Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

kawowy, gdzie jesteś ? tęsknię, bo coś bym do kawy ... ;) przetrąciła ;) i coś mi mówi że Cię znam z innego wcielenia ;) i to nie jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, przygarniał kocioł wafelkowi... schizofrenia się szerzy... muszę sobie pogadać z kimś inteligentnym... jest nas kilka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANUTA Osobowość: Ta, co odkrywa duszę ludzi i rzeczy Kolor: Żółty Główne cechy: Wola - Aktywność - Intelekt – Uczuciowość Totem roślinny: Żarnowiec Totem zwierzęcy: Termit Znak: Lew TYP: Cech*je je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom. Od najmłodszych lat sprawiają trudności wychowawcze, gdyż trudno nimi kierować. PSYCHIKA: Uzewnętrzniają swe reakcje i łatwo przystosowują się do otoczenia. Są zarazem obiektywne - dzięki logice, i subiektywne - dzięki uczuciowości. Ta dwoistość ich osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Odczuwają silną potrzebę dawania czegoś z siebie bądź to bliźnim, bądź sprawie narodowej czy religijnej INTUICJA: Z łatwością odkrywają głęboko ukryte tajemnice otoczenia. Nigdy ich nie okłamujcie, gdy z czytają w waszych myślach i sercu. INTELIGENCJA: Znaczna. Posiadają wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługują się w każdej sytuacji. Doskonała pamięć, duża ciekawość świata. UCZUCIOWOŚĆ: Jest dla nich głównym motorem działania. Jeśli wierzą i kochają, mogą przenosić góry. Gdy zwątpią, wszystko pada w gruzy. ZDROWIE: chociaż mają żywotność salamandry, powinny dbać o zdrowie, w szczególności o żołądek. TOWARZYSKOŚĆ: Czy można mówić o towarzyskości przypadku tych kobiecych Don Kichotów, wiecznie w poszukiwaniu wiatraków? Są dumne, a ich przyjaźń jest nieraz despotyczna, ale jeśli nią kogoś obdarzą, są bardzo wierne. Hm.... Niech sa patrzi [to po czesku ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....do you love miiii?...[skrzypek na dachu czyli coś tam on the roof? my też cię Klusko kochamy! :D 😍 byzybyzy!byz!byz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszce odpowiada a ja UWIELBIAM :D coś ostatnio dużo dużymi litermi piszę- czy to coś oznacza? :o komarnica tomowad czy gad czy płaz czy inne coś z oczkami? :o mam wiśnie, mam spirytus, mam cukier, nie mam,,,słoików :o na surowo raz! MNIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tomowad\" to nowy gatunek czy \" to owad\" miało byc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty, to przecież nie bzyka, tylko sobie tak fruwa fru fru nogami, ale po cichutku i ne gryzie tylko straszy (wyglądem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nogami...brrr! jak ja się tego brzyyyydzzzę ;) a dziś na poczcie komar mnie użarł ... tak przy ludziach ! skandal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar? pocztowy? etatowy? ale ta poczta polska ma pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×