Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

hejka... chyba chcecie zebym oczy popsuła tyle tego czytania... w piatek nie mogłam niestety nic przeczytac odpisac itd,.... gdyz pracowałam a widze ze w miedzy czasie niezły wynurzenia nastapily zamierzam zalozyc net w domu to w weekend bede was mlestowac literowo... ha ha ha pozdro znad kawki a probowałam z miodkiem i przyznaje ze pyszna .. cmoker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to ja dzis z zazaleniem... gdzie te nasze dyplomy, kurs ukonczyłysmy tak mi sie zdaje bynajmniej a dyplomu nie ma............. bbbuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet od gazu obudzil mnie o godz wczesniej niz planowalam... :0 Zimno jak %&%#&@$^#!!! NIezle sie nameczylam zeby wlaczyc piecyk gazowy, ale na szczescie mi sie udalo. Mam dzis prezentacje w szkole, trzymajcie kciuki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, ale na szczescie co pol roku robia przeglad i kazde mieszkanie w tej okolicy ma taki system, wiec moze nie bedzie zle ;). (chociaz faceta od gazu chyba tak zafrapowal moj babciny, wielgachny, szlafrok :D, ze zapomnial kurek zakrecic - grrrrrrrrrrrrrr - dobrze, ze weszlam po nim do kuchni i \'wyczulam pismi nosem\' ;) ). W przyszlym roku maja zakladac centrane, ale do tego czasu musze sie jakos myc i ogrzewac mieszkanie, czyz nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnoooooooooo, a ja mam sexi chrypke :D I nie pozwalam sie jej przeinaczic w chorobe, wiec rutinoscorbin, lipa, sebidin :D Akara -> jej, jak Ty wczesnie wstalas :P Jestes pewna, ze musisz sie myc cala zime??? ;) Trzymam kciuki :D Mag_a -> \"molestowac literowo\" hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciec, ja tam Tygrysa prac nie bede, zakazu na lazienke jej nie zrobie jak do mnie przyjedzie ;), ale nienawidze prania recznego, a pralki nie mam, wiec nic z tego, y-y, szukaj innych ochotnikow :D :D :D :D. Skonczylam robic plakat na prezentacje, zaraz ide sie na bostwo zrobic i jeszcze sobie z raz przeciwcze. Lekkiego stresa mam, choc to tylko prezentacja przed ludzmi z grupy. Glupia perfekcjonistka sie we mnie odzywa, chcialabytm zeby wszytsko bylo idealnie... Nawet mi sie dzis ta cholerna prezentacja snila, oczywiscie czesci tekstu zapomnialam, a co najdziwniejsze, rzecz dziala sie na stolowce mojej podstawowoki i byla tam Szam :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciec, ja tam Tygrysa prac nie bede, zakazu na lazienke jej nie zrobie jak do mnie przyjedzie ;), ale nienawidze prania recznego, a pralki nie mam, wiec nic z tego, y-y, szukaj innych ochotnikow :D :D :D :D. Skonczylam robic plakat na prezentacje, zaraz ide sie na bostwo zrobic i jeszcze sobie z raz przeciwcze. Lekkiego stresa mam, choc to tylko prezentacja przed ludzmi z grupy. Glupia perfekcjonistka sie we mnie odzywa, chcialabytm zeby wszytsko bylo idealnie... Nawet mi sie dzis ta cholerna prezentacja snila, oczywiscie czesci tekstu zapomnialam, a co najdziwniejsze, rzecz dziala sie na stolowce mojej podstawowoki i byla tam Szam :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> a co to za prezentacja?? Bedzie dobrze, pojdzie Ci wysmienicie 🌻 hihihihi dziekuje, ze bede mogla wchodzic do lazienki... ;) Ciec -> pranie?? Alez Tygrysek sie myje codziennie, prac go nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnosze apel o nie pranie Tygryska, bo nie bedzie juz taki mieciutki i pluszowy... Tygrysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maga, nie martw sie, ochotnik na pewno uzyje Silan\'u :D :D :D. Tygrys, prezentacja na temat mojego hobby, kto zgadnie jaki to temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara hmmmmmmmmmmm wizaz?? ;) Ciec, nie wiem kogo dorwales, ale nie mnie :P ja nadal mam swoje paski :D Mag_a -> dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre, bingo! :D Ja ona mnie dobrze zna... ;) Lece wlosy ulozyc i spadam do szkoly niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Akara, wlasnie pomyslalam, z eto jeszcze koty mogloby byc... i chcialam to napisac jako druga propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Akara, wlasnie pomyslalam, z eto jeszcze koty mogloby byc... i chcialam to napisac jako druga propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony ----> ja też proszę zdjęcia :) No i oczywiscie miłego świętowania i zajadania się indykiem Kachni ---->a co to za maile do posłuchania ? Mój adres to asiopa@interia.pl więc jak cos, to piszcie i wysyłajcie 🌼! A ja dzis nie poszłam do szkoły, bo jestm chora. Lekarz stwierdził, ze bardzo. Niestety, nie potrafie Wam okreslic na co, bo to dla mnie zbyt skomplikowane :P Bądź co bądź dostałam podwójną dawkę antybiotyku, bo pojedyncza moze nie pomóc. Moze mi się zrobić jakis ropień na gardle albo zacznę mówic jakoś \"bełkotliwie\" - tak to ujął lekarz. Płukam więc sobie gardełko, faszeruję się truciznami i chemią :) Buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy i zaraz wracam do pracy :D Kachni - moj mail jest w profilu Akara - wiem, ze wszystko poszlo dobrze - wierze w Ciebie - w tym temacie jestes genialna :D jest tak koszmarnie zimno, ze teraz zakladam kurtke zimowa brrrrrrrr - okropnie zmarzlam no to papatki popoludniowe - dalej trzymcie kciuki, Wegrzy tuz, tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) Mój maraton praktykowy trwa. Ja się chyba nigdy z tym nie uporam.Tym razem chodzi znowu o dokumenty, których opiekunka praktyki nie wypełniła no i jeszcze częściowo zostawiła w domu. No i jutro znowu muszę iść do tego liceum i ją molestować. Wydeptałam już swoją prywatną ścieżkę :P Widzę, że u wszystkich taka zimnica, brrrr. Dobrze, że słońce świeci i liście się zażółciły to przynajmniej ładnie jest. Fredek sobie dzisiaj narobił problemów - żołądkowych bidny kociak. Rano zjadł moje wtyczki do uszu. To są takie małe gąbeczki na sznurku. I on odgryzł te gąbeczki i zjadł :O no i potem wymiotował i się ich w końcu pozbył. Co za głupiutkie zwierzątko. A ja nie mam korków i nie wiem jak wytrzymam z chomikami w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia malutka, wracaj natychmiast do zdrowia, co to ma byc?!! ;-) A tak serio, to trzymaj sie cieplo 👄. Mala, tylko w tym temacie jestem genialna, hihi? ;) AIRka, jak Ty mozesz z wtyczkami w uszach spac? Ja probowalam i nie moge, uszy mnie od nich bola i w ogole jakos tak glupio. No i po prezentacji jestem. Poszlo calkiem dobrze, jezykowo nie najgorzej, tylko sie troche wkurzylam jak jedna z kolezanek mniej wiecej w polowie makijazu (bo jako punkt koncowy prezentacji mialam wykonanie makijazu na jednej z dziewczyn) stwierdzila: coraz starsza i starsza sie robi 😠. A to byla dopiero polowa, kiedy przygotowuje sie baze do calego makijazu i jeszcze wcale nie wiadomo jaki bedzie efekt koncowy! W kazdym razie po skonczonym makijazu nawet ta kolezanka stwierdzila, ze mojej modelce ubylo z 10 lat :D. W ogole mialam ochote zabic czesc grupy, nawet wyszeptalam do mojej modelki ze przyjde z kalachem i powystrzelam (:D), bo zadawali mi setki pytan (to jeszcze nie jest takie zle, bo zainteresowani byli ale wurwa, mogliby byc wyrozumiali i troche te pytania ograniczyc ze wzgledu na jezyk!) i robili dziwaczne komentarze. W kazdym razie pod koniec pokazu wszyscy byli zadowoleni, ja, modelka i publicznosc, bo ladnie mi wyszedl ten makijaz, delikatny i odswiezajacy buzie mojej kolezanki :). Ona byla na tyle zadwowolona, ze nawet kupi sobie podobny odcien cieni, zeby skopiowac moje dzielo :). Pozniej mialam watpliwa przyjemnosc ogladac sie na kasecie video, bo nauczycielka w ten sposob poprawia bledy jezykowe i stwierdziliam: primo - jestem szczuplejsza niz myslalam :D secundo - jestem wyzsza niz myslalam (ale to dzieki obcasom) tertio - robie glupie miny i mam kretynski glos :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara -----> To Ty dziewczyno masz zdolności :) O 10 lat kogos odmłodzić, nonono. Ja tam wole siebie na kasecie nie oglądac, bo tez mam kretyński głos i w ogóle inny niz mi się wydaje. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, prosze w srode o 12:00 trzymac kciuki, bede miec rozmowe o prace. W Polsce nie w Holandii ale na dobry poczatek... :D Air -> biedny Fredek.... Pisze?? ;) Akara -> wiedzialam!!!!!!! (ze prezentacja dobrze wypadnie) pewnie, ze jestes szczupla :) e tam, glos!! prawie kazdy glupio brzmi na kasecie ;) Asienko -> zdrowiec prosze!! 🌻 w domq siedziec i noska na mroz nie wysciubiac :) Borewicz -> 🖐️ :) Mala -> a Ty znow ciagle w pracy.... 🌻 a jak zdrowko?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam !!!! Zaglądam na momencik tylko, żeby pomachać wszytskim, powiedzieć że u mnie też chłodno :( i ...do jutra, pozdrawiam gorąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe no co się dziwicie, że śpię w zatyczkach :) Chomiki zawsze na noc wynosiłam do łazienki, bo strasznie hałasują, gryzą coś, łażą, kopią w trocinach, drapią swoje rurki po papierze toaletowym i ja nie mogę spać. A jak nie mogę w nocy spać to jestem wściekła, wpadam w furię - serio, to okropne ale tak właśnie się ze mną dzieje. Teraz jak mam kota, który koniecznie chce sobie pofiglować z chomikami, muszę spać z nimi w pokoju, przy drzwiach zamkniętych. Jedynym ratunkiem dla mojego snu i dla chomików, żeby gryzonie nie zostały wypieprzone z pokoju na pastwę małego drapieżnika są te korki do uszu, fachowo zwane stoperami :P Miałam już z nimi do czynienia w czasie zimowego wyjazdu na narty z rodzicami, gdy chrapanie taty nie dawało mi spać. Bywam wtedy naprawdę nieprzyjemna, więc wymyślili mi te korki. Są rewelacyjne. Mięciutka gąbeczka, nic nie dusi a pięknie wygłusza. Ale teraz kot mi je zjadł, wprawdzie je zwrócił ale do użytku już się nie nadają. Tata mówi, że mamy jeszcze jedną parę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam godzine temu jestem chorsza coraz bardziej :( a wstaje ... za niecale 6 godzin :0 Akarka - nie tylko Tygrysek - jutro i w srode robie same klasowki, zeby kciukow nie puszczac ;) Wegrzy sa nawet mili :) ide spac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze mala wygrzeje w koncu te chorobe. Wrocilam godzinke temu z cwiczen, nie ma jak godzina wycisku, super! :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×