Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kurde ja sie dzisiaj prawie rozryczalam bo myslalam ze mi lepiej pojdzie ale dluzszy czas nie cwiczylam i nie czulam tego samochodu zreszta wogole nie czuje samochodow wole motory:)No ale tutaj bez samochodu to jak bez reki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynik
Fajnie tu macie........ dzieciary ...........hahaha fajny plac zabaw.......... hm.......... i ten wspólny wróg......... hahaha albo przyjaciel.......... no nie .................... urządziliście się jak michnikowski w seksmisjii.......... braaaaaaaawo............... przyłaczyłbym się ........... ale wyrosłem ze wspólnego wroga............ fajnie u Was w krainie czrów..... i piwko.hm........... bawcie się .............. pozdrowionko...... dajecie się napewno lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tlyko na minutke, jak zwykle goscinnie :) Siedze an linuksie, nie taki on straszny jak go maluja :) Spodobalo mi sie :) A tak w ogole, to... BOREWICZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAJZI URODZIN!!!! 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dla ..J-23NewBorewicza 🌻🌻🌻 ...Najlepsze zyczenia Urodzinowe ! Ja Ci zycze duzo zdrowia ..skory ,fury i komóry oraz spelnienia marzen ! Niech Ci Gwiazdka Pomyślnosci NIGDY nie zagasnie .... Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz.....najlepszego ;) sto latków w dobrym zdrowiu....do picia :P duuuuuuuuużo szczęścia :) Elfik...ja teraz robie prawko...i jak tylko siadam za kierownicą...to rozpacz...nie tylko moja ale i instruktora...ale chyba coraz lepiej mi idzie bo coraz rzadziej grozi że mnie wywali z samochodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..:) dziękuje,dziekuje :):)..życzenia zapisałem będe oczekiwał na ich spełnienie :) a w okoliczności stawiam ..dla przybyłych gości ,[torcik czekoladowy],, i ...no i garśc bobu bo sie jeszcze ostala :);) a tak to własnie wczoraj ..z bratem ..robiliśmy grilla urodzinowego :) zjechala sie rodzinka i znajomi,e..no i końcowka imprezy gdziś mi iciekła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz: WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO, NAJDROZSZEGO i NAJLEPSZEGO :D. Bylam dzis w kosciele na hiszpanskiej mszy - mama mnie wyciagnela, a holenderska msza byla zbyt wczesnie rano jak na moj gust. W sumie nawet fajnie bylo, troszeczke rozumialam, KONIECZNIE musze sie zapisac na kurs, moze nawet juz jesienia. Ciagnie mnie do tego jezyka niesamowicie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek powodzenia w robieniu prawka ja tez niedlugo sie na kurs musze zapisac:) Borewicz wszystkiego naj naj:) Akara- a mnie ciagnie do francuskiego hehe najpierw jednak angielski musze doprowadzic do prawie perfekcjii hihihi.no tak z tymi facetami masz racje usmiech duzo daje , ja ostatnio za autobusy nie place bo mi nie chca kierowcy przybijac dziurek w bilecie hihihi Kurde a my dzisiaj przygotowujemy sie do spotkania w sprawie zielonej karty (jedziemy we wtorek do Chicago),przewalamy tone dokumentow od wczoraj i oczywiscie nic nie mozemy znalesc. kurcze moje psy to wariaty jedza trawe i chyba im zaszkodzila bo od wczoraj mam \"mile\" niespodzianki do sprzatania na podlodze brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa przypomnialam sobie mam pytanie do wszystkich ktorzy nosza japonki,czy wy mozecie w tym chodzic? Kurcze wkurzylam sie bo mi sie spodobaly takie fajne na wyzszym obcasie i sobie kupilam zalozylam raz i mnie obtarly doslownie wszedzie miedzy palcem i tam gdzie maja paski kurcze bede musiala oddac buuuuu a takie fajne byly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, do japonek mozna sie przyzwyczaic, serio! Zaklej sobie plasterkiem obtarte miejsca i probuj :). Ja sobie kupilam fajne, plaskie z wielgachnymi zoltymi rozami i sa wygodne. Moze to zalezy od modelu? Raz mialam takie ktorych nie moglam nosic. Francuski jest sliczny, ale jednak bardziej mnie do hiszpanskiego ciagnie; a jak juz opanuje hiszpanski w stopniu FC (mam nadzieje, ze sa jakies takie egzaminy) to moze troche wloskiego lizne :). Psy jedza trawe bo widocznie musza sobie przeczyscic zoladki. Nie zazdroszcze sprzatania, sama to mam co jakis czas, bo starszy kot jak za szybko zezre jedzonko to rzyga, ze tak dosadnie powiem, jak..... kot :D. Musze chyba zadzwonic do weta i spytac czy to normalne, bo cos za czesto mu sie to zdarza, doslownie zwraca wszystko co zezarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara dzieki za rade:)od jutra zakladam plastry i bede probowac bo bardzo mi sie te moje podobaja i pasuja mi prawie do wszystkich ciuchow i sa bardzo wygodne( z wyjatkiem paskow ktore mnie obtarly) no dzisiaj moje psy naszcescie zrobily to na podlodze w kuchni a nie na dywanie takze byla latwiej sprzatac:) Hiszpanski tez mi sie podoba ma fajne brzmienie:) ide kosic trawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Dark, ale poczekaj lepiej az Ci sie obtarcie ciutke wygoi, bo mozesz pogorszyc sprawe, Jak Ci sie wygoi to wtedy plasterki w ruch, dla zabezpieczenia. My nie mamy dywanow :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde my mamy dywan w living room a w pozostalych(zwyjatkiem kuchni i dining room) taka wykladzine tez jak dywan i do tego jasno bezowa geeeezz teraz to juz jest ciemno bezowa no bo psy zrobily juz swoje a ja nie moge sie doczyscic bedziemy muieli zmienic ta wykladzine na jakis ciemny kolor. ranki juz mam wygojone takze no problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wszedzie szwedzka podloge, w kuchni jasnopopielata - doprowadza mnie to do szalu, bo wystarczy kropla wody i juz jest plama. Po przeprowadzce podloge do kuchni wybieram ja! I na pewno bedzie wzorzysta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara a jak wyglada szwedzka podloga bo ja nie mam pojecia .... Wy tez sie przeprowadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, no takie dlugie deski - w Polsce swego czasu byla na to moda. Jeszcze sie nie przeprowadzamy, ale za pare latek tak, bo nasze mieszkanko jest dobre dla dwojga, ale jak bedziemy chcieli powiekszyc rodzine, to sie ciasno zrobi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca płci zeńskiej
Zdałam prawko w maju. baaaaaardzo się bałam. 20 godzin jazd to małao- dokupiłam 10, ale opłaciło się . zdałam za pierwszym razem teraz jezdżę i ciesze sie z kazdej chwili spędzonej za kierownicą. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KURSANTÓW. Po prostu uwierzcie w siebie i powiedzcie sobie,że musicie zdac ten egzamin- a zdacie. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie Kloss - 100 lat :D I wszystkiego NAJ NAJ NAJ I jeszcze raz NAJlepszego :D 🌻 🌻 🌻 i [najnowszy model Porsche] :P:D Dark Elf, jesli masz ciagoty do francuskiego to moge Ci przyslac na plycie taki fajny programik do nauki :) Akara, ja rowniez mysle, zeby znow zaczac uczyc sie hiszpanskiego! Uwielbiam ten jezyk i w ogole Hiszpanie :) A jesli chodzi o podloge - to mam teraz biale kafelki 😡 Nikomu nie polecam... 5 minut po ich wyszorowaniu wygladaja jak chwile przed rozpczaciem szorowania 😡 Nie rozumiem czemu ostatnio we wszystkich nowobudowanych domach we Francji kafelkuje sie na bialo - przeciez przy takim kolorze kafelek czlowiek nie powinnien nic innego robic, tylko latac w ta i z powrotem z mopem... Mam nadzieje, ze w moim nowym domku bedzie jakas sensowna (mazana :D ) podloga :D No nic, uciekam! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz.... Wszystkiego fajnego i sympatycznego... No i szczęsliwego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje :):):):):):classic_cool:zostawiam ptasie\"M\" pod stolem ,prosze sie częstować:) Margotka...w ktorym salonie mogą odebtać ..to cacko Porsche;):):D Amok ..qrde..dzięki...uśmiechnołeś sie :D...a....mam Cię :P:D:D..no i faktycznie ..zmien stopke,nie skarpetki ..ale stopke ;);):D:D DarkElf...no ja japonkow nie nosze..tak więc,nie pomoge..z resztę nie ma takich rozmiarow :D:D;) Akara...to ja juz wychodze po szwedzku.w japonkach uważając na..kocie.rzygi;):D:D co by sie nie pośliiiiiiiiiiiiiiiii......... Kasiek ..nie wychodziłem dziś z dom ..no wiesz ..przezorny zawsze ubezpieczony ...co wcale nie znaczy że trzeźwy ;):D;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara no to juz wiem jaka ta podloga my tez planujemy przeprowadzke ale ze wzgledu na zmiane miejscowosci zamieszkania juz mam troche dosc Springfield (miasto dla emerytow moim zdaniem)wolalabym wieksze miasto no ale wszystko zalezy od tego czy moj maz znajdzie prace w innym miescie, dla mnie to nie ma znaczenia moge mieszkac w klitce .dzieci na razie nie mamy.... kurde wlasnie skonczylam segregowac dokumenty brrrrr mam nadzieje ze teraz cos znajdziemy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ciemnosc................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ciemnosc................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh, jak sie obzarlam! Bylismy na obiado-kolacji w mojej ulubionej restauracji :D. Borewicz, tylko sobie palcow nie obetrzyj w tych japonkach :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz.....nie znasz dnia ani godziny :P a dziś nie jeździłam tylko sie szwędalam nożnie po rynku...świetuj, świetuj ...jeszcze godzina ci została ;) Kai....na linuxie? jeju, toż to kosmos.... Gio...👄 ale mam nadzieje,że ten niedobry czas minie i to szybko, jesteś dzielna i mam nadzieje ze masz przy sobie jakies wsparcie....i nie chudnij plis...dbaj o siebie. Elfik....sposób babuni :) buta w miejscu które obciera smaruje sie kremem Nivea. mozna posmarować przed założeniem albo np. na noc. najlepiej i to i to. materiał mięknie i nie obciera. pozdrawiam cała szanowną Reszte Diabołków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzebaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalic swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot bardzo chetna jestem na ta plyte ale moze jak zdam teofl z angielskiego to sie przypomne :)No tak biale kafelki masakra ja mam w kuchni jasne siwe tez nie zabardzo.... Akara:) A jakie jest twoje ulubione jedzonkotzn jaki rodzja restauracjii bo ja to ostatnio mam swira na punkcie Cajan(mix francuskiego zarcia z czyms jeszcze niewiem dokladnie ale jest pyszne) Borewicz hihihihihi Kasiek dzieki za rade a musi byc koniecznie nivea? niemam tu pod reka a moze inne kremy tez podzilaja sprobuje:) Kierowca plci zenskiej- no mam nadzieje ze zdam wkrotce to prawko hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark uwielbiam wloskie jedzonko, ale w mojej ulubionej restauracji nie ma okreslonej kuchni - po prostu gotuja pyszne potrawy, trudno zdefiniowac ich pochodzenie. A juz w zupach to po prostu sa mistrzami :D. Placi sie 28.50 e i sa do wyboru 3 opcje: 3 przystawki, 3 dania glowne i 3 desery. Kazdego dnia jest co innego, ale jedna zasada: zawsze jest do wyboru mieso, ryba, lub danie wegetarianskie. No mowie Ci, pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×