Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zosia - zdjeciucha dostalam i slicznie dziekuje, przychylam sie do zdania wielu tutaj - Pieknosc z Ciebie wyjatkowa :D Akara - Tobie tez nic nie brakuje :P Aniolka - a co Ty za psalmy spiewasz? ja tez kcem - spiewam cudnie ;) Linking - nikt mi nie musi wypominac tej nieludzkiej godziny :0 sama to wiem - ale przez nastepne 6 dni spie do oporu (no moze poza jutrem, bo na chwilke muse wyjsc) tak, tak, kochane Diabelki - antybiotyk i lozeczko mnie czeka - cos tam z krtania nie tak i trzeba leczyc, w koncu gardlo to moje narzedzie pracy kochani - czekam ciagle na te przepisy Ghana - do Ciebie maila wyslalam :D no to na razie spadam :P ale bede jeszcze na pewno i dopiero teraz zalapalam, ze pic mi nie wolno 😭 a gosci mam w sobote i w niedziele 😭 o qr.... ale niewypal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzydko, szaro, ponuro i w ogóle do kitu... ale co tam :P;) Tygrysku --> Juz Ci napisałam gdzie indziej.. he.. dzieki :P;) Hahaha.. super sen... A zwłaszcza koncówka.. :D:D:D Ghana --> 🌻 Do Ciebie też juz napisałam.. ;) Tylko topik sobie musicie obydwie zmienić :P:) Szam --> dobrze sie się wybawiłaś :D ale moze jakies szczególy? :P:D Tak, tak :D już niedługo.. bedzie ciepło, cudnie, wesoło.. i bedziemy szaleć w Trójmieście :classic_cool: Tęsknię za latem i gorącym piaskiem na plaży.. ech.. :) Hihi.. biedna Szamcia, trza było tyle nie pić :P:D Haha.. wyobraziłam sobie Ciebie w pracy.. Ty to masz fajnie :D Amok --> jeszcze sie zakochasz i co? :P Linking --> :D:D:D ...... A na drukarkach to sie nie znam, moja mi tez focha strzeliła i tusz mi sie skończył... :P;) hhehehe... pozdrawiam Gio --> :) trzymam kciuki, myśle ze Tobie sie uda :) Coś konkretniejszego..? Co miałaś na myśli? ;) Zooooosia.. :D:D Dzięki za foty, czekam na następne. Pozdrowienia dla Cie i Akary. Widze z w H&M byłyście... I sie pewnikiem obkupiłyście.. :D Seniorita --> 🖐️ :) Kofi --> właśnie, zdjęcia roślinek wyślesz? :):) Oczy --> harówka przy jachcie? :D Wow, napisz cosik więcej... :D Akara --> ach tam gadasz, zdjęcia są świetne i Ty tez na nich dobrze wyszłaś :) 🌻 Mi sie tez dzisiaj już nic nie chce... :P Do wieczora.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz troche usmiechu :P Przez pustynię idzie spragniony i zmęczony turysta. - Wody, wody... - jęczy słabym głosem. Po trzech dniach spotyka innego wędrowca, który pyta: - Sprzedać panu krawat? - Nie, nie potrzebuję krawata, chcę pić! Po kolejnych czterech dniach turysta dociera do oazy, w której znajduje się restauracja. - Wody - jęczy wędrowiec u wejścia. - Wody! - Niestety - odpowiada portier. - Bez krawatów nie wpuszczamy! Cyrkowa arena, przedstawienie trwa. Na scenie treser stuka batem w łeb krokodyla, ten otwiera paszczę, treser wkłada głowę, krokodyl ostrożnie zamyka, treser delikatnie stuka batem w krokodyla, ten otwiera paszczę, treser wyjmuje głowę. Ludzie biją szaleńcze brawa, reszta cuci się z omdlenia. Następny numer: stuka krokodyla, ten otwiera paszczę, treser wkłada \"interes\", krokodyl zamyka, treser stuka, stuka, stuka mocniej, wali trzonkiem, łamie bat. Wreszcie krokodyl otwiera paszczę. Treser pyta się widowni: - Czy są śmiałkowie, którzy powtórzą ten numer? Śmiertelna cisza... - Pytam się, czy są śmiałkowie, którzy się odważą? Z tylnych rzędów podnosi się babcia i drżącym głosem wola: - Ja bym może spróbowała, ale gdyby pan tak mocno nie bił po głowie, dobrze ? Przychodzi mały Jasiu do apteki i mówi do aptekarza: - Proszę mi dać coś do zapobiegania ciąży! Aptekarz się zdenerwował i reprymenduje Jasia: - Po pierwsze, to o takim czymś mówi się szeptem, a nie na cały głos. - Po drugie - to nie jest dla dzieci, - Po trzecie - niech ojciec sobie sam przyjdzie, - Po czwarte - są tego różne rozmiary. Jasiu też się w tym momencie wkurzył, więc mówi: - Po pierwsze - w przedszkolu uczyli mnie, żeby mówić głośno i wyraźnie, - Po drugie - to nie jest \"nie dla dzieci\", tylko przeciwko dzieciom, - Po trzecie - to nie dla ojca, tylko dla mamy, - Po czwarte - mama jedzie do sanatorium i potrzebuje wszystkie rozmiary. Zmarł znany kardiolog i urządzono mu bardzo uroczysty pogrzeb. Podczas ceremonii za trumną ustawione było ogromne serce,całe pokryte kwiatami. Kiedy skończyły się przemówienia i modlitwy, serce otworzyło się i trumna wjechała do środka. Następnie piękne serce się zamknęło i tak ciało doktora pozostało w nim na zawsze..... W tym momencie ktoś z obecnych wybuchnął głośnym śmiechem. Wszystkie oczy zwróciły się na niego, więc powiedział: - Bardzo przepraszam, ale wyobraziłem sobie właśnie swój pogrzeb. Jestem ginekologiem. Proktolog zemdlał... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles >> a czy ja pisałam coś o rączkach ? :P Ogólnie, lenistwo mnie dopadło straszne :D Mała >> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabły! mała - ostatnie bomba :D :D a psalmy śpiewam anielskie oczywiście, może kiedyś przemycę cię do nieba, ale musisz wypić ace i schować różki i diabelski ogonek szam - uważaj, bo po red bullu ty też dostaniesz skrzydeł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz do soboty przerwa w pisaniu :) Calusienki rozdzial napisalam :D Byloby wiecej ale jak sie przeszlam dzis do czytelni to sie okazalo, ze ja przeniesli do innej dzielnicy!!!! I musialam tam jechac, bo potrzebowalam porobic cholerne przepisy!!! I przez to stracilam mnostwo czasu grr w kazdym razie juz kolezance dalam co napisalam i ona jutro rano zawozi promotorowi. Co ma byc to bedzie :) pisanie koncze w weekend ale juz spokojniej :P Elles --> jestes wspaniala!! i kochana!! Ghana --> dam rade ale i tak czesc jednego rozdzialu pojdzie bez sprawdzania :P Link --> dzieki za \"bycie\" :) naprawde czuje sie dzieki Wam zmobilizowana :P Mala --> :D :D :D dziekuje za poprawe humorku :D Nina --> a wiesz, z sny o umeiraniu sa dobre?? bo to oznacza zmiane, przemiane, cos nowego :) Seniorita --> :D :D :D ja Cie tez pamietam!! :D :D :D Ty juz sie bronisz?? dasz rade, to wyglada starsznie ale nie jest az takie trudne :D Mgr koncze :) Szamcia --> dzis juz chyba lepiej sie czujesz?? :) Zdiablona --> poszly w odstawke :) tzn na czw. i pt. przerwa w pisaniu a w weekend juz ostro do roboty!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 👄 witam Was :) :) Nic nie wiem, nic nie czytałam ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Major - długośc Twojej wypowiedzi powalila mnie na kolana :D cos go tak długo wysylala? korek jakowys byl ?? :P kochani - ide spac tableteczki wszelkiej masci biore i ... znikam dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJOREK ...wyczysc skrzynke prosze!! podesle cos na poprawe humoru! wczoraj moj mail wrocil od ciebie z notatka,,,skrzynka przepelniona,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ;) chyba jakies korki.. chyba komik jakoś dziwnie zmulony (nie wiem czym), bo necik przecież dobry powinien być :) chyba, że Kafe jakoś zwolniło... czym się, zdrowiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozg mi sie chyba przegrzal... prawa polkula.. naprawde... od rana tak mnie nap*** ze szkoda gadac... uczucie jest takie jakby mi ktos rozzazony pred wbijal w glowe, zadne tabletki nie pomagaja grrr po za tym w tej chwili to sie mi calkiem umysl wylaczyl..... kompeltnie nie kojarze co sie do mnie mowi (wlasnie gadam z kolezanka i z opoznym zaplonem dociera do mnie co ona mowi :P) hihihi ide spac chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya :) parę dni temu czyściłam pocztę, zostałam zmuszona do ściągnięcia jej na kompa i Anioła :) i zauważyłam, że zdążył przyjść już jeden mail.. tylko... nie zauważyłam, że taaki wielki i znów mi miejsce zajął :) :) :) (bo do niego nie doszłam przy przeglądaniu - bo starszymi się zajęłam) :) haha Właśnie czyszczę. Aaa ten ostatni email był z 16maja od Kasiek :) więc jak ktoś coś fajnego wysyłał, to poproszę jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Zosia ---> dzięki za zdjęcia. Przychylam się do przedmówczyń, bardzo ładnie wyszłaś, widać, że ci się podobało i Amsterdam też się jawi jako poiękne miasto, może kiedyś będzie mi dane zobaczyć na własne oczy. Szafirku i Kofeinko ---> macie może zdjęcia, bo bym chętnie ładne kobietki zobaczyła :D Siebie też wam poślę, a co tak :) A u mnie dzisiaj bardzo ładna pogoda była. Pojechałam sobie na rowerku nad jezioro i zazdrość mnie zżerała, bo sobie ludzie na koniach jeździli. A ja tak dawno nie jeździłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek.. idź z tym do lekarza... nie chcę Cię straszyć, ale moja babcia też raz miała taaki ból (oprócz tego, że ja noga napitala..- reumatyzm pożądny - w młodości, śnieg czy lato, jeździa motorem i w spódnicy itp, bo przecież wtedy to tylko babki kiecki nosiły.. ) no tak ją bolało jak nigdy.. nie wiedziała co z głową zrobic tylko do tego chyba już wtedy nie widziała na oko jedno.. i się okazało, że (chyba) wylew miała... Tylko, ze ona 81 lat ma.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kofane Diaboly! Juz mi tęskno za Akara. Zaraz sciagne i przesle Wam jej fotki. Jest cudowna i Ronald tez. Mam nadzieje, ze niedlugo zloza mi rewizyte. Chcialabym sie jakos zrewanzowac. 🌻 Mialam dzis baaaardzo zakrecony dzien. Moze jutro bedzie luzniej. I napisze wiecej. Akarka = o 10 rano mam wizyte u lekarza. Dziekuje za komplementy. przesadzone ale dziekuje bardzo. Pczytam Was i nadrobie zaległosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Major...serio serio?! od mnie? eeee,to niemozliwe :P (ekhem...przed chwila tez cos posłałam :D ) Zosia...eh co za zdjecia...ty wiesz ze kilka to masz w tym samych miejscach co ja kiedy tam byłam? :D a ta plaża to moze w Hadze? Tigre...no toś nabrała zaciecia do pracy ;) Mała...mozesz zrobic lasagne, przepisu ci nie podam bo ja lubie takie \"oszukane\" ale w necie napewno znajdziesz przepis prawidłowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia....nikt tu nie przesadza,serio serio ;) wszystko prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - nie w Hadze..ale nie pamietam nazwy tej miejscowosci..jakies pol godzinki pociagiem od amsterdamu. Naprawde swietne foty przesle za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, rozumiem,ze juz w Polsce jesteś :) Mi też wyślij te zdjęcia co reszcie - skrzynka opróżniona ;) (ciekawe na jak długo ;) ) Kasiek.. taak :) i zauważyłam, że juz coś nowego doszło :) ale jeszcze nie patrzyłam co, bo tu to tempo kompa mnie dziś przeraża.. i w ogóle robię kilka rzeczy i jestem strasznie zakręcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Dostalam zdjecia od Zosi ale tylko 1 czesc czekam na nastepne skrzynke wyczyscilam:) Bylam na Troi super film najbardziej podobal mi sie Hektor no i oczywiscie Achilles, Helena i Parys hmmm jakos nie zabardzo podobala mi sie ich gra ale ogolnie film swietny:) Kurde chcialam sobie zrobic zdjecie w blond peruce z grzywka przyszlam dzisiaj do domu a tu duke mi wlosy zjadl (peruke)buuuuuu juz nie mam do niego sily...... pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaa.... :) No, poprawił sie mój humorek.. Chyba ta pogoda tak na mnie działa... :O Blondi --> :P:D Tygrysek --> :) To teraz.. zrelaksuj sie na maksa :D ee.. no weź mi nie mów tak bo popadne w samouwielbienie... :P:D ❤️ :) hehe, buźka :) Mam nadzieje ze już lepiej sie czujesz... Czesc Majorek :) 🌻 brrr.. NIe.. Tygrysek jest zdrów jak ryba, to na pewno chwilowe... (ale jak sie bedzie powtarzało Tygrysek to lepiej to sprawdź) Kurcze :( Szafirowe oczka i Kofi --> no skoro Air prosi o fotki to ja tez kcem.. :D jeśli można.. ;) Airek --> 🌻 eeeee... wiecie co, chyba mi sie nie chce pisać... 3mcie się.. No moze jeszcze wpadne.. Tylko niech mi ktoś powie czemu mi Rupieć nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ..jestem ..kazdy pisze o sobie ..to i ja powiem ze dzis jestem very happy...!:D ..Valencia wygrala PUCHAR UEFA.... !!!!!!! Margotka ..chyba we Francji..żaloba ...???:D Marsylia ...umoczyla ..o:2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziki ! Tygrysek - gratulacje. Ja nadal się kontaktuje z promotorem. Jakos czuje, ze jutro sie uda. Czwartek to bardzo dobry dzien. Juz blisko do weekendu, ludzie maja dobry humor itp. Jak go nie zlapie to pojade do sekretariatu katedry i mu zostawie a potem pojade na konsultacje w przyszlym tygodniu obgadac jak to wyglada i czy moge konczyc to tak jak jest. zastanawialam sie nad przypisami, ze moze za maly wybor, ale w sumie chrzanic, najwyzje jeszcze skocze do biblioteki i wybiore z 5 pozycji, poprzegladam i cos dopisze :) hehe. Zreszta nie mam ambicji na prace wybitna, po prostu chce to wreszcie skonczyc. Staram sie wyslac Wam zdjecia - mam nadzieje, ze skrzynek nie pozapycham hehe :-) Net mi cos siada, wiec moze to troszke trwac :-) Elles - ale dzis wialo co? To jest to co najbardziej wkurza mnie nad morzem - cholerny wiatr. Amok - masz gdzies swoje prace zeby sobie poogladac? Jakies www? Zarzuc cos. Uwielbiam zdjecia :-) Dostalam zdjecia - akara taaak jest dołączysz do grupy Pięknotek - nie ma co :-) TYGRYS SPANIE WON!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam nawet nowej strony, coś dziwnie jakaś zakręcona jestem... wrrr. Chyba powinnam iść wcześniej spać.. Kofi --> no u mnie wieje do tej pory. W sumie ja lubie wiatr.. no chyba ze jest bardzo zimny, to nie lubie.. ;) Czekam na zdjęcia, Twój adres chyba też gdzies tu miałam.. ale ze mam bałagan na kompie to wyśle jutro :) Gio --> :D 🌻 Kasiek --> czemu niecnoto tylko Majorek dostaje coś dużego i fajnego a my nie? :P ja nie dostałam... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark zjadł perukę piesek... hahahaha (sorki ;) ale to zabawne ;) ). Jak film świetny to fajnie :) Elles mam nadzieję też, że to chwilowe - i nie chciałam tu ziać grozą.. ;) A co to Rupieć? :) Giovi no no brawo dla \"Twej\" drużyny ;) ;) Kofe nie martw się, w Łodzi też dziś wiało chyba jak nad morzem nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A too ;) Elles, mi się odpaliła.. Zaraz uciekam stąd, do wyrka już ... (niepojęte.. ;) ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×