Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witam wszystkich. Nie martw się Mała... U mnie taka sama pogoda. Dawno mnie tu nie było ale poczytałem sobie co i jak. Akara... A w Krakowie nie będziesz? Miłego dnia Diabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diablice i Diaboły!! Jestem juz w pracy, choc tylko do 13, lekarz - mało przyjemna acz konieczna wizyta:-( co poza tym...jak szalona szukam jakiejs ofert wyjazdowej, bo sie nam plany rozmyly a urlop mam juz od przyszlego tygodnia:-o niech to.... Zimno jak szlaq tylko Margot jak czytałam doświadcza ciepła letniego.... Pozdrawiam PS. Chmielewska tez uwielbiam, moja ulubiona to - Wszystko czerwone;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hmmm Szam ---> ja też szukam jakiegoś miejsca na wyjazd. Ale nie mam pomysłu, jakoś mało kreatywna jestem w tym roku. Żeby było fajnie i tanio :P W końcu mogę robić co chcę. Czytam książkę i nie mam wyrzutów sumienia, że się nie uczę albo że nie czytam czegoś z listy :) Bardzo miłe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :P Ale od jutra nie bede mieć neta... :(😭 Przymusowa dwutygodniowa odwykówka.. ale za dwa tyg. założymy coś na nowo.. :) Zresztą moze wpadne na kompa do kuzynki zobaczyć co tu słychac, więc nie rozpaczajcie aż tak, bo wrócę :P:D:D A jutro po 12 prosze ładnie trzymac kciuki!! To very ważne zebyście trzymali!! :P:) Normalnie mam stresa.. ale moze wszystko bedzie dobrze.. ;) Mała --> trza było kombinować ze kupiłaś tylko zostawiłaś w domu!! Na pewno by Ci wtedy oddali pieniądze :) Uczulenie już prawie zeszło. Kurde znów zapominam o tych tabletkach!! Ide sie nawtranżalać... :P Kasiek --> jak tam.. pożycie \"małżeńskie\" ? :P:D:D Ściskam Ciebie baaardzo mocno, a Ty ściskaj kciuki za mnie!! :) Tygrysek --> przypomniały mi sie stare czasy, jak tak samo latałaś po hurtowniach po puszki i pakowaliście to na samochód.. Hihi.. Podaj mi dokładny adres, bede lista pisać ;):D A uczulenie już powoli schodzi i jestem już prawie zdrowa :) Air --> Ciebie też ściskam, mam nadzieje ze nastepnym razem dłuzej pogadamy i w końcu sie zatrzymam w Poznaniu na dłużej niż kilka minut a nie tylko przejazdem :P:D i sie zobaczymy :):):) Szam --> 🌻 ja też lubię Chmielewską ale juz dawno nie czytałam normalnych ksiązek.. ;) Musze nadrobić.. :P:) Szukaj szukaj a potem gadaj gdzie jesteś, moze sie jakimś cudem spotkamy szybciej ;):D Akara --> faaajnie masz... :D A w Toruniu też bedziecie? :P:D:classic_cool: Ewa.. --> :D fajnie ze wpadłaś :):) 🌻 Mi sie Wiedeń tak nie podoba... znaczy ładny bardzo - ale jak dla mnie, za duży, zbyt monumentalny, zwbyt wysoki.. wszystko przytłacza.. lubię mniejsze miasta, gdzie nie ma tyle ludzi i mniejszy ruch jest.. A jak już mają być duże to muszą być koniecznie klimatyczne.. jak Praga... :):) mmm.. rozmarzyłam sie :P;) Link --> hehe.. ze szczoteczką do pracy, do czego to doszło.. współczuje :P:) Trzym sie :) 🌻 Znudzony, daj no troche tego słoneczka.. :) Nie bądż taki i sie podziel :P Amok ;) Tobie tez miłego dnia i optymizmu - takiego jak w tych zyczeniach dla Kofi ;) Pozdrawiam wszystkich.. ❤️ Pamiętajcie jutro o kciukach!! Zajrze jeszcze potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :D i znowu znikam do ksiazki :P tym razem \"Pech\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> jakie leniuchowanie?? Do magisterki pisania prosze odmaszerowac!!! ;) :P :D Amok ---> :D :D :D :D ❤️ :D :D :D :D Jak sie czujesz?? Lepiej ?? :D Elles --> ja nawet nie wiem gdzie dokladniej jade, jak bede miec adresm to Ci go podesle smskiem :D Tak co roku \"zaliczam\" hurtownie i ciezarowki ;) Mala --> a tu zdecydowanie wietrznie i okropnie :( Jeszcze tylko niecale 48 h i bedziesz z Niepokornym, wiec sie juz nie smutkaskuj :D A \"Pech\" jest super :D Szamcia --> :D :D :D :D mam nadzieje, ze dzielnie przetrzymalas wizyte u lekarza :) ja tez dzis bylam ale z poszlo szybko, bo pokazywalam jak mi sie pyszczydlo goi tylko :) Na pewno znajdziejsz jakas super oferte, takie z ostatniej chwili bywaja tansze i bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam :) Chmielewska? UWIELBIAM! Dawno nie czytałam żadnej jej książki, ale pamiętam, że przy \"Lesiu\" gdy był opisany motyw ucieczki całej ekipy przed jadącym pociągiem, faceci z garbem i takie tam...to płakałam ze śmiechu! Elles- maile będę słała oczywiście :) Ja tez za niedługo zostanę bez internetu...buuuuuu.... :( Już niedługo wprowadzamy się z moim Aniołem kochanym do własnego, wymarzonego mieszkania i .... tam nie ma internetu.... Ale będę wpadała do firmy mojego Anioła...tam internet 24 h/ dobę :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Dzis wyczekany mecz- trzymam rzecz jasna za Holandią :) Piwko chłodzę w lodówce, zrobiłam też \"deser\" tzn. mrożonego arbuza z martini i kruszonym lodem...... mniam :) Je się łyżeczką jak lody, a .... szaleje się potem, że ho, ho! Amok- ty szczęściarzu! Mieszkać w Krakowie to zawsze było moje marzenie..... nawet na wycieczce tam jeszcze nie byłam...ale już czuję, że się zakocham..... w KRAKOWIE...... Planuję w przyszłym roku lub jeszcze na jesień wypad do Krakowa.... Przedtem poprosze cię o wskazanie fajnych miejsc do obejrzenia, zwiedzenia...ale to potem.... Pozdrawiam i znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz :0. Mialam dzis test z czytania i probny ze sluchania, do tego cisnienie ktore mogloby slonia przygniesc, wiec wyobrazcie sobie jak sie czuje. No wiec tak, po tym jak odwieziemy mame do Kwidzyna mamy zamiar zatrzymac sie w Toruniu, Wroclawiu, Pradze i na koniec w Poznaniu (potem Aniol pojedzie do domu, a ja fruuuuuu nad morze z kolezankami :D). Amok, Krakow niestety w tym roku nie zalapuje sie na nasza liste. znudzony, no wiesz, daleko nie mam, wiec korzystam :). Tygrysek 🖐️. ewa, ja tez lubie wieczory :). mala, taka tesknota ma tez swoj osobliwy urok, nie sadzisz? szam, mozna MArgotce zazdroscic, nie? A ona marudzi na upaly, echhhhh ;). AIRka wakacje juz? Fajnie masz :). Ja jeszcze tydzien i tez bede odpoczywac :). elles, biedactwo, jak Ty wytrzymasz ten odwyk? ;) Ninia 28, ja tez nieraz ryczalam ze smiechu nad Chmielewska :D. A dojscie do internetu zawsze mozna zalozyc, wiec nie martw sie :). Urzadzacie parapetowe? ;) Jejku, nie wspominaj mi o meczu. Odpadliby i mialabym spokoj w niedziele, a tak to nici :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam :D Ewcia - wkleje Ci link od Aniola, ale nie wiem, czy sie polapiesz - http://www.wien.gv.at/gdvmo/stadtplan/asp/grafik.asp?WidthUser=500&ResUser=640&Layer2=1&Layer3=1&Layer5=1&Layer6=1&Cmd=CHECKWIDTH&Server=ADVGdvMoStadtPlan&Adr_StrObjId=10009839&Adr_StrName=Jubil%E4umswarte&Adr_KatCode=10001&Adr_KatText=Objektname&XMin=%2D4987%2E89&YMin=342494%2E94&XMax=%2D4887%2E89&YMax=342594%2E94&Adr_X=%2D4937%2E89&Adr_Y=342544%2E94&Adr_HnrObjId=10321812&Adr_HnrSchreibweise=0 :D Akarka - no pewnie, ze ma urok - i to jaki? ;) Amok - u mnie nawet sloneczko bylo dzisiaj ladne, ale te chmury mnie dobijaja jestes w Krakowie w sierpniu? Szam - jak lekarz? opowiadaj mi tu zaraz ;) ja tez uwielbiam wszystko czerwone, tylko mi te ksiazke szlag trafil :( a przeczytalabym ja po raz niewiemktory :D Elles - u nas na biletach miesiecznych wybijaja godzine zakupu i wypisuja ja tez na tych swoich blankiecikach a mnie tak trzasnela ta data, ze po prostu zbaranialam :( na szczescie juz sie oswoilam z ta strata - no trudno - za gapowe sie placi :( no dobra - zabieram sie do roboty - w tym roku postanowilam spedzic wakacje pracowicie - ktores musze, wiec padlo an te - tym bardziej, ze Aniola do dlugich wyjazdow namawiac nie chce - ale na krotsze wypady an pewno Go namowie :) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdzilam dzis rowerkiem :) Takze tam gdzie mialam wypadek. Po raz pierwszy od tego czasu widzialam rowerek i musze przyznac, ze biedaczyna jest mocno poobcierany :( Bede musiala kilka rzeczy powymieniac ale jezdzic sie jakos da :) Hooooooooooooooollaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaand!!!!! Akara -> mowilas mi ale juz sie pogubilam, do kiedy jestes w Polsce?? Bo plany masz bardzo ambitne jak widze :) Wawe tez odwiedzicie?? :) No nie Akara... Holendrzy musza przejsc!! :D Mala --> alez wakacje sa od leniuchowania a nie pracowania ;) Nina --> ja prawie przy kazdej ksiazce Chmielewskiej placze i kwicze ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... Jestem w sierpniu w Krakowie. W zasadzie to cały czas jestem :( bo nigdzie sie nie wybieram :( Tygrysku... Nie martw się. Trudno się mówi i kocha się dalej (Holendrów :) ) A ze mną jest tak sobie. Nic ciekawego. Akara... :( Szkoda że nie wpadniesz do Krakowa. Nina... Jestem do usług :) Wszystkim... Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam sie jeszcze pożegnac... :) Tak szybciutko i tylko przelotem jestem.. Akara --> no nei wiem chyba nie wytrzymam :P:D Ale kuzynka obok mieszka i ma neta więc chyba czasem wpadne :P:D Tygrysek --> oki, bede czekać na tego sms-a :D Mała --> hmm.. szkoda ale trudno.. nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem nie? Stało sie... :P;) Nina --> slij slij, wszyscy ślijcie :D Jak nie na głowny adres to na inne.. :) i dzieki z góry :)🌻 Pozdrawiam wszystkich mocno, bede tesknić :P:D;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dobry, Diably :) Elles - zagladaj do nas koniecznie :) Tigre - Amok - jak sie bede wybierac, to napisze na pewno :D a teraz czas do pracy - szkolenie czeka (no i musze jak dyrektor wygladac, bo zjezdzaja sie wszyscy szefowie oddzialow ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Juz nie bede pisac jak u mnie goraco... ale strasznie... i to juz o tak wczesnej porze! :o Juz w niedziele bede w Polsce :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nie wiem jeszcze na jak dlugo, ale mam nadzieje, ze na dlugo :D :D :D A poza tym zapomnialabym sie pochwalic, ze zdalam wszystkie egzaminy :D Ewa, napisz do Haneczki na maila. Ona ostatnio miala jakies problemy z internetem spowodowanymi przeprowadzka, ale byc moze sprawdza poczte :) Akara, ja bedziesz w Toruniu, to daj znac! :D Moze moglybysmy sie spotkac? :D Z Bygdoszczy do Torunia to juz bardzo niedaleko :D Nina_28, to kiedy parapetowka? :D Elles, wpadaj cesto do kuzyki :D 👄 Tygrysek, no Holendrzy przegrali. :( AIR 🌻 Szam 🌻 Mala 🌻 No nic, musze juz uciekac. Ide z mama na zakupy. :) Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehehe :D A ja kibicowałam Portugalii :) Ale nie rzucajcie we mnie niczym :P Margot ---> jak jedziesz do Polski to weź koniecznie ciepłe ciuchy. Chociaż akurat teraz jest ciepło, bardzo i słonecznie, ale to tylko taka zmyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, dzieki za rade :D Od dwoch tygodni sledze na biezaco pogode w Polsce i przygotowywuje sie na szok temperaturowy :P U mnie dzisiaj ma byc znowu \"tylko\" 34 stopnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> spokojnie, nie bedziemy rzucac :D Portugalczycy sobie zasluzyli na ta wygrana :) I tak sie ciesze, ze to oni beda w finale a nie takei francuzy np :P :D Piszesz magisterke??????????????? Amok -> :) a co miales robic?? wydaje mi sie, ze miales cos trenowac?? :D Takze bez ociagania sie i cwiczysz!!!! :D Elles --> :D :D bedzie sms i bedzie mail, jak sie zbiore do pisania ;) Mala -> dyrektorem?? ale.. Ty jestes?? czy tylko stwarzasz pozory ;) :D hihihi Margotka --> nie wiesz Air\'ce bedzie w Polsce cieplo i juz!!!! :D wczoraj mi ktos tam powiedzial, ze ma byc ladnie juz od pon :D Egzaminow gratulowalam, ale moge raz jeszcze 👄 🌻 👄 jestes najlepsza!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam!! cóż za niebanalne przywitanko :-p ale inwncji twórczej brak:-) lekarz zaliczony, recepta pobrana, teraz czas starowac do apteki i wykupic, jest dobrze, kochani, złego licho nie bierze;-) juz wiem gdzie jedziemy. Kumpel się z moim P zgadał, ma samochód 7-osobowy, więc on i jego żona z 5-letnia córeczka oraz nasza trójca - jedziemy do ...Bułgarii...albo cos na szybko zarezerwujemy albo na miejscu poszukamy. Bedziemy do 16 lipca! wracam do worka choc myslami gdzie indziej.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysku ---> jeszcze nie piszę, ale obejrzałam \"Powrót króla\", teraz czytam \"Drużynę pierścienia\", i kupiłam kolejną książkę o Władcy :) Więc wszystko się kręci po orbicie magisterki :D Szam ----> ale wam fajnie z tą Bułgarią :) my chyba jednak pozostaniemy w Polsce :) A ja właśnie załatwiłam sobie praktyki :) W mojej podstawówce, gdzie pani dyrektor mnie poznała po tylu latach :D i w liceum, nie w moim bo nie przepadam za moją byłą polonistką i jednocześnie wychowawczynią. Za to do tego liceum gdzie będę praktykować mam naprawdę bliziutko. Kamień spadł mi z serca, bo się bałam, że za późno się za to załatwianie zabrałam, ale wszystko poszło gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o podpowiedź - jakie leki i tym podobne zabrać do Bułgarii?? jakas liste juz mam, ale mogłam o czyms zapomnieć, więc o pomoc gorąco upraszam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dybry :D glowa mnie boli po szkoleniu okrutnie czy w tej oswiacie tak sie wszystko musi zmieniac? i tyle papierow, ze nei wiem, kiedy z nich wyjde :( a juz dwa typy matur w przyszlym roku to szczyt szczescia :D ponarzekalam wiec ide poczytac bede od okolo 20.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u rehabilitanta i wiec co jest nie tak z kolankiem - mam krwiaka. Prosze trzymac kciuki zeby zlazl sam, bo jak nie beda mnie kuuuuuuli!!!! ::( Air --> pisz!!! pisz!!! :D Super, ze udalo Ci sie tak ladnie zalatwic praktyki :D Mala --> masz kreatywny zawod, ciagle sie uczysz czegos nowego ;) Szamcia --> Bulgraia jest ponoc pieeeekna!!! Pstrykaj duzo fotek, bo ja bym chciala zobaczyc jak piekna jest :) Niestety nie wiem jakie leki sa tam potrzebne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już za parę... chwil, za chwil parę... , wezmę plecak swój itd.... I stało się. Pożegnałem się z biurem, ucałowałem monitor i założyłem hasła na co się dało i na co się nie dało (jak się zakłada hasła na szuflady w biurkach?). Zostawiam wszystko i wyruszam na 2 tygodnie nad nasze piękne... i zimne morze.... Może to morze nie będzie takie zimne?... :-D Może mi się marzy, morze pełne marzeń?....:-D Bez sieci, bez emalii, komunikatorów, serwisów on-line itd. po prostu będę off-line :-) Uff... Margot... :-) Nie obawiaj się o szok, bo od jutra ustabilizowana temperatura ok. 35 stopni w cieniu i 0 opadów ... (no może nie wypowiadam się w imieniu wszystkich... :-D :-D :-D ) szam...:-) zawsze chciałem pojechać do \"Złotych Piasków\",.. a może na \"Złote Piaski\"... :-) ? Szczególnie po lekturze komiksu z kapitanem Żbikiem w roli głównej... :-D Pasiasta... :-) 😘 bidulko... Wszystko będzie dobrze... :-) AIR... :-) Pani Praktykantka... Uważaj na przystojnych szóstoklasistów. Tacy są najgorsi... Wykorzystają i porzucą...:-( Znudzony...:-) Urlopujesz się? i ogrodujesz?... Ucałowania dla B... 😘 I to by było na tyle... Może wpadnę później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tez ja nie zauwazylam przy moim poprzednim wpisie, ze nowa stronka jest Tigre - no jestem, qrka mać, w liceum dla doroslych :D - zebym jeszcze wygladala :D zdjecia ze soba przywoze do W-wki, bo bede chciala zeskanowac i powysylac ale Ty mozesz w orginale :D o ktorej godzinie w poniedzialek i gdzie? zastanow sie i wyslij mi mailem albo sms-em :D wszyscy urlopowiczom zycze takiej pogody, jaka sobie wymarzyli :) a teraz do papierkow marsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0:0 caly czas jest :( No co sie dzieje z Czechami?? Linki -> 35 to moze jednak ciut za duzo, co powiesz na 30?? a morze 20 :) Wypoczywaj, nalezy Ci sie!!! :D Hasla na szuflady zaklada sie pod postacia klodki z zamkiem szyfrowym ;) Pewnie, ze kolanko sie wygoi, nie ma innego wyboru musi!! Nie dam sie kuc!! :D Mała --> :D ale zawsze szefujesz ;) Pewnie, ze chce zdjecia \"na zywo\" obejrzec :D Nie wiem jeszcze o ktorej :P to zalezy od wielu rzeczy ;) jak bede wiedziec to Ci smska podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... zero wpisow... ech... Tigre - kto wygral? jakos nie ogladam tych mistrzostw jade dzisiaj do Aniola :D w poniedzialek moze spotkam sie z Tygrysem kto jeszcze reflektuje?? beda zdjecia na zywo z moich wypadow :D ;) :P bede miala net jeszcze tylko dzisiaj wieczorkiem, a potem do wtorku nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, jeśli mnie nikt nie uprzedzi, to powiem Ci, że wygrali Grecy - meczu nie oglądałam, ale mój P. i owszem;-) dziś juz będę wiedzieć czy jedziemy do Bulgarów na kwaterę czy rezerwujemy pokoje wycieczkowe. U Bułgarów koszt pobytu 10 dniowy dla 3osobowej rodziny - w naprawdę dobrych warunkach, tp 350 zł!!!! w najgorszym razie ca cały pobyt zapłacimy 1500, ale nie muszę pisać, że wolimy druga ewentulaność:-D wyjeżdzamy w niedziele i jedziemy nie spieszac sie, bo chcemy jak najwięcej pozwiedzac. Tigerku, o zdjecia sie nie martw - nasz aparat ma możliwość zrobienia 700 zdjec;-) i nie martw sie, trzymam kciuki za całkowite i nieinwazyjne ozdrowienie. liniking - udanego wypoczynku:-D siadam do pracy, bo chce podopinać co sie da przed wyjazdem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie drugą ewentualność a pierwszą ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×