Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

..Dobry,dobry:)..co ja chciałem ..powiedzieć ?! Tygrysek ..jak tam dżeki??..no śmy troszke pisali wieczorową porą :)....ale Ty zajmowałas sie pieskiem ..więc ..może i dobrze że Cie nikt nie wołał :),bo byś przeoczyła..dziwne zachowanie dżekiego :) Akara no,no,!! "R" jest pewnie z Ciebie dumny:) ...oki..ale lodowka nie bęzie z marmuru :P;)..możesz juz wybierać ..model :D...tylko ..podaj ..mnie te nr!! bo w środe zaś jest kumulacja ..mała ale jest ..na lodowke i waciki starczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wisi w powietrzu... 1. zrobialm solidniejsze zakupy, a to mi sie zdarza z okazji Swiat lub przyjscia gosci - nikt sie nie zapowiadal, ale ... 2. posprzatalam solidnie!!! a to mi sie zdarza raz na jakis czas ;) ten dzien stoi pod znakiem Ajaksu (jakis kwiatowy byl i teraz mi cudnie pachnie :D) ciesze sie, ze juz jeden dzien minal... jeszcze tylko 2 i wolne :D (powiedzmy, ale przynajmniej do skzoly nie trzeba isc ;) ) Tigerek - poglaskaj piesia ode mnie - mam nadzieje, ze juz mu lepiej Mag_a - to miejsce zawsze jest dla Ciebie 🌻 Bore - jak tam urlopik? ja swoj swiateczny spedze z Aniolem jak wyschnie podloga, to ide sobie zrobic ... obiadek :D czy ktos ogladal \"Pi\"? jaki to film? warto nagrac? (bo obejrzec dziisaj na pewno nie dam rady - za pozno jest) no to na razie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Hmm zimno się zrobiło jakoś.. Kluska możesz iść i na rynku posprzedawać ;) :P Mag_a ano dzieją się :) ja też mam nadzieję, że minęły ;) Tygrysek a może coś zjadł i mu zaszkodziło? I jak, co weterynarz powiedział? Mam nadzieję, że szybko piesek wróci do formy :) Akara podaj je nam wszystkim ;) ;) :P Bore :P Mała coś wisi? no no ciekawe czym to się okaże być ;) Hmm właśnie, chyba pora zapytać mojego jak on weekend widzi ;) :) Wiesz.. kurcze to Pi to u mnie leży z pół roku (i nie moje ;) ) i jeszcze nie oglądałam.. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was ogromną prośbę...a mianowicie nie przesyłajcie mi proszę filmików, zjęć, ppsów, itp. Już i tak dostaję tego tyle, że...boję się czasem że nie wyłowię spośród tego ważnego maila... Jeśli ktos do mnie napisze, to będę miała uśmiech od ucha do ucha ( dobrze że ktoś wymyślił uszy, inaczej miałabym dokoła głowy...;) ) i odpiszę na pewno 🌼 za wyrozumiałość dziękuję ❤️ i miłego wieczoru. mój pachnie kawą z likierem czekoladowym i świeczką cytrusową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, biedne psiatko! Mam nadzieje, ze szybko wyzdrowieje J. Borewicz, nie bede Cie naciagac, lodowka nie bedzie najdrozsza z mozliwych, obiecuje ;). Kluska, mala 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie, zdjęcia Wasze jak najbardziej zawsze chętnie :) Zresztą wiecie o co mi chodzi na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska ok, nie ma sprawy :) Już zostałaś wywalona z tej rozrywkowej listy ;) :P Tylko gorzej, jak potem o tych wywalonych zapomnę i coś istotniejszego wyślę tylko tamtym ;) ;) :P Akara ;) to teraz musisz tylko mieć dobry sen :D Zaraz idę Godzillę oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡😡😡😡😡 Nic nie powiem........ wszystkiego naraz dziś dostaje, nerwicy, kurwicy i cholery jasnej.... Zeby Wam czytania oszczedzić... znikam... kiedy ja sie wyśpie.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko.. Elles ..podaj łapke ..mnie dzis tez ..jasna krew zalewa .:D ..tylko ze ja to ..pierdziu - pa pa !!! W kompie pierdolnik na calej linii..Wgralam nowa przegladarke .\" OPERA\" ..Jest wporząsiu tylko ..nie moge \"ulubionych\"..utworzyc.! Kto to ma ..to pliss o instuccion ..!:) Co za gooopki w tej sieci Plus Gsm ..Ledwo 3 dni rachunek nie zaplacony a juz zablokowali rozmowy wychodzace .. Mam NOKIE ..3510i do sprzedania ..Okazja ..malo uzywana ..! Dobra to tyle newsow ..a.jak tam z ta pizza ..zostalo jeszcze cos ..czyscie wszystko zeżarli w nocy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorkowa ..Ty sie nie pchaj po ..numery ..do Akary ...bo to ja, jej sie śniłem :P;)..tez oglądam Godzille :) Mała...no nie powiem,ponoć praca z Ajaxem ..czysym relaksem :):D..ale jak nas chcesz ..zaprosic ..to poprostu ..napisz ..a nie .ze cos wisi ;):D..ale powaga,no mow co spadło? a ..urlop,do środy siedze w domu,jutro jeszcze jade z sam na serwis i zmienić opony na zimowe, no a w czwartek ..to ..śmigamy ..w gory do Karpacza:) Elles ..Ty sie nie nerw...az tak ..bo złoś piękności szkodzi ..i normalnie ..weź coś normalnego zjedz..a nie ..budyń i buduń!!:) Gio ..ja jade na Operze..jest ..zajefajna!!!..w razie www..wal w okno!;)..i bez nerw..qrde..z wami ..dynamit jadłyście :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorkowa ..Ty sie nie pchaj po ..numery ..do Akary ...bo to ja, jej sie śniłem :P;)..tez oglądam Godzille :) Mała...no nie powiem,ponoć praca z Ajaxem ..czysym relaksem :):D..ale jak nas chcesz ..zaprosic ..to poprostu ..napisz ..a nie .ze cos wisi ;):D..ale powaga,no mow co spadło? a ..urlop,do środy siedze w domu,jutro jeszcze jade z sam na serwis i zmienić opony na zimowe, no a w czwartek ..to ..śmigamy ..w gory do Karpacza:) Elles ..Ty sie nie nerw...az tak ..bo złoś piękności szkodzi ..i normalnie ..weź coś normalnego zjedz..a nie ..budyń i buduń!!:) Gio ..ja jade na Operze..jest ..zajefajna!!!..w razie www..wal w okno!;)..i bez nerw..qrde..z wami ..dynamit jadłyście :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorkowa ..Ty sie nie pchaj po ..numery ..do Akary ...bo to ja, jej sie śniłem :P;)..tez oglądam Godzille :) Mała...no nie powiem,ponoć praca z Ajaxem ..czysym relaksem :):D..ale jak nas chcesz ..zaprosic ..to poprostu ..napisz ..a nie .ze cos wisi ;):D..ale powaga,no mow co spadło? a ..urlop,do środy siedze w domu,jutro jeszcze jade z sam na serwis i zmienić opony na zimowe, no a w czwartek ..to ..śmigamy ..w gory do Karpacza:) Elles ..Ty sie nie nerw...az tak ..bo złoś piękności szkodzi ..i normalnie ..weź coś normalnego zjedz..a nie ..budyń i buduń!!:) Gio ..ja jade na Operze..jest ..zajefajna!!!..w razie www..wal w okno!;)..i bez nerw..qrde..z wami ..dynamit jadłyście :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 🖐️ :D Już sie wygadałam... i mi lepiej :) Ale normalnie.. wypierdzielić połowe ludków na kosmos.... :P :P Borewicz... :D Aleś sie aktywny zrobił... :P W czsie urlopu ;) Nono... w góry sobie jedziesz.... :P:) Ze co, ze co? :P Chcesz powiedzieć ze wcale nie jestem piękna jak się złoszczę? :P Popamietasz.....! 😠 I bede jeść.. co bede chciała.... :P Nie mam czasu na te Twoje obiadki... i nikomu robić nie bede... :P Bo mi sie do garów wtrącają jak już robię i kręca nosem a i tak wychodzi dobre i na moje :P:D🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 🖐️ :D Już sie wygadałam... i mi lepiej :) Ale normalnie.. wypierdzielić połowe ludków na kosmos.... :P :P Borewicz... :D Aleś sie aktywny zrobił... :P W czsie urlopu ;) Nono... w góry sobie jedziesz.... :P:) Ze co, ze co? :P Chcesz powiedzieć ze wcale nie jestem piękna jak się złoszczę? :P Popamietasz.....! 😠 I bede jeść.. co bede chciała.... :P Nie mam czasu na te Twoje obiadki... i nikomu robić nie bede... :P Bo mi sie do garów wtrącają jak już robię i kręca nosem a i tak wychodzi dobre i na moje :P:D🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..:D...czy moglbys ..bardziej klarownie sie wyrazac ..ze niby na ww...w jakie mam okno walic ..?:D ..bardziej ..łopatologią stosowaną potocznie ..poprosze ..:D Robie sobie czapke na drutach ..bo w ferworze ostatnich porzadkow ..powywalałam wszystko ..letką ręką ..a teraz mi sie przypomnialo..ze zostalam ..\"z gołą głową\" :D ..Elles ..jak ON śmiał...???:D KAYA ...odezwij sie na nowy numer GG ( 6606408) ..bo na taka mijanke to zabardzo nie pogadamy ..!!!..tęsknieeee..!!!:) Jak mnie nie znajdziesz to napisze e-maila..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Niedzwiadki. Dżeki zostal od Was wyglaskany i wydrapany, bardzo mu sie to spodobalo :) Spacer z psem co 2h mialam az do wizyty u weta. Dżeki dostal 2 zastrzyki, tabletki i jeszcze wegiel mu kupilam.... Ma duzo pic nic nie jesc, a jutro ugotuje mu cos lekkiego (qrcza z ryzem). Qrcze jak z dzieckiem... W kazdym razie po zastrzykach jest lepiej... Spotkalam sie tez dzis z kolega, dostalam spozniony prezent urodzinowy, wypilsmy piwko, dal mi kilka plytek z filmami. Przed chwila obejrzalam (a wlasciwie obejrzelismy, choc Dżeki caly film przespal przyklejony do mojej nogi) \"Man on fire\" - wspanialy film!!! Bardzo polecam, bardzo mi sie podobal, choc niestety bez chusteczek sie nie obejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..www..czyli ..czytaj-> ;)..a okno! ..no to te,od gg..czyli gadaczki ...capito ?:):D;) Elles...hahahaha..ale Ci język lata ;):D:D ..a co nie było przysposobienia z kuchni ??;D;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomozcie
Your advertisement states that you are looking people for the job will be able to work 40 hours/week. Will I have to work weekends? Will I pick fruit using machine or will I pick fruit be hand? In advertisement also mentions that the people for the job will stay on the farm. Will I have my own room or I will to share with somebody? Finally, is work on uncle's farm during school holiday - satisfactory experience? czy to jest dobrze? szczegolnie chodzi mi o ostanio zdanie, bo nie wiem, jak tam zapytac "czy". Pomózcie. To pilne. Licze na was. Diablica ale nie z waszego łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Your advertisement SAYS that you are looking FOR people WHO will be able to work 40 hours PER week. WOULD I have to work IN THE weekends? WOULD I pick fruit using A machine or bY hand? In THE advertisement YOU MENTION also that the people for the job will stay on A farm.WOULD I have my own room or WOULD I share IT with somebody? Finally, is work on AN uncle\'s farm during THE school holiday A satisfactory experience? Zamiast \'will\' uzylam \'would\', poniewaz zakladam, ze jeszcze tej pracy nie dostalas. Popracowalabym troche nad tonem tej wypowiedzi, poniewaz jest dosyc \'straight forward\', a w anglosaskiej kulturze trzeba wszystko 10 razy w bawelne owijac ;). Mam nadzieje, ze wszystkie beldy zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ku..ku ..jest tu kto..???:D ..kużwa spac nie moge ..to se siadlam do kompa .otworzylam temat na ostatniej stronie .i ..mnie tąpneło..:D ..wszystko po ..hamerykansku ...co jest ??? Pomijam milczniem o czym tu se Akara ..z potrzebujaca pomocy...gawedzi ..bo ja ni w chusteczke po ..english ..nie kapuje .. Dobra lepiej mi powiedzcie ..co mam z tym fantem zrobic ..Sciagnelam sobie gre java na komorke ..Przyszla zakladka ..zapisalam ja elegancko ..ale weszla mi nie w GRY tylko w APLIKACJE ..! Czy to prawidlowo..?..bo do GIER ..nie da sie przeniesc ..! Akara ..w ciagu dnia ..podam ci wszystkie angielskie slowka ..to mi przetlumaczysz ..bo chcialam sobie pograc ..Mam byc łowca rekinow ..na wedke ..i nie moge zadnego zlapac..? A taka piekna gra ..! :D:D:D..Dzisiaj ja mam ..PLATYNE ..Jestem pierwsza .. POBUDKaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spać moge.... ale na razie to w zeszytach i ksiązkach siedziałam.. :P I tylko odrobinke na gadaczach :P:D Dobranoc Gio :) ❤️ Bo wstaje o 7 i... bedzie cieeeżko.... :O😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagapiłam się deczko, ale sreberko chyba mam ? a kluska siedzi i zawija w te sreberka.... ❤️ buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Pogoda jest dołująca na maxa. Oczy mi się kleją i ziewam jak smok czy jak coś co mocno ziewa :P A u was jak? Elles też pewnie dzisiaj ziewa, skoro o 2 w nocy była jeszcze aktywna. Tygrysek ---> jak psiak? Mam nadzieję, że lepiej. Fredek też go pozdrawia (właśnie gryzie mnie w rękę) :D Gio ---> pozdrówka :) 🌻 Papatki dla wszystkich, obyście mieli lepszą pogodę. Elles ---> pomaga mi twoja stopka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) robisz na drutach ?? ale się cieszę, rzadko spotykam kogoś kto robi....właśnie produkuję swetras :) czapki umiem tylko na szydełku, bo nie opanowałam pięciu drutów :0 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzien dobry ..:D Ale mialam dzis maraton nocny .. Elles Airek ..mala ..🖐️ Kluska ..👄 dzieki ..ale mnie rozbawilas od samego rana ..:D Na 5 drutach to sie robilo ..zaraz po wojnie ..a od dawna juz sa tzw..okrągle druty do robienia na okraglo..(dwa druty z żylka) Wybierasz tylko (dlugosc i grubosc druta,( hahaha:D --bez komentarza ..plisss.!!!.)..oraz dlugosc zylki ! 1)..albo robisz na okraglo..bez szwu albo 2)..jednym ciagiem ..z jednym szwem .. Jakby co to ..wal jak w dym ..bedzie mi razniej robic .. To narka ..lece poslac lozko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) na 5 drutach mozna zrobic np slarpety, na okraglo za chiny ludowe tego nie zrobisz, jak rozwnież rękawice:) można też super czapę, mama mi zrobiła w zeszłym roku:) a żyłkowe to do wszytskiego innego, swetrów, szalików i innych wytworów wyobraźni :) Lubię dziergać, przy okazji można cierpliwość poćwiczyć i się uspokoić...:) Cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżeki ma sie juz duzo lepiej. Noc spokojnie przespana, humor dopisuje, z utesknieniem wpatruje sie w miske a potem kieruje wymowne spojrzenie na mnie ;) A obiadek juz mu sie gotuje :) A pogoda szara, wietrzna ale 10 stopni jest... Air -> pozdrow teraz Fredka od Dzekiego ;) :) Gio -> dawaj te slowka, przeciez tez Ci moge pomoc :) A nie mozesz gry teraz przeniesc poprostu z aplikacji do gier?? Choc mysle, ze powinna dzialac, foldery s atylko po to zebys porzadek w komorze miala :) Kluska -> ile Ty juz tego srebra masz?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżeki ma sie juz duzo lepiej. Noc spokojnie przespana, humor dopisuje, z utesknieniem wpatruje sie w miske a potem kieruje wymowne spojrzenie na mnie ;) A obiadek juz mu sie gotuje :) A pogoda szara, wietrzna ale 10 stopni jest... Air -> pozdrow teraz Fredka od Dzekiego ;) :) Gio -> dawaj te slowka, przeciez tez Ci moge pomoc :) A nie mozesz gry teraz przeniesc poprostu z aplikacji do gier?? Choc mysle, ze powinna dzialac, foldery s atylko po to zebys porzadek w komorze miala :) Kluska -> ile Ty juz tego srebra masz?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×