Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dziendobry :-) Dawno do was nie zagladalam, dlatego NIC NIE WIEM ;-) i tylko witam sie ze wszystkimi, przesylam gorace pozdrowienia imieninowe dla KAYA i machajac lapka na przywitanie 🖐️ zycze wszystkim przyjemnego i slonecznego dzionka!!! :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Troche sie zagapilem, ale szczerze ci zycze samych szczesliwych i radosnych dni. 🌼 🌼 🌼 i duzo :D Dla reszty 🌼 i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam !!! 🖐️ :D:D Tygrysek dzień dobry!! 🖐️ Haneczka dzien dobry!! 🖐️ zanudzony dzień dobrry!! 🖐️ Jestem Dziś jak nowy dzien :D Pada wionennysnieg i swici zimowe słoneczko, jednym słowem w dwósch słowach Dzień Dobry :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam do was co jakiś czas i za każdym razem nikogo tu nie ma ....:(:( ...to i pisać się nie chce...:P:P ...pozdrowionka wszystkim...🌻 :):):) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik - ja jestem :D właśnie wróciłam z pracy :D macham do Ciebie łapką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz wrocilam :D Intelektualnie mnie wymeczyli i wyeksploatowali dzis :D Teraz czas porobic cos, cio myslenia nie wymaga :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ...jestem dzisiaj ...Very Happy..be Happy.!!!:D ...ale nie pytajcie sie dlaczego ..bo i tak nie powiem ..!!!![wyluzowana na maxa]:classic_cool:👄 Pozdrowionka ..dla wszystkich ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciooooooooooooooooooooooooooooooooo??????????/ Nikogo tu nie bylo???? Cala noc spokojna na dodatek jeszcze nikt nie wstal??!!! A moze to u mnie jest cos nie tak, bo ostatnia wypowiedz jaka widze, jest moja, wczorajsza... Ach nie spij juz kochanie!!!!!!! Wstaaaaaaaaaajeeeeeeeeemy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pod lozkiem jest cos o czym nie wiem?? Wyciek substancji priomieniotworczych??? skazenie chemiczne?? ropa sie rozlala?? co sie dzieje, ze NIKOGO tu nie ma????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja tylko na chwileczke, bo mam troche zajec z rana, typu kawa sniadanie i spacer do kawiarni. Od jutra mam tydzien wolny wiec zamierzam wrocic do normy. W poniedzialek jade do znajomego do zakladu bo cos tam chce zebym mu naprawil, ale na razie nie mam innych planow. Pogoda wiosenna az sie chce zyc.:) Jutro wiecej. Milej niedzieli wam zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po połu Dzień :D:D 🖐️ Nie było mnie.. i jestem :) Pozdrawiam, ściskam i cmokam 😘 Jest tu kto ??!! :D:D A gdzie jest Dobry Wieczór :( .. Już nie ma jej. Halo!! Wieczorku !! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Was tak wywiało? nikogo nie ma? ahoooooooooooj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Sama w dodatku. Aniola mi do Szwajcarii wywialo, wraca we wtorek. Smutno mi tak samej, bu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to klikam do Ciebie, Akarko razem raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee.......najlepsze kasztany ...są....pod łóżkiem ;):D oco dziś chodzi ...bo nic nie wiem :P:D...pozdrowienia dla nie wymienionych ..na liście płac:D:)p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc...!👄...po wczorajszym dobrym humorku ...dzisiaj postanowilam ze zadna siła mi nie zepsuje niedzieli...:classic_cool: ..wiec ...sobie zrobiłam ...lus-blus...babaryba! Przewalam sie całą niedziele ..w te i z powrotem ...nawet misie do kompa nie chcialo doturlac ..ale ...sie zawzielam i jestem...!:D Pozdrowienia dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Diabołki :D Właśnie wróciłam z Karpacza :) Pięknie śnieg padał, słonko troszkę świeciło. Był kulig i kolacja w szałasie. I dużo spacerów w ciągu tego 1 dnia, bo wyjechałam wczoraj o 6 rano i wróciłam teraz :P Zdjęcia mam, będę jutro wysyłać do was :) jak chcecie oczywiście. Teraz idę jeść, myć się i spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Diabołki...dawnom tu nie była i widze, że wieje pustką...wszyscy w rozjazdach albo po prostu korzystaja z życia ;) Gio, tyyyyyyyyy leniuchu ;) też sie ledwom przyturlała do kompa... Tigre i Mała jak zwykle na posterunku :) Tigre, w sobote przyszła znajdziesz kfilke? bo bede w stolicy... Air, no to piknie ci było w tym Karpaczu :D foty ślij, siem nie pytaj ;) Znudzony...no to udanego urlopu, byczenie sie jest bardzo wskazane :D papatki, czymcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek dzieki za zyczenia. Ja mam taki urlopik co 3tygodnie, ha ha. :) Wszyscy poszli spac wiec mam caly topik dla siebie i moge pisac co mi sie podoba. A podoba mi sie prawie wszystko oprucz tego ze moglo by byc w Kanadzie tak cieplo jak na Karaibach, to by dopiero byl raj na ziemi. :) No, ale mialo byc co mi sie podoba. Wiec: 1. Podoba mi sie to, tamto i siamto. 2. Podoba mi sie to ze mam co 3 tygodnie tydzien wolnego/urlopu 3. Podoba mi sie ze mam dodatkowo 3 tygodnie urlopu w roku. 4. Podoba mi sie ze pojade do Polski w maju na 2 tygodnie. 5. Podoba mi sie ....nie bede wiecej pisal bo i tak nikogo nie ma. Wszystkich was pozdrawiam i zycze wam, abyscie nigdy nie tracili nadzieji. A to dla was 🌼 i duzy :D Zosia 🌼 akarka nie martw sie Aniol zaraz wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilem do domu z pracy i postanowilem uprzedzic tygryska i oglaszam WSTAWAC SPIOCHYM HA HA.:D Milego dnia wam zycze a ja niedlugo ide spac. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie poczta, nie dałbyś rady :P wstaawaaaj szkoda dnia wstawaaj szkoda dnia :P ide do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze, prosze jak widze funkcja budzika jest w modzie i wszysca chca teraz robic pobudke :D Gdyby nie to, ze rano kazda minutka cenna, to spiewalabym WAm piesc poranna z domq i bylabym pierwsza :D Ale moje dobre serduszko kazalo mi tak nie robic, pozwolic Diablom spac dluzej i budzic dopiero z pracy ;) Bylam wczoraj na \"gothica\" bardzo mi sie podobalo :D Nawet troszeczke sie balam momentami :P oczywiscie musialam z kolezanka wszystkie watki obgadywac i mordeca zgadywac, wiec troszke halasowalysmy w kinie :P Ale jakos nikt nas nie uciszal, moze madrez mowilysmy?? No i morderce zgadlysmy :D Airka ----> zdjecia poprosze :D Akarka ----> ale w rozstaniach najprzyjemniejsze sa powitania po rozlace :D Czy moglabym Cie jeszcze wykorzystac w celu udzielenia porad co do makijazu?? Tzn kolorki jakie mi pasuja :) Gio ----> :D ech kiedy ja bede miala taki caly dzien na przewalanie sie?? :P :D Kasiek ---> na jakim posterunku??? toz ja na uczelni bylam i w kinie :P Mala ---> wszystko wskazuje na to, ze czas miec bede :) Znudzony ---> stolice moze bys w maju odwiedzil :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Już wstałam :) wyspałam się i już nawet próbowałam Wam zdjęcia wysłać, ale nie mogę. Coś mi się chyba z kompikiem stanęło, bo z wysyłaniem mam problemy i chyba dzisiaj mi się nie uda. A w środę znowu wyjeżdżam, więc może zdjęcia będą dopiero w przyszłym tygodniu :( Mój Michuś musi do mnie wpaść i zobaczyć co tutaj nie gra. Ale obiecuję, że wyślę, tylko z małym opóźnieniem :P Tygrysek ----> ja też bardzo chcę iść na \"Ghotikę\" tylko się boję trochę :P tak naprawdę to bardzo się boję :) hihi ale skoro mówisz, że warto to pewnie przemogę swój lęk i pójdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> az taki straszny nie jest, ale muzyczka... ech :D wez kogos ze soba, bedzie Ci razniej :) Najlepiej meskie ramie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×