Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ahaha doobre ;) to może jakiś inny kanał ?:P to za co pijemy najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Majorkowa ...a może masz ..ochote zagryźć..pizzą ..flaszke ..bo mi jeszcze zostala ..z obiadu :D.trzeba czymś zagryzać :)..mniam ..mniam Carbonara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko pizza :D:D:D:D dawaj no to.. tylko z obiadu.. ale czy aby na pewno dzisiejszego? ;) ;) :P :P nie znam nazwy, jakie składniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tu kurde z prawem publicznym męcze... i nikt mi nie powie ze piją, pizze mają.... i w ogóle :P Niedobre diabły, a fe :P Dla mnie herbatka z prądem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles :D:D:P ale wiesz.. ja najpierw badam czy to oby nie trujące żarełko ;) ;) Bore mam tylko nadzieję, że nie ma w niej czosnku ani owoców morza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra Majorek... badasz.. a pizze przede mną chowacie :P Nie lubisz czosnku? ;) A peperoni z tzaziki? :D pyyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..o ..uwaga..zaczyna sie kolejny film ..ciekawe ..jaka będzie śmiertemność ..jak poniżej 99%..to nie oglądam:P :D Majorkowa..nie wiesz ..co ...Ty mnie reputacji ..nie szargaj:D ..pewnie że dzisiejsza..głównie ser..pieczarki,bekon..pychotka :)..to co ..po maluchu?! takich owocow nie było :D Elles..no ..widzisz..takie to prawo..mamy że jak możemy to jemy i pijemy :D..ale ..po herbatke ..to ani mi sie śni wstawać..pij ..ze szkła jak człowiek..a nie jakieś tam kruszonu ..bo nie dam pizzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To se zaraz sama zamówie, lepsiejszą... :P Szynka, ananas, pomidor, kukurydza, dwa sery, jeszcze raz ananas i ketchup :):P:P:P Majorek.. nie jedz... moze to te pieczarki.. z lodówki :P:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem ..ale ja mam urlop ..a Wy ??:P Elles..co Ty za przyprawy ..wymyślasz.. tzatziki?!a może guziki przyprawa..marynarkowana :D..no zamawiaj ,zamawiaj ..czekamy..i cole też !!;):D :P..bo o popitce zapomniałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sos czosnkowy bleee.. czosnku nie lubięsmaku ani zapachu ;) ale mama do zup i sosów ząbek może dodawać ;) (bo nie czuć) Bore jaki film? na którym programie? no no ser pieczarki mniam :D bekon też może być ;) ;) to chlup :D Elles niezły zestaw pizzowy ;) oo hmm mówisz.. że te z lodówki.. cholera... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeść :D Glodna sie zrobilam przez te Wasze rozmowy :D Czesc Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kach :) 🌻 Chcesz mojej pizzy? :) Kurde a ja przeczytałam własnie o rozjeżdzanych przez kierowców psach.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorkowa..film na TVP1..oni..zawsze w niedziele ..mają cylk..uczta kinomana ..tylko ..czego w niedziele ..jak jutro wszyscy ida do pracy !! o..Kachni..cholera..mało pizzy zostało ..Elles ..zamawiasz ??;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore ja mam już od pół roku.. ;) :) :P marynarkowana :D:D no własnie.. chcesz nas tu ostro uchlać.. bez popity.. no ładnie ;) Kachni przyszłaś za zapachem pizzy ;) ;) Elles :0 to smaczego.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze chce, co to za pytanie :classic_cool: Ten najwiekszy kawalek poproszem :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamawiam, ide poczytać i spać.... Miłej nocy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore kurna nie wiedziałam.. a ostatnio w wieczory piątkowe i sobotnie to czasem naprawdę nie ma co oglądać.. :0 Ja nie idę do pracy :D:D :P Kachni.. bierz tylko zostaw ten drugi dla mnie :D Elles to słodkich snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, paskudo, czemu Cie nie ma na gadu? Ok, Borewicz, dlugopis przy lozku... nastepnym razem powiem, ze kartki nie mialam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka haha kartki - racja :D a potem jeszcze może długopis nie pisać.. ;) kot porwać kartkę.. ;) itp.. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko ...ale ..sabat :P:D Majorek.no ..niestety ..oni tak ..maja ..że jak można oglądac ..to dupa ...moralitety ..albo ..pod napięciem :D Akara..qrde!!..to pisz..po biurku/stoliku.. ..jak wygram ..to marmurowe Ci kupie :D:D Kachni...a szklo macie ..jakieś ..no bo jak jesteś ..to chipsy ..standartowo ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra, zapisze :D. Stolu nie trzeba, ale nowa lodowka by mi sie przydala :D. Wlasnie skonczylam pisac prace domowa (skrot artykulu na temat smierc van Gogh\'a i moja wlasna opinie na ten temat), kurcze dziwnie tak pisac w obcym jezyku... z jednej strony nie czuje go jeszcze do konca, a zdrugiej podoba mi sie, ze juz moge wyrazic swoje mysli w jezyku innym niz moj wlasny :), daje mi to satysfakce. Z angielskim na poczatku tez tak mialam - taka jakas radosc i wolnosc ktora odczuwa sie bedac zdolnym do porozumiewania sie w j. obcym - ale teraz uzywam go na codzien, wiec stal sie jakby moim drugim jezykiem i juz sie przyzwyczailam. Ciekawe ile bledow nawalilam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore ;) rację masz niestety.. czasami w tv lecą bzdety :D:D na marmurowe to cała wygrana pójdzie ;) :) Akara poligltka z Ciebie rośnie ;) A jak Ci w ogóle idzie porozumiewanie po holendersku? Ja już idę spać, bo skończyłam już pisać maila (normalnego ;) ) do Anioła. Dobranoc Robaczki ;) 😴 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już ledwo chodzę taka jestem obwieszona tym srebrem :D:D:D Br, na termometrze 3 stopnie.... tak, to chyba już niedługo zima przyjdzie na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......... dawno mnie nie było... buziaczki dla wszystkich.. ale tak jakos wyszlo .... czasami sie rozne rzeczy dzieja... czasem lepsze czasem gorsze mam nadzieje ze te gorsze juz mineły.... odezwe sie za jakis czas... nic nie obiecuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale noc mialam.... Pieso sie pochorowal i co dwie godziny musze z nim wychodzic na spacer.... Brzuszek znow ma chory ale teraz jakos powaznie, nigdy nie bylo potrzeby wychodzic az tyle razy... Dobrze, ze choc mnie budzi i prosi o wyjscie... Zaraz pojdziemy do weterynarza, czekam az nas zaprzyjazniony bedzie w pracy... O w nocy byla balanga.... czemu nikt mnie nie zawolal??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj, Tygrysek....ja to na żołądkowe problemy kisielek, ale czy pieskutnikowi by smakował to nie wiem.... Podrap za lewym uchem ode mnie... no a wyspać się będziesz musiała kiedy indziej, biedactwo... Pozdrawiam !!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×