Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

hehe czekolady JUZ NIE MA - poszła jak burza - normalnie 100g to jest śmiech na sali :-) Dobrze, że nie można czekolady zamawiać przez internet, bo opchałabyms ię dziś jak prosiaczek hehe :-) Nie, nie chwaliłam się, a pisze na temat: Humanitarna ochrona ofiar i uczestników konfliktów zbrojnych. Czyli prawo humanitarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera.. ale błysło.. siedzę przy oknie i widziałam kątem oka tą błyskawicę brr.. a za chwilę strasznie łupło... spadam stąd... ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - korespondencja idzie jak burza :-) - odpisałam teraz ja:-) Koffe, hm, czekoladkę to bym może i wchłonęła, ale potem to koniecznie i musowo muszę zagryźć ogórkiem lub kapusta kiszoną;-) nie ma bata Witam wszystkich tych, co nie witałam wczesniej, jakos udało mi się wypenić dzien co mnie bardzo cieszy. Wypozyczyłam nawet ambitną książkę pt.\"Zasady tworzenia, funkcjonowania i łączenia spółek handlowych\" - cholera będzie trzeba zmóc tę cholerę. Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł by napisać o spółkach w sposób łatwy lekki i przyjemny, ot, taki dla romanistów;-) nie koniecznie en francais:-D 👄 majorek, qrcze, w zły moment napisałaś tego posta...u mnie też zagrzmiało, a ja nie mam ani płaszcza ani parasola... a na dodatek czeka mnie dziś zebranie pseudo-rodziców z pseudo-wychowawczynią w klasie Zuzi, quszmar:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem wsiem 🌻 Wpadłam poczytać :D ... i wypadam bo też mam zebranie w szkole małago Aniołka ... :P ... a właściwie dwa zebrania bo jedno komunijne a zaraz po ...\"normalne\" ... jak ja tego nie lubię ...:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna.. wtedy pogrzmiało trochę.. popadało.. a potem... juz koło 15 słonko świeciło.. Jakiś czas temu włączyłam kompa.. a niedawno.. znów zaczęło błyskać.. i grzmi.. na szczęście chyba gdzieś dalej, bo już tak nie słychać :( Szam.. pseudo i pseudo??? ;) a nie-pseudo są ? ;) 33+vat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrne... :) ... majorek :D ... to jest EKSTRA ...:D :D... podoba mi sie ogromelnie :) :D ... skąd to masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina- to o tym topiku pisałaś!!! Z pewna nieśmiałościa...pukam...puk-puk :) Czy można ?? Poczytam sobie cichutko....takie fajne tu towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super tu u akarki, wiecie? i gdyby nie ona to pewnie bym umala...wiesz Kofi? Kurcze kofeina..ja jestem tak niereformowalny przypadek ze w ogole nie widze tych dryblasow..rozumiesz? A Gio krzyczy na mnie na gg, ze jestem glupia i rozum postradalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jestem na goracej lini z Zosia i Akara... ale im fajnie ...!:) kofeina ...prosba od Zosi ..wyslij mi swoj numer GG ...na moje konto sarna3@o2.pl ...Zosia teraz siedzi na lini..! Szamanka ..dzieki za e-mail...:) ..to zesmy se dzisiaj pogadaly ..za wszystkie czasy ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam Diabły :D ... Ech .. ten deszcz w całej rzeczypospolitej naszej chyba padał :( .. a ja tak bardzo chciałem posiedzieć w domu :P:D Dobry Wieczór... :) .. Jestem, czemu cie na spotkaniu nie było ?.... ;) Gio :D Zosia !! Ty wracaj lepiej :D Nina 28 ... Witaj czytaj i narazie o nic nie pytaj...sami powiedzą :D 33plusVat :) .Ty to jak promyk nawet w zachmurzonum niebie. Majooorek :D:D Szam :D:D:D Kofeina :D:D:D:D Tygrysek :D Napisze juto maila :D Link... fajnie jest 😠 Akara...ty byłas rano :P:D Dobra szkoda gadać do was 😠 .... udajecie zmeczonych dniem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Air, to my dzis razem w ciapki! Fajnie, nie?! Nina 28, witam serdecznie pod naszym lozkiem. Oferujemy wysmienite towarzystwo i koparke do zakopywania dolow i generalnie czego dusza zapragnie. Link, wiem co Ci zrobia......przeloza termin :-D . To proste! Pozdrawiam serdecznie wszystkie Diably!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorku...Ty milcz ;) ... nikogo nic,... co było z Tobą :D ... Moja Ty jezdeś i jusz :D... ale fajnie, że dziś jesteś :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór >> a dlaczego nie przyszłaś?? Co z Ciebie za Diabeł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mialam takie szczescie z tym deszczem, ze az sama sobie nie wierze!!! Na jakies 10 minut przed moim wyjsciem z pracy na basen - oberwanie chmury, sciana deszczu, ja oczywiscie zadnego parasola czy kurteczki nie mialam, nic to wychodze, widze, ze sie troche uspokoilo, otwieram drzwi wyjsciowe a tu.... zero deszczu slonce pieknie swieci :D oki w podskokach omijajac kaluze dostalam sie na przystanek i do autobusu, wsiadam znow pada... wysiadam, kilka kropel na lepek spadlo i znow slonce, wsiadam do drugiego autobusu, poczatkowo nic potem leje, wysiadam, jakies 50 metrow pokropilo na mnie a potem znow slonce :D Qrde, zeby Diablowi niebo sprzyjajalo???? Dziwne ;-/ Dobry --> pisz, pisz, bo ja codziennie z niecierpliwoscia do skrzynki zagladam a tam.. nic :( :P Ewcia --> jak tam ciapkowana kobitko, biegalas dzis?? :) Kofeina --> wow ale ambitny temat!!! Co powiesz na wzajemna mobilizacje wzgledem mgr pisania?? :) Nina 28 --> witamy Cie goraco, iscie po diabelsku :D wlaz pod lozko i sie rozgosc :D Szamcia --> rozmawialam z J 23, bedzie przez Wawe w czw. przejezdzac na pewno ale kompletnie nie wie jeszcze o ktorej, moze to by zarowno 18 jak i 23... bede Cie informowac na biezaco o nowosciach w tej kwestii :D Majorek --> ha znam!! nawet swoja wlasna tabliczke zrobilam, tylko oczywiscie link do niej zgubilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo..wiedze ze Dzien Dobry na Dobry Wieczor sie zjawil ..!!! ..Wy sie kurde zdecydujcie ..bo niby jak papużki nierozłączki ..a kazde o innej porze dnia sie zjawia ..! ..bo u was to tak jak z tym facetem co to przed samym zamknięciem sklepu ...se papuzke chcial kupic ..! ..Dzien dobry ...czy sa papużki nierozłączki ..? ..Dobry Wieczór ...są... ..To ...poprosze jedną ...:D ...czy ktos z tego cos rozumie ..? ..bo dla mnie to ..DzieńDobry Wieczór to ..2 w 1 ..czyli ..\"łoszendgoł\"...!:D Nina28..witaj na diablach ..Poczekaj niech tylko Znudzony wroci z voiage po Ojczystej Ziemi ...!:)..Przejdziesz Chrzest i dostaniesz ..czerwone rogi ..! A w miedzyczasie przygotuj dla mnie swoje dane osobiste ..bo ja jestem ..Raporterka ..i musze wszystko wiedziec ..żeby nie bylo...ze kartoteke masz pusta..!:) ..wiec ..kolor oczu ...to po pierwsze primo ...i czy raczej z tych wiekszych czy ..mniejszych ..! ..po drugie ..secondo..numer talii..bioder..i ..koniecznie konta ..oraz numery pozostalych waznych dokumentow typu ..karty kredytowe .. Nip-u... pesel.. i tablic rejestracyjnych ..! Nastepna sprawa to ..osobiste foto ..najlepiej w trzech pozach . .AP..boczne i en face !!!... I jak chcesz na diablach zrobic jakis biznes ..to inwestuj tylko w alkohol...On jest najwyzej oprocentowany..!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domku po maturce jakos napisali :D wizytacji dzisiaj nie bylo, wiec jutro do 15:30 znowu drze papier znalazlam - a jakze - w tej teczce, ktora przeszukalam 3 razy :D - wiedzialam, ze tak bedzie i mialam nadzieje, ze znajde wlasnie dzisiaj, a nie za tydzien na przyklad ;) jutro powtorka z rozrywki a w sobote ujrze oblicze Aniola Niepokornego :D i bede Jego imieniny swietowac ;) :P Nina28 - witaj :D Zosia, Akara - bawcie sie swietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> zapomnialas o numerze buta i PINie do karty :D :P cos jeszcze pominelam?? ;) Mala ---> jutro tez wszystko pojdzie gladko, zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre .,... no fakt .. wyszlo mi calkiem ..ze numer stopy to wazna rzecz pod łóżkiem ..!:) ..Pregowany kotku ..to jak ..mam byc czy nie ..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> haha rewelacja :P Tygrysek zepsuł niespodziankę, myślałam, że będziemy w dzienniku :P :D :D :D haha Zosia ---> co ty? jakie dryblasy? żeby cię pod pachą nosił? :P Akarcia ---> :D pozdrawiam Ewa ----> nie byłam w ciapki, zapomniałam, że mam błotniki :D ty byś musiała w pelerynce biegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej Gio - Nr GG wysłany :-) Nina - witaj witaj. :-) zaraz cała firma się tu za Zosią i Kaśkiem przeprowadzi hehe i diałby się przestrasza hehe. Tygrysek temat ambitny zwazywszy na okoliczności - jakby nie było na świecie zawsze gorąco. W mobilizowaniu to ja jestem słaba, bo sama się jakoś wyrobić w czasie nie mogę. Ale spoko - ZAGANIAĆ INNYCH MOGE hihi. Zawsze to lepsze niż samemu zakasywac rękawy ;-) Zosia - jak to nie widzisz? Jak to??? Żebym ja wolna była to ja już bym Ci pokazala gdzie patrzeć żeby zobaczyć. Ale jako zajęta to tylko Ci mogę powiedzieć, że jest na co oko zawiesić. Zresztą mi bycie w parze wzroku nie odbiera jakoś. Wszędzie widzę przystojniaczków ewentualnie interesujących mężczyz, z którymi jest o czym pogadać. ewa - A koparką to się chyba doły kopie a nie zakopuje :P hehehehe AHA ZOSIA - ani mi się waż umierać, bo nie mam kasy by jechać Cię ratować. Wierz mi, że gdybym miała niewielki majątek to już bym była u akary i skomlała pod drzwiami nawet jak się dobrze czujesz ;-) hihi szam po czekoladzie na obiad była kiszona kapusta hmm - znaczy, że to jest nienormalne? W ciąży nie jestem, więc nie wiem. I feeeeeel loved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, gdzie ja bylam rano i co z tego? A Zosia wcale nie wraca bo jej tu dobrze, a mnie dobrze z nia :P ;). Wlasnie wrocilysmy z drinola :D. 🖐️ wszystkim, ide spac, moze Zosia przejmie paleczke ;). Aha, juz mi powiedziala, ze nie przejmie, bo jest za bardzo wstawiona ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, Zosia sie za te pache oburzyla :D. Zreszta tu sa tacy co i Ciebie mogliby pod pacha nosic ;). Kofi, nie musisz skamlec, i tak Cie wpuszcze :D, obrabuj bank, albo oszczedzaj i przyjezdzaj, kanapa duza ;). A w ogole to moze ktos by swiatlo zapalil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Dobry Wieczór!!!!! Gio - nr gg wysłany. Dzięki za przekazanie informacji. Po czekoladzie kiszona kapusta została zjedzona na obiadek - szam znaczy to jest nienormalne??? - nic o tym nie wiem. Nina czesc!!! :-) ewa- koparka to do kopania dołów chyba jest, a nie do zakopywania hehe :-) Tygrysek - Temat ambitny, ale mobilizowac do pisania to ja nie umiem. Ledwie sama piszę i i tak jestem juz na maksa spóźniona. za wzór mnie stawiać nie można oj nie. Zwłaszcza, że Irak dostarcza mi codziennie nowych podważających rózne przepisy faktów. Fajnie tak uciekac przed deszczem :-) Zosia - kurcze mać jak to nie widzisz. Szkoda, że zajęta jestem, bo ja już bym Ci pokazała gdzie masz patrzeć. Mnie bycie w parze jakoś nie oślepiło nadal widze przystojnych, interesujących facetów. I proszę mi tam nie umierać, bo nie mam kasy, by jechać z pomocą humanitarną. No! wierz mi, że jakbym miała nieiwelki majątek na zbyciu to już bym skomlała akarze pod drzwiami posesji ;-) I wtedy nawet nie sparwdzałabym czy umierasz i potrzebujesz pomocy. hehehe No dobra wracam do tych moich wypocin. Im dalej w las tym trudniej przejść - wolniej mi się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzicie - myslalam ze sie skasowalo i - napisalam na nowo hehehehe ALE BEKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzicie DWA POSTY w 2 wersjach - myslalam ze sie skasowalo i napisalam na nowo hehehehe A tu po prostu kilka osób pisało jednoczesnie chyba i się nie wczytało hehe ALE BEKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Jeszcze takie coś mi się nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina, rozbijasz sie jak pijany zajac :D :D :D, a Zosia to sie zaraz posika. A w ogole to my dzis mamy wylacznosc na picie, wiec dlaczego ty Ty sie rozbijasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina ..ale rozrabiasz na sama noc ...Dzieki numer GG juz wyslany do Zosi ..smsem eliksirro-ekspresso..!:D Dobranoc ..😴:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×