Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

666..no coz milo cie poznac...hihihi...fotke obejrzalam...nooo...mnie na pewno nie znasz:( i nie wiesz jaka to strata:P:D powodzenia kofi...oj ile ty tego zlopiesz;):D hehehe temu klopoty ze spaniem:) znudzooooony...wolniej po tych gorach...zadyszki dostaje;) Anielico...jak ty za nim nadazasz???:D a moze to ja taka niewprawiona po prostu...zostawiajcie flagi na zdobytych szczytach dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, IGO, to zdjecie powala na kolana, jak Ty zes to stworzyl??? No i gdzie sie tyle czasu podziewales???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessusicku.,... :D...mialam isc spac ..ale se mysle ..wdepne na chwile .. ..zeby mnie ..zmoglo ..a tu ...\"dupa ..mokra ...\"...:D Akara ....:D...az sie oplulam ..jak cie przeczytalam ..i...juz sie myc nie musze ..!!!:D... ..cala uroda mi splynela ..jakby mnie kto w morde strzelil ..:D..i o maly wlos a bym se zeby wybila ..tak mi sie rozchustaly ..moje wielkie czarne oczy ..!:D ..splakalam sie jak dżinks..!!!:D ..i wez tu spij czlowieku w takich warunkach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofeina z HERBĄ
hehe akara to zdolna bestia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy się tutaj herbata myjecie??? I ktoś mi zarzuca zbyt duże ilości tego napitku..ja przynajmniej używam zgodnie z przeznaczeniem :-) ZOŚKA - gdzie jezdeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, tys sie oplula, a ja sadzilam raczej, ze bedziesz pluc na mnie :D. No to chociaz na wodzie oszczedzisz :D. Ale na zeby to lepiej uwazaj, ja Ci sztucznej szczeki nie bede finansowac :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......666
praca,paraca,praca.......... akara: ale juz mam tego potwornie dosyć już myślę o wakacjach aby się gdzieś wyrwać Zdiablona : to fakt, ale mając tylko pewien punkt widzenia :) (dot . czegoś co jest znane niekoniecznie często widziane )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia marudzi, ze ja nogi bola. Kto sie herbata myje???? Bo z tego co wiem to Zosia wody uzyla, no chyba, ze z prysznica herbata poleciala ;). Kurna, istny czeski film tutaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......666
akara : dobry z ciebie wojak :) a tak a propos - jak wyglądasz w tym niebieskim stroju ? czy to mesh, czy transparent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, IGO, nic sie stary zberezniku nie zmieniles :D :D. Popros Zosie, moze zrobi mi zdjecie :D (nie, to nie transparent ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ..na mnie czas .. .dzis wieczorem wazne wydarzenie we wiosce ..!!!:D ..Diably sie zlatuja na part II ..:D Igo...>>..Ja tez cie znam ..ma cie w swoim rejestrze ..pod numerem ..78 :D Zoska ..sie juz oplukalas ..to sie kladz ..i nie mysl o gooopotach ..!:D ..najwyzej ci mąż szlaban przed garazem zalozy ..!:D Akara ..ales mi humor poprawila na same ciemne noc ..!:D Dobranoc wszystkim ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......666
Giovinetta : zdecydowanie wolę 69 ale teraz to już ide do spanka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOŚKA - nie odezwiesz się już dziś do mnie!!! cholero jedna!!!!!!!! :P ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? a tu tylko sex i sex - zero szacunku dla młodych niewinnych istotek :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukrywa sie bestia, bo się boi spotkania ze mną twarzą w twarz! NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co czekam na GG ! Do rana :-) 🌼 Dobrej nocy tym co ida spać ewentualnie uprawiac seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska mowi, ze sie wcale nie boi i, ze sie odezwie. W wyrze lezy, na mnie tez pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......666
cholera :) jak bym śmiał nie zapytać jak się miewa kochana Kaś....ops :) hejka jak tam Martusia - pewnie a'la JAMES BOND - smakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......666
cholera :) przd chwilka wysłałem posta i nic nie dotarło Zosiu : młoda, piękna , zgrabna i powabna DIABLICO :) Jestem jaki jestem, tak już musi być A pozatym , który diabeł myśli o aniołkach,....... choć może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......666
cholera, któryś raz próbuję wysłać posta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa pora wstac!! Ach wstan i unies rogi Wczolgaj sie pod lozko I zamieszanie duze zrob!! Bo wstawanie, bo wstawanie Bo wstawanie jest od tego Zeby budzic sie, zeby budzic I szalec na calego :D :D :D 👄 poranny for all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ...... Aj miss Ju wery muchy :-) Przyczołgałam się ano - Kofi, dziękuję za cynk :-D Ale teraz to ja już muszę lecieć na jakies tam zgromadzenie wspólników czy coś, w każdym bądź razie w gabinecie mojego szefa :classic_cool: dobrze że się dzisiaj wystroiłam jak na odpust, podniesie mi się samoocena :-P Łoj Matko, jak ja Wam zazdroszczę tego Amsterdamu ! Wczoraj wieczorem coś mnie tak ścisło zazdrośnie brzydko - Zosia sobie soczek ze świeżych owocków pija, w tle tam jakiś aerobik, było muzeum, będzie dzielnica czerwonych latarni .... a tu prozaicznie jak cholera, pralka, zupa, prasowanie, YH, niech no ja się do tej Norwegii dostanę - to też zadzwonię do Was dziewuszki i pochwalę się, że mi fiordy same z ręki jedzą :-D :-D :-D Buziaki Zosieńka bardzo mi Ciebie tu brakuje ! Pozdrowienia dla Akary, wdzięcznam jej bardzo za wyrwanie Cię choć na chwileczkę z wiadomo czego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Linking - dzieki za zdjecia, teraz troche sie orientuje kto jest kto i moze was poznam na ulicy. Chociaz... to do mnie bardzo nie podobne, ja raczej mam problemy z poznawaniem ludzi i czesto mi sie zdarza, ze z kims rozmawiam i w tym czasie dochodze kim jest ta osoba... No coz niektorzy tak maja... Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wpadłam przelotem nie czytając zaległości, terminy zawalone przez wyjazd muszę nadgonić, a na dodatek moje starsze dziecie zapadło na różyczkę. A szczepiony był, grrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Diablęta:-D Koffe, to chyba Ty mnie pytałaś o tą kapustę? słuchaj, ja zagryzanie czekolady czy innych słodysi, kapustą lub ogóreczkami, uważam za rzecz jak najzupełniej normalną. Cóż, skoro jestem w tym poglądzie zupełnie odosobniona;-) PS. podoba mi się Twój sposób motywowania naszej Zosieńk:-) Akara, Zosia - plizz, dokumentujcie te Wasze wyprawy, co? Wiecie, stowrzymy później cykl Polacy w UE;-), przedstawicie nam Holandię jakiej nigdzie nie znajdziemy. I zastanawiam sie jak dobrze musi sie bawić Twój męz czyzna;-) dwie rozszalałe Diablice w jednym miejscu;-) Nie wiem czy sie nie mylę, ale chyba szykuje sie jakiś niespodziewany nalot na Sfinxa:-)? Byłoby super, Rodzina uprzedzona ze mam spotkanie z Diabłami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam- co ja widze, gdzies jest znowu spotkanie, ale znajac moje szczescie, to nie bedzie Krakow... No coz, kiedys sie na pewno doczekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszna rzecz sie wczoraj stala!!! Internet z domowego kompa zniknal!!!!! dobrze, ze w pracy mam :D UWAGA OGLOSZENIE!!!!!! Diablice co dzis sie na spotkanie pisza. Borewicz w Wawie bedzie na 100% ale nie wiadomo o ktorej. Nie wczesniej niz 20 jednak, a tfu, tfu i odpukac moze byc i tak, ze pozna noca przez stolice przemknie. O 15 bede wszystko wiedziec. W kazdym razie chwilowo umawiamy sie o 20 pod sfinksem (tym kolo rotundy). Chyba, ze inna knajpe znajde, bo mi Borewicz kazal takiej, nie w Centrum szukac :P Akara, Zosia --> super, ze sie tak swietnie bawicie :D Dobry --> dziekuje za przepieknego maila :D Odpisze jak mi internet zwroca :P Gio --> :D :D :D Igo --> :D :D :D trzymam kciuki bardzo mocno za inwestycje :D :D :D mam nadzieje, ze jak sie powiedziecie, to bedziesz tutaj czestszym gosciem :D Kofi --> praca jest ciekawa - fragmentami. jak napisze, moge podeslac ale nie wczesniej :P :) o motywowaniu mam tylko 1 rozdzial. hmm o konfliktach ostatnio pisalam :D jest taka super ksiazka Gdanskiego Instytutu Wydawniczego, nie pamietam tytulu ale poszukaj w wyszukiwarce, bo maja oni swoja strone. Link --> tez bym chciala maila.... :( Zdiablona --> o 22 to my pewnie jeszcze bedziemy wariowac, wiec.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz wszystko jasne Wa-wa. Dzis co prawda moj aniol jest w Warszawie, ale ja siedze w robocie.... No coz takie zycie! Czy naprawde nie ma tu nikogo z poludnia Polski?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×