Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No to lecimy! \"\"Kuba wyspa jak wulkan goracaaaaa......\'\' Na, na, na ,na :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ta piosenka kojarzy mi sie z podstawowka :D Byla wtedy hymnem naszej klasowej druzyny w kosza, nawet sobie takie fajne spodniczki zrobilysmy, do odtanczenia jej przed meczem :D Leeeecimyyy!!! Trzymaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kcem z Wami ,wezcie mnie bo bede 😭 tera mi cza plazy i slonca :D o rany chyba odlecialyscie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Tygrysku, mam nadzieje, ze kolega sie cieszy. Czy ten teleporter moze przenosic tez w inne, niz Kuba, miejsca? Pozdrowienia dla Wszystkich i Dobranoc, bo padam na ..... lico :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ----> cieszy?? to zbyt lagodne okreslenie :D jakby mogl to by caly czas skakal ze szczescia :D Oczywiscie, teleport zabierze Cie wszedzie, gdzie tylko zechcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee:D zara polecim ino mam wiesci od Gio ona siedzi i zieje ogniem piekielnym bo operator ograniczyl jej net tylko do komunikatora:( dopatrzyli sie jakichs zaleglosci w rachunkach ,czesc wymyslona,barany,:( a oddadza jak ureguluje biezacy czyli za tydzien :( :( :( Tymczasem Gio siedzi i sie piekli :( eh,rozumiem ja chyba bym zjadla ich wszystkich :P jak mozna tak bez uprzedzenia jaja sobie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak mozna?? Spytaj sie mojego Admina, on Ci powie jak wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cze kochani :) Zdiablona, czy ty masz moje zdjęcia? chyba nie, a nie chcę żebyś się czuła pokrzywdzona więc ci wyślę :P Tygrysek i inne pracujące kobietki ----> w górę serca ❤️ Znudzony -----> big kiss for you 👄 Borewicz -----> przepraszam, przypadkiem skasowałam Twój numer i nie mogłam się skontaktować :( cały dzień byłam zajęta, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja. To wszystko przez moją pracę, w której mi dzisiaj powiedzieli, że za głośno śpiewam :P haha i mam zakaz śpiewania z radiem :( nie wiem czy dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> hehehehehe za glosno spiewasz??? hehehe :D :D :D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air 👄 za zdjatka:) kcemmmmmm,ale gdyby co to borewicz mnie zatkal :Dwiec dam drugie: gryzia6@tlen.pl ja to bede ogladac za pare dni bo nie moge sie ruszyc ciagle do innego kompa:( slijta kochanienkie ile tyko:Djak ja sie dorwe wreszcie do kompa i skanera to sie bede produkowac tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zosia wlasnie sie objadam slodyczami mniammm piesek grzeczny czasami tylko obgryza meble a teraz pomaga mi pisac na klawiaturze bo wlasnie wcinam slodycze geeez cala klawiature mi poslinil,porobie zdjecia w weekend to Wam przesle:) Margot - no to dola mamy razem,ja to zawsze wcinam cos slodkiego albo kupuje jakis kosmetyk jak mam dola.Pomaga:)Wlasnie sobie kupilam dzisiaj maske do twarzy mandarynkowa mniamm slicznie pachnie:) Tygrysek- nie musi byc helikopter byle bym sie tam znalazla w Polsce i zachaczylabym o warszawke i inne miasta i odwiedzila wszystkie diably:) Ide ogladac zloto dezerterow:) Caluski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oki Zdiablona wysłałam na to drugie konto bo z pierwszego mi wróciło :P Tygrysek ----> tak mówią, że śpiewam bardzo ładnie, ale czy mogę trochę ciszej, bo mnie w biurze obok słychać :) a ja tak lubię śpiewać i tak się w tym zatracam, żę sama nie wiem, że robię to tak głośno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oki Zdiablona wysłałam na to drugie konto bo z pierwszego mi wróciło :P Tygrysek ----> tak mówią, że śpiewam bardzo ładnie, ale czy mogę trochę ciszej, bo mnie w biurze obok słychać :) a ja tak lubię śpiewać i tak się w tym zatracam, żę sama nie wiem, że robię to tak głośno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, Zdiablona to my juz wylecialysmy czy nie jeszcze? Ewa - ❤️ 👄 Ojej...Airku...i ja się roześmiałam! Bo wyobrazilam sobie jak glośno wyśpiewujesz, radio przekrzykujac...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, Zdiablona to my juz wylecialysmy czy nie jeszcze? Ewa - ❤️ 👄 Ojej...Airku...i ja się roześmiałam! Bo wyobrazilam sobie jak glośno wyśpiewujesz, radio przekrzykujac...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elfik ----> ucaluj piesia!!!!! :D ❤️ i trzymaj sie dzielnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatraca sie...hehehehehehe!:D Drkuś....wysylaj! Tylko duzo! Ale mi smaku na coś słodkiego narobiłas! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu lecim caly czas :D ino kuba daleko :(ale podroz mila wiec po co ja spieszyc;) Air maseczke prosiem jak pomaga:D sliniacego piesia wyliz ode mnie;) i spiewaj ile wlezie i mow ze to slowianska dusza sie odzywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytachałam keksa . Kto reflektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kcem keksa, jaaaaaaaaaa :D witajcie, Diably - a jednak los łaskawy - znowu przy kompie :D no ładnie Wy się tu bawicie - a nic do mnie nie dociera :P ja tez kcem jakieś zdjęcia - na razie sama nei mogę wysyłąć, bo przy swoim kompie nie siedzę :( dzisiaj byłąm nam pokazie przedpremierowym \"Wzgórza nadziei\" - około 2,5 godziny siedzenia - film nie zrobił na mnie wiekszego wrazenia (na moim Słońcu też) - ale siedzenie boli ;) znudzony - jak wychodzę na ten deszcz, to ... może i mnie teleport obejmie?? Zosia - dzieki za pamięć :D no i kto ewentualnie spotka się ze mną w stolicy?? :P pozdrawiam i mam nadzieję, ze dorwę się do kompa jeszcze w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo znudzony... to Ci zazdrosze teraz ------------- - juz pozazdroscilam :D. Sloneczko, ach... Ale nie narzekam, dzis bylo tu calkiem wiosennie, slonko i milsze powietrze WIOSNA IDZIE :D. Kocham wiosne. Czesc dziewczyny 🌻. W niedziele bylam na festiwalu filmowym i wiecie co mi sie udalo zobaczyc? (chociaz na naszej \'sciezce\' tego filmu nie bylo - kupuje sie bilet z przydzialem 5ciu filmow - ale udalo nam sie wejsc na ostatni seans, bo sporo osob sobie odpuscilo ostatni film) \'Pogode na jutro\' Stuhra - a to mila nisepodzianka w moje urodziny :D. Widzial ktos ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale ja bylam na Kubie :) A raczej u Kuby, bo sasiada o tym imieniu mam :D ;) :P Air ---> :D oj to musisz miec donosny glosnik ;) :D Akara ---> w Warszawie tez coraz cieplej ale starsznie mokro przy okazji :P nie widzialam filmu ale jak Stuhra to chyba niezle?? :D Mala ---> jak boli, trzeba rozmasowac :D Kiedy w stolicy?? Tylko nie jutro!! calutki dzien mam wypchany az po brzegi ::( Zosia ----> keks mmm pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja siem spotkam...JA...ja... kiedy? bo muszem chore dziecko konus sprzedac :D Teleprt chyba jeszcze czynny:D hehe,znudzony sie zalamie sczyscimy barek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - jestem tu na pewno do czwartku :D wysyłam do Was jakieś moje namiary, jak się uda :D Zosieńko keksik pychota :D narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona wysłałam na gryzię chyab spadam powoli dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, ze keksik smakowal... Oj Tygrysku...a cos Ty na tym Kubie robila? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×