..niech sie spelni ..!:D Ninka ..dzieki za fotki ..super taki \"rodzinny \" ..grajdol nad morzem ..:) 4 parawany i odrazu mikroklimat sie robi ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabły... widzę, że u nas letnia posucha, ale na szczęście jeszcze ktoś pisuje tutaj:-D Borek, dziekuję bardzo za zyczenia dla Zuzi, przekaze z pewnoscia:-) Gio, jakos mam nadzieje uda sie nam spotkac we wrzesniu, choc zpowiadam, ze problemy moga nastapic... a tak na marinesie, czy ktos z Was zna dobrego psychoterapeutę dzieciecego w Warszawie? moze mi sie przydac, Gio - wszechwiedząca może Ty coś wiesz? pracuje ale co to za praca....jak zwykle ja ze swoim wyrobilam sie dawno i teraz za kolegow odrabiam najczarniesza i najnudniejsza fuche, mowie Wam mozna pasc z nudow za to w domu, cos jak urlop, nie ma Zuzanki, wiec sie bycze na calego, czytam ksiazki, filmy ogladam i jednym slowem sie wylenigowywuję, jak mawia Zuza...jedynie krolik mnie dobija, bo to niezwykle brudzace zwierze, a im starsze, tym bardziej brudzi, mam go juz dosc! nie polecam nikomu:-o dobra, wracam do brrr pracy pozdrwienia dla Was ❤️ Nina, ja tyż nie dostalam zdjec: au_dela@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, z poranna kawą w dłoni :) U mnie leje, pada i plumka- wszystko na raz.... Doslalam jeszcze kilka zdjęc- chyba bede je sobie ogladac w chwilach dolkow wiekszych lub mniejszych... O odchudzaniu juz wam nie bede truc, wystarczy, ze mi potruli ostatnio...Nadmienie tylko, zeby zobrazowac pewne sprawy, ze wczoraj po 40 minutach jazdy na stacjonarnym rowerze i zrobieniu 13 km....padlam na pysk i myslalam, ze odlece! Kondycja jest wiec do d***, ale zamierzam nad nia ostro popracowac :) Trzymajcie kciuki za mnie! Pozdrawiam wszystkie diabełki P>S Borewicz- MI TO LOTTTO! Marzenie! ja tez tak chce, ja tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diably to jak?? Kiedy robimy zrzutke i gramy?? A potem kazdy Diabel bedzie mogl powiedziec : A MNIE TO LOTTO :D :P Asia -> Bieszczady sa piekne!! ja takze czekam na dluzszy i porzadny raport jak bylo. Borek -> nie przepraszaj, przeciez roznie bywa i nie zawsze da sie odpisac :) Wywialo mnie do Zegania, wiec przez wroclawskie objazdy jechalam. Trzymaj sie dzielnie, wynajduj te pozytywy... a nie bedziesz jakos w Wawie teraz?? Gio -> czekam zatem na znak jakis :) Kasiek -> zdolna jestes nieslychanie, a moze Gio klopotow z okiem pozazdroscilas?? ech... mam nadzieje, ze dzis jest juz lepiej :) Nina -> leje?? a tutaj nadal goraco i parno... ale pewnie deszcz przyjdzie gdy bede do pracy pedalowac.... zdjecia sa extra!!! Kciuki juz za Ciebie zacisniete, tylko sie nie przeforsuj za bardzo na poczatku, zebys sie nie zniechecila :) Szam -> a filmow juz nie ogladasz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Wróciłam z rozmowy - sprawdzianu :D Kurczę, ale fajne miejsce, sami młodzi ludzie, atmosfera bardzo miła, tam by mi pasowało pracować :) Mam nadzieję, że ładnie zrobiłam korektę. Dali mi taki króciutki tekst historyczny o wojnie siedmioletniej. Miałam poprawić błędy, uwspółcześnić tekst, sprawdzić go merytorycznie. Miałam do dyspozycji słowniki, encyklopedie i atlas. Jejku mam nadzieję, że mi dobrze poszło, bo się bardzo starałam :D Nina - dziękuję za zdjęcia :) Widać, że się dobrze bawiliście i super, że w takiej dużej grupie, ja lubię takie grupowe wyjazdy z paczka przyjaciół. Najbardziej podobało mi się zdjęcie konia, bo ja mam świra na ich punkcie :) I zachód słońca przepiękny, jak z pocztówki. Pozdrawiam wszystkich kochanych dawno niewidzianych Diabłów i dla tych, co są tu zawsze - też kochanych :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, zatem kciuki nadal trzymam!! Gio -> nie moge wyslac sms\'a, wiec zostawilam Ci wiadomosc na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jak zwykle sezon ogorkowy i diablow nie ominal... w wawie pada od rana, ale na szczescie jest cieplo, wiec moje jeansy podciagnelam lekko i przez kaluze pospieszylam na autobus. musze to napisac: dzis moj autobus przyjechal punktualnie!! to sie tak rzadko zdarza,ze az warto to napisac:-) ostatnio gdy wracalam do domu, to autobus przyjechal....5\' za wczesnie:-) pozdrowka dla Was Tygruniu, a wiesz, jakos nie ;-):-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pada.... mam jedynie nadzieje, ze przestanie do poludnia... ja chce do pracy rowerem a nie komunikacja jechac... gorzej, ze deszcz tez na jutro i sobote zapowiadaja :( Szam -> 🖐️ macham Ci lapka w tym deszczu, widzisz mnie?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pada ...no i dobrze bo juz mam dosc tego slonca ..wole ksiezyc ..!:) Wczoraj sie dowiedzialam ze moze bede miala za jakis czas swoj aparat osobisty ..bo dostane w prezencie na gwiazdke ..( jak bede grzeczna ):D .ten ktorym teraz robie zdjecia ..i juz sie ciesze .. Borewicz ..Ty masz Canon Power Shot A 80 a \"moj\"...jest A 95 ..z odchylanym , obrotowym monitorem ..piatka czyli 5.2 megapixeli. Rany julek ..jest po prostu niesamowity ..tylko wlaczam i pstrykam na trybie AUTO ..Zadnego patrzenia w wizjer ..ustawiania ostrosci .. ..momentalnie widze co zrobilam ..zostawiam albo kasuje ..momencik i zdjecie w komputerze ..za chwile juz gotowe w mailu do przeslania ...Rewelacja ...!!!:D ..ale co wam bede opowiadac ..przeciez WY juz od dawna macie ..cyfrowki ..tylko ze ja sie ciesze jak by mi ktos w kieszen narobil ...bo dopiero teraz moglam zobaczyc jaka to frajda ..!! ..taka mala rzecz a jak cieszy ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...no to musisz być grzeczna faktycznie ;) no ja osobiście nie posiadam cyfrowego taki A75 to by mi odpowiadał (jakby co też moge być grzeczna jakiś czas :D ) Borewicz...jeszcze im powiesz że tobie to LOTTO ;) a jednak szkoda że deszcz pada bo ja sobie kupiłam fajne letnie buty a poza tym to moje ostatnie dni wakacji... Air...no i jakie wieści ze sprawdzianu? trzymam kciuki! Ell...mam maila, jak sie zbiore odpisze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojciez diabołki- hej! Jakoś mnie energia rozsadza, roznosi...mimo, iż nie ma ku temu żadnego racjonalnego wytłumaczenia- wręcz przeciwnie: miałam okropny dzień w pracy, okropne negocjacje handlowe, okropnych ludzi...brrrr! Ale się zawzięłam, pogrzebałam w internecie i zamierzam zainwestowac w dobrą, fachową literaturę na temat wywierania wpływu na ludzi, psychologii perswazji i tp. mam za sobą kilka szkoleń ale to kropla w morzu...ja czasem potrzebuję nie tylko intuicji i wyczucia, ale też wiedzy, WIEDZY!!! Poza tym na wczorajszym badaniu okazało się, że z moim zdrowiem nie najlepiej...nie wpadam jednak w panikę...dam sobie radę! Wybaczcie- nie będę na ten temat się rozwijać, bo mam jeszcze od wczoraj głowę nabitą informacjami i nie wiem na jakie leczenie się zdecydować....musze znowu \"zaczerpnąc w czeluściach internetu\"....Boże, jak dobrze, że istnieje ta nieograniczona kopalnia wiedzy!~ Gio- ty jesteś dla mnie guru na tematy z półki \" księżyc, astrologia i numerologia\" - daj proszę jakiś link do stron dotyczących wpływu faz księżyca na człowieka oraz na rady co kiedy robić , by się powiodło (mam na myśli zabiegi operacyjne, leczenia, kosmetyka itp.) Jeśli masz taką możliwośc to będę baaardzo wdzięczna :) teraz buziaki dla wszystkich- znikam przerzucać karki wirtualnych poradników w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze wrocilam od fryzjera ..:)... zaplacilam cale 35 zeta ..i na nastepne 4 miesiace mam z banki .. Kasiek ..to musimy byc ..\"grzeczne\"... to znaczy co ..nie wolno nam na facetow patrzec ??? bo ja nie wiem co mam robic zeby byc grzeczna ..a czy o seksie moge myslec ..??? :D Bede udawac ze mysle o tym co ugpotowac na obiad ..ale w glebi duszy ..o malych figielkach z takim jednym ..sic !!! :D ..ale tyle mojego co se pomarze ..@#$%&* Ninka ..juz sie biore do roboty ..szukam linka ..ale Ja juz sporo pisalam na temat wplywu faz ksiezyca na zycie czlowieka ..pewnie ci uszlo uwadze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkich :D Ja dzisiaj miałam zjazd energetyczny, spałam pół dnia. Czasami muszę naładować akumulatorek :) Po południu poszliśmy z Michem nad Wartę i zrobiliśmy sobie sierpniówkę :D hehehehe Kasiek - nie mam jeszcze żadnych wieści, jak się tylko czegoś dowiem, to będziecie pierwszymi, którzy się dowiedzą :) Ninka - trzymaj się :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NInka ..mysle ze wlasnie o to ci chodzilo ..jakby co to mam tego wiecej :D Sluchajcie ..poslalam do wszystkich nowe fotki ..wybaczcie ze takie zwyczajne z domu ale przyszlam padnieta od fryzjera i po calym dniu ..widac zmeczenie ..ale podoba mi sie to fotografowanie wiec ..mowilam ze beda nowe zdjecia ///:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam film \"Bliżej\" minn. z Julią Roberts- rewelka! fantastyczny, mądry, inny.... Więcej takich filmów! takie kino lubię :) I ta Julia...piękna jak marzenie...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie mogę się zebrać by iść się umyć jak człowiek i położyć się spać.... Gio- zdjęcia super! I znowu te piękne, czerwone pazurki! ja mam aktualnie śliwkowe, bo sezon na śliwki jest, trza mi je dziś zmyc i zagruntować na nowo, bo się....obskubały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×