Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Uff przeczytałam... Wczoraj mnie nie było, bo robiłam w nocy za nianie - siostrzenicy mojego lubego - znaczy córki mojej przyjaciółki - dziecko sobie spało a rodzina rodzice imprezowali sobie hehe. Sobie siedziałam sobie so 3 rano przy kompie bez obudowy - tak normalnie wszytskie części podłączone leżały sobie na stole. Totalna abstrakcja hehe :-) Chyba im sprezentuję obudowe i klawiaturę, bo tam się enter zacinał i można cholery dostac hehehe. Urodziłam w wilkich bólach 6 stron pracy (mudsiałam sama klepac, bo okazalo sie, że nie ma stacji dyskietek i nie mogę zrzucić przywleczonych materiałów hehehe). Pracowąłam sobie, bo specjalnie nie zabrałam żadnych rozrywek w postaci lekkiej i przyjemnej książki. Może uda mi się dziś napisać ostani rozdział pracy jak troszkę odsapnę po sprzataniu. Zarzuciłam sobie lotosowe kadzideko i oddaję się \"obijaniu\" Elles - witaj - tak tak jestem z 3city. A Ty też niedaleko? :-) Byłoby miło miec kogoś diabelskiego bliżej domu. Może wypali to przesiadywanie na plaży, choc dziś pogoda to jest pod psem a moze i pod kotem. Rower rower...od 2 tygodni próbuję się zabrać do rozkręcenia i nasmarowania trybików..kurcze tak mi się nie chce. I tak deszcz pada to mam wymówkę, że niby i tak nie będzie jeździć hehehe :-) A jeden z moich kompów z wpokoju stoi na starej maszynie do szycia America, przerobionej na stolik i tez ma pedał :-) więc komputer na pedały to jest u mnie zupełnie normalna sprawa. A ogólniew to za mało spałam i jestem nieprzytomna...ECH. Nawet nic otrzeźwiającego w domu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..i tak ..z roweru ..został ..rower...a z kompa ...komp:D..modyfikacje ...nie przyjeły się :D:D ....Tygrys...jutro jak nie zaśpie ...to "śmoc" będzie z Tobą ..znaczy i tak ..będzie :) ale..nie zaspana ;) Kofeina..hehehe..jak ja to lubie ...siostrzenica..mojego brata,ze strony ciotki ciotecznej stryjenki ...prapra -babki ...hahaha...Onkel Hans :D:D:D a może sami ..dzis sobie zrobimu jury na eurowizje ???..i po kolei będziemy oddawać głosy na piosenki ..tutaj :D:D..no i oczywiście ..skromne komentarze:D:P:Dpod adresem wykonawców ?? co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrcze jak tu pusto, az echo niesie... echoooooo :D Jak myslicie ile Tygryś napisala mgr dzis?? Tiaak?? Dobrze slysze?? Tak jest ZERO STRON!! :D :D :D Ale ile ciekawych materialow znalazlam :D Jak widac na przykladzie dziesiejszego egz. najlepiej mi sie pracuje w stresie, wiec bede pisac w ostatniej chwili i napisze wszystko pieknie :D Borewicz --> dzieki :P Kofi --> wstyd mi....eee tam nie :P ja swoje 8 stron napisalam w poprzednia ndz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga Uwaga!!! ...właśnie zaczynamy transmisje ..z Eurowizji...prosimy ..zasiąść przed odbiornikami ..i włonczyć kompy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona (świetny nick !!!) o jakie wymiary pytasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle.... Wieczorne ukłony dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....własnie na scenie widzimy wżelowanego torreadora z Hiszpani..który więcej zatańczył ..niż zaśpiewał :D...następnie na scene weszło ...trzech..Austriaków...i nam śpiewa ..\"doner weter...kto wzioł sweterr\"...la..la.lala..no i czekamy na następnego wykonawce :D..nastepny wykonawca tak..się błyszczy ..że nie widze ..kto ,co i jak ..ale nawet..jakos go słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam powiedziec, ze przez Borewicza po raz pierwszy od dobrych kilku tygodni wlaczylam TV (recznie, bo plito gdzies, lecz nie wiadomo gdzie jest :P) i... qrde sami blondyni??? :P:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz,,, pasterz jakis!! :D :D :D a nie brunet :D ale troszke sie chlopak nazelowal :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ...Amok... o..mamy następnego wykonawce z francji..tylko nie wiem ..czy on takiego jest niskiego wzrostu....czy to ta pani taka wysoka ...qrde....:D kolejna zmiana..wykonawcy :) mamy na scenie pasterza..z serbi...tylko owieczek ..brak...śpiewa ..jak baca ..po 5piwach..ale ta ...skrzypaczka...hm.....trala..la:) ..to na tyle relacji......ide po piwo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest teh best!!! aaaa moje uszyyy oni piszcza!!!! Parka z Malty.... hahahahahahahaha nic nie powiem, nic Albercik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...nie wiem czy mnie ktos z Was pamieta , ale kilka miesiecy temu ,,siedzialam,, z Wami pod luzkiem ciekawa jestem czy jest jeszcze wolne miejsce dla mnie? Chetnie bym zawitala teraz do Was juz na dluzej , to co moge dopisac sie do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, pewnie, wlaz, miejsca jest dosyc :D Chodz, posmiej sie z nami a eurowizji :D Co chcesz?? pifko (Borewicz - podasz) winko (ja tym sluze - biale :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!! Dziecie jakies spiewac bedzie!! Z Alabanii :) hmmm nawet moze byc :D Ale ten gosc z Niemiec?? eeee, :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak ..przed chwilą mieliśmy pate..taneczno..śpiewająco podrygującą ..odetwana niczym ..z lodowiska :D:D cześć Basia...juz podaje piffko..:)..witamy :)....i eurowizje oglądamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będe musiał sobie kupić telewizor żeby ogladac takie wspaniałości... Bo u mnie okupowany przez innych i na innym programie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ...juz lece nie trzeba mi dwa razy powtarzac ,a na winko chetnie sie pisze no ...To nazywa sie dopiero ZYCIE !! lubie zgrana pake ludzi --to jest cos co lubie. Mam domowej roboty ciasteczka pisze sie ktos? Te sa do piwka bo slone A te do winka slodziutkie Prosze czestowac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrde,,,,, ale teatr, szopka raczej :P tj Ukraina i.... hmmm skory... itp itd zatkalo mnie odrobine Borewicz, polej pifka, musze gardlo przeplukac, winko sie do tego nie nadaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, prosze oto winko ciasteczka?? zawsze :D mniam! chwila Bosnia i Hercegowina.... on sie ubrac zapomnial?? :P dysko jakies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..tak wogle to chciałem ..podkreślić..prowadzących ..ten kabaret..taneczny ...że mnie sie bardzo bodobają ..zwłaszcza ten pan...co wygląda..jak wyrośnięty ..krasnal ..wbity w za ciasny gajer :D:D ale ..to 10pkt.ma wykonawczyni..Xena wojowniczka z Bośni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u was ale u mnie nic nie pojawiło się nowego od 21.45... :( Może trzeba założyc nowy temat.. Tzn odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie zgadzam, Bosnia prowadzi :D a teraz to co mamy?? Presleya niby??? hahahaha I Ricky Martin z Grecji... hahahaha o qrde hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie diabeł
diabeł jest gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra relacje zdawac mi prosze bo ja nie mam Eurowizji :(😭 ja tez chce wiedziec co w trawie piszczy!! Borewicz ---chwila nie pchaj sie z tym piwskiem --chcesz zebym pod..ehmm na luzko padla nizywa! z takiej mieszanki wybuchowej? winko+piwko to ja odplywam a tego nie cem Tygrysku ..super to winko ..moge jeszcze troche? i relacje mi tu zdawac bom ciekawa kabaretu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anor, to swiatlo gasnie :) znaczy sie nie widac nowej strony, trzeba wejsc na ostatnia widoczna i do liczny ktora jest w adres interentowym dodac 30, zaladuje sie wtedy na nowa stronka :D Nowe lozko jeszcze nie potrzebne, u nas szybko swiatlo gasnie,,, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, pewnie, ze mozesz :D Bierz i pij :D winko to Vina Tito z Hiszpani :D Pan z Islandii teraz spiewa. Stoi i spiewa - nic ciekawego :P No i znow blondyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sie ostalam, Borewicz sie na kompuetrze wyzywa, tzn przemawia mu do rozsadku... e... procesora?? plyty glownej?? ;) Irlandia -- znow stoi i spiewa ale brunet chociaz :D Potem juz chyba Polska bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :). Ale to, kurza d... , skomplikowane... Z tym światłem u was (nas)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasi ..spiewaja .....jak zwykle...wokalistka..bardziej jest widoczna ...znaczy sie rozebrana...głos ma ..jak ..ze spinaczem na nosie ktoś by śpiewał ..ale co tam ..do UE poszliśmy ..to trzeba coś pokazać ..:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×