Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kai, kotus, ja do Polski dopiero za tydzien jade, ale i tak nie do Wawki :(. mala 🖐️. AIR, udala sie niespodzianka, chociaz i tak sie czegos spodziewal, bo zawsze sobie nawzajem cos urzadzamy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na Aniola jedzie, ale chyba korek po drodze, biedactwo no to do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto wszyscy na plaze chyba wybyli:) Akara-:) swietna niespodzianke szykujesz:) Margot:) Pozdrowienia dla wszystkich wybywam do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom... Ja na plażę pt monopolowy... Teraz mi całkiem... Całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanka z ranka :D:D:D:D:D urlopiowicze,lenie,obecni i nie.:D jeszcze nic nie czytałem ..ale może nadrobie ..bo jak widze ..strony śmigaja,jedna tyg:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanka z ranka :D:D:D:D:D urlopiowicze,lenie,obecni i nie.:D jeszcze nic nie czytałem ..ale może nadrobie ..bo jak widze ..stromy śmigaja,jedna tyg:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, kurza dupa, wpisy mi się dwoją w oczach.. W koncu po pół litra jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie przestawać... Ale szmalu mi brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no to fakt..powiedzial bym polej ..no ale skoro sam masz mało to nie będe Cie opijać do reszty ;):D ale wiesz co ?! w Lukas Bank może maja jakies dobre kredyt konsumpcyjny;):D:D polej :)..bo cos ludki raczej od komarow sie odganiaja ,niz pisza w dzisiejszy wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lukasie jestem... Ale bezrobotnym nie dają kredytów... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz....ładnie to ludziów rozpijać?! :P Amok....ocknij że sie z tego amoku bo jak mozna ciagle z podkówka na buzi ;) Mala...wow, co za humorek :) jesteś przykladem dla Amoka.... Dark Elf....no jasne ze na plaże...z parasolami i w polarkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam tak od prawie 10 lat... Od kiedy dowiedziałem się ile sa warci ludzie których kochałem, darzyłem przyjaźnią itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek...Cześć :D..jak rozpijać ..toż on juz w sztok zalany ..i tylko smaka robi qrde!no !;) ..sam bym sie napil jak człowiek :):D e....Amok ..a ja myślalem ..że to taczej Ty powinieneś być coś warty dla tych ludzi !?:) ale nic to ..nie będź cham nie pij sam ..polej cuś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jak rozładować swoja frustrację... Zabić kogoś? Siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem nic wart... Takie duże NIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok....wiesz co, to bardzo wygodne tak sobie wmówić...bo po cóż to sie wysilać w czymkolwiek jeśli i tak wszystko jest do bani.... więc jest ci wygodnie....ale polecam zacząć od siebie coś wymagać...nie tylko od innych.... nie trzeba daleko siegać zeby zobaczyć wspaniałych ludzi, ale moze ty ich zobaczyc nie chcesz :0 Borewicz....faktycznie, człowiek nie wielbłąd, wypić musi :) no ja w związku z tym pifko już dziś wypiłam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e...duże cos to już nie nic ;):D jeśli jesteś na tyle odważny i mocny by skończyć ze sobą ,to na co czekasz ?ale jeśli jesteś na tyle mocny by to zrobić, to znaczy że nie jesteś mięczak, a skoro nie jesteś mięczak ..to nie pękaj tylko żyj i przestań pierdolić jak baba !!! problemy maja to do siebie ze do nas lgną więc jeśli rozwiążesz ten ..to pojawi się inny,więc nie rozwiązuj ich ..to nie będziesz mieć innych ;) to tyle w temacie ...polej coś tam co masz i mi ..bo juz mnie suszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz....pewnie nie o to ci chodzi, ja mleczko teraz pije, reflektujesz może? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyć? Jak? Coś Ty? To jest wegetacja. Mnie się tak nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a fe....Kasiek ..brrr no wiesz ..jak możesz z taka propozycja :D:D:D fe!!!..czystą !!! o...pani na polsacie sie kapie w mleku :D:D:D...ale nie powiem co robi :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek... Może masz rację.. Ale jak pobedziesz z osoba ukochaną która zdradza Cię... Jak poczujesz jak to boli.. Jak bedziesz trzy razy umierac.. To wtedy pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... Spadam i juz nie psuje atmosfery miłego samopoczucia. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz...o jaka ja gupia z tym mlekiem :P (w szafie mam zeszłoroczną naleweczke z wisni :D ) Amok...brawo! tkwij w tym dalej! wiesz co, już nie raz dostałam w kość od zycia, wiec mi nie mów że \"wtedy pogadamy\".... a najprościej i najwygodniej jest sie poddac, tobie sie nie chce (sam to napisałeś powyżej),wolisz sie uzalać nad sobą . Zacznij żyć...warto spróbowac chociaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzala się facet który wysiada z Meca i mówi że jest do dupy... A ja już swoje przeszedłem. Śpie z baba która ma co chwile kochanków. Nie dorobiłem się niczego. Nie mam nic. Jestem po trzech awałach serca. Żyje na krawędzi... Nie mam pracy. Nie mam źródła dochodu... Żyję tulko dlategoi ze mnie (faceta który ma 44 lata) utrzymuja rodzice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że zatkało tzw. kakao... Trudno sie rozmawia z kims kto ma zawsze racje... I ta racja jest nie do obalenia :) Milej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok...czy ten stan ..oznacza że go akceptujesz ? bo jeśli tak ..to po co ten lament ? a jesli nie ..to ..zmień cos ..najlepiej kobiete:P..i nastawienie do życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..tak nawiasem ..to mnie juz tak zatkalo ..ale sam sie odetkalem ..i na nikogo nie czekałem aż to zrobi ..wiec jeśli sam tego nie zrobisz ..to tzw.dupa ! więc ..Amok ..sorrki ..ale przestań juz pierdzielic gupty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zatkało Amoku....ale juz dyskutować nie chce bo ty nie chcesz zrozumieć sensu tego co pisze. wolisz lamentować.....prosze bardzo! racja ktora jest nie do obalenia to twoja racja! więc nie podejmuj prób zmiany swojego zycia i lamentuj sobie jak lubisz... ps.nie dostrzegasz wyciagnietych do ciebie dłoni....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×