Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ufff mam internet.... rano szlag tarfil komputer co serwerem jest i nie bylo netu.... straszne!! Darkus --> ja wiem, ze jeszcze jakies spotkania bede ale to NIE TO!! :( ja tez chce isc na \"Van Helseng\" :D Lubie takie klimaty Kai --> latwo Ci mowic, nie smutkaj, Ty bylas i sie dobrze bawilas :( Link --> czesc 🖐️ Szamcia ---> Borewicz moze bedzie w czw. w Wawie, masz czas?? Zdiablona --> to nie pocieszenie!! Chcialabym miec kaca!! I noge skrecona tez moge miec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelski Zlot Zaczne od Wroclawia ktory jest cudownym i przepieknym miastem. Trafilismy w dodatku na zlot gitarzystow, a bylo ich ponad 930 i wszyscy wystapili na rynku w koncercie. O godz 17:00 stanalem pod iglica w rozkach diabelskich i czekam czekam, a tu nie ma nikogo. Ludzie mijajac mnie chichotali sie ze mnie widzac mnie w rogach. Minelo 10 min i nikt sie nie pojawil. :) Myslalem ze sobie zakpili diably ze mnie :) albo ze im cos wypadlo. Dzwonie do Borewicza, on mi mowi ze oni sa na placu, ja sie rozgladam dookola i nie widze ich. Borewicz mowi mi zebym czekal, on bedzie za chwile. Nastepnie podchodzi do mnie sliczna Kai ukryta czesciowo za wlosami i pyta sie czy ja jestem znudzony. Wreszcie ktos sie zjawil :D mordka mi sie cieszy i tak pozostaje do konca. Szczerze nie pamietam kiedy tyle godzin smialem sie bez przerwy, to bylo lepsze niz wszystkie kabarety razem wziete. Smiesznie bylo gdy przedstawial sie Dzien Dobry :) pytam sie go kim jest a on mi mowi Dzien Dobry, troche bylem skolowany i dopiero po chwili zaskoczylem. Dzien Dobry jest fajnym facetem z odrobina niesmialosci, siedzielismy blisko siebie i moglem z nim troche porozmawiac, duzo mowil na temat Dobry Wieczor :) Siedzialem obok Kai - fantastyczna dziewczyna, o duzym biuscie ktory przyciaga wzrok jak magnes :D Kasiek sliczna dziewczyna, niesmiala o pieknych wlosach. Elles cudowna, ciepla i romantyczna, taka z ktora by sie chcialo pojechac w bieszczady pod namiot i razem ogladac gwiazdy :). Natomiast Blondi nie jest blondi :P, ale za to wyzywajaco ladna o wspanialej figurze i nie takim ostrym jezyku jakiego sie troche obawialem. :) a jej informatyk niesamowicie nismialy, o tajemniczym usmiechu, powoli zaczal sie rozkrecac, podobnie jak brat Dzien Dobry. :) Zdiablona natomiast ladna dziewczyna wygladajaca na jakies 27 lat, taka wesola i ciagle usmiechnieta, dusza towazystwa, z ktora nie mozna sie nudzic i ktora nosi fajne rzeczy w torebce, ale to tylko dla wtajemniczonych......:D Moja Anielica byla wszystkimi zachwycona i rowinez swietnie sie bawila i smiala. Sprawdzilismy jej torebke, miala cos .....koronkowego...... dla wtajemniczonych :D Kai natomiast przywiozla drobniutki piasek z plazy morskiej :) Jeszcze nigdy nie wypilem tyle piwa co podczas diabelskiego spotkania :) --------Rozmawialem z Tygryskiem i idiotycznie cos powiedzialem ze nie jest z nami, a przeciez ona chciala ale nie mogla byc, Tygrysek nie martw sie jeszcze sie kiedys spotkamy na jakims zlocie :)------------------ Borewicz to jest niesamowicie fantastyczny facet, szkoda ze nie mieszkamy blisko siebie, bo Hans to jest kabaret, okropnie smieszny jajcarz i dobry organizator i chcielibysmy mu z Anielica bardzo podziekowac i Kaskowi i Blondi (ktora nie jest blondi :D ) za to ze dzieki nim doszlo do tego spotkania. Zdjecia beda jak linking je zaladuje je do komputera. Linking dostal opieprz za to ze sie nie przyznal do tego kim jest i do konca to ukrywal, to on nas przywiozl do Wroclawia, a ja sie dowiedzialem kto to jest linking, gdy Borewicz zapytal sie mnie z kim pilem ostatniej nocy Tekile, bo to byl Linking :D ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..odrazu wpadlam na raporcik Znudzonego...!!!:D Takiego mi zescie smaka narobili tym zlotem ..ze chyba nastepnym razem ..i ja zrobie wszystko zeby do was dolaczyc...!!! Nooo..nie ..no ...normalnie musze was zobaczyc w realu ...!:D Ja co prawda nie pije ..ale zawsze moge kamere trzymac i filmowac...! .. ..zreszta ktos przeciez musi byc trzezwy ..w razie czego...!!!:D Ale sie nie przejmujcie ...ja sie swietnie bawie tez bez procentow ..no chyba ze mi ktos zaserwuje ..LODY...i czegos dosypie ..jakiegos rozweselacza ...!:D Znudzony ...juz sobie ciebie wyobrazam w tych czerwonych rogach na glowie ...!..to musialbyc dla niektorych ..nie wtajemniczonych ..fantastyczny widok ..!:D Zdjecia ogladalam ale dalej nikt mi nie powiedzial ..ktora to Twoja Basia .. Ucaluj Ja odemnie ..chociaz sie nie znamy ..Baśki ..to ..równe babeczki ...Chcialabym zeby czasem rowniez sie do Nas odezwala na forum .. .. Czekam na nastepne zdjecia ..moja skrzynka juz wolna ..sarna3 ..czeka pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam wielkie za to, ze choc staracie sie oddac nastroj tamtych chwil...mam nadzieje, ze jednak uda sie zorganizowac jakis zlot u nas, w Wawie, ze bedziemy mieli sie okazje spotkac poznac i ze nie bedzie jak było;-) musze sie Wam przyznac, ze niezbyt mam dzisiaj nastroj...bylam w pewnej knajpie w sobote i bardzo sie rozczarowalam zachowaniem znajomych...maja sporo kasy, bo facet ma firme ktora na czysto wyciaga miesiecznie 300tys. zl, znaczna czesc to jego zarobki. jak do tej pory nie dawali tego odczuc, nasze corki zaprzyjaznily sie w przedszkolu, a my staralismy sie te znajomosc podtrzymywac...ostatnio, dziewczynki chodza do dwoch roznych szkol, oni sie wyprowadzili dosc daleko od nas i te kontatkty sie poluznily. najbardziej cierpi na tym Zuzia, ktora uwaza Rozie za swoja przyjaciolke. jak sie okazuje nie jestesmy dosc dobrzy. na imprezie byli nowi znajomi (Ich), ktorych dziecko chodzi do klasy z Rozia, wiec teraz oni zaciesniaja wiezy. i nie ma w tym nic zlego, gdyby nie to jakie rozmowy prowadzone byly przy stole...o wyzszosci Korsyki nad...o omletach z sera owczego do rozowego wina w Toskani...i tym podobne...nie powiem zebym sie przez to czula zle. wbrew pozorom niczego im nie zazdraszczam...ale taka nagla zmiana zachowania ze strony starych znajomych, ktorzy wczesniej nie zachowywali sie jak drobnomieszczanskie burzuje, a nagle okazali sei ogrmymi snobami, zepsula mi jakos humor...czy jestem gorsza tylko dla tego, ze nie jezdze po siwecie? czy moja coreczka bedzie gorsza, bo nie chodzi na fortepian, tenisa i do katolickiej szkoly dla dziewczat? czy zapeniam jej tym samym gorszy star w zycie???? ufff, do kitu z tym wszystkim:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Szamanka ... 👄...powiem szczerze ..usmialam sie z twojego problemu ...Szkoda ze mnie tam nie bylo...z Toba ..!..Takich ..\"nowobogackich\"..to ja nosem wciagam ...\".. twoi znajomi szybko by zapomnieli jezyka w gebie i ..stracili watek do rozmowy ...! Wystarczy pare chwytow psychologicznych ..i obiezyswiatow . .uswiadomic ..ze tak naprawde to niewiele w ..swiecie widzieli...bo świat to nie tylko te miejsca gdzie oni byli...!!!! Moze Zuzia nie chodzi na fortepian ..ale za to ...nikt jej nie dorowna ..w inteligencji...!..z tym sie trzeba urodzic..! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> maluszkiem na nastepny zlot?? :) Szamcia --> nie przejmuj sie, tym wszytskim, szkoda Twoi nerwow na to Powiedz lepiej co myslisz o czw. z Borewiczem?? Znudzony --> ❤️ To kto to jest Link???? plsssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w samo południe Szam ... też mam takich znajomych i omijam ich wieeelkim łukiem ... pustaki są i tyle ...:P ... przecież to wiadomo że im więcej pieniędzy tym mniej rozumu ...:P Gio ... Anielica ... w okularach ... w czarnej bluzce w białe kwiaty ... DD już mi wszystkich opisał ... możesz pytac dalej jak nie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, hm, może faktycznie to śmieszne, chyba miałam jakis gorszy dzien wtedy, troche mimo wszystko było mi przykro, ale co tam...dziekuję..nastepnym razem zabiorę Ciebie - kałasznikowa;-), choc podjerzewam ze nie bedzie nastepnego razu, bo my olalismy ich lekko zmywając sie na inną imprę...szkoda mi tylko Zuzi, której cięzko bedzie wytłumaczyc dlaczego Rózia juz do niej nie przyjdzie...ostatnio miała za dużo realistycznych rozczarowań, nawet jak na 7-latkę... Tigerku, oczywiście że piszę sie na czwartek:-D Swingo? w pobliżu jest jeszcze jeden pub+kawiarnia+pizzeria:-) i dziekuję❤️ Znudzony ja też ciekawam kto to zacz - Linki:-D Koleżanka właśnie dostarczyła mi proszek o nzawie czekolada w proszku, smakuje dosc dziwnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat - dzięki, wiem że masz rację, ale jakis raki bezpodstawny zal sie gdzies tli...eh, szkoda słów... Tiger, a czy Borewicz zechce sie ze mna spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Widziałam się dzisiaj z Zosią i Akarą :) Właściwie Akarkę tylko w przelocie widziałam, ale zawsze :) Pojechały do Amsterdamu kobitki, będą balować :P Linking ---> ja też proszę o zdjęcia :) Dzień Dobry ----> podoba mi się twoja relacja :) i opisy diabełków Znudzony ---> a kiedy znowu będziesz na wycieczce w Polsce? :) Tygrysek ---> mam nadzieję, że już ci się humor poprawił. W końcu widzimy się tutaj wszyscy codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> humorek nie bardzo sie poprawil :( szczegolnie biorac pod uwage pogode :( Zosia jedzie z Akara?? Takie widzenie sie \"literkami\" to nie to samo co impreza w realu :( Szamcia --> nie, nie, nie Swingo a pewnie znow Sfinks :P Borewicz zjesc cos musi, no i tam jest tanie pifko. Pewnie, ze chce sie z Toba spotkac!! sam mi kazal Cie sciagnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, to ten Sfinks koło PKO ? i o kórej sie umawiamy? wiesz juz cos może o tych płytkach dla Zuzi?? 🖐️Airku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> alez mnie pytaniami zasypalas.... tak ten lub ten drugi na Brackiej ale tam chyba sie jeszcze ze Zdiablona nie powinnysmy pokazywac :P Nie wiem o ktorej, to jeszcze nie jest na 100% pewnie. Jak cos sie dowiem, to Ci powiem. Z plytka sytuacja nie przedstawia sie bardzo dobrze - od kolegi mam tylko Moj brat niedziwiedz ale w orginale, napisy jakos nie dzialaja... a z pracy nic chwilowo nie moglam wymyslec, robimy teraz filmy fabularne a nie bajki. cos tam miec bede na pewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, ok, czekam na znak zatem:-D znowu mi sie nudzi w pracy, jak ja tego nie lubie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem już więcej megabajtów zdjęć niż liczę sobie wiosen... :-D, a oczekujących proszę o cierpliwość. Niestety szybciej się ściąga niż wysyła, tak to sobie ktoś wymyślił... I nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby do mnie wysłać zdjęcia... :-0 Jeżeli potrzebna prośba: Proszę uprzejmie, o przesłanie zdjęć ze zlotu Diabłów w mieście Wrocławiu. Format dowolny, wielkość pojedynczej emalii - nie więcej niż 20-25 MB. To proszę ja - linking... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :D Ja teraz to tylko mówię, że jestem, bo zdjęcia oglądam ze Zlotu :D i jeszcze czytam co tam wczoraj pisaliście :D i przy okazji dowiaduję się kto jest kto ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już przeczytałam wszystko :) ale zdjęć jeszcze nie obejrzałam wszystkich, bo robię to z komunikatora i za każdym razem muszę się zalogować, żeby pokazało się zdjęcie i jeszcze coś odświeżać, bo coś tam i dopiero mogę zobaczyć co się działo, a jeszcze teraz nie chciały się otworzyć i myślałam, że pogryzę klawiaturę :D:D Super są te Wasze relacje :D każdy coś innego nowego dodaje, a oceny innych są też świetne ;) Linking - mój email tez jest pod nickiem, więc ślij i mnie (specjalnie miejsce na koncie zrobiłam ;) ) no i... uchyl już rąbka tajemnicy :D dla reszty 👄 i nie smutajta.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już przeczytałam wszystko :) ale zdjęć jeszcze nie obejrzałam wszystkich, bo robię to z komunikatora i za każdym razem muszę się zalogować, żeby pokazało się zdjęcie i jeszcze coś odświeżać, bo coś tam i dopiero mogę zobaczyć co się działo, a jeszcze teraz nie chciały się otworzyć i myślałam, że pogryzę klawiaturę :D:D Super są te Wasze relacje :D każdy coś innego nowego dodaje, a oceny innych są też świetne ;) Linking - mój email tez jest pod nickiem, więc ślij i mnie (specjalnie miejsce na koncie zrobiłam ;) ) no i... uchyl już rąbka tajemnicy :D dla reszty 👄 i nie smutajta.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking ..>>..bardzo dziekuje za fotki...szczegolnie te zbiorowe sa super ..! ..prawie wszystkie Diably w komplecie ..tylko cos dalej nie mam pojecia ..ktory jest ..linking...:D:D:D Borewicz ..>>.. no juz nie mam wiecej pytan ...juz wszystko wiem ...!!! ..i powiem ci po znajomosci ...ze juz sie wcale nie dziwie ..ze....!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że nie ma na nich Borewicza :) A zastanawia mnie data na zdjęciach... :D Może Wy jednak bawiliście się 3 dni .. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj szybko odpadłam i proszę 😠 się dowiaduję, ze foty są od Znudzonego :P Linking >> już Ci info na gg zostawiłam...miłe nawet :P Znudzony >> Ja Ci dam wyzywająca :P Diablica poprostu :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie w pracy przyblokowali i nie wysłałem do wszystkich... :-0... majorek... do Ciebie poszło... :-) (chyba) Piękna Blondi... :-) niestety nic nie mam z GaduGadu... :-( Lecę już i do jutra. Kto nie otrzymał zdjęć, proszę się upomnieć... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Wróciłam do domciu właśnie ( w końcu) :D i czytam wszystkie relacje po kolei :) Chyba nie będe już miała co dodawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna jestem nieslychanie!! wrocilam do domq i zasiadlam do kompa ale... nie wlaczylam zadnych gadaczek ani forum!! za to otowrzylam worda i pisalam mgr :) kolejny podrozdzial skonczony (8 stron) :) Kai --> zadne takie, Ty tez musisz swoja relacje przedstawic!! Link --> buuuuu, buuuuu, buuuuu dlaczego niektorzy maja Twoje Gg... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło
baldzo plosimy o światlo, plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking - czy moge prosic o zdjecia ze zjazdu? moj adres slowniki@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam się dostac an kafe :( ale juz wszystko w porzadku :D Linking - dawaj zdjecia :D jak sie dostane do Twojego profilu, to wysle Ci te zdjecia, ktore sobie zapisalam :P okazało sie, ze ten moj bolacy palec, to nic innego, jak wrastajacy paznokiec - na szczescie zostal wyeliminowany - paznokiec, a nie palec ;) szkoda tylko, ze nie udalo mi sie znalezc tego waznego dokumentu - jak sie nie odnajdzie w mojej macierzystej szkole, to bede swiecic oczkami w kuratorium jutro :( no dobra - spadam - gadam jeszcze z Majorkiem - zaraz Jej powiem, ze mozna sie wpisac :D no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking - dzięki, zdjęcia dotarły, ale jeszcze nie miałam okazji obejrzeć ;) Blondi ;) Kai.. dodaj ;) Tygrysek brawo za te 8 stron ;) Ja znów nie mogę się zabrać :( Dark 👄 Mała 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale szastacie tymi zdjęciami 😠 Ja nigdzie nie wyraziłam zgody na upublicznianie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×