Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witam ...ciemno wszedzie ..głucho wszędzie ...!!!...co to będzie ..co to będzie ..??? ...Moze mi powiecie ..gdzie jest to nowe forum ..gdzie wy urzedujecie ..? ..podobno jest tam diabel nr ..3! Akara ..>>..przypominam sie ...mialas mi przeslac ..cos specjalnie dla mojej urody ..!...:) Margotka ..szybko sie rozpakowywuj :)...i wlaz ...! Pozdrowienia dla ..wszystkich ...i dla .DarkElfika ..Znudzonego...Dakoty ..malej ..Tigre ..kasiek..AIRek.. MAYKA..👄 zdiablona ..>>>..jak tam ..?..z mała juz troche lepiej??? haneczka..>>>...(odezwij sie ....bo sie stesknilam ..) Borewicz jest bez netu i lata po polskich szosach ...!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, widzisz jaka skleroza? ;) Dobrze, ze mi przypomnialas, juz sie zabieram za pisanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...kofane diabelki ...wrocilam ...wreszcie pod luzko!! nie ma lepiej niz w domciu[na diabelkowie:)] zabieram sie teraz ostro do pracy ....i nadrabiam zaleglosci !! w czytaniu postow , a jest tego!! BUZKI I KWIATUSZKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zmykam spać - papiery mnie wykończyły dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, moze bys uprzatnela w koncu skrzynke? Na jaki adres mam Ci przeslac tego maila? Bo na sarne nie moge 😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu moge sie pod lozkiem wyciagnac :D ach jak doooobrze :D Akara -----> ja juz wiedze nie bede obiecuje :D masz za to u mnie wielkie pudlo ptasiego mlaczka + 30% gratis :D nie musi byc teraz :) kiedy tylko bedziesz miala nastroj i wene :D 🌻 Dakota ----> :D oczywiscie, ze wyjdziesz na prosta i to juz wkrotce :D Darkuś ----> mam nadzieje, ze moze, piesio sie zajmie koscia i da spokoj innym przedmiotom :) Gio ----> nowe lozko?? ja nie chcem!!! tu mi dobrze!! :D Kaya ----> :D :D milego czytania :D :D Mała ---> :D a jak stos papierow?? udalo sie go zmniejszyc czy znow Cie ciagnie w strone Aniola?? ;) :D Mayka ---> :D Znudzony ----> bardzo sie ciesze, ze juz z dolka wyskoczyles :D ❤️ :D postaraj sie omijac go teraz szerokim lukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, +30% gratis??? Czyli za reszte musze zaplacic? Hihihi :-D. Jak tam fryzura? Kiedy wybierasz sie pod noz? ;) (a wlasciwie brzytwe, bo brzytwa sie najlepiej strzepi wlosy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tYGRYSKU.....NIE WIDZIALAS GDZIES MOICH OKULAROW?? JUZ MI OD TEGO CZYTANIA DWOI I TROI SIE W OCZACH??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..>>> sarna narazie zapchana ...wal na giovinetta2@o2.pl Tigre ja tez tu zostaje ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia??? ...😍 😍 jestes z nami !! ...fajnie....huraaa ..moge cie uscisnac tak baaaaardzo mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kayunia! A sciskaj Kochana ile wlezie...Nie powiem...żądna jestem pieszczot....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ....:D:D juz sciskam cie mooooocno :D:D:D ale wiesz moga nas posadzic o niepoprawnosc:) i co wowczas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Zocha sie pojawia i od razu obmacywanki sie zaczynaja :D. Czesc kochana! Gio, napisze do Ciebie pozniej, poki co moje kochanie czysci kompa z wirusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik wiec...szybko sie witam :) Zosieńko tez ciem tulam...ino dziecie diabelskie ululam...:D Gio z mala lepiej...ale gadzina wlasnie nauczyla sie westawac wpieniona w nnocy...i kce mamy 😡 stara baab...diable wcielone :D ja wam mowie jak ona urosnie to biedne to wyrko bedzie :D Znudzony...ja kcem piffo świerkowe...no nie badz taki...rzuc sie ...nim pod wyrko...czytalam ze to miodzio:D Tygrysku...weny to mnie nie brak...mowisz ze to wystarczy;) a reszci emowie ladnie dobrywieczor i dobranoc...musze wymienic klawiature na cichsza to moze bede miec spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce jest!!! Slonce!!!! I sliczne niebieskie niebo :D :D :D :D :D :D :D Na raz, na dwa Swiat za uszy dzis zlap I wez sie w garsc lalalalalalaaa :D Otwieramy oczeta, wyciagamy zgrabne ciala spod kolderki i do booojuuu!!! :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> hihi nie, nie to znaczy, ze ode mnie masz 100% gratis nic nie placic ja Ci daje a Ty sie slicznie usmiechasz a firma Wedel dorzuca do tego jeszcze 30% od siebie :D Na razie zakupilam szampon koloryzujacy ale uzyje go w piatek, zeby jakby co przez weekend sie przyzwyczaic lub myc glowe dwa razy dziennie jesli nie wyjdzie :P Potem pod brzytwe :D Kaya ----> ostatnio widzialam jakies okluraki, wcisniete w kacik lozka, poszukaj, gdzies sa na pewo!! :D Zdiablona ----> wystraczy :D jeszcze dorzuc troche dobrych checi i bedzie super!! :D Zosieńka ---> :D ❤️ :D 👄 :D 🌻 :D a teraz uwaga!! dostajesz wielkei cieple tygryskowe usciski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejuś :D U mnie Tygrysku też jest słonko :) Zosia ----> ❤️ wracaj wracaj :D A ja się pakuję. Nie wiem co mam zabrać ze sobą na te 4 dni :P hihi będzie pełna walicha a połowy rzeczy nawet nie wyjmę :P najważniejsze że nartki już stoją obok mnie i niedługo będziemy szusować po stoku :) To ja się z Wami już pożegnam. Wracam w niedzielę to się oczywiście zamelduję :) całuski cukierki ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Was, hehe, to znów ja - z nocnego marka zrobiłam się teraz tu na Diabłach porannym ptaszkiem (i spać też nie chodzę tak późno ;) ). Aleee.. to tak dopóki w domku nie będę i neciku nie będzie ;) :P Zostawiłam Was na 103 a tu już 108 ;) Tygrysek i Air witajcie tak z rańca :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> baw sie dobrze :D Majorek ----> no, do porannego ptaszka,to Ci jakis 4h brakuje ;) :D czesc 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, no wiesz Tiger.. TY tu dzień dobry.. wstawamy o 8.29 a ja już wtedy z dala od wyrka winnym miejscu (u mojego lubego w pracy) śniadanko zaczynałam wcinać :P Budzik na 7.00 nastawiony hieheiehi... szkoda, że moja mama tego nie widzi, bo... z opowieści to może nie uwierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, to w takim razie zwracam honor ranny ptaszku - Majorku :D Proponuje zrobic zdjecie z budzikiem najlepiej cyforym o duzych cyfrach w jednej rece a poranna gazeta wdrugiej, na dodatek w aparat ustaw tak, zeby sie godzina wyswietlala a moze mam uwierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi,... łoo.. tak z rana światłem po oczach? (z lampy aparatu..) tylko kto kupi tą gazetę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim... 🌻 ❤️ :) Zosieńko ciebie ściskam najmocniej... ❤️ Tygrysku... u mnie słoneczko też jest...:) :) AIR... ja też chcę z Tobą szusować...:(... wracaj cała...;) :) majorek...:) ... chce Ci się tak wcześnie wstawać???.... :) Zacznę dzisiaj w końcu wysyłać Wam swoje zdjęcia...;)... kto już dostanie to dajcie znać .... :D Pozdrawiam.... 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger :D no nikt inny nie jest pod ręką:D I tak fajnie, że jak ja zostaję w domku i smacznie śpię, to on idzie po pieczywko i dla mnie też przynosi :) (bo śniadanka je w pracy) Vacik - 🖐️ - niby nie.. ale takto muszę szybko się ubrać umyć tyle o ile.. i zaraz jestem w samochodziku :) Inaczej, to śpię do 10, 11.. a ostatnio tak mi się wstawać jakoś z wyrka nie chce, że zalegam do 12 nawet :) (mimo, że jakby nie śpię :D).. no a potem.. to już się nie chce człowiekowi nigdzie wybierać (czasem nawet jak normalnie koło 10 wstanę to też :D) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+ hehe właśnie obejrzałam Twoje zdjęcia.. i.. jestem pod wrażeniem, Ciebie - pięknej kobiałki - i Twoich menów dwóch przystojniaków :D A w ogóle to jestem pod wrażeniem skrzynki tlenowej, że pozwoliła na dotarcie tych zdjęć, bo teraz mam 109.29% miejsca zajętego (więc prawie cały Twój mail był poza zasięgiem ..) :) i... nie mogę tego opróżnić i nie mam gdzie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle walcze z wirusami, grrr. Jeden skunks nie daje sie niczym wywalic, oszaleje chyba. Kundel mi przyslala programik, ale nie umiem go rozpakowac (Aniol tez nie). Dzis Aniol przyniesie jakis program z pracy, moze to zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> spokojnie, nie denerwuj sie :) 🌻 :D Majorek ----> nio, dobrze Aniola wytresowalas :D ;) Vacik ---> ja tez chcem zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×