Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ALE SIE NAWKLEJAŁAM luudzie. Ja się ochrzcić nie dam. Ja z rogamit o się już urodziłam. I nawet czarty mnie kropić nie będą !! Co to to nie! akara Ty mnie lepiej nie zapraszaj bo ja serio jeszcze napade na bank i przyjade. Dla Holandii jestem gotowa zrobić więcej niż dla ojczyzny ;-) Jak Polska gra z Holandią to kibicuje pomrańczowym, wiec sama rozumiesz ;-) Zosia wstawiona - znaczy odrobina alku i zaraz myśli rozsądnie i nie umiera. Prosze utrzymać ten stan przez najblizsze kilka dni :-) O widzę ze tu saaame nocne marki :-) Hej Gio! :-) śpij dobrze! Tak jak lubię hihi. Może ktoś mi dotrzyma towarzystwa do 4 rano? Bo będę siedzieć. akara JA MAM TAK NA TRZEŹWO - dlatego nie piję. wyobraź sobie jakie musiałyby być skutki mojego pijaństwa jak ja na trzeźwiaka szaleje jak fretka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a ja kiedys chcialam miec fretke :D. Ja tak serio, lubie gosci, tylko uprzedzic w pore, bo sezon letni mamy zwykle zapchany (inwazja z Polski jak to mawia moj Aniol ;) ). A najlepiej to sie z Zosia zgadaj i, o ile nie bedzie miala mnie dosc po tym tygodniu, przyjedzcie razem nastepnym razem, im wiecej tym weselej :D. Zosia sie wlasnie kapie, to, co? Mam jej w gardlo procenty lac jak wyjdzie z lazienki? ;) Ale z Ciebie \'patriotka\', no nie moge ;). Ja tam pomaranczowego nie lubie (o ironio), ale Holandie lubie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wrocialm na sekunde .bo nie moge tego tak zostawic..!:D. Kofeina .. >>..a ja kim ty za przeproszeniem pomaranczowym Holendrom kibiicujesz ..kiedy ONI ..Diably z piekla rodem ..czyli sie wabia .. Czerwone Diably!!!:D Akara ...tak to moja komóra tak pikala..!:) Zośkaaaa...nie pij tyle ...:) ...nooo tooo...spaadaaaaaam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, slyszalam, ze ladna fretka z Ciebie, poprosze zdjecie :D. Gio, a wczoraj to tez od Ciebie tak pikalo? Jeszcze w sypialni przez zamkniete drzwi slyszalam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa z Zosia: Z: ... w pracy... Ja: w jakiej Grecji? Z: ... w pracy... Ja: w Pradze??? Z: ... W PRACY! rechot obustronny Ja jestem jednofunkcyjna, jak pisze to nie moge rozmawiac :D. A Zosia chodzi i kreci tylkiem pytajac mnie czy podoba mi sie jej pizamka. Ja sie chyba zaraz ewakuuje do sypialni, bo ona mi sprosne historie opowiada, a teraz nozyczek szuka (wiac, czy co? :D), jakies kapsulki na uwiad starczy chce przebijac :D (czyzby S/M? ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze Zosia mnie reklamuje hehe. Oj tak tak piękna jestem niesłychanie, najładniejsze mam ubranie, moja buzia tryska zddrowiem. Jak coś powiem - to już powiem. :-) A Holendrzy to sa pomarańczowi. Czerwone Diabły to są z Menczesteru. Fana koloru pomarańczowego mam w mojej drugiej połowie. :-) Mi jakoś nie pasuje, ale to mi nie przeszkadza być fanem Holandii. zdjęcie wysyłam najnowsze już z odrośnietymi włoskami - na email Zosi - niech ściaga. Lać ALK w Zosie LAC i się nie trzaskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się pospał?? Że niby ja? Ja nie śpie w porach nocnych, ja śpię rano. Tryb zycia mam przestawiony na nocne. Sprawdzajcie poczte. Zaraz sie coś pojawi HUUU HAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia_i_akara
Juz obejrzalysmy, Zosia mowi, ze schudlas. Zapuszczasz wlosy? Ja tak i wlasnie wygladam jak miotla :0. Musze sie wtracic - to ja Zoska! Ona nie wyglada jak miotla!!!! Wyglada tak,ze wszystkie chlopy gapia sie na nia! Wiem to!Widzialam na wlasne oczy! Zoska przemoc stosuje, sily uzywa zeby mnie oderwac od klawiatury! Przemoc w rodzinie, no ladnie. Kto zna numer na niebieska linie??? A tak w ogole, to chlopy sie na nia gapia, ja to bez szans jestem, widzialam, widzialam. A ona mi grozi! Ja sie chyba jednak ewakuuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akara_i_Zosia
idziemy spac, dobranoc, pchly na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi...ekhem ekhem..odpaliłam skrzynke i nic...nie doszło do mnie zadne nowe zdjatko...ale chyba dojdzie,no nie? ;) faktycznie sie rozbijasz i jeszcze kilka wersji przedstawiasz...do wyboru do koloru :) Gio...zmień w kartotece mi ze waga skoczyła...tamta nieaktualna a porzadek ma być w papierach :P zastukam do ciebie na nowy gadulec to se zakonotuj my number... Zosia i Akara....\"ta mała piła dziś i jest wstawiona...\" :D bawcie sie dobrze...Holandia jest pikna jak nie wiem co.... Ninka...z diabłami jest diabelsko fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE SIE TŁUKĄ O TE KLAWISZE HE HE HE No kurcze Zosia pewnie, ze schudłam, przecież mówiłam, że się odchudzam :-) A jak! :-) Jeszcze brakuje dużo do tego jak ma być, ale narazie nie mam zapału i za dużo mam siedzenia na dupie by solidniej ćwiczyć. Dupsko najtrudniej doprowadzić do stanu zadowalającego. Odrastają mi włoski, bo ja łysa byłam jak sama Sinead O. Kasiek już Ci wysłałam już już. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny - jak już wstaniecie i ruszycie na miasto to ja mam jeszcze jedno pytanie (jak zawsze BARDZO WAŻNE) Ponoć w urzędach pracy w Holandii rozdają słownik holendersko-angielski w wersji elektronicznej na CD. Można to serio dostać? Zmiatam po wodę i pisać. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I raz, i dwa, i raz, dwa trzy ORKIEEEEESTRA gramy!!!! Pora wstaaaaac Szkoda spaaaaac Dzien jest tuz Bedzie pelen luuuuz Spotka Cie Przygod moc Tylko wstan I wyrusz z domu (Pod lozko przedtem wpasc i zameldowac sie czas) :D :D :D :D :D :D :D I buziaczek dla kazdego 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff doczytalam :D Akara, Zosia --> jakby takie plytki dawali o ktrorych Kofi wspominala, to ja bym baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzieczna za takowa, plsssssss :D ale Wy brykacie razem, no,no, no :) wesolo macie :D Gio ---> MASZ BYC!!!!!! MUSISZ BYC!!!! :D Kofeina --> qrcze problem w tym, ze ja tez wole mobilizowac kogos niz sama sie brac do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGOOO!! Igo!!! Igo!! Igo jest :D :D :D :D :D Zaraz chyba jakis taniec radosci odtancze :D :D :D:D dobrze, ze jeszcze nikogo w pokoju nie ma :D My pamietamy o Igo tez!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... To widzę, gorąca noc była na forum... Cześć Tygrysku...:-) Mam nadzieję, że łapię się chociaż na jeden całus?... Nina... swoje dane kieruj do Gio... :-) ale zdjęcia, to do mnie...;-) i ewentualnie numer konta i PIN-y majorek... :-) świetne! Naprawdę dobre... Dostałem żółtą kartkę, że czepiam się spódniczki Zdiablonej, a nic o Blondi...:-) Spóźniłem się z projektem i chcieli mnie wbić na pal ale stwierdzili, że żadnych przyjemności... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link --> 🖐️ pewnie, ze dla Ciebie tez sie buziak na dzien dobry zachowal 👄 :D A mowilam, ze Ci pomoge wymyslac wymowki, to by wbiciem na pal nikt Ci nie grozil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja widze, ale sie dzialo we Wrocku! Dołanczam sie do wycia Tygryska! Dlaczego mnie tam nie bylo... :-( Tez chce zdjecia - koniecznie, jak na razie to z tamtej ekipy to z wygladu znam tylko Elles, a w koncu chcialabym wiedziec jak wyglada cale piekielko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor na wyczerpaniuSTOPdzis sie nie bede zatem odzywacSTOPmam dośćSTOP pozdrawiamSTOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diably. jeszcze siedzimy w domku. Ja juz ubrana, wloski umyte, wypachniona..a akara siedzi pod prysznicem musi sie na bostwo zrobic. Idziemy do muzeum van Gogha. Juz sobie zazdroszcze. Tygrys a gdzie Ty na boga Igo widzisz? Padlo mi na oczu cy cus...bo ja Go nie zuwazylam... Patrze...cofam sie a Igo jak nie bylo tak nie ma. Gio i Kofi - serce mam w zoladku.Cierpie i wiem ,ze bedzie trudno. Kofi pozdrow Szafirka i sciagnij go moze tutaj. albo niech mi gdzies zostawi gg, bo nie moge transportowac listy kontaktow. A potrzebny mi Szafir niemozebnie. Niech tu zajrzy.Chcialam Wamf oty slac od razu ale zapomnialam kabla do aparatuy i kompa z domku. Ale to nic..jak wroce przesle...👄 Pozdrowienia od akary dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie praca na fali mlot pneumatyczny waki glowa mi zaraz peknie i juz nie bedzie tak pieknie Brzuch mnie boli kurcza mac! Ma ktos krople zoladkowe? O ile pomoga takowe. GŁODNAM A SIE BOJE JEŚĆ....RANYYYYY dawac jakies suchary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana --> mnie juz na szczescie wycie troche przeszlo :D Kofeina --> chlebek chrupki mam, chcesz?? Zosia --> a wejdz na link, ktory zamiescil 666 a zobaczysz.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam :) 👄 łoo ale narobiliscie stron ;) A jak ja byłam, to plaża jakaś tu była.. ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik topik ktoś specjalnie założył ze zdjęciem pozdrawiamy kafeterię :D Nina 28 i jak Ci się czyta ? :) Jako chrzest bojowy musisz przejść przez ciemność topikową przy rozpoczynaniu każdej nowej stronki (jak widzę Kofeina jeszcze o tym nie wie ;) ) Zosia hmm moze lornetkę chcesz jak to taakie dryblasy ;) ;) ;) Dobry Wieczór tak Cię tu mało teraz.. ;) Jeszcze Cię trzyma.. ?? a może my z widłami, gorącą smołą, na miołtach i z inną diabelską bronią szturm musimy przypuścić i Cię uwolnić ? :D:D Dzień Dobry .. jak to szkoda do nas gadać ...? ;) Ty.. lepiej uwazaj.. bo ja zaraz pospolite ruszenie zawezwę .. ;) ;) Tygrysek hahha, ale masz sprzyjającą pogodę :D:D:D Ha.. ja tez sobie własną zrobiłam, a jak :D Gio :D:D:D \"łoszendgoł\" hahah A jaka przemowa do Niny28, hahaha nie mogę :):):) Zapomniałaś dodać, że ten alkohol to u nas najlepiej schodzi ;) ;) Mała no popatrz czyli jednak... a miałam Ci powiedzieć, żebyś spróbowała jeszcze raz tam gdzie już szukałaś :):) Air hihihihi Kofeina ;) zawsze potem mozna łychą od kopary próbować zsunąć górę ziemi z powrotem do dołu :D:D O, zapomniałabym, ciekawy masz ten temat.. i taki.. na czasie.. właśnie.. ;) Ty moja kompanka byś była.. bo ja też nocny - inni potwierdzą... - ale teraz jak jestem u mego Anioła .. to się zrobiłam przed i popołudniowiec :D Akara hmmm a Wy sie tam za dobrze nie bawicie.... ;) tak bez nas.. ;) ;) ;) ale wczoraj szalałyście z Zosią :D:D i io tez hehehehehe ...666 Igoooooooooooooooooooo !!!!!!!!! No ;), to na tyle z wczorajszego dnia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z dziś: Tiger jaką ładną dziś pobudzankę zaśpiewałaś :D Link ;) dzięki. Na pal? haha przyjemności... :D:D Ghana oj działo się wtedy - też żałuję, że mnie nie było. :0 Szam.. ee no.. może jednak chcesz siępobawić .. koparką.. ? :) Zosia.. no no.. Van Gogh.. ;) Kofeina bidulko, wypij sobie miętkę albo gorsze świństwo typu dziurawiec ;) To pomoże może i potem coś lekkostrawnego zjedz ;) A ja chciałabym zobaczyć jak Link wygląda ;) Mam pytanie!! Czy się ktos z Was do Łodzi nie wybiera w najbliższym czasie?? !! Hm.. gdzie Was wywiało.. monologi mam sadzić.. ;) chyba nie jestem w tym najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiecie jaka mnie miła sytuacja dzisiaj spotkała? Ludzie są czasami bardzo zaskakujący i to miło :) Wracałam do domu z uczelni, a z bloku wychodziła pani z bukietem bzu. Zobaczyła mnie, podeszła i spytała czy nie chcę bzu do wazony. Ja mówię, że bardzo chętnie i dała mi cały bukiet pięknego białego i fioletowego bzu :) Przywiozła go dla koleżanki, której nie było w domu i ja tak ładnie skorzystałam :) A niedalej jak wczoraj jeździłam na rowerze i szukałam właśnie bzu, ale nigdzie w lesie nie było, a nie chciałam w biały dzień szabrować ogrodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×