Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

suka to też pies, Linky, zaraz powiesz może że kobieta to nie człowiek, co:-p?? a ta żona to chyba właśnie z psem woli spać niz z mezem, wiec musialam nie parsknac smiechem, bo kolega sie zwierzyl z rozpaczy (bo zmrzl w nocy);-) Tygrys, jak ja mogłam, wiedziałam, że w tygryski te boksreki, ale mnie umkło:-D ale ktos cos o Tweety mówił, nie....(z watpliwościa w głosie spytała...) ghana, nie rozpaczaj, ten zlocik wyszedł przypadkiem, jeszcze pewnie bedzie nie raz okazja sie postkac:-) Tygrys Wrocka pozazdrościl i zobacz jaki zlot skręciła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - w takim razie ja trzymam za słowo i zapraszam do Krakowa! Linking - a co Amok też z południa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega musi sobie tez jakies zwierzątko przygruchać - moze jakąś kocicę - to go będzie grzała w nocy hehehehe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..kurna chata ...tego to nie zniese ..!😠... Wszyscy tylko ..Tygrys swietny organizator ..!!! ... tylko ciekawe kto stolik ..zamowil ..kto z kelnerem ..wszedl w ciche uklady ..zeby taką diabelska watahe ..kulturalnie przy stolikach usadzic ..!!!!... I ciekawe do kogo ..Pan Kelner ..az przed samego Sfinxa wyszedl...uklonil sie pieknie i gestem jednej reki ..szrmancko..powiedzial .. Prosze ..Pani...!!!..stolik juz gotowy ..czeka ...!!!:D (P.S..to do mnie ten Pan kelner tak pieknie mowil..!!!)...:D:D:D ..a Tigre co ...!!!...malo ze Mortifera na peronie nie znalazla ..to jeszcze sie gdzies po betonowych slupkach szlajala ..garderobe zniszczyla.. .do kafee..przyszla w nie swoim ubraniu...W knajpie rozrabiala ..i na koniec jeszcze ..Borewicza przed tak dluga droga ..z koszulki rozebrala ..!że niby na pamiatke ..ale .. ..no jak ON biedny ..z golymi plucami ten ..ksiezyc ..o poranku jak granaty ..czy jakos tak ..w rytm trojki...ogladal...to w glowe zachodze ...!:D:D:D Szamanka ..>>..zapamietaj ..Jak mowisz anoreksja ..to czytasz od lewej do prawej ..a jak od tylu ..to juz ..bulimia ..!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę poświadczyć, że pies świetnie grzeje w nocy, ale stanowczo zaprzeczam iż miałby być lepszy niż jakieś męskie ciałko ;-) Ale powiem szczerze, że zdarza mi się spać i z psem (a raczej suką) i z moim Aniołem w jednym łóżku - myślicie, że to jakieś zboczenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok jestem... Z Krakowa... Dokładniej to nawet z Nowej Huty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suka, to też samica borsuka szam... :-) Zaraz powiesz, że borsuk, to nie facet... i sprawdzaj pocztę...:-) ghana...=> Amok coś wspominał, o pięknym mieście Krakowie... Chyba, że lubi z Suwałk przyjeżdżać na wieczorne spacery po Plantach... :-D Giovi... postrachu kelnerów... zwracam honor i proszę, o dodatkową porcję gorącej smoły... Ty... organizatorze Ty najlepszy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana --> Krakow?? ciut daleko :P ja moge zlot w stolicy organizowac :D tu wszystko znam :) Gio ---> nie sciemniaj :P kelner nie wyszedl przed knajpe :P hihii a o stolik to ja juz wczesniej sie wydzieralam i panom kelnerom zalatwiac go na 21 kazalam :P No ale faktem jest, ze finalnie Ty dla nas stolik zdobylas :D Borewiczowi koszulki z grzbietu nie zdarlam, dostalam calkiem nowa :D Link ---> Tygrysie slowo, rzecz swieta :D za ogon powiadasz.. hmm :P Gio najlepsza :( a kto wszytskich sciagnal do sfinksa :( no kto?? :( buuuuuu Linkuś mnie nie docenia :( :P Szamcia ---> o boxerkach w tweetiego mowil chyba Hans wlasnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa...i jeszcze mi sie przypomnialo ..jak zdiablona se herbate z rumem zamowila...Ten rum to dostala w kieliszku jako zalacznik do herbaty .. ..ale doszla do wniosku ze herbata to sie troche musi zaparzyc wiec ..zeby rum nie stracil na swej mocy to se ..GO...golnęla w pierwszej kolejnosci ...!!! :D linking ..>>..nie ma sprawy ..porzadek musi byc ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ... IDĘ BO SIĘ Z WAMI POGADAĆ NIE DA NORMALNIE - z psami i sukami śpicie... smołą lejecie... ciuchy kradniecie.. granaty wozicie pod księzycem i to bez bielizny... kelnerów załatwiacie... i jeszcze wszysyc mają anaroksje czy też bulimię a do tego nadużywają alku. Toż to jakaś totalna patologia! A mi zarzucano za duże ilości kawy...też coś. Phi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - w kRakowie, to ja już wszystko zorganizuję, wystarczy, że przyjedziesz! Amok - pozdrawiam krakowiaka! Wreszcie ktoś z moich stron, chociaż ja przyznam się, że w Hucie się gubię! Ale planty znam dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej od Krakowa jaadęęęęę ... no jak byłaq ta piosenka Amok - jak smok się czuje po przemarszu gejów i lezbijek :-) Rany miasto piękne, ale tolerancji za grosz hehehehe A do Nowej Huty to bardzo chętnie pojechałabym robić zdjęcia kurcza flak..może kiedyś...moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi - nie narzekaj, i tak nas uwielbiasz, a to wszystko to przecież całkiem normalne, nic zdrożnego! Jesteśmy typowymi przedstawicielami społeczeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ...hahaha... no dobra ..z ta koszulka to mozeeee..ale z kelnerem .. ...wszyscy potwierdza ze wyszedl i poprosil...jak nie ..jak tak ..!:D ..ale za to TY zorganizowalas caly zlocik ..bo bez ciebie ..by go nie bylo👄 Borewicz ...>>>...Ja tez poprosze ..taka czarna koszulke ..!...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> nie, nie wychylil sie, to jeszcze przejdzie ale nikt sie nie klanial :P :P :P :D Ghana --> chwilowo nigdzie jezdzic nie bede, bo ani jednego dnia wolnego do polowy czerwca nie mam :( :P ale slowo jest slowo :) a nie wiem czy wiesz, podroze ksztalca wiec moze bys stolice zwiedzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - masz telefon do akary lub Zosi? To zadzwon do nich - kłopoty są zdrowotne. Trza pocieszyć i uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina... Zdjęcia robisz? I dlaczego akurat Nowa Huta Ci się marzy? Ghana... Chętnie służe za przwodnika... Za to Ty mnie oprowadzisz po Plantach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koffe, teraz to ja rycze ze smiechu i w przestrzen pluje....(omijam laptopa oczywiscie;-) )taki cudowny opis diabłów, że faktycznie kazda inna anomalia tudzież patologia tudziez nałóg nie da sie z tym porównac...ale wiesz, co.......jak to super takim byc z jednym wyjatkiem SOBIE WYPRASZAM ANOREKSJE I BULIMIE, nie znam zadnej z tych osob, nigdy ich nie widzialam i nie mam z nimi nic wspólnego!!!!!!! Gio -------> SŁYSZYSZ!!!!!!! linke ---->widzialam, czytalam, poslalam....PS, jaki borsuk, jaki borsuk, co borsuk z Tobą robi??? Borewicz, ja tez chce koszulke - rozmiar XXS - ciiiiii Gio, tak plastycznie odmalowalas Borewicza z golymi plucami, ze az ten ksiezyc co go widzial stracil powab, hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koffe, teraz to ja rycze ze smiechu i w przestrzen pluje....(omijam laptopa oczywiscie;-) )taki cudowny opis diabłów, że faktycznie kazda inna anomalia tudzież patologia tudziez nałóg nie da sie z tym porównac...ale wiesz, co.......jak to super takim byc z jednym wyjatkiem SOBIE WYPRASZAM ANOREKSJE I BULIMIE, nie znam zadnej z tych osob, nigdy ich nie widzialam i nie mam z nimi nic wspólnego!!!!!!! Gio -------> SŁYSZYSZ!!!!!!! linke ---->widzialam, czytalam, poslalam....PS, jaki borsuk, jaki borsuk, co borsuk z Tobą robi??? Borewicz, ja tez chce koszulke - rozmiar XXS - ciiiiii Gio, tak plastycznie odmalowalas Borewicza z golymi plucami, ze az ten ksiezyc co go widzial stracil powab, hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina ..>>..ja od samego rana jestem z Zosia na lini... Chodzi ci o Zosie ..Chyba ja juz troche podleczylam ..!..Czy cos sie jeszcze wydarzylo o czym nie wiem ..? Zosia z Akara ..sa w autokarze do Brukseli ..a moze juz dojechaly..nie wiem .. ..Jestem z Zosia w kontakcie ..zdaje mi relacje na biezaco..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi... Tolerancja jest... Ooooooooooo... Nawet duża... Tylko sie chwilowo gdzieś zapodziała... No i ludzi ogarnął amok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Huta to jesten z symboli przemyslowych a ja uwielbiam industrial. :-) Ciekawa jestem czy można wchodzić na tereny przemyslowe, bo w stocznie na teraz stoczni wpuszczac nie chcą. Za duzo ludzi im sie tam pod maszynami i dzwigami platało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - ok ;-) Pozdrawiam wszystkie diabły, miłego weekendu, nie rozrabiajcie za dużo i do zobaczenia w poniedzialek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamanka ..ani jedno ani drugie nie bylo chyba do ciebie ..tylko do mnie ..kiedy sie Tygrys pytal...z czego ja sie odchudzam ..czy z anoreksji ?...a ja jej powiedzialam ..ze w moim przypadku niech se czyta odwrotnie ..pamietasz ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to się dzieje, ale codeziennie mam problem, by wysyłać posty. zastanawiam się, czy tylko ja mam takie problemu. I żadne wpisywanie 0 i 30 i 100 nie pomaga. Generalnie jak się zapcha to przez godzinę wygląda tak, że posty wysyłacie a ja ich nie moge zobaczyc hehe. Czary mary... A Milewicz na swój pogrzeb poprosił piosenkę DM I feel you. No proszę, nie dość, że świetny dziennikarz to jeszcze brat-fan. Swoją drogą, uroczystość ponura. Wolę zapamiętać go z relacji z różnych zapalnych punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ten dzien szybko zleciał:-) jak miło:-) za chwilę do domku i spać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, dzien mija szybko... ale co mi po tym skoro dzis musze zostac do 17?? a potem zamiast spac jade do qmpeli :P beddziemy robic zadanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos torebek.....to ja w swojej mam aktualnie: portfel, klucze, 3 rozpoczęte paczki chusteczek higienicznych, słuchawki, szminkę ochronną, czerwone okulary przeciwsłoneczne, lizaka, dwie gumy do zucia o smaku eukaliptusowym, resztkę TicTaców o smaku baardzo miętowym, pendrive\'a vel USB, apap (jedną sztukę), zapalniczkę, fajki, legitymację i identyfikator słuzbowy, dwa długopisy, legitymację ubezpieczeniową, dwa bloczki postitów róznej wielkości, laptopa, kabel do niego, myszkę do niego, klika filmów...ufff, i parę jeszcze niezbędnych każdej kobiecie akcesoriów.... --->chyba pozazdrościłam Zdiablonej i Anielicy, specjalnie wszystko wysypałam, żeby sie przekonać co mam. A ta lista jest juz umniejszona o śmietnik jaki miałam dodatkowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamanka ..hahaha... niezle ...uwazaj zebys ..ryptury nie dostala ...!:D:D:D..a ten laptop to taki chyba mini ..w puderniczce ..!:D ..jeszcze mi sie przypomnialo ..jak ci kelnerzy se fajnie na monitorze kompa ..palcem stukali ...Ja tez tak se sprobowalam ..postukac ..zamiast myszki..ale cholercia ...nie dziala ...!:D Tigre ...>>.. ale kiedys trzeba sie wyspac ..!:)..milej pracy Zegnam sie czule ..do wieczorka ...🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurrcze- znowu się zaczytałam! nałozyłam sobie na facjatę glinke zieloną i tam napisali \"NIE DOPUSZCZAĆ DO ZASCHNIĘCIA!\" a ja dopuściłam, bom czytała jak szalona topik. A potem się dziwię, żem na urodzie ostatnio podupadła... A ja wieczorkiem jade oglądac moje nowe mieszkanie! Jeszcze nie moje, jeszczem kredytu formalnie nie dostała, ale DOSTANĘ! Tylko nie piszcie, że nadzieja matką....wiadomo kogo :) Idę pooglądac i poustalać ostatnie szczegóły- wprowadzam się w lipcu. Może jakiś zlocik w okolicach Karkonoszy? Chę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×