Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

fanaberia ale sie ciesze ze sie odezwalas :D Jak tam mosty, stalas juz pod jakims???? :) czerepa wlaz pod lozko i czuj sie superowo :D dark jutro naklikam ci pare slow bo zaraz musze leciec :) kluska nadziewana ha ha ha :D truskaweczkami, ktore tak zjadam ze smakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dopadło... zmęczenie, rozdrażnienie.. przez ostatnie dni.. i mi smuuutno dzisiaj :(:(:( a przecież wielkich powodów nie mam.. przed chwilą wróciło jak bumerang i chce się wyć. Moze znów siedzą jakieś stresy we mnie... i tak sobie właśnie.. wypływają... :( Poza tym to wszystko ok. Airku :) 🌻 Mała nie zamarzaj! 🌻 Tygrysek prosze chodzić w ciepłych skarpetkach i w szaliku ❤️ i do lekarza marsz! Czerepa 🖐️ Noooo... jak nam podasz numer konta, przejdziesz testy i wdziejesz czarne wdzianko to drzwi otwarte, ramiona też :P;) 🖐️ bo ide z psem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles jakie testy, numer konta sie liczy, bo ja potrzebuje kaske :) czerepa nie podawaj tak wszystkim tylko tym potrzebujacym, czyli mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerepa nie sluchaj blazna on ma kaske, najlepiej bedzie jak podasz wszystkim to konto, tobie wiele nie ubedzie, a nam to potrawi humory, ktore diably traca gdy jest zimno. Niech bedzie goraco, upalnie i slonecznie. A moze ty jeste linking, lub Gio, przyznaj sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, a może to PMS po prostu :):) Widzę że znudzony prowadzi wewnętrzne dialogi :] a ja siedzę sama oczywiście bo hrabia w pracy...ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony ---> zapomniałam ostatnio prosić, ze tez bym chciała te zdjęcia jak było wczesniej u Ciebie, tzn. przed modernizacjami :P Tygrysku ---> Ty chyba się ode mnie albo od Małej pod łóżkiem zaraziłas :) Trzymaj się i lecz, noś szalik i jedz co zdrowe ❤️ Czerepa ---> zapraszamy zapraszamy :) Test jest arcytrudny, no a numer konta to obowiązkowo, jako posag który wnosisz pod łóżko ;-) Zapraszamy, tylko się przenickuj na czarno, jak już mówiła elles Ciepłe buziaki z zimnego świata (nie mylić z zaświatami ;-) ) i ciepłego pokoiku u mnie w domku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
Jak bedziecie tak biedolic to was wszystkich zostawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony :) kazdy powód do świętowania jest dobry, Twoj post był 12500 :) Taka ładna liczba -hehe. Dzięki z góry za zdjęcia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony zdradzam Cię ?? No popatrz, a nawet nie wiem kiedy...szkoda, może coś przegapiłam.....;) :) idę już od komputera, zajrzę tu jutro, a potem na weekend siuuuu do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domu wystapienie sie udalo - dzieki za trzymanie kciukow :) jestem tak zmeczona, ze ledwo na oczy widze zaraz ide spac jutro nie budzic mnie przed 9.00 :P P.S. wszystkim moim kolezankom i kolegom po fachu z okazji Dnia Edukacji Narodowej skladam najlepsze zyczenia :D dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia -> nadal upracie twierdze, ze nie jestem chora :P ja walcze :D ;) Daimon -> klocki lego??? :) Czerepa -> nenene, niegrzeczne ida do Amsterdamu, wiem bo mam taki wlasnie napis na bluzce :P ;) Dark -> ojoj... Ty masz nowy nalog... gre :P ;) Gratuluje sukcesow w odchudzaniu meza 🌻 :) Pozdrow Jego jak i Duke - rozrabiake :) Elles -> 👄 nie smutaskuj tak 🌻 bedzie lepiej zobaczysz ❤️ :) chodze w skarpetkach a to juz cos :P szalik?? brrr za goraco jest na szalik :P do lekarza nie ma po co, ja nadal walcze i ... jeszcze ze 4 dni i wygram :D a lekarz jeszcze kaze mi w domu siedziec, a ja nie mam na to czasu ;) Fan -> jakze sie ciesza oczeta moje, ze Cie tutaj widza :D ❤️ :D Kluska -> zatem 3mam kciuki, zeby oddzownil :) Mala -> spac!!!! :D Znudzony -> herbatke pije caly czas, taki wielki kubas mam, jak wypije jedna, robie nastepna ;) w lozeczku nie leze, nie moglabym wtedy byc tu z Wami, no i z psem na spacery trzeba chodzic :) 15 to zimno?? Oj Ty..... u mnie bylo dzis 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błazen, od kiedy ty taki pazerny na kase? :P:):D hehe... no tak.. pzecież był kasiasty jeszcze... :P ach ta Twoja chora jaźnia... :D Kluska... a mozliwe ze pms :P ale mam nadzieje ze mi szybko minie :O Dark :D:D podoba mi sie podejście Twoje... \"pies podarł zasłony hihihi\" :D:classic_cool: Nie ma jak optymizm :) Tygrysek, już sie aż tak nie smucę ;) Byłam u cioci, postawiłam pare dwój na kartkówkach, już mi lepiej :P:D Haha... do Amsterdamu.. :D Fanaberia 🌻 daaaawno Ciebie nie było, napisz co sie z Tobą działo :P:) Mała.. Ty to masz dobrze.. do 9 spać. Ja jutro o 7 wstaje i od razu na równe nogi, do papierniczego, na ksero, do biura, potem Gdańsk a na wieczór impreza z ludźmi w Sopocie, kiedy ja odpoczne... :P Zmiatam do wyra, miłego wieczoru :)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...:O... widzial ktos gdzies Majorka??? ...jeszcze sie okaze, ze juz po obronie, a my nic nie wiemy... Tygrysku, prawda, ze fajne? :) strasznie mi sie spodobaly te historyjki :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerepa, niegrzeczne to do Amsterdamu ida, popieram Tygrysa ;) fanaberia :-) czesc. W ogole wszyscy czesc, ja ciagle zdolowana (kaska jest jednym z powodow, a razcej jej brak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien bez powitania malej, to pewnie dzien stracony, co? :P no to witam towarzystwo wyspalam sie :D zjadlam sniadanko posprzatam troszke i ide do pracy :D papapapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam !! Zdążyłabym przed małą, gdyby nie to, że u mnie priorytetem jest śniadaie :] właśnie skończyłam mniam mniam, lekko przeraża mnie fakt, że muszę wyjść, bo chyba pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba troszke dzis dlugo mi sie spalo..... ale to dlatego, ze w nocy i nad ranem mnie budzil kaszel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaaa!!! jestem piaty jak to fajnie sie pochwalic :D, takie miejsce, powinni budowac podia na 6 osob, to bym sie i zalapal. Rozpoczynam prace, a wam zycze milego dnia i weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! :D:D 🌼 Aaaaale mam zaległości :) czy ja to w ogóle przeczytam ;) ;) Praca wydrukowana (bez kolorów ;) ) i oprawiona. I nic więcej nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska pakuje plecak... Opuszczam Was na weekend, bądźcie grzeszni ;) Będę oczywiście tęsknić, pozdrawiam mocno i do zobaczenia :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Od kilku dni mam taki nawal spraw ze nie mam kiedy wejsc zeby do was cos napisac .I zaleglosci z Diablow tez sie narobily .Mam nadzieje ze moze w niedziele sobie nadrobie wszystko! Znudzony >>..ja wszysciutko wiem od Kayi jaka u was pogoda i co sie dzieje nad wodospadem Niagara :D Coraz bardziej (choc malymi kroczkami )..zblizam sie do tego zeby Ciebie i Kaye odwiedzic . Wybiore letnia pore zeby basenik byl czynny .! To jeszcze dlugie plany ale ..napewno kiedys ...poplywamy ...:D ..a z Anielica wypije malą czarna ..i pogadamy o \"starych Polakach\"..:D ..co to dla mnie Kanada ..po prostu \" rzut beretem\":D Narazie trzymcie sie ..lece dalej ... Pozdrawiam wszystkich od A do Z.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazen -> masz racje!!! takie wlasnie podium byc powinno!! :D Gio -> :D :D :D :D ❤️ :D :D :D :D Kluska -> dobrze, bedziemy bardzo niegrzeczni, a Ty baw sie dobrze :D Majorek -> jak bedziesz wiedziec kiedy obrona, to nie zapomnij tej informacji pod lozkiem zostawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio jak sie ciesze, swietnie jak tylko cos bedziesz wiedziala konkretnego to pisz, ucieszymy sie jak nas odwiedzisz, bedziesz miala okazje wreszcie poznac nasze zwierzaki, a my ciebie. No to do zobaczenia na lotnisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) U mnie jest tak zimno, ze wychodząc na dwór bez kurtki zimowej, czapki, rękawiczek, szalika mozna po prostu zamarznąc, a w najlepszym wypadku zachorować na grypę z powikłaniami. Nie chcę takiego zimna.. :( Pozdrawiam wszystkich zamarzających, zamarzniętych i tych, którym cieplutko 😘 Niech mnie ktoś przytuli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×