Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dark u nas jakby susza, wczoraj pokropywalo troche ale przez ostatnie 2 miesiace prawie ze nie padalo. Dzisiaj zapowiadaja deszcze, ale jak do tej pory nic. Ja nigdy nie bralem TOEFL, ale Anielica tak i to z dobrym skutkiem, ona jako pielegniarka to musiala zaliczyc ten kurs. To swietni ze on sie na to zgadza, niektorzy faceci nie dbaja kompletnie o siebie. Wczoraj bylem u mechanika, wymienilem olej i jakis wezyk i wszystko w samochodzie gra. akara wychodzisz z dolka ?, znajac ciebie i twoj optymizm i pogode do zycia, dlugo w nim nie posiedzisz. akara no......trzymaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark u nas jakby susza, wczoraj pokropywalo troche ale przez ostatnie 2 miesiace prawie ze nie padalo. Dzisiaj zapowiadaja deszcze, ale jak do tej pory nic. Ja nigdy nie bralem TOEFL, ale Anielica tak i to z dobrym skutkiem, ona jako pielegniarka to musiala zaliczyc ten kurs. To swietni ze on sie na to zgadza, niektorzy faceci nie dbaja kompletnie o siebie. Wczoraj bylem u mechanika, wymienilem olej i jakis wezyk i wszystko w samochodzie gra. akara wychodzisz z dolka ?, znajac ciebie i twoj optymizm i pogode do zycia, dlugo w nim nie posiedzisz. akara no......trzymaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony no dzisiaj u nas w koncu sie przejasnia moze w koncu sie obudze:)Twoja zona pielegniarka,super podziwiam ludzi ktorzy pracuja w tym zawodzie:)Ja zwialam z takiej szkoly po roku,niestety nie mialam powolania.Wczoraj mielismy na kursie 2 osoby ,jak tak dalej pojdzie to klase rozwiaza buuuuu Elles nie ma jak optymizm w kocu zaslona to tylko zaslona,co jak co ale moj pies jest rozpieszczony na wszystko mu pozwalam Tygrysek:) A ja Tobie zycze znalezienia pracy w Amsterdamie:) Giovi:) Akara:) Wylaz z dolka ja juz wyszlam hihi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony no dzisiaj u nas w koncu sie przejasnia moze w koncu sie obudze:)Twoja zona pielegniarka,super podziwiam ludzi ktorzy pracuja w tym zawodzie:)Ja zwialam z takiej szkoly po roku,niestety nie mialam powolania.Wczoraj mielismy na kursie 2 osoby ,jak tak dalej pojdzie to klase rozwiaza buuuuu Elles nie ma jak optymizm w kocu zaslona to tylko zaslona,co jak co ale moj pies jest rozpieszczony na wszystko mu pozwalam Tygrysek:) A ja Tobie zycze znalezienia pracy w Amsterdamie:) Giovi:) Akara:) Wylaz z dolka ja juz wyszlam hihi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony no dzisiaj u nas w koncu sie przejasnia moze w koncu sie obudze:)Twoja zona pielegniarka,super podziwiam ludzi ktorzy pracuja w tym zawodzie:)Ja zwialam z takiej szkoly po roku,niestety nie mialam powolania.Wczoraj mielismy na kursie 2 osoby ,jak tak dalej pojdzie to klase rozwiaza buuuuu Elles nie ma jak optymizm w kocu zaslona to tylko zaslona,co jak co ale moj pies jest rozpieszczony na wszystko mu pozwalam Tygrysek:) A ja Tobie zycze znalezienia pracy w Amsterdamie:) Giovi:) Akara:) Wylaz z dolka ja juz wyszlam hihi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony no dzisiaj u nas w koncu sie przejasnia moze w koncu sie obudze:)Twoja zona pielegniarka,super podziwiam ludzi ktorzy pracuja w tym zawodzie:)Ja zwialam z takiej szkoly po roku,niestety nie mialam powolania.Wczoraj mielismy na kursie 2 osoby ,jak tak dalej pojdzie to klase rozwiaza buuuuu Elles nie ma jak optymizm w kocu zaslona to tylko zaslona,co jak co ale moj pies jest rozpieszczony na wszystko mu pozwalam Tygrysek:) A ja Tobie zycze znalezienia pracy w Amsterdamie:) Giovi:) Akara:) Wylaz z dolka ja juz wyszlam hihi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazen ---> oczywiscie z Wami pod łóżkiem ciepło, ale jak tylko chcę wyściubić nos poza, to mnie zaraz ciarki przechodzą :) A własnie, a propos ciarek :) Jak byłam mała, to myslalam, ze nie mówi się \"przeszły mnie ciarki\" tylko \"przeszły mnie siarki :D Dark Elf ----> to nie Twój komp, tylko kafeteria tak działa :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerepa
Ahoj Ahoj !! !! Jest odzew, a to juz polowa sukcesu :) WIELKI POKLON WSZYSTKIM ZA TO ;) znudzonycenzura MAECI :) troche ciasno pod tym wyrkiem;) ale za to jak miluuusio ..hehheeh ;) elles To dawajcie te tesciory !! Bedzim sie gimnastiiikowac ;) jak trzeba to trzeba ;);) a konto - puuste ;( niestety kaganiec oswiaty wyssal wszystko ze mnie...jak i z mojego konta ... bu...ale co tam ;P Tygrysek zapomnij o Amsterdamie...niegrzeczne leza gdzie popadnie ;) Niektore ostatnio byly na polnocy ;)(oczywiscie nie mam na mysli Pl) To jest dopiero gimnastyka ;) zwiedzanko z adrenalina...bo nigdy nie wiadomo kto czycha z giwerka (pem..pem !!) za rogiem ;) Wyjezdzam na weekendzik...soo... Cmokaski dla WSZYSTKICH :):):):) "...grzeczne dziewczynki ida do nieba....niegrzeczne ida tam gdzie chca .. ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam wszystkich pod lozkiem :D najnowsze wiadomosci sa takie, ze bede w przyszly weekend w W-wce niestety bede pracowac, ale dla Aniola na pewno znajde czas ;) a moze ktos jeszcze chce sie ze mna spotkac? nie znam jeszcze godzin pracy - ale wiem, ze piatek po poludniu mam wolne :D katar mnie dobija ide umyc wloski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ja chce :) szkoda ze tak daleko mieszkamy :) ale moze za dwa lata, kto wie. Dark tutaj pielegniarka to bardziej biurokrata. Ona wiecej czasu spedza w papierach niz z \"rezydentami \" :D asia oby do wiosny :) czerepa, wiecej szczegulow prosze i napisz cos o sobie, a ja cos przygotuje dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ----> tym razem do testu nie dawaj chodzenia po 3 metrach rozzazonych węglów, bo cięzko takie znalezc :P No i jeszcze jedno, lepiej zeby od razu było lato, bo wiosna to rózna bywa :P Buziaczki 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ----> tym razem do testu nie dawaj chodzenia po 3 metrach rozzazonych węglów, bo cięzko takie znalezc :P No i jeszcze jedno, lepiej zeby od razu było lato, bo wiosna to rózna bywa :P Buziaczki 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeeeej fszystkim :)🖐️ Gio, dawno cie nie bylo, dobrze ze jestes...:) 🖐️ Majorku, no wreszcie sie odezwalas 🖐️ zycze wam: duzo ciepla dla tych, co im zimno i duzo kasy dla blazna :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no dobra....wszystkim zycze zeby duzo kasy mieli, zawsze sie przyda, nie? :) sobie tez tego zycze :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga!! chybe bedzie lepiej!! przy wsparciu Kachni oraz hmm 3?? nie 4 programow poczyscialam kompa, wszedzie gdzie dalo, usunelam co sie dalo i... na razie dziala :D Czerepa -> nie zamierzam zapomniec o Amsterdamie :D zamierzam tam znow pojechac :P Darkus -> dziekuje 👄 Daimon -> 🖐️ :D Mala -> JA!! JA CHCE!! :D Moze w koncu Ci ksiazke oddam ;) Znudzony -> ano lepiej :) I z prawej i z lewej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. czerepa, ja Ci dam taka antyreklame mojemu miastu robic! 😠 ;) No Tygrys, tak trzymaj :D, ja ciagle czekam na moje kiszone... ;) Dark, mnie tez juz przechodzi :). znudzony, jesienia sie melancholijna robie, czasem troszeczke - wtedy to lubie - a czasem depresyjnie wpadam w takie dolki. asia_malutka, tutaj tez coraz zimniej, brrrrrrr. A tak w ogole to: TYDZIEN WAKACJI MAM! :D Gio, Kluska, majorek, maga, mala i cala reszta: 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem :classic_cool: Ale sie dziś wytańcowałam :D Spotkanie integracyjne się odbyło :) Musiałam odreagować poranną konfrontację z rodzicielką :P Lece do spania 🖐️ Musze odpocząc przed jutrzejszym siedzeniem nad książkami 😴 🌻 Majorek.. no w końcu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wstalam :P pozdrawiam Was weekendowo odezwe sie pewnie jutro, bo dzis u rodzicow spie :D Tigre - pomysle, jak to wszystko zorganizowac, ale nie obiecuje dlugiego spotkanka :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać !!!!!!!:P qrde..a chciałem być pierwszy :P..a tu Mała się z rana zerwała :)..no ale nic trza kawe robić .. o..Eles..a gdzie to sie na baletach było,integracyjnie;):P..no ale jak odreagowałac ..to superr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A było się było.. :D Na poczatku było luźno a potem to ścisk jak nie wiem i gorąco :) Muzyka się powtarzała i następnym razem chyba trafimy w inne miejsce. Nie szalałam za bardzo z piwem bo to niebezpieczne w moim przypadku :P więc tylko jedno a potem to bioderka poszły w ruch ;):D i przed 1 się zwineliśmy.Stwierdzam ze jako grupa tworzymy dobre towarzystwo :) U mnie jesiennie, nie pada ale i tak ponuro, czasem sie słońce pokazuje :) Dobrze ze wiatru nie ma. Dzięki za maile 🌻 Ale jestem głodna... :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucham sobie Vivaldiego i tak jakos jeszcze bardziej jesiennie mi sie robi... ...kurcze, tyle fajnych ksiazek mam do czytania a tak malo czasu!!! lece czytac!!!! papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pusto...... rano troszeczke za pozno sie obudzilam i musialam pedzic na basen a prosto z pracy to juz do brata jechalam :) Takze dopiero teraz moge zajrzec pod lozko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Wlasnie rozmawialem z Borewiczem i prosil zeby was pozdrowic, bo sam jest zabiegany i pada na twarz :D U mnie jest 11stC i slonce z malymi opadami deszczu. Mialem dzisiaj drobna robote, a teraz slucham fajnej muzuki, ale wy pewnie nie znacie takiego zespolu jak Yes :) bo to klasyka roka. Jeszcze nie wiem co bede dzisiaj robil, ale cos sie wymysli Pozdowiena dla wszystkich i spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-mewBorewicz
no ...widze ..że wrony sie zbiegaja ..:D:D troszke sobie poplotkowałem ..tu i tam ..i cos tam wiem ..ale nadal mam zaległości ..Znudzony ..dzięki za tel. to było bardzo miłe z Twojej strony :)..o Yes..to oczywiście że znam ..na tym sie chowałem. Elles ..nie stękaj że tłok .. co oddecu nie możesz jeszcze złapać ..po baletach :P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ...widze ..że wrony sie zbiegaja ..:D:D troszke sobie poplotkowałem ..tu i tam ..i cos tam wiem ..ale nadal mam zaległości ..Znudzony ..dzięki za tel. to było bardzo miłe z Twojej strony :)..o Yes..to oczywiście że znam ..na tym sie chowałem. Elles ..nie stękaj że tłok .. co oddecu nie możesz jeszcze złapać ..po baletach :P:D;) Tygrys...a co do mojego kawału ..jaki mi sie nie idało Tobie zrobic ..to czekaj ..jeszcze sie postaram :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -> alez wlasnie, dzieki temu, ze mi sie Twoj numer wyswietlil, kawal wyszedl lepszy!!! Bo krzyknelam \"czeeeeeeeeesc\" a Ty ten powazny ton i mnie przestarszyles, ze to naprawde w sprawie pracy :P Zdradzilo Cie to, ze podales ta sama date, co juz mialam rozmowe ;) hihihihihi Elles -> :D 👄 🖐️ Znudzony -> ha!! u nas tez bylo cieplo!!! w sloncu nawet kolo 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×