Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

A ja nie dostalam zadnego maila i nie wiem o co chodzi :D Gio - jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze przerwa minela! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka, nie mialam Twojego maila, ale przesle Ci pozniej... wizyta u dentysty udana, nie bylo tak zle, liczylam sie z kwota 200 zl za plombe - takie tez bywaja ceny, wiec 90 zl nie bylo taka tragedia. co robic, zeby wazna rzecz. pozdrowka da wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam leniwie wszystkich i niechętnie udaję się do pracy (mimo mojej nowej stopki - muszę wymyślić jakieś inne, mocniejsze bodźce, bo qrna dalej mi sie nic nie chce). Mieliśmy być dzisiaj na zawodach narciarskich, ale się dzieci pochorowały i dupa zbita, do pracy znowu, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry czesc i czolem :) Na Diabelkowie sie melduje :) Szamcia -> nie przejmuj sie tymi mailami w odp. na Twoj... jakas prawda w nim jest zawarta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Nie bywam tu ostatnio, nie czytam, ale mysle o Was, Diably i Diablice (jesli Was uszy pieka, to wiecie kogo winic :D). Buziaki! *akara wciagnieta w zycie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Bleee pogoda coraz gorsza. Teraz pada śnieg z deszczem, fuj fuj fuj :o Od rana ćwiczyłam mięśnie brzucha, kupiłam sobie płytę dvd z ćwiczeniami i mam silne postanowienie codziennie ćwiczyć. Dzisiaj był pierwszy raz i ta pani z płyty trochę mnie przeraża :P z szybkością wykonywania i tymi różnymi układami, ale obiecuje, że po kilku kolejnych razach ma być lepiej, więc jej wierzę. Pewnie jutro nie będę mogła wstać z łóżka, ale nic to :) Tygrysek ---> świetny filmik z psiego tańca :D Czy ty też tak z Dżekim tańczysz? :P Ja z moim Fredkiem bawię się codziennie w gonito i w szukano, tylko że zawsze ja gonię i szukam :) Akarka ---> witaj na łonie diablej rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamka przeczytałam maila, ale sie nie obruszyłam.. :) jest w nim dużo prawdy. Czasem sobie mysle ze szkoda, ze już nie jestem dzieckiem.. i nie mam takiej dziecięcej wiary.. takiej jak z tych wszystkich wpadających w ucho piosenek.. Zmieniłas prace? No co Ty? :) A powiedz mi jak mozna zaciągnąc faceta do dentysty? :D:P Airka :D szukano.. i co to było? :D Mi sie zima na początku podobała.. ale teraz już jest połowa marca, mogłaby być już wiosna... :P:) Ale dzięki temu ze tak u nas sypie od dwóch tygodni to w Gdyni w końcu pomyśleli.. bo mieliśmy zarąbiście sliskie kafelkowe schody koło dworca od jakichś 3 lat.. i w końcu zdjęli z nich te kafelki :P Saszka :) Trzeba było spytać od razu czy z Diabłów spod wyra.. albo coś takiego :D A skoro Nina jechała do Katowic.. to chyba z Katowic nie jest? Bo nie pamiętam.. Akara ❤️ To prosze sie nam na maila wytłumaczyć co Cię tak wciągnęło :P;) :) Dobrze ze sie chociaż pojawiłaś :) Mówiłam Wam ze ścięlam włosy? :) Tyle że mi Borewicz zdjęcia nie trzasnął żadnego to nie zobaczycie... Ide robić piątkowe porządki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> kiedys z moim tanczylam, na psim festynie i wygralismy rozne psie smakolyki ;) ale my tak ladnie jak na filmiku nie potrafimy... Elles -> nie mowilas!!! ja chce zobaczyc!! czemu Borek fotek nie pstryknal?? co to ma byc?? skandal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mam tyle pracy, ze ... Szam - mnie sie podobalo i nawet przeslalam dalej - kiedys bylam w oazie i kontakty mi pozostaly ;) Tigre - na pewno juz niedlugo praca sie znajdzie - ja w Ciebie wierze Elles - ja chcem zobaczyc zdjecie w Twojej nowej fryzurze Gio - odkopuj sie z innego swiata i wracaj do nas :) Akara - kope lat :P ide spac, bo juz mi sie nie chce siedziec i czekac an Aniola aha - gdyby ktos z Was mial namiary na dosc tani hotelik w Pradze czeskiej, to niech da namiary jedziemy tam z Aniolem na Swieta, ale co napisze do jakiegos hotelu, to mi odpisuja ze juz zajete :( pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ..siemanka z ranka :D ha!! wawkowce..bać sie !! bo zostało ustalone ..że będę 1 raz w mieśącu Was nawiedzać:) a..i jeszcze wam zawale krzynki fotkami z prześlicznego zachodu słońca..jaki mi sie udało zrobic ..normalnie ..odjazd ..w bamboszach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ..siemanka z ranka :D ha!! wawkowce..bać sie !! bo zostało ustalone ..że będę 1 raz w mieśącu Was nawiedzać:) a..i jeszcze wam zawale krzynki fotkami z prześlicznego zachodu słońca..jaki mi sie udało zrobic ..normalnie ..odjazd ..w bamboszach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Dziekuje wam za wsparcie, Basia ciagle nie moze sie z tego otrzasnac. Codziennie z nia rozmawiam i prosila aby was pozdrowic, co czynie ❤️ Szam nie pekaj, ja tam nie mam zadnego problemu. :D akara sie pojawila, chyba zaznacze ta date w kalendarzu :D napisz pare slow co sie z toba dzialo. No chyba ze tajemnica. Jesli mialas problemy to trzymam za ciebie kciuki aby ci sie wszystko dobrze poszlo. ❤️ Brakuje Ciebie, naprawde. Gio ja ciebie tez sciskam 👄 :D Air ja tez mam dosc tej zimy i umieram czekajac na wiosne :) Tygrysk ja ta strone rozciagnalem na wasza Kobiety, czesc :D i tez nie zaowazylem ze jest nastepna strona. :D :D Koncze bo musze leciec. Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku. I tych urazonych i nie :D Jakis mam taki humor ze nie chce mi sie byc powaznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek -> juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupi!! Wstawac spiochy!!!!! ja juz od prawie 2h nie spie!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - ja wlasnie wstalam uwielbiam takie soboty :D a teraz zajadam pyszne sniadanko, a potem lece w miasto trzeba by zrobic zakupy i odwiedzic znajome twarze ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :) Śnieg nadal pada, ale będę go ignorować i może kiedyś zniknie :) Borewicz ---> bardzo piękny ten zachód słońca. W czwartek też widziałam coś cudnego, całe niebo na zachodzie różowo purpurowe. Niestety nie miałam aparatu, ale i tak stałam chyba z 5 minut i patrzyłam na to. A wczoraj byłam w kościele na drodze krzyżowej, przygotowanej przez młodzieżową wspólnotę. Bardzo to było piękne, pantomima, muzyka, kolorowe światła, dym, śpiew, slajdy. Prawie mistyczne przeżycie. Przeżywa się coś takiego dużo intensywniej i dłużej się to pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wrcilam niedawno z cmentarzu ..Najwiekszy cmentarz w Europie a wygladal jakby czas sie zatrzymal na czas zimy .Wszystkie groby zasypane pod same krzyze ..a na plytach pol metrowe kopuly ze sniegu ..W sumie widok byl piekny , jesli mozna tak powiedziec o takim miejscu .Tylko glowna aleja odsniezona a zeby dojsc w boczna alejke musialam brnac w sniegu po kolana . Spodnie mokre ..w butach snieg ..ale slia wyzsza ..nie poddalam sie .Oczywiscie nie bylam sama wiec przeoralismy alejke . Nie moge uwierzyc ze tak szybko rok caly zlecial . ...a jakby wczoraj .. musze nadrobic zaleglosci w czytaniu , wiecn narazie nic nie naapisze, bo nie wiem co sie dzialo. Znudzony ..usciskamy sie kiedys w realu na polskiej ziemi :) ..Basi tlumacz ze takie sa koleje zycia ..Jedni sie rodza ..inni umieraja ..i nie mamy na NIC wplywu .. Borewicz >>.. dzieki za fotki ..:) Posluchaj kolego sympatyczny ..:) To Najpiekniejsze zdjecia zimowego zachodu slonca jaki Ja w swoim zyciu widzialam .. ..i powiem wiecej ..Najpiekniejsze jakie mozna sobie wyobrazic .. Jestes Boski ..ze takie cos uchwyciles ..po prostu rewelacja ..!:) Te ujecia i kolory ... polaczenie czerwieni , blekitu i bieli .. To jest swietny material na jakas wystawe ..zeby rowniez inni mogli podziwiac ..:) I niestety bedziesz mial maly klopot ..bo Ja osobiscie bardzo prosze o zdjecia ..( pozniej ci powiem ktore ).. a jak przyjedziesz do Warszawy to mi ..podarujesz ...! Mysle ze mi nie odmowisz , bo ja uwielbiam zimowe obrazy ..a szczegolnie zachod slonca w zimie .. Moge godzinami na taki widok patrzec .. Czekam na opinie Kachni ..bo ona tez nie zostawi tego bez komentarza ... ma podobne zainteresowania .. Tygrysek >>..pomimo ze Kaya mnie informowala ze wyslala od ciebie maila ..nadal sarna ..pusta ..Nie wiem dlaczego ..serwer szwankuje ..Kaya nawet nie dostala odemnie kartki z zyczeniami , pomimo potwiedzenia wyslania . Narazie koncze , bo mi zoladek do krzyza przyrasta ..czas na obiad .. Usciski dla wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadal chora :( Szam...dostałam maila, nie ze wszystkim sie zgadzam ale nie zamykam sie na takie rzeczy więc nie ma problemu ;) Akara...zajrzyj częściej 🌼 pozdrawiam wszystkich a Gio to nawet uściska zostawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ..pyry sie w rondelku ..pyrkocza wiec mam chwile .. Airek >...Ty to wiecej taka wierzaca praktykujaca jestes ..bo wciaz w kosciele siedzisz ..ale to nie jest Boze bron ..zlosliwe ..:) Ja po prostu nie chodze do kosciola za czesto ( jak musze i wypada )..ale tylko z dwoch powodow ..: 1)..lenistwo.. 2).. autentycznie kiedy przekraczam prog Kosciola robie jakas taka .. \"swieta\".. i pokorna ze ..tak mi zal tego wszystkiego co zle zrobilam , robie albo czego jeszcze nie zrobilam a mam w zamysle ze .. ..wystarczy chwila i zaraz mam oczy pelne lez ..:) Nooo..a jak organy zagraja ..to koniec ... najnormalniej w swiecie ..stoje i ..rycze ..😭 Noo ..tak mam ...rwie mnie ze srodka ..nie moge sie modlic ..o nic Boga prosic .. nie wspomne o spiewaniu ..cala jestem roztrzesiona .. A juz po smierci Ojca ..tragedia ..Nienadaje sie na zaliczenie calej Mszy Sw, ..stoje w drzwiach ..zmowie pacierz i wychodze . .Nie na moje nerwy ..!!! Dzisiaj bylo to samo na Mszy w I-sza Rocznice ..wyszlam z kosciola ..nie wytrzymalam .. Elles >>..musisz byc cierpliwa do przyszlego tygodnia . Tajger >.ty tez ..:) Acha i koniecznie zdjecie nowej fryzury ..bo mnie to nurtuje ..a przymnajmniej opisz jaka jest ..:) Szamanka >>..Jesli chodzi o maila o tresci religijnej ..to nie widze powodu zebys sie tu miala kajac w jakis sposob za przeslanie tych tresci ..Tam jest sama prawda .. Gdyby ludzie chociaz czesc zrozumieli ..A pozatym ..ty tylko przesylalas a nie tworzylas , wiec w czym problem ..zeby ktos mial do ciebie o cos pretensje ..:) A teraz o ciuchach ..Musze go zobaczyc ..lubie takie orginalne rzeczy ..! Juz cie w tym widze ..Tylko mam swoje male ale co do nazwy ..bo welniany sweter i to na suwak ..nazywa sie blezer ..( tak przynajmniej do tej pory to nazywalam) , poniewaz robie na drutach i w opisach bylo tak podane ..ale to taka drobnostka ..:) Kasiek >>.. tez cie sciskam ..Ty..zakrecona -pokrecona blondyneczko..:D Kachni , Saszka, Kafeteria , mala , Akara , Kaya , majorek Nina28. 👄 ALARM..!!!!!!!!!!!!....pyry ..kipia ..a moze juz wykipialy ..i beda z ..terrakoty ..?:D ( kto pierwszy ..MY , czy dziewczynki..? ..kto zgadnie ..? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta ;) Borek - dzieki za foty, naprawde fajne :) Numerek 028 jest boski!!!! Jakby cale niebo plonelo!!! :D Super :classic_cool: 034 (takie rozowe) i 016 tez bomba :) Teraz poprosimy zdjecia Elci w nowym image, dla dopelnienia uczty wzrokowej, na deserek :) Niech no w koncu kupie ten aparat :) A jestem juz blisko! :D Odkladam dzielnie ze stypendium, skapie sobie na babskie przyjemnosci (uwierzcie, ze to bardzo trudne do wykonania :D ) i moze pod koniec miesiaca bede szczesliwa posiadaczka super aparaciku z 12-krotnym zoomem :D Gio 🌻 ❤️ 🌻 Ja mam w kosciele podobne odczucia, choc szczerze mowiac nie pamietam kiedy tam bylam ostatnio... Bylam raz na koncercie organowym w kosciele Mariackim i ryczalam dwie godziny, takie to poruszajace bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :) Zauwazyłam, ze ostatnio zawsze jak cos piszę, to mam taki wstęp, że mnie dawno nie było i nic nie przeczytałam. Ehhh... i dzis mam Wam to samo do powiedzenia, ale następnym razem juz tak nie będzie : wracam na stałe pod łóżko, bo takie wycieczkowanie zdala od niego, to szkodzi zdrowiu :P Gio --> co do religii.... ja do koscioła chodzę regularnie... co prawda czasem to jest tak, ze niby musze, ale z reguły to chodzę tak posiedziec... tam jest tak cichutko... i własnie po smierci mojego brata jakos chodzę tam z nim porozmawiac... :( A to, ze jak wchodzisz do koscioła i słyszysz organy i chce Ci się płakac, to swiadczy o Twojej wrazliwosci.... u nas organista nie ma pojęcia o graniu i jak się słyszy to co on wyprawia, to się chce płakac, ale po prostu ze smiechu albo dlatego, ze trzeba tego słuchac... A tak w ogóle, to powiem Wam, ze lubie chodzic na cmentarz... moze to jest dziwne... ale lubie isc na grób mojego brata i mogę tam siedziec godzinkę, dłuzej... tak siedzę, myslę... rozmawiam z nim, opowiadam co się wydarzyło..... Ehhh... ale za to nie lubie chodzic na pogrzeby.. Borewicz ----> widze ze jakies zdjęcia są rozdawane, a ja nic nie dostałam.... nieładnie :P Maila mojego masz w profilu, więc czekam :) Kasiek --> Popatrz Ty :) Ja tez składam kasę i tez mi jest cięzko..... a zeby jej nie wydawac (bo jak mam kasę w portfeliku, to mnie od razu kusi, zeby przepuścic i sobie cos kupic), to nawet wykombinowałam sobie taką swinkę ;-) i tam wrzucam pieniądze... pomysł na razie skuteczny No nic, napiszę cos wieczorkiem, bo muszę ponadrabiac zaległosci :P Pozdowienia dla wszystkich Anielskich... 😘 Aska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Juz wrocilam z Katowic a tu widze ze mam sobowtora! saszka- to nie bylam ja :) Ja wpadlam jak po ogien i juz w piatek po 12.00 bylam w drodze do domku... Ale ciesze sie ze moj sobowtor byl \"sympatyczna laska\" ;) Przywiozlam za to sobie na weekend moja kumpelke ze slaska i tak sobie bleblamy i nadrabiamy dlugie niewidzenie. Wczoraj poszalalysmy w clubie, a dzis spokojny wieczorek z fajnymi filmami i piwkiem. Ja tez nie dostalam slynnego maila o tematyce religijnej wiec nie wiem o czym mowicie, sama dostaje i wysylam mnostwo \"roznosci\" wiec mam nadzieje, ze nikt nigdy sie na mnie nie obrazi za rozsylanie.... Borewicz!!!!!!!!Ten zachod slonca to miod na moja dusze! Gdzies ty takie cudenko wypatrzyl? No gdzie? U mnie tylko wokol biel i biel...juz mi sie slabo robi od tej bieli.... Gdzie te rozowosci, blekity, purpury...ech.... AIR- chyba tez mam ten filmik DVD- z SHAPE? Jak na razie to sobie go raz...echem....POOGLADALAM! :) jakas leniwa jestem czy cos..... Ja bym sobie chciala na tance isc...taki kurs robic...tanczylam kilka lat towarzysko i baaardzo mi tego brakuje. A poza tym to najlepszy sposob na piekne wysmuklenie sylwetki, a jakie przyjemne! Ale niestety w moim miescie sa organizowane tylko podstwawowe kursy tanca towarzyskiego, a to juz znam...wiec nie bede miala cierpliowsci cwiczyc te wszystkie kroczki i powtarzac je po kilka razy w rytm komendy : szybko, szybko, woooolno.... Gio...ten czas plynie i plynie.....ja odmierzam go troszke inaczej od tamtej pory....U mojej mamuni tez tak wszystko pozasypywane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za troske, Diably i Diablice, ale bez obaw, akara to twarda sztuka i sie wziela z zyciem za bary ;). Skladam papiery na zarzadzanie moda (kupa roboty, zebrac te wszystkie dyplomy sprzed lat, odpisy itp; poza tym musze wypelnic szczegolowy formularz - czym jest dla mnie moda, jakie cehcy menagera w sobie znajduje itp - oraz zrobic \'zadanie\' na podstawie ktorego osadza czy sie nadaje), rozgladam sie za praca na pol etatu, pisze opowiadanie na konkurs, czekam na wyniki egzaminu panstwowego, rozmyslam o bolu istnienia itp ;). Buziaki dla wszystkich, i nie martwcie sie o mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..:) właśnie sobie poczytałem co tam u Was ..nadrobiłem zaległości :) Znudzony ..pozdrowienia dla Basi i uściski, w zasadzie to wszyscy już napisali dobre rady..a i tak..życie robi swoje:( sam wiesz jak jest, rola Twoja by teraz pomóc Basi jakoś dojść do siebie, oczywiście wiem że sobie poradzisz :) Kachni ...Wielkie sorrrki ..ale nie mam jak na razie więcej fot, jeśli będą to obiecuje że podeśle, nowej fryzury Elles nie zrobiłem ..bo ....hm....zapomniałem, i jakość nie było okazji ;) ale sie poprawie..no! postaram :D ....a i wymieniłaś te foty które faktycznie są najfajniejsze:) no i jeszcze 27 jest fajna :) Szam..ja tam nie wiem w jak wrażliwa duszę uderzyłaś, że ktoś się poczuł urażony , ale zawsze jest prosta rada, każdą wiadomość można skasować :)..i sie zastanawiam ..co Ci odpisała że taka była Twoja reakcja... Airka ..no bo właśnie widziałaś to ..co dostałaś na zdjęciach:) tylko że ja byłem bliżej ..bo pod Szczecinem :)..więc widziałem więcej;):D i też podziwiałem ..:) co widać na załączonych obrazkach . Gio ..ja Cię ..bardzo ..prosze..mnie od Boskich ..ten teges..bo jeszcze w kompleksy wpadnę;):D..ale cieszę się że sie podobają, sam jeszcze co jakiś czas przeglądam ..i sie delektuje:) ...no i co z pyrami ?? a_m ..a co za to dostane ?;) Nina ..no jak już wcześniej pisałem ..w czwartek pod Szczecinem wieczorową porą;) no bo wy to ja nie wiem ..16 i już w domach siedzicie :P a jedynie Airka..gdzieś tam sie jeszcze zabłąkała ..pewnie z kościoła wracała;):D..a ja już w przyszłym tyg ..sprawdze jak sie jeździ u Ciebie :) Saszka..hm...nie powiem ..to było dyplomatyczne podejście ..do Diabła w Katowicach :D:D Tygrys..no ..musze sobie hotelik jakiś znaleźć ..w Wawce,najlepiej z netem :D Akara....co tu dodać..nic tylko trzymać kciuki za Ciebie:) i by Ci się wszystko udało :) a ja właśnie jestem ..po seansie filmowym ..oglądałem \"Immortal\" dość futurystyczny film ..i inny niż wszystkie z gatunku sf, podobał mi sie ale muszę go chyba jeszcze raz oglądnąć, bo mnie zaskoczył i nie spodziewałem się tego ..by go ogarnąć za pierwszym razem :) Kasiek a gdzie resztę wcieło ? np.Kafeterie, Majorkową ..dalej u Morfeusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>..:D ..no to prostuje ..Nie mozesz byc Boski ..to fakt ..bo jestes ..Pierunsko..Piekielnie ..Diabelski..!:D Wiec to za sprawa Szatana takie ladne fotki ci wyszly ..? A ja wiem jedno ..trzeba miec \"dusze\"..zeby w locie zlapac \"piekno natury \" Czesto sa to tylko chwile ..niepowtaerzalne i trzeba miec reflex blyskawicy ..czyli blyskawiczny impuls na strzal z migawki..!:D Inaczej to majac aparat mozna przez cale zycie niczego nie uchwycic ..co najwyzej..krowe na pastwisku bo ta stoi w miejscu .:D ..a co ty z ta Warszawa ..tak szalejesz ..?!!!.. raz w miesiacu ? A to tak za kare czy na specjalne podanie ..taka misja ..:D ..a to sie w Mottcafe ..uciesza ..Moze nam abonamet dadza na tansze lody..!:D ...pyry ..wykipialy... eee tam ..jak zwykle zreszta ..normalka :D ( nikt nie bykl zdziwiony ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> hehe ja wiem, że to tak wygląda z tym kościołem :) Prawda jest taka, że lubię chodzić do kościoła wieczorem na msze młodzieżowe, gdzie jest zespół, chór, który świetnie śpiewa i czuje się taki nastrój wspólnoty, którego nie ma na innych mszach. No i wychodzę podbudowana a nie znudzona :) A poza tym nasz proboszcz jest bardzo otwarty na inicjatywy, stąd ta wczorajsza droga krzyżowa. A ja taka cały czas poszukująca jestem, więc korzystam. Nina ---> no dokładnie, to ta płyta. Ja też zwlekałam kilka dni aż się przełamałam, walnęłam na podłogę i zaczęłam się katować :P Dzisiaj mnie bolą żebra?? nie brzuch tylko żebra :) Zrobiłam sobie jeden dzień przerwy, żeby zakwasy zeszły i jutro kolejna partia ćwiczeń :) Borewicz ---> no to bardzo super, że byłeś i miałeś aparata i się z nami mogłeś podzielić pięknymi okolicznościami przyrody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia- m >>> ..znam to ..az za dobrze ..i od czasu jak chodze na cmentarz w konkretnym celu ..tez ide po to zeby posiedziec w ciszy na laweczce i poopowiadac co sie wydarzylo.. Kachni >>..to bysmy sie nadawaly obie na etat \"placzki zydowskiej \"..:D ..jak zagraja tak ..placzemy ! Opowiem wam numer z mojego slubu koscielnego .. Po pierwsze wybralam sobie Katedre Sw,Jana na Starym Miescie , wiec pelna gala ..Organy , czerwony dywan 30 metrow ..przepiekny oltarz ..samo zloto i czerwona cegla ..! ...Wybralam sobie na koniec AVE MARIA ..na skrzypcach ..i oczywiscie ...poplynelam ..ryczalam jak Bobr !!:D ..Moj kolega -Maz i rodzina dziwnie na mnie patrzyli:D Tylko jedna osoba ( najbardziej wscibska ciocia )..miala odwage mnie spytac na weselu ..dlaczego tak strasznie plakalam .. ..czy to ze szczescia ..czy moze wyszlam za maz za tego , ktorego nie kochalam ..a moze musialam ..!!!:D Od tamtej pory juz tak mam ..czy to slub czy Chrzest dzieci czy pogrzeb ..placze rowno ..ale juz sie nie tlumacze dlaczego... ..pozatym jeszcze ..placze na wszystkich filmach o milosci .. ..i ze smiechu ..po kielonku ..oraz notorycznie przy komputerze ..jak czytam ..Diably ...!!!:D Airek >>..oczywiscie wychodzisz z tej wspolnoty podbudowana a nie znudzona ( bez obrazy dla Znudzonego)...:D ..troche zartuje ..W naszej Parafii tez jest taki zespol ..i powiem ci ze zupelnie Msza ma inny nastroj ..na styl Hamerykanski ..:) Ja tylko sie juz zlapalam pare razy na tym ze ..zaczelam sobie tanczyc ..ale dostalam kuksanca w bok i musialam sie opamietac . .W koncu to Kosciol a nie dyskoteka w Remizie Strazackiej ..ale rytmy byly takie ze same nogi chodzily ..:D Takie Msze Sw. ..to lubie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ja tez mam generalnie oczy na mokrym miejscu, latwo sie wzruszam. Rycze glownie na widok malych stworzen... Wiem ze to glupie, ale jak widze jakies malenstwo (zwierzece, nie ludzkie ;) ) to rycze jak bobr. Nie powiem co sie dzieje jak je biore na rece... 😭 Ze smiechu to placze notorycznie - zawsze po takiej porzadnej dawce smiechu ocieram oczy i to kolejny powod do smiechu i plakania!!! Bledne kolo! :D:D:D Wzrusza mnie tez podniosla, uroczysta muzyka, nie tylko sakralna -wlasnie organy. Ech :D Borek - tak, ta fotka tez jest miodna, choc jak na moje oko letko poruszona. Super super i tak. Jaki masz aparat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...ślub jak ta lala:):)...ale ja Wam dobrze radzę dziewczynki .. pijijcie dużo płynów..bo sie nam odwodnicie ...a święta idą, i będą różne takie okoliczności :D;):D a do wawki ..no juz rok temu miał być najazd na wawke ..ale sie plany przeciągneły, teraz sie zmieniło to i owo ..i siup:) Kachni ..no krde ..zdjęcie sie nie ruszylo tylko ja ..bo jechałem samochodem ..dopiero po chwili sie zatrzymalem :) a aparat ..to canon A 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że jestem, tylko słabowita, więc cichutka.... Prawa autorskie prawami, ale na tapetkę można se zdjatko szczelić??? Szameczko - ja dalej nie wiem o co te całe sprostowania i kto mógł protestować na takiego maila - nic mi w nim nie podpada. Osobiście do koscioła chodzę-nie-chodzę, ale staram się, żeby dzieci nie miały wątpliwości i gonie je jak mogę, teściowa mi w tym czynnie pomaga :) Jeżeli mam wybór, to idę na mszę dziecięcą, bo wtedy przynajmniej rozumiem co ksiądz mówi :D. Ostatnio miałam \"renesans\" wiary i kościoła związany z moimi częstmi wyjazdami w okolice Lwowa, ale to dłuuuuga historia, i już historia, to se już ne wrati.... Jest tam też taki jeden cmentarz, Łyczakowski się nazywa, jedno z moich ulubionych miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×