Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość bbllllllaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja, calkiem inaczej, ostrzej... i goscie wytatuowani az milo :D tyle, ze pod koniec to juz sie powtarzac zaczeli :P za to brykali po scenie az milo :D O Pani, z Romuni tez sie ubrac nie zdazyla :P ale jacy fajni chlopcy kolo niej skacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ja nie moge tego ogladac!!😭 pocieszam sie jednak Tygryskowym winkiem i relacja i mam juz kudlate mysli...no non no chcialam napisac diabelskie mysli prosze nie myslec o jakichs tam dwuznacznosciach!! jam porzadny diabel jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko, porzdany Diabel, to ma kudlate mysli wlasnie :D :D :D Oki glosujemy teraz :D a ja brykam z psiakiem na spacer, qrde jutro znow na zajecia grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiecie ..co ..jestem poruszony do łez ..prowadzącymi ten program ..pani..wygląda ..jak żona ..z serialu Gang Olsena..a prowadzący ..to Wodnik Szuwarek ..z Arabeli :D:D...albo jeszcze lepiej ..jak Rumburak:D:D:D qrde...nie moge ....:D:D:D:D:D:D:D:D cze..Kasiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbowywałam stare hasło. Działa! Witam diabły! Kasiek, Tygrysek - porucznik może mnie nie pamiętać z Basią i Amokiem sie nie znamy Ja tylko na chwilkę, na próbę, bom zajęty strasznie aniołek, ale wam zostawiam mszalne wino i odfruwam - jeszcze wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak ..jak to powiedziala...Gio ..nasza wykonawczyni..zakupiła kiecke w sexshopie..i ze spinaczem w nosie odśpiewała..nam ..wspaniałą piosenke ..za która otrzymaliśmy 6pkt pewnie za występ artystyczny ,mam nadzieje ..że zapalenia płuc ..sie nie nabawiła :D:D....ale ..co tam ..za rok ..będziemy mieli kolejną szopke ..europejską :D:D cześć Aniołka ... ale teraz juz będe pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem no i powiedzcie mi jak tam nasi na Euro ..spisali sie? tak jak czytalam Borewicza to ..plame dalismy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu WAZNYM KOMUNIKATEM przyszlam :D Jutro nie o 11:15 ale o 13:10 KCIUKI NALEZY TRZYMAC :D Z gory dziekuje :D Aniolka --> :D jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadam bo szkoda gadac...do d...py takie zycie :( Aniołko...jakze ciesze sie (jak na swoje mozliwosci dzisiaj) ze ciem widze ;) czesc Basia, ja cie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczem se zerknęła Borewicz :) Tygrysek - dzwony niebiańskie sobie nastawię na 13:10 i kciuki zacisnę Kasiek - co jest? gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - je sem wasz aniołek-stróż, więc gadaj jak na spowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia...ech..mozna by powiedziec ..ze daliśmy dupy..ale ja tu sie stanowczo odzinam !! osobiście nie dawałem :) Kasiek ....co jest .?? mow szybko ....co si ę dzieje?? ..w razie www masz po-mocną dłoń. i ten szary papier też mam co jest do d...py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEEEEEEEEEEEEŚĆ Wam Eurowizyjni-fanatycy ;P Zapraszam do zabawy http://cat.fs.com.pl/~kati/jap_name.htm mi wyszło Kamira :-) Ślicznie hehehe. Tygrysek - nie radzę z tym pisaniem na ostanią chwilę, bo będziesz miała tyły jak szanowna Kofeina czyli MŁA. Tez myślałam i jak mój brat w 3 tygodnie napisze..terefere..on pisał owszem, ale miał masę zdjęc i rysunków a ja nie mam nic takiego hehehe. Dziś kończe pisanie z wynikiem 79 stron plus kilka stron luźnych notatek, które zbiorę do kupy dziś jeszcze lub jutro rano (o ile mi sie będzie chciało oczywiście hehe). Tak mam dość tego tworzenia, że chce już to skończyć. Wstyd mi przez to ile czasu zmarnowałam i właściwie muszę się poprawić i wrócić na \"dobra drogę\" hehe czyli ta trudniejszą hehehe. I kto wygrał Eurowizję? NO? Nasza Niebieska Kaczka czy jacyś inni nędznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie oglądałam, niestety... ;) I tak nie lubie tej piosenki :P Kasiek... ---> ❤️❤️❤️ Bidulo, nie martw sie, jak coś to mozesz mi pomarudzić ;) hiihi.. Nic poważnego chyba co? Aniołka, Basia --> 🖐️ Koffi --> Gdynia sie kłania :P;) Jeszcze chwile.. i \"...naciągam na głowe kołdre, znikam, kule sie w sobie.. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów nic nie widzę, ale pewnie Wy widzicie hehehe :-) Uwielbiam to, zwłaszcza, że przysżłam pod łóżko się wyluzowac i odpoczywać hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ukraina ..wygrala ..Polska 17 miejsce ....ale piosenkarka nasza ma duze szanse ..pozowac w C.K.M-ie ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Moje japońskie imie dużo sie nie różni.. hehe Era.. :P Kaaaasiek... 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> :D zadna dżapanka :P hehe.. Fajna stopka... :) Nie moge sie oderwac... a jutro o 7 wstaje.. buu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..>>..:D..ja juz sie godzine zbieram do spania i wciaz mnie cos wciaga ...ale teraz juz odpalam ..diabelskie siniki w strone ..madejowego łoża...!:D Dobranoc ..666...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek ....pamietasz mnie?? 🌻 fajnie bo juz myslalam ze wypadlam z pamieci 🌻 Borewicz ..no jak to jest :( czy nasi zawsze musza plame dac? nalogowcy czy co? Tygrysek ...dobre to winko ,ale wiesz cos po nim rownowage trace dobrze ze mam sznurek lepiej po nim trafie do spancia mojego aniolka 🖐️ Giovinetta ...pamietam ciebie dobrze masz 🌻 a ja biore kierunek na moje poslanie chyba tam jeszcze stoi wszystko tak jak bylo z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ..>>..ja tez ciebie pamietam ..!:)...pogadamu jutro ..bo juz nie moge sie utrzymac ...wyrywa mnie z ziemi bo ..dopalacze włączylam ...!:D ...noo to ..paaaaaaaaaaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkich :D Pełno nowych stron, poczytam wieczorkiem. Teraz jadę na działkę kosić trawę :0 nie lubię, ale trzeba. Dużo dużo trawy jest, bo padało i było w marę ciepło i urosła jak szalona. Wczoraj byłyśmy z koleżanką kupić prezent na ślub naszej przyjaciółki, który będzie w czerwcu. Kupiłyśmy jej kufer ---> taki do ozdoby a nie do podróży, ale wygląda super, i piękny album do zjęć ---> ma okładkę z drewna i liści, bardzo ładna rzecz. Jestem zadowolona z zakupów, tym bardziej, że to pierwsze wesele kobietki w moim wieku, na którym będę, więc jestem podekscytowana. Życzę wszystkim dobrego dnia. U mnie słońce świeci wam życzę tego samego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to melduje ze zaleglosci w spaniu odrobilam w koncu...mmmm:) Dobry jest dobry tak niemozliwie ze nawet mojego Niepokornego uchachal do lez...niby cichy cichy...ale jak sie odezwie to pol godziny ryczymy ze smiechu:D eurowizja widze byla na tapecie...a ja wtedy grzecznie spalam poki co nie mam sily pisac...musze sie dobudzic po tym spaniu Aniolka...hurrraaa...a wiesz palkalam na obu zlotach za toba....kiedy znowu popijemy acze???;):D poki co mykam stad zostawiajac dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten pochmurny dzień.. Brrrrr... Jakie wrażenia po Eurowizji? Bo niedotrzymałem wczoraj do końca. Nudne było i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×