Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Tygrys -----> no pewnie że wezmę męskie ramię do kina, może się uda całego faceta nawet zaprosić :P Ja mam się uczyć teraz. Mam górę książek, leżą rozłożone w pokoju i czekają. Ja siadam do nich, czytam, ale za chwilkę sobie coś przypomnę i znowu odchodzę. A teraz właśnie musiałam coś w necie sprawdzić i oczywiście tutaj też po drodzę zawitałam :P Koniec z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wlasnie wstalem i widze za oknem slonce, lecz jest jedynie +1stC. Widze w dzienniku co sie dzieje w Haiti i mysle ze nic dobrego. Wlasnie otrzymalem telefon i musze leciec. Bawcie sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam!!! Mam problem - potrzebna pielęgniarka do dwóch chorych facetów...;) ;) Zaraz ide do pracy a mój koffany męzulko i synuńko zachorzeli i nie będzie nikogo kto mógłby się nimi zajęć...:P :) Kto ma czas i chęci to choćta do mnieeee...to znaczy do moich chopów...;) ;) tylko uwaga!! mąż mój jest cholernie przystojny..... hi hi ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak bardzo spokojnie jest tu ostatnio.... :) Air\'ka ----> nio jak nawet calego faceta uda Ci sie zabrac to na pewno sie mniej bac bedziesz :D Nic o nauce nie mow.... Ja powinnam pisac magisterke... :P Mala ---> oczywiscie cos pokrecilam w swoich wypowiedziach z rana i to co do Ciebie napisalam mialo byc do Kasiek\'a ;) a cio do Ciebie to nie wiem, moze u niej sie zapodzialo?? ot to sa skutki pisania przed wypiciem kawy :P Znudzony ----> a u nas powrot mrozow zapowiadaja!! ja nie chce!!! :( Vacik ----> hihi ladnie meza reklamujesz :P hihihi Diablice chcesz do swoich mezczyzn sprowadzic... hmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co Wam się nagle stało? czemu się nie odzywacie? pozdrawiam serdecznie i idę poggadulić z moim Słoneczkiem :) - czy na Niego mogę mówić Anioł? wyjątkowo się z Nim zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :D ale cisza...ale to przedz burza;) :D eh Tygrysku...a ja ciagle marze o tym brumbrum mniedzy nogami;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka wszystkim:) co tak tu pusto?siedze sama i ogladam mtv wyszlam na chwile do sklepu i kanapa cala w strzepach,boze co ja mam zrobic z tym psem?pryskam sprayem a on nadal gryzie,teraz polozylam pokrowce ciekawe czy je tez pogryzie?moze ktos z Was mial psa z podobnym problemem? od srody zaczynam szkolenie:)fajnie w koncu cos sie bedzie dzialo:) Akara- nie placz Aniol wroci wkrotce:) tygrysek:) Gio:) znudzony:) i wszystkim buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,Tigre...aleś misy masy zrobiła :D ale zakumałam czacze, szrajbne mejla (nikt mi nie zarzuci ze po polskiemu nie pisze :P )... Znudzony...no to masz luz blus...żyć nie umierać ;) ale wiesz....budzenie to jeszcze musisz pocwiczyć :P Mała...niepokorny ten twój Aniołek o ile pamietam z Loopki ;) :D ale takie są właśnie aniołki.... Vat...ty uwazaj, bo ci sie zwalimy na chate :P a tak poza tym to wjechał we mnie dziś samochód, znaczy potracił mnie, a jak sie sturlałam z maski i zlazłam na chodznik...zwiał....wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzis dalam Wam pospac troszke dluzej :D Ale starczy tego dobrego, wstajemy!!!! Juz pora wstac Wyruszyc z domu Diabelka spotkac gdzies :D POBUDKAAAAAAAAA!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł joł joł :D A gdzie jeste reszta ludzików? zasypało was czy jak? :P W Poznaniu pada śnieg z deszczem i chyba jest bardzo nieprzyjemnie i mokro. Zaraz idę do chorej babci -----> jak Czerwony Kapturek :) mam nadzieję, że mnie żaden wilk po drodze nie połknie :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to gdy juz nie spicie, to moje odpowiedzi zostana zauwazone :D Jakby co to je odspiewam przy akompaniamencie perkusji, to dla tych spiochow, ktorych krotka poranna piesc z lozka nie wygnala :D Dark ----> moj czarny wlasnie psiak tez gryzl, ze az ach az w koncu przeszlo mu pogryzl dywany dwa i tapety wielki szmat zostawiaj jemu kosc niech bawi sie nia gosc :D Kasiek ---> namieszalam, zamieszalam ale porozumienia dokonalam :D maila sprawdzic musze goscia z autka chyba udusze!!! ;) cala jestes?? nie obita?? jak sie ma diabelska kita??? :D Zdiablona -----> fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego zeby bawic sie, zeby bawic sie na calego :D Wystarczy szczypta ambicji i dwa gramy samozaparcia a bedziesz miec wlaaaaasny motorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -----> nie taki wilk straszny jak go maluja Tobie on nie grozny, Diably sa gora!!! W warszawie z nieba snieg leci Zimny, mokry nie ciesza sie dzieci :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - ale super piosneczki :) a masz coś dla zmęczonych i wiecznie pracujących? :P no - dzisiaj mogłam później wstać i ... moi sąsiedzi z góry o 7:00 zrobili sobie odkurzanko :( co za pobudka - dobrze, ze udało mi się zasnąć jeszcze na 2 godzinki :D cieszy mnie jedna rzecz jeszcze rano - nie muszę iść an dyżur w pracy od 17:00 do 19:00 :D mam wieczór dla ... papierków ;) hej ho, hej ho do pracy by się szło hej ho, hej ho, hej ho, hej ho, hej ho, hej ho Kasiek - jak się czujesz? mój Anioł bardzo niepokorny jest - własciwie to na diabła by się nadał :D, ale nick ma iście niebiański :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala -----> ze niby o sobie mam spiewac?? ;) Wstan powiedz nie jestem sam .. :P :P hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na momencik sie z Wami przywitac :) Jestesmy juz przeprowadzeni i jestem cala happy :D:D:D Buziaczki 👄 I do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy sie podziewacie?? Ja tam wiem chociaz gdzie jest mr Borewicz :D hihi Dzis sobie z nim pogadalam przez telefon :) Oczywiscie nie przedstawil sie, a powiedzial, mowilas, ze bedziesz krzyczec gdy zadzwonie ;) :P :D hihi Margotka ----> opowiadaj, jak jest?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla diabelkow. :) Tygrysek w swietnym humorku no i mala tez bo pospala do 9:30 :) Fajne nam tu pioseneczki spiewaja, wlasnie mi tego trzeba bylo, bo mam malenkiego dolka, a po takim spiewaniu to mi sie mordeczka smieje :D AIR pozdrow babcie od nas, a z wilkami to wiesz jak postepowac :) Margot no to swietnie, nowe miejsce to i nowe porzadki. No to napisz jak wam sie mieszka :) DaRk Elf masz pieska rozrabiake, ale ja nie mam na takich lobuzow recepty. :) Zdiablona hi hi. :) Dzien Dobry :) akarka :) Borewicz :) Dobry Wieczur :) Gio :) Zosia :) kasiek :) 33+vat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to znowu ja dawno mnie nie bylo ale zdazylam wszystko nadrobic i jestem :) zadowolona widze ze cos ostatnio nie tak szybko lecicie z tymi stronkami no ale z innej strony to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Tygrysek ale fajne rymowanki:)Zaraz ide do sklepu mu wielka kosc kupic:)Mam nadzieje ze podziala:) znudzony:) Margot:) Mala:) Gio:) I wszystkim caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Diabły :) wielki całus dla wszystkich 👄 Wpadłam się tylko przywitać, jestem jeszcze w pracy :( i mam tu teraz same stresy, mam nadzieję że wszystko wyjdzie na prostą. Pozdrawiam gorąco Zosiu, ściskam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - jestem :P siedzę sobie w domku pogadałam z Aniołem Niepokornym :D gadam z Przyjaciółką z netu i ... mam stosy papierów :( muszę się za nie zabrać narka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z papierków nie wylazłam :( z Aniołem Niepokornym gadam :D i nadal nic mi się nie chce :P a Wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Aniol wrocil, ale znowu go wywialo - na probe. Bedzie w domu za poltorej godziny, wiec moge sobie jeszcze troche pobuszowac po sieci. Wlasnie wrocilam do domciu. Jak wroci to mnie wygoni sprzed kompa, bo kilka wirusow znalazlam, wiec musi je usunac. Tygrys, wchodzi Ci w krew wukorzystywanie mnie, he? ;) Mozesz, mozesz, tylko nie teraz, bo jestm zmeczona po fitnessie i nie mam weny tworczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×