Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tigerku, poniałam, zatem czekam do 15 na znak o godzinie przyjazdu Borewicza...od razu zaznaczam, ze jesli bedzie jakas nocna pora, to ja niestety sie nie pisze:-( oby jednak bylo inaczej....czy juz wiadomo kto bedzie??? 🖐️Ghana! Ty sie nie dziw ze nie Krakow, bo choc ma ledne male co nie co, to kaza tam placic za turystowanie, wiec sama rozumiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czółko :D Trochę się tutaj ożywiło widzę :) Kto by pomyślał, że wspólny wyjazd Akary i Zofii tak ożywczo podziała na naszego \"Diabła\" ---> mam na myśli nowe koleżanki :D Tygrys ---> ja oddałam pani mój rozdział, a ona kazała w piątek przynieść indeks :) chyba zaliczy :) Pozdrówcie Borewicza :D Wszystkich pozdrawiam, ściskam i życzę miłego dzionka 🌻 pachnącego bzami 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Air:-D, oby Ci zaliczyła, 3-mam kciuki:-D Słuchajcie, zapomniałam Wam napisać, co mi sie dzisiaj przydarzyło...Wysiadam z Zuzią z autobusu i patrzę a ona jakaś taka uśmiechnięta tajemniczo...pochylam sie a ona szepcze mi do ucha: Mamo, odwróć się!!! Pytam sie dlaczego...Ona: Zobacz jaki fajny chłopak za nami idzie...Z pełną powagą acz dyskretnie odwracam sie i widzę jakiegos chłopca w wieku Zuzy (lat 7, przyp.aut.) w super niebieskich okularach. Mówię do niej, kaktycznie nieźle wygląda. Zuzia: a jakie ma okulary i jaka fajną fryzurę. I wiesz co, mamuś, całą droge sie na mnie patrzył, myślisz że mnie kocha??? słuchajcie, Zuzia 7 lat, a wizja na najbliższe lata? ochroniarz, 5 psów rasy obronnej i strażnik przed drzwiami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po porannej czerwonej herbatce ! U mnie leje i siąpi, ale nic to :) Zbieram się dziś trochę \"podkolorować\" u fryzjera, bom wyblakła ostatnio nieco... Kurrrde portfel mi schudnie ale Żyje się raz! Oszczędzam i oszczędzam i co z tego maaaam? A rogi koziorożcowe upchnęłam do szafy, bo jeszcze mi fryzjer zrobi z nich BALEJAGE i dopiero będzie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze mnie Tygrys dzis z samego rana ..smsami pobudke zrobil...!!!:D ..a ze Pregowany Kotek z kompa se pisal ..to..komorka pod poduszka ..mi grala jakby jej kto w kieszen narobil...ze nie wspomne o wibratorze .. ..tak dlugo to jeszcze nigdy nie dawal mi czadu ..! :D ...luuubie takie pobudki...!:D Szamanka ..mowisz ze lepiej rodzine uprzedzic za wczasu ze ..moze sie przeciagnac do ..bialego rana???...:D ..ucaluj Dudusia ..:D..ona jest niesamowita laska ..!..tak ..nad ochrona musisz pomyslec ..bo dziewcze nieprzecietnej urody ..jest ..!:D Nastepny zlot ..to trzeba zrobic gdzies na \" polu namiotowym \"...najlepiej nad morzem ...!!!:D Pozdrawiam wszystkich Tigre ...czekam na info...:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diaboly i diablice.....mniemam...iz cudne usmiechy wciaz i nieustannie wasze buzki zdobia.....❤️...... buziaki sle .....🌻..... ps. proponuje zalozyc sekretne stawarzyszenie pijacych i naczej??:):):)......no wiecie niby w samotnosci...bo kazdy do swojego kompa...ale jednak nie samotnie....:):):):)...bo reszta doabolow wyglada spode lozeczka....:):)... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niee.... tak nie mozna... czytam.... czytam... i chichocze przed monitorem :P Chlopaki dziwnie na mnie zerkaja, bo roboty duzo mam ale zabawna to ona nie jest :P ;) :D Szamcia --> nie jestes osamotniona!! ja tez lubie slodkie kwasnym zagryzac :D Np pije sok z kapusty i zagryzam czekolada - mniam :D Air --> przeciez Ci mowila. ze zaliczy :D inaczej byc nie moze :D Gio --> no problem, moge Cie codziennie tak budzic :D hihi ja tam dzwiek komory na noc wylaczam, a samo wibrowanie nie jest w stanie mnie obudzic :P :D Karaani --> helo 🖐️ my jestesmy Pijacy Pod Lozkiem (PPL?? :P) Szamcia --> :D :D :D no,no,no Zuzia juz ma powodzenie :) to co bedzie za kilka lat?? chyba bedzie musia specjalna asystentke do prowadzenia termianrzu jej spotkan :D Ucaluj Zuzie ode mnie bardzo mocno!! Postaram sie dzis miec jakies plytki dla niej :D o 20 bede ja i Gio, to na pewno :D Ja tez do rana nie moge - jutro pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dżizas, Wlazłam z gumiakami i ani dzień dobry Wszystkim, ani chrum chrum. Czy mogiem się rozgościć, zapoznać ..... ? Podać numer buta i biustonosza, czy takie tam inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda trochę dołująca ale nie ma wpływu na nastroje na topic\'u... :-) szam... :-) dzisiaj na plusie?... Jak zmylę czujność lokalnego cerbera, to odpowiem... :-) Chłopakowi się nie dziwię... w Zuzi, to od pierwszego... i do końca życia... :-) BE(lgique) + NE(derland) + LUX(embourg) , który z tych krajów nadaje się na Zlot?... Zosia, Akara... czekamy na propozycje... ;-) i róbcie to, co dotychczas - bawcie się dobrze... Anka...:-) emalię przeczytałem... Nina... :-) Giovi ma rację, tutaj buciorów się nie zdejmuje (ułani, czy co...:-D ) Dzień dobry Dzień Dobry....:-D Chcieli mnie wysłać do W-wy w poniedziałek w sprawie Funduszu Spójności i gdybym nie jechał do Pragi, to też byłoby \"biada tej wiosce\"...:-D ale nie będzie... Kofeina...:-) Życzenia \"dla tych co idą spać\" i dla mnie... przyjąłem... ;-) Tiger...:-) Dla Ciebie specjalna emalia... jak wykroję chwilę... Giovi, AIR, ghana, karaani... :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirowe oczy ..>>..:D..numeru biustonosza nie musisz podawac...bo i tak ..naszej ..Kachni nie przebijesz .75F ...Borewicz juz sie przyzwyczail ze tylko w jej michach ..chipsy na imprezie roznosi do piwa ..!!!:D ..ale wskazane byloby zebys ..chlopakom podala ..wielkosc ..pojemnosc ..płuc ..to znaczy czy masz \"czym oddychac\"...czy ..czesto tracisz oddech ..!:D.. ..numer buta tez zbedny ..Borewicza \"wielkiej stopy \"..nie przebijesz ..!:D ..mnie interesuje czy znasz sie na żartach ...czy moge z toba isc na calosc , czy tak bardziej ..delikatnie ..?:D..bo czasem (często)..jak mnie energia rozpiera ..to ..nie ręcze za siebie ..! ..jeszcze sie taki nie urodzil coby mnie ..zatrzymal..!:D Linking..>>>...żaluj ..!...Gdzie cie nosi ..?..do Pepiczkow ..? . .taki zlot ..to se ne wrati..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> noc cio Ty, od Szafirowej tze numery kont pobrac trzeba :D skladka diabelska musi zostac oplacona :D Link --> :D :D :D :D :D :D merci :D :D: D :D :D czekam z niecierpliwoscia :D :D :D :D Szafirowa --> numer konta i PIN do karty podac musisz obowiazkowo (moze mnie prywatnie na maila przeslac :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ożywienie znaczne notuje z samego rana...:-) kto to jest...666 vel Igo??? Szafirek, pewnie pojawiałaś się na długo przed moim zjawieniem sie tu, bo też sobie nie przypominam...chyba...a co do tego biustonosza..to moze sobie odpusc co....jeszcze poglebia sie moje kumplexy;-) ghana, ja mam podobny problem, a teraz doszło do tego to, że niektóre osoby w mojej firmie znam po imieniu a z innymi jestem tylko na dzień dobry, i jak mijam roznych takich, to na wszelki wypadek mowie dzien dobry a nie czesc;-) 🖐️Nina, jesli jeszcze nie mowilam....ja mam dobrze, bo moja maybe przyszla tesciowa jest doskonala fryzjerka, wiec wszelkie uslugi mam w domu:-D Gio, dziekuje za buziaki dla Zuzi:-D i mam nadzieje, ze do zobaczenia o 20.oo przy Sfinxie kaarani, teraz, o tej godzinie? ja tam do monitorka popijam kaffke, ale wieczorkiem, kto wie...;-) Tiger, ja słodkiego nawet nie zaczynam jesc, jesli pod reka nie ma kapuchy albo ogorka...a co do Zuzi, to mowie, strach sie bac...tylko na razie wytlumaczylam jej zeny nie biegala za chlopakami...przyklad z pulapka na myszy podzialal na jej wyobraznie i smiala sie bardzo! 🖐️Linky, jak widac po ilosci maili na ktore musisz odpisac, cieszysz sie duzym powodzeniem...no i sam powiedz..kiedy to az tyle kobiet bylo Toba tak zywo zainteresowanych???? malo tego, nie byle jakich kobiet - bo rogatych:-) jak bedziesz w Wawie to daj znac, zrobimy kolejny ciekawy zlocik;-) Gio....na calosc....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> Igo to nasz stary, dobry Diabel spod poprzedniego lozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - o co chodzi z tymi oplatami w Krakowie? ja nic na ten temat nie wiem!!! A ty Zuzi pilnuj, latwo ci pewnie nie bedzie, bo jak ona jeszcze troche podrosnie, to bedzie z niej napewno straszna laska, skoro juz teraz sie na nia \"gapia\"... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana, na razie to ona sie gapi...choc i na nia tez...fakt dzis to najbardziej podobala mi sie taka babska komitywa w tym temacie...wiecie..z kumpelka predzej...a tu moja coreczka...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana, na razie to ona sie gapi...choc i na nia tez...fakt dzis to najbardziej podobala mi sie taka babska komitywa w tym temacie...wiecie..z kumpelka predzej...a tu moja coreczka...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovi i Bywalcy ! Słodki buziak 👄 z Zielonej Góry ! Dobra, gumiaki zostawię, niech wszyscy widzą, że mam małe stopy, only 36 :-) Giovi - oddychać mam czym, no ale bez przesady, spadochronu się z tego nie wykona, nie, nie, nie .... O rajusiu, mnogo towarzystwa, ale jako że drobna jestem, szczupła, chuchrowata .... nie zajmę Wam za dużo miejsca. No i rożyska jak widać mam też jak pierun. Nie dlatego, żem jak Ninka urodzona koziorożcowa, tylko, no, no tak wyszło. Ale rogi są ! Ło jacie, niech no się wczołgam :-D Uffff, Kto z Warszawy chętny na koncert Yesów ? Dwa bilety posiadam, a wszystkie znaki w piekle pokazują, że będe w tym czasie w Norwegii. Tfu, tfu, tfu coby nie zapeszyć. A co do całej listy pytań ... ja tam nie wiem. Obrażalska chyba nie jestem, płaksiwa rzadko. I DOPRASZAM się o zwolnienie mnie z opłaty za diabelskie składkowe. Prośbę swoją motywuję posiadaniem nazwiska panieńskiego .... ... SZATANIK ... ładne nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana, a co do opłat dla turystów, to słyszałam o tym prjekcie i jesli sie nie myle jest juz stosowany:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten diabeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tygrysek o GWP to ja wiem przeciez z Gdanska jezdem nie? hehehe - Rozwiązywanie konfliktow w pracy - juz ja zamowilam sobie kilka dni temu. 13 zl kosztuje, jakas promocje maja czy cos :-) A nad morzem nad morzem Gio - taaak jest. :-) Najlepiej blisko mnie hehe. Air co zaliczy ze co? Nic nie rozumiem, mi nikt nic nie zaliczal, ja chce oddac cala prace...co wy tam zaliczacie. ja jestem serio jakis \"dziwny student\" a na sto procent WIECZNY :-) SZAFIR WIIITAJ!!!!!!! Ty tu zaraz z numerem biustonosza podasz- a mi to nie podałas!!!!! No fajnie...Gio moze ja nie przebije, ale bede druga w kolejnosci z tym biustem za Kachni bo mam 75D a jak jestem utyta to DD :P i tez mam z tego powodu kompleks wielki i fffcale mi sie to nie podoba.Znaczy jak sie na zywo zobaczymy kiedys to prosze nie gadac NIC na ten temat. Kasy nie mam i konta wraz z pinem nie podam hehehe ZLOT W HOLANDIII - zdecydowanie i ja pierwsza się zazynam czołgac!!! :-) Linking - o widze ze Ty jeden z wytrwalych seks uprawiasz o 2 w nocy nono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tygrysek o GWP to ja wiem przeciez z Gdanska jezdem nie? hehehe - Rozwiązywanie konfliktow w pracy - juz ja zamowilam sobie kilka dni temu. 13 zl kosztuje, jakas promocje maja czy cos :-) A nad morzem nad morzem Gio - taaak jest. :-) Najlepiej blisko mnie hehe. Air co zaliczy ze co? Nic nie rozumiem, mi nikt nic nie zaliczal, ja chce oddac cala prace...co wy tam zaliczacie. ja jestem serio jakis \"dziwny student\" a na sto procent WIECZNY :-) SZAFIR WIIITAJ!!!!!!! Ty tu zaraz z numerem biustonosza podasz- a mi to nie podałas!!!!! No fajnie...Gio moze ja nie przebije, ale bede druga w kolejnosci z tym biustem za Kachni bo mam 75D a jak jestem utyta to DD :P i tez mam z tego powodu kompleks wielki i fffcale mi sie to nie podoba.Znaczy jak sie na zywo zobaczymy kiedys to prosze nie gadac NIC na ten temat. Kasy nie mam i konta wraz z pinem nie podam hehehe ZLOT W HOLANDIII - zdecydowanie i ja pierwsza się zazynam czołgac!!! :-) Linking - o widze ze Ty jeden z wytrwalych seks uprawiasz o 2 w nocy nono :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś zauważył, że wysyłanie jednego listu trwa WIEKI??? I do tego nie widać go dlugo po wysłaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirowa --> w takim razie oplate nalezy wniesc w piwie :D UWAGA!!!! WIESCI NAJSWIEZSZE. Rozmawialam wlasnie z Borewiczem, pedzi do nas wszelkiego rodzaju przepisy lamiac :P Ale nie wiem czy dotrze o sensownej porze, poniewaz jeszcze: Suwalki, Augustow i Elk zaliczyc musi. Bedzie jednak staral a ja bede Was na biezaco informowac co i jak :D Nasze spotkanie zostalo przeniesione na 20:15 (slownie DWUDZIESTĄ PIĘTNAŚCIE) z powodow istotnych. Miejsce spotkanie bedzie pod Metrem z powodow rownie waznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujemy jeszcze jednego/dwóch postów, bo Kofeina się klonuje... :-D i zastanawia, co się dzieje z jej tekstami... ;-) szam...:-) też się zastanawia... Proponuję wprowadzić jako stałą dyscyplinę zlotową - pojedynek na rozmiary biustu...:-D Obserwuję jakiś pojedynek na forum... Pozdrowienia dla Borewicza, ... kiedy w końcu dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa już czy nie działa, bo sie zapchała jak rura od kibla kurcza flak. zgłaszam protest - ja się chce wyrwać z domu -- do metra czy nie, ale chce do LUDZIÓFF BUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj klonuję się, klonuję..... Proszę nie poruszać nigdy więcej numerów biustów. WRRRR. Podałam dla świętego spokoju, by mi już nikt więcej pot ym nie przypominał. Jak swój wkład do łóżka zarzucam glana - rozmiar 38 :-) Żeby pasował do gumofffca Szafirowej :-) Mogę z nią jeszcze zrzucić się na ufundowanie diabelskiej biblioteki, bo mamy obydwie niezły potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko 15 minut juz czytam :P zlocik - ale superowo :D - szkoda, ze ja dopiero w sobote tam bede ale Dzien Dobry sie zaoferowal, ze mnie zobaczy :D - ciekawe, co z tego wyjdzie, bo musialby na Centralnym byc o 8:20 15 maja :D a tak a propos - 15 maja imieniny ... Zofii :D ;) - ciekawe, czy bedziecie pic?? dzisiaj w szkole mialam horror - jak sie przestane odzywac pod lozkiem, to znaczy, ze mnie ubili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×