Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nooo..Szamanka ..popieram w calej rozciaglosci ..👄 AMOK ..mnie tez juz nerwy biora na Ciebie ..:D Twoj pesymizm ..sprawia ze ..rece opadaja ..Takie czasy ...PROBLEMY to chleb powszedni ! Wszystko co napisales zrozumialam ..jednak powiem ci w tajemnicy (co niektorzy wiedza ..).... Moze to male dla Ciebie pocieszenie ale mialam i mam wieksze problemy od twoich ..najbardziej zdrowotne chociaz i inne wcale nie mniejsze .ale musze sobie radzic ..inaczej by mnie tu z Wami nie bylo...!!! ...nooo..trza cos na \"ruszt wrzucic\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam...-ośka >> :-D Ty tak nie naciskaj Pana A., bo się w sobie zamknie... Amok... Nie upadaj (na duchu np.), bo Cię małolatki \"zjedzą\"... :-D Lepiej energicznie zabierz się za zdobycie kilku darmowych wejściówek na Wisła-Real... :-P :-D , a potem idziemy na piwo... Gio... :-) Zawsze podziwiałem... ale teraz, to na twarz padam przed Tobą Pani... I jeszcze więcej 🌼 28 stopni w cieniu... ! Hi! Hi! A woda w Bałtyku dwa tygodnie temu, miała 16... Możecie sobie wyobrazić, jak człowiek tracił w oczach plażowiczek po wyjściu z wody... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam... Żeby coś napisac na temat Twojej wypowiedzi to musiałbym znowu \"użalać się\" a tego juz nie chcę robić. Gio... Naprawde nie pociesza mnie to że Ktoś ma gorzej niz ja. A nawet działa to na mnie wprost przeciwnie. A tak w ogóle to postaram się nie pisac już o sobie. Linking... Dzięki... Z wejściówkami problem bo sport to nie \"moja\' branża... Kultura i sztuka raczej... Ale piwo? To jest inna rozmowa :) W kazdej chwili ;) Zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeesc!!!!!!🖐️🌻 ale sie rozpisaliscie :), fajnie, topik troche odzyl... >>>>>Linking, hehe :), z ta woda to mnie rozbawiles :):):):):D:D:D >>>>>Gio, Szam -strasznie fajne z was babki :) 🖐️, jak to juz Linking zauwazyl...(tylko prosze zeby sie reszta nie czula urazona...chodzi oczywiscie o wasze ostatnie wypowiedzi w temacie \"zycie jest ciezkie\":)) >>>>>Amok, trzym sie 🖐️🌻 podobno pesymista to optymista po przejsciach (albo doswiadczony optymista)....hmmm...ja nie jestem zdecydowanie ani opty ani pesy...chyba jestem ostroznym optymista z tendencjami do pesymizmu :) ostatnio czytalam ksiazke o Marysience Sobieskiej...i wiecie co, nawet jestem sklonna uwierzyc ze oni sie z Sobieskim naprawde kochali cale zycie (tylko mi nie pisac ze ja naiwna, to juz wiem...ale jakos tak chce w to wierzyc, ze to jest mozliwe...)a wy co o tym sadzicie? wlasciwie to dziwne ze uwierzylam tej ksiazce bo jakos malzenstw szczesliwych za bardzo nie znam...:( no i to jest wlasnie ten moj pesymizm... ale co ja tutaj wypisuje...wakacje a mnie tu problemy egzystencjalne naszly... czego wam nie zycze 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo matkooo..Linking ..:D..a co ja ci ..zrobilam ..ze na twarz padasz.? ..teraz to i ja bede musiala sie polozyc ..na twarz...bo inaczej sobie nie wyobrazam zebysmy tak normalnie mogli pogadac ..na roznych poziomach ..:D..no chyba ze migiem sie podniesiesz ..a Ja i tak bede musiala wskoczyc na jakas drabinke ..bo ja stalam w innej kolejce ..wiec wzrostu niewielkiego jestem ..! ..a co do ..Twojej meskiej \"urody\"..po wyjsciu z ..wody ...:D:D:D..no problem ..wystarczy chyba potem pare minutna sloneczku i wszystko wraca do normy ..! ..dobre to bylo...dobrze ze my nie mamy takich problemow ...... ........................prawda ..KACHNI..???:D daimon...:D..Tobie tez nic nie brakuje ..w fajnosci ..🌻 Ja tez uwazam a raczej jestem pewna ..ze Marysienka byla zakochana z wzajemnoscia ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno ..zeby nie bylo watpliwosci ..Bardzo zaluje ze nie moge byc bezposrednio na meczu Wisla-Real...ale obejrze z zapartym tchem w TV. ..a teraz fani Wisly ..mozecie mnie zlinczowac ..ale ja stawiam na REAL... ..przykro mi ..ale jeszcze nie w tym roku ..poziom obu zespolow widoczny golym okiem ..!!..Vive la Espańa...!!!...perdona me porfavor !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok -> usmiechnij sie :D Nie wazne co teraz robisz, masz sie usmiechnac i juz!! :D Gio -> podczas sciany deszczu bylam na basenie, specjalnie wyplynelam na zewnetrzny, bo fajnie jest w deszczu plywac :D Link -> nio cio?? ;) :D Ktos, cos jeszcze?? jakias, qrcza sennosc mnie dopadla, no ale przeciez spac nie bede :P Za to dostalam od kolego kilka filmow m.in \"Zgromadzenie\", mam zamiar dzis obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Daimon---> taaaaaak Sobiescy to byli naprawdę w sobie zakochani, a wiesz dlaczego? Bo Jasiu był cały czas w rozjazdach :P A poza tym to prawdziwy był z niego świntuch :D podobno jak wracał spod Wiednia to napisał do Marysieńki, że ma się nie myć... hehehe I nosił też medalion z jej włosami łonowymi :) I jak tu nie kochać takiego faceta :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIO - ale oso chosi? :D Czy to moze znow jakas aluzja do moich ekhem... pojemnikow... na zywnosc? :D :classic_cool: AMOK - na wczorajszym spotkaniu tam nie marudziles :D Raczej pogodny i pozytywnie nastawiony byles :D I dobrze, bo jakbys zaczal marudzic, to bysmy Cie od razu do porzadku doprowadzily :classic_cool: I ja dolaczam sie do prosb Gio i Szam :) Wiecej optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Oj Kachni ..przeciez wiadomo..:D...ja sobie nie wyobrazam co to by bylo gdyby nam sie ..w zimnej wodzie kurczylo...!!!:D ..no jak narazie Krakowiaki znad Wisly sobie radza calkiem niezle .. Wiecie ci ..jestem w szoku ..mowie o zdarzeniu komunikacyjnym ..kierowca autobusu ..zranil smiertelnie pasazera ..grozi mu dozywocie ..!!! Mam objekcje ..ze ten pasazer byl taki \"grzeczny\"..ale z drugiej strony granica miedzy saoobrona a napascia jest taka cienka jak nic pajęcza ..Kierowca wjechal w kaluze ..wkurzyl tym pasazera ktory rzucil sie na niego .zaczal go dusic ...kierowca w akcie samoobrony wyjal noz sprezynowy ktory podczas szmotania ..podobno sam sie otworzyl..i ugodzil pasazera w oklicach serca ...facet zmarl...!!! ..straszne ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam wlasnie \"Efekt motyla\"... brak mi slow... niesamowity film, bardzo mi sie podobal.... Gio -> nie,,, nie wiem co moge powiedziec..... staram sie cos napisac i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam wlasnie \"Efekt motyla\"... brak mi slow... niesamowity film, bardzo mi sie podobal.... Gio -> nie,,, nie wiem co moge powiedziec..... staram sie cos napisac i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpita?! no pora młoda a tu ciszaaa.... zjarałam sobie plecki nad wodą...kwaśne mleko odpada...za bardzo lubie żeby marnować...to juz raczej pocierpie :D Elfik...śmiem być dumna że to ja ci poradziłam z tym kremem :D ciesze sie ze działa... Gio....nadrabiasz widze ;) czym sie w dobrym humorze... Elles...a ty co jeszcze nie spisz? :P Amok...eee,co ja bede gadać...jak ktoś nie chce...to siły na niego nie ma...więc chciej...nie usmiechac sie jak proszą...a naprawde w głebi duszy! i wsio. dla wszystkich...pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej gdzie wyśta się podziali wiaruchno kochana ! ? Gio ---> wydaje mi się, że samo posiadanie noża sprężynowego jest w Polsce niedozwolone. Z drugiej strony jakby mnie ktoś zaatakował to bym się broniła. Poza tym kierowca autobusu, tramwaju powinien być jakoś przygotowany do obrony, bo zamknięty siedzi z różnymi ludzmi, a już nie mówię o tym co się dzieje w środkach komunikacji jak mecz jakis jest i wesoła młodzież jedzie na stadion. Tygrys ---> \"Efekt motyla\" też mi się podobał. Daje do myślenia nie? A momentami miałam ciarki na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, słoneczne pozdrowienia dla Ciebie, mam nadzieję, że znajdziesz dzis choc jedną rzecz/osobę do której będziesz sie mógł szczerze wyszczerzyć:-D Linke --> czyżbym wyczuła nutkę niezadowolenia?? Tygruniu, gdzie ten film widziałaś?? nie słyszałam o nim:-o Air, jesteśmy ino pracujemy (bądź sprawiamy dobre wrażenie ;-) ) Gio❤️ Kachni, co się tak mało pojawiasz,hę??? nie piszesz ani nic.... daimon 🌼 pozdórwka :-) A z tym wychodzeniem z wody...gdyby mój brzuch miał sie kurczyć od zimnej wody, miałabym specjalny basen w biurze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry wszystkim:):):) \"Efekt motyla\" - nie słyszałam o tym filmie, ale poczekam aż TVP go nada albo na kasetach się ukaże, bo nie wychodze do kina :). Tytuł mi się głupio kojarzy, ale ja ksiuty miewam w głowie ... Ktoś tu chyba się pomylił, to nie JA mam katalog dziar, tylko Tygrys. W kwestii optymizmu: cała sztuka życia polega moim zdaniem na tym, żeby umieć się cieszyć z drobnych rzeczy codziennie, a nie oczekiwać na jakieś cuda. Żeby się skupiać na DOBRYCH stronach każdej rzeczy i patrzeć na pełną połowę naszej szklanki. i .. żeby nie myśleć za dużo, zwłaszcza o sobie:) Amok: W kwestii wieku: boshshs... Ja jestem młoda. Nie dlatego, co mi w PESELU wpisano, i nie dlatego, jak wyglądam. I nie dlatego, co ludzie mówią. Lecz dlatego, że MI SIĘ CHCE dużo, jestem otwarta na NOWE, lubię ZMIENIAĆ, UCZYĆ SIĘ, POZNAWAĆ, jestem sprawna FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE i ... oby tak zawsze było lub jak najdłużej... :) Mam wiele koleżanek młodszych , którym się nie chce: wsiąść na rower, pojechać nad jezioro, ćwiczyć, biegać, tańczyć, wstawać o poranku, jeździć w góry, myśleć , że wszystko jest możliwe i wszystko przede mną co najlepsze.. One już wolą siedzieć, głównie przy kawie i gadać... hmmm głownie narzekać, obgadywać ... szkoda. Życia szkoda. Najgorszy okres w moim życiu przypadł akurat na lata: 25-27. Jak dotąd najlepszy mam od ukońćzenia 30-stki. Czyli - każdy w życiu ma inaczej. Indywidualnie. Może w Twoim to też okres przejściowy? ni eprzyzwyczajaj się, bo to się zmieni. Jesli pozwolisz, żeby się zmieniło... Jako optymistka prawdziwa spodziewam się, że najfajniej będzie po 40-stce. A może, Amok, u Ciebie najfajniej będzie po 50-stce? :) POZNAŃ WZYWA!!! NA MITING!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe no ja rozumiem, że praca ważna ale żeby się nawet słóweczkiem nie odezwać :) Właśnie skończyłam prasować. Szczerze odradzam prasowanie gdy na dworze jest prawie 30 stopni, czuję się jakbym pracowała w maglu :P Kasiek ---> dobrze, że się dowiaduję o tym kremie do sandałków. Kupiłam w zeszłym roku śliczne buiki ale obcieraja mnie paskudnie, muszę wypróbować twój sposób. Rozumiem, że ten krem zmiękcza skórę butów, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O cześć Eska :D Ty też z Poznania? Superek :) Fajne podejście do życia :) Mam znajomą, z którą się spotykam na działce. Kobieta ma 60 lat, ale wygląda rewelacyjnie, szczupła, włosy farbnięte na rudo, fikuśna fryzura, elegancko ubrana. W największe upały jeździ na rowerze, zbiera kwiaty, śpiewa. Jest wspaniała, aż miło popatrzyć na takiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny ale jak obiecałem nie będe już pisał o sobie. A żeby odpowiedziec na Wasze posty musiałbym to zrobić. Już się nie będę wygłupiał... Ale dzięki za miłe słowa i chęci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> ja niecierpie prasowac nawet gdy jest zimno.... Film jest.... niesamowicie wspanialy ;) Amok -> :D :D :D i juz !! :D :D :D Eska -> jak Szamci pisalam w kinach byl... Jeszcze poczekasz pare lat zanim bedzie w TV, no moze na video pojawi sie szybciej :) Kasiek -> to moze balsam lagodzacy skutki slonca na plecy?? takie rzeczy sa niejadalne, wiec Cie kusic nie bedzie :P Szamciu -> film nie tak dawno lecial w kinach, ja widzialam go na kompie, mam na plytkach moge Ci pozyczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana .. Boze ..dlaczego tak slabo widze .na oczy,.przeciez nic nie pilam .. a mam zawroty glowy ... Mam sie klasc znowu ..?..przeciez dopiero wstalam .. Kocia ..to Ty jestes ..eska ..? Szamanka ...:D:D:D...w obu przypadkach ..nie chodzilo o \"brzuch\"..👄 (po wyjsciu z wody) AIR..>>...dokladnie wiem o czym mowisz ..Moja Mama wlasnie taka jest .. ..ta kobieta to poprostu \"swiat zadziwia\"...i wszystkich ktorzy ja znaja .. ..energia ja rozpiera od 6 rano ..i nie ma dla niej takiej pogody zeby nie wyszla na spacer ..(jest juz na emeryturce )..ale Ona z kolei twierdzi ze zycie zaczyna sie wlasnie na emeryturze ..!Szatan nie baba ...! Jest podobna do mnie ..Malutka ..wlosy identico..nie farbowane ..lekko przypruszone ...winko piwko balangi i spiew ..:D A co najwazniejsze ..ma wiecej przyjaciol niz wlosow na glowie ..! Zycze sobie tylko jednego ..zebym przejela po niej chociaz ..chociaz polowe tej energii na stare latka .. ...ide zrobic kawke ..bo padne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq, dziewczyny, ja myślałam, że wy juz wiecie! ESKA = S.K. czyli skrót od \"Sprytna Kotka\". Wszyscy sobie skróty porobili, to ja też chciałam być nowoczesna.... :P Tak, Air, ja też jestemz Poznania, tej!!! :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozee..Kasiek ..zapomnialam o Tobie ..wybacz ..łeb mi peka .. Jak tam podroz do domku ..obylo sie bez niespodzianek ..?👄 Ty slodka blondyneczko....Twoj spokoj dziala na mnie jak balsam ..nie to co te pozostale ..szalone baby ...do slowa dojsc nie daly na spotkaniu .:D ..tak w realu to ja tez wole wiecej sluchac ..jak mowic ..!:classic_cool: A co sie dzieje z Kai..Margot..Akara.. Tygryska ..ja to ci zazdroszcze tych basenow ..dla mnie woda ...w kazdej postaci jest The Best ..(oprocz ognistej)..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nick, to... unick...:-) Jak skrótować, to skrótować eSKa...;-) Kto zgadnie, kto jestem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Dalej, dalej... \"el 5\"... Pudło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ >>>AIR, no ta teoria z rozjazdami bardzo prawdopodobna...:):):):D:D:D choc mysle ze nie tylko o to chodzilo...a o tej bransoletce z wlosow lonowych tez slyszalam :D... jakis smuteczek mnie dopadl, zaraz bede go przeganiac...a w ogole dzisiaj mialam byc we wrocku ale nie wstalam...po nieprzespanej nocy...ech, nic przyjemnego...a co sie odwlecze to nie uciecze, jade jutro... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×