Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysek ❤️ nie wierz Murphy\'emu :) A Wroga też oglądałam :) Hmm... Małysz przepowiadał 3:1 dla naszych.... prorok jaki czy co? :P;) W dodatku latający :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi chodzi bardzo dobrze :D Ale jak wam dobrze chodziła to mi źle :P Tak jakoś mamy na odwrót chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e..tam ..Elles..czekolady sie najadł ..i zagryzł bananami :D:D ..i takie mu proporcje wyszły:D Tygrys..ale teraz na TVN jest Dzień próby ..tez bdb film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr ale sie chlodno zrobilo na dworze... Asiu -> ba, pewnie, ze fajny facet!! :) Chodz z czarnoskroych aktorow to ja wole Blade ... :D Tj Wesley Snipes mm ten to ma cialo O!! bedzie 3 czesc Blada... 10 XII... Elles -> no moze i nie ma ale pasuje mi do nastroju ;) J 23 -> oj tyle TV to juz dla mnie za duzo ;) takze nie obejrze :P ale dziekuje za polecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na Ae Fond Kiss, Kloss ;-). To historia milosci pomiedzy muzeumaninem i irlandka, oczywiscie wiekszosc ludzi z ich otoczenia jest temu przeciwna. Film produkcji brytyjsko, niemiecko, wlosko hiszpanskiej o ile sie nie myle. Niezly, nie powala na kolana, ale dosyc dobra gra aktorska ratuje sprawe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ale rześki poranek, br br br... właśnie zjadłam śniadanie, i pędzę się Wam pochwalić, że jednak koło północy udało mi się pralke przestawić i połozyłam wykładzinę :D Nie wiem co na to moi sąsiedzi, ale co tam :P Tylko nie wiem co zrobić z tym dniem, czy wybrać się gdzieś, czy cieszyć się ciepłem kaloryferów z kubkiem w łapie :) Pozdrawiam Was ciepło i szczecińsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeeeee!! serbny medal :D Kluska gratulacje zlota i przestawienia pralki :) Mala, dzis sie wysypiasz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty-grysek, dziękuję :) Gram sobie sama od rana fanfary :) znaczy zapodaję w formie mp3 :) llalalalallalaalllaaaalalallalalallalalalalalaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,💤 ..no cześć wam :)..nie ma to jak ..dobra kawa z rana siorbana ..przed monitorem:) Akara....melodramat..hm....jakoś tak specjalnie nie przepadam ..za tym gatunkiem ..no chyba że ze 100%śmiertelnością;):D Znudzony....no! ..a w czym sobie zrobiłes przerwe :P:D;):D Kluska..widze..że też masz diabelsko pod sufitem:D:D..ja kiedys robiłem pranie o 03 w nocy ..i nie pytałem sąsiadów o zdanie :D:D Tygrys..śpiochu:D:D..zaspałaś :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam aż się ociepli i idę na spacer łapać światło słoneczne, bo jak juz pewnie wspominałam działam na bateryjkę słoneczną :) Kawa ? kawulec ? Kawusia ?? Kaaaaaapuczino :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, ze niby ja?? ja zaspalam?? nieeee :P Kluska, lap slonce i laduje baterie poki mozna i jest czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty-grysku, no właśnie, potem już tylko kaloryfer, czekolada, kawa i długie czekanie na wiosnę ..... kapuczino pyyyycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no a ja dopijam kawe ..i jeszcze zobacze jaka będzie pogoda w tym tyg ..i sie powoli zbieram ..czas pojechac nad morze:P:) puki jeszcze słońce świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, w zeszłym tygodniu o tej porze leżałam na leżaku nad basenem w Pobierowie i klucze odlatujących ptaków podziwiałam :) A na plaży było niemal bezwietrznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja od rana sprzątanie mam...... :D:D:D :P Poza tym to nie czytałam wszystkiego od deski do deski bo nie mam czasu, piątek cały zajęty a wczoraj odsypiałam ten tydzień i jeszcze wpadłam na 2h do pracy. Bardzo ładną mam pogode i zaraz wybywam z Maksiorem na spacer :) Potem bede sie relaksować w wannie... i takie tam.. :D paznokcie, fryzurka... mam ochotę poszaleć :classic_cool: po czym prawdopodobnie otworzę historię gospodarczą i troszkę się dokształcę :) i bede liczyć nieciepliwie godziny do wieczora.. I mam nadzieje ze rodzinka nas dzisiaj nie odwiedzi :P Słońce mnie grzeje w stopy jak tu siedze wcinając pleśniaka (nie od Javonki ale też pyszny):) Cały tydzień mamy cieplutki, no wczoraj już było zimno.. Miłej niedzieli 🌻🖐️ Majorek zapadłas sie pod ziemie czy jak? :P❤️ Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze, weekend udany i niedługo sie pojawisz :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze Kafe działa ale jeszcze nie wszyscy wiedzą ;)🌻 Rozpadało sie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wysypaialam sie, ale postanowilam Was dzisiaj nie budzic gdybym, budzila, to o 6.45 - a po co Wam to? :P jutro sobie odrobie :D bylam dzisiaj w pracy potem poszlam na spacerek, ale zimno okrutnie teraz siedze w cieplutkim domku pije kapuczino ;) jem slaskie z miesem i nadrabiam zaleglosci pocztowe :D od jutra szalenstwo w mojej szkole, czyli Wegrzy :D pozdrawiam Was w niedzielne popoludnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śląskie z mięsem popijane kapuczino :) Niezłe zestawienie :) A ja wciągnęłam naleśniki z dżemem jabłkowym i prazonym słonecznikiem :) mniam :) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. to jak dzisiaj kulinarnie to ja ide po zupe ogórkową :D też mniam... :) A potem ciacho... a jak mnie jeszcze coś najdzie to sobie budyń zrobię ;) A potem........ to sie bede wtulać i wieszać na szyi...... :):):):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cze :D Znowu byłam dzisiajw kinie :) Tym razem rodzice stawiali :P Byliśmy na \"Terminalu\", bardzo polecam ten film. Tom Hanks jak zwykle przekonujący, Zeta Jonse piękna :) Poza tym i do śmiechu i do płaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide spac ... :P musze sie wyspac przed najazdem z poludnia :D no to papatki i dobrej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po wczesno popludniowym deszczyku wyszlo slonce a niebo zrobilo sie niebieskie :) To lubie :D Skoro o jedzeniu mowa to jadlam dzis szarlotke na cieplo (przepyszna mnostwo jablek i cynamonu) popijac kawa o smaku amaretto, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🖐️ Nie czytalem nic wiec do wszystkiego co sie tu dzieje odpowiem we wtorek. We wtorek bede mogl wyslac zdjecia bo moja sciezka juz skonczona. Moge dolaczyc do tych zdjec duzo innych gdzie rowiniez sa moje i mojago aniolka projekty, dom i ogrod. Napiszcie kto chce i ile, malo czy duzo tych zdjec :D Pozdrawiamy was i zaraz wychodzimy na impreze, a jutro mamy wolne bo w Kanadzie jutro jest takie smieszne swieto, \"ze sie je indykcze mieso i dziekuje sie bogu za to ze jest dobry dla ciebie, cos jak rodzinne dozynki\" :) to jest moja interpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony -> zatel jutro sobie poleniuchujcie :) Ja zglaszam sie do wszystkich zdjec :) Im wiecej tym lepiej, z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony --> Ja też ja też!!!! :D Ja poprosze duuużo zdjęć tylko bardzo prosze zeby nie były bardzo wielkich rozmiarów zeby się outlook nie blokował :)🌻 Właśnie niedawno dojechała do mnie szarlotka ze stron południowych... :D a tak poza tym to mam bardzo zapachowo dzisiaj, zostałam wypsikana trzema perfumami :P w tym dwoma męskimi :D:D:D Tygrysek --> 🌻❤️🌻 wczoraj byłam ciut zajęta a dzisiaj nie dość ze zajęta to rozkojarzona, takze maila wyczekuj w tygodniu :D Kasiek Ty też :P;)❤️A w piątek jade sie spotkać z dawno nie widzianą przyjaciółką.. cały tydzień napięty mam :D Oki zmykam... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Wyslalam Wam (tym, ktorych adresy posiadam) fajne maile do posluchania :D Jesli ktos zauwazy brak kogos w liscie odbiorcow - podajcie dalej :D:D:D Ja sie posikalam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliscie co sie dzieje z Pajacykiem?? ile obiadkow jest,... 8573 w niedziele!!! Elles -> no, bo mialam sie juz dopominac :D Kachni -> ida maile, ida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzindybry :P juz jestem Znudzony - ja chce tez wszystkie zdjecia :D Kachni - ja nie dostalam nic :( Elles - alez Ty masz dobrze :) no to spadam do pracy trzymcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×