Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Widzisz Borewicz... Kobiety przechytrzyć się nie da :P:D Taki z tego wniosek wysnuwam :D Bo z Diablicami walka zawsze bedzie nierówna :D Tygrysek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ...plan był taki ..że nie miałas widziec ..mojego nr.tel..i miałem udawać ..pracodawce ,ktory chce sie umówic z Toba na rozmowe..w tym samym czasie ..co miałaś z tamtą firmą, i miałas ..zdecydować ..na która rozmowe idziesz :P:D bo na pewno ..nie wyslałaś CV do jednej firmy :P..no ale plan wzioł w łeb ..jak uslyszałem Czeeeeeść :D:D no i trza było improwizować :D Elles...lepiej do takich wniosków nie dochodź, to że z Diablicami walka nie jest równa ..to tylko wynika z tego że was przypada..nam ze Znudzonym więcej na głowe :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, nie ze mna takie numery :P spytalabym sie jaka firma i przelozyla spotkanie na inny termin :D :P Elles :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Oglądam \"Bunkier\" ... Znaczy już się skończył...ciary po mnie przechodzą.. niezły film..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 znajomych zamiast jechac na wycieczkę szkolną zamyka sie w bunkrze w lesie... Kiedy po trzech dniach chcą opuścić bunkier okazuje sie ze jest zamknięty. Po 18 dniach tylko jedna dziewczyna wraca do domu, prowadzone jest śledztwo.... Film trzymający w napięciu, thiller psychologiczny, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!! Brzmi super!! Szkoda, ze wczesniej nie wiedzialam, ze bedzie taki fajny film..... Jestem pierwsza???? Imposible :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrr.... kijowy weekend mam.... :P Tygrysek -> ten film był w kinach chyba dwa lata temu, myslałam ze tylko ja go jeszcze nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj jest Fortepian.... też nie widziałam to sobie zerkne wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się nic :( Rozleniwiłam się strasznie po chorobie...powrót do rzeczywistości jest dla mnie straszny. Wiecie co, doszłam do wniosku, ze jakbym stwarzała świat, to bym go zupełnie inaczej ułozyła, ale ulozony przeze mnie bylby jeszcze gorszy :P Kochani, buziaczki gorące dla Was 😘. Idę dalej zatapiać się w błogie lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Wróciłam już, pogoda była wstrętna, więc większość czasu spędziłam z książką zwinięta pod kocem, lepiąc pierogi lub mówiąc \" nie mamo, naprawdę nie jestem głodna \" ;) :) Dzięki łaskwaym ludziom, którzy nas przywieźli spowrotem ałtem, przywiozłam jabłka, gruszki i pachnie mi teraz jesienią .... Pozdrowienia ciepłe i z zawartością witaminy C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, w mewe sie zamieniasz? ;-) Czesc Wam. Ide dzis do kina na Nieznosna lekkosc bytu, a teraz lece obiadek gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!:D ..Tygrys...nie mow mi że pamiętasz ..tak z rana ..wszystkie firmy do ktorych wysyłałaś..CV ..no ale dobra :P:D..wcale nie byłas pierwsza:P..ja byłem pierwszy ..ale zasnąłem ::D:D:D a ..Bunkier to faktycznie dobry film..tyle że ja miałem ..jeszcze dodatkowo wzbogacony efektami wojny ryżowej,sygnał zanikal. Elles ..nie wszystkie weekendy ..sa zajefajne. A_M...co leniwa niedziela ..ech ..skąd ja to znam :) Kluska ..za witaminy C..dzięki ..a gruszka to narobiłaś mi smaka .. Akara...e....jak to obiad ..o 18:41...nie pytam ..o której wstałas :D:D...no a co...do mewy . ..to .nie! to jest okropne ptaszysko ....i tak sie wydziera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie dzieciakami odprowdzilam :D Pokoj wyglada jakby tajfun po nim przeszedl :P ;) ale mi sie nie chce sprzatac :P Tyle, ze musze, bo balagan skoncentrowany jest na lozku, wiec jeslic chce je rozlozyc, musze sprzatnac :P Akara -> i jak?? Asia -> nic o lenistwie nie mow .... ;) Borewicz -> moze i wszystkich nie pamietam, ale Ty nie podales zadnej nazwy :P hihihi Elles -> sporo jest filmow, ktorych nie widzialam jeszcze ;) Kluska -> welcome back :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysssss----> a jak sie miałem przedstawic:P ..jak ..Ty ryczysz ..mi Cześćććććććć:D:D..grałem w Ciemno ...a Ty nie ściemniaj juz ..że..teraz będziesz sprzątac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!! DZIS SA 15 URODZINY KACHNI ::D :D :D :D :D :D 👄 👄 👄 Sukcesow w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń. :D :D :D :D :D :D :D :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Borewicz -> hyhyhy pewnie, ze nie pospzratalam niedawno, bo lozko juz rozlozylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, kochana smarkata, dobrze wie, ze jej zycze wszystkiego najlepszego . Kurcze, nie spodziewalam sie, ze az 3 godziny trwa ten film! Nie byly to jednak stracone godziny :). Borewicz, to Ty nie wiesz, ze my obiad jadamy w przedziale od 18ej do 22ej? :D Model zachodni (kolacji nie jadamy) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni no nie, 15 lat, czas juz zdoroslec :D 100 lat, 100 lat, niech zyje zyje nam :D huraaaaaa!!! I jeszcze jeden i jeszcze raz....... a kto z nami nie wypije niech go..... Kachni no to po szklanie i na rusztowanie....o przepraszam to mialo byc z okazji dnia budowlanca.....:D No to dawaj buzi i cmok 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazen blazen, to ty wydoroslej, rece opadaja...... Kachni, odemnie i Anielicy, duzo szczescia, radosci i pomyslnosci Bac zawsze optymistyczna i radosna i ciepla 👄 odemnie i 👄 od Anielicy :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Koleżance Kachni najlepszego wszytskiego 🌼 Jejku jak leje....potwierdzają się plotki o tym że jesień idzie...;) Dla wszytskich dziś herbata z mniodem i cytryną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce cofa się w popłochu Z dnia na dzień Ubywa mu mocy i coraz wcześniej Trzepocze o szyby ćma nocy Przechyla się ku jesieni ziemia Bo zachodzi mgłą lustro nieba W tym lustrze niczym odrzucone rzeczy Odbijamy się pomniejszeni Bo przekwitły w nas wonne metafory I na dłoni usypana garść popiołu Z wszystkich uniesień majowych to tak a propos dzisiejszej pogody.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwierkają wróbelki od samego rana. ĆWIR! ĆWIR! 100 LAT! 100 LAT! Kachni ukochana... !! Wszystkiego, co tylko... i jeszcze trochę!! 🌼 x 100, a ❤️ (jak matka) tylko jedno... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni Kochana !! Akurat wychodzę, a postanowiłam natychmiast złozyc życzenia, więc przeslę takie, co wymysliłam jakis czas temu. Nie obrazisz się ? :P Zyczę Ci odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas ciepłem swych promieni. Życzę Ci zdrowia, byś mógła dzięki niemu każdego dnia dawac szczęscie drugiemu, tym samym czyniąc siebie szczęśliwszą. Zyczę Ci, byś umiała dawać miłość i byś była obdarzona miłością. Miłośc pozwoli Ci widziec to, czego inni nie są w stanie zobaczyć. Życzę Ci wspaniałego przyjaciela, z którym będziesz mógła każdego dnia pokonywać wszystkie przeszkody. Zyczę Ci wiary, bo wiara moze góry przenosić. Życzę Ci, by nadzieja nigdy Cię nie opuściła. Nadzieja pomoże Ci przetrwać to, co teoretycznie jest nie do przetrwania, zrobić to, co innym wydaje się niemożliwe. Życzę Ci byś niegdy nie szczędziła czasu na bycie szczęsliwą, byś zauważała małe szczęscie i byś umiała być szczesliwą. Życzę Ci zdrówka i pomyslności w szkole :) W gruncie rzeczy to jestes prawie moją rówieśniczką ;-) Tez jestem tu jedna z młodszych jak Ty :) 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku no....ja żeby było znośniej, staram się mieć w otoczeniu kolor żółty i pomarańczowy, jeść dużo owoców, chodzić prosto i nie garbić się nawet jak wieje mi deszczem w twarz...ćwiczę sobie wieczorami i jakoś się trzymam, chociaż zapach czerwcowego poranka jest nie do podrobienia....smak czereśni prosto z drzewa i truskawek z piaskiem w zębach...ech Uśmiech jest dobry na wszytsko, jak piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×