Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

To teraz Akarko, obfotografuj mieszkanko, zeby pokazac jak czyste moze byc :) Mniam, pysznosci gotujesz, smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Akara - to Twoje danko apetycznie brzmi moge poprosic o przepis? Tygrysek - a jak Ci sie podobal kot w Shreku?Moim zdaniem byl nalepszy:) a wczoraj widzilam Spidermana 2 tez fajny:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre bylo :D. Darkus, proste to, przepisu nie trzeba :). Gotuje jajka na twardo, ziemniaki i osobno szparagi (najpierw trzeba je delikatnie obrac, oprocz glowki, glowke zostawiamy nie obrana, potem wlozyc razem z obierkami do osolonej, gotujacej sie wody; gotowac 15 minut). Potem roztapiam maselko, ukladam na talerzu szparagi (bez obierek, obierki byly tylko dla wzmocnienia smaku), ziemniaki, ugotowane jajka przekrojone na pol, dowolna salatke (dzis byly to tylko pomidory). Ziemniaki i szparagi polewam maselkiem, na szparagi plasterki zimnego lososia i gotowe :). Proste, szybkie i smaczne (jesli ktos jest zwolennikiem delikatnego smaku). Kot w Shreku byl boski, ryczalam ze smiecu z \'hair ball\' i wielkich oczu :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak!!!! Kotek w Shreku NAJLEPSZY!!! Uchachałam sie po pachy, boski film.... I ta \"minka\" kotka...niewiniątko jedne :) Co do zdjęć- jasne Tygrysku :) Zrobiłam już wersje \"przed\" i potem będzie \"PO\" remoncie.... dla porównania..... rozeslę jak skończe walczyc z malowaniem i wstępna wprowadzką.... na kuchnię będę jeszcze z miesiąc czekać, ale co tam- damy radę :) Amok...ta rozmyta mięta...mniam...świetnie! Ojojoj, zaczyna się meczyk. Lecę na kanape , przedtem po pifko do lodówki- pozdrawiam :) Trzymam za ..... no nie wiem za kim, bo \"moi\" Czesi juz odpadli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam tylko na chwilke, zeby sie z Wami przywitac... juz z Polski :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meczyk :D Akara -> mniam :D po polksu bylo \"klaczek\" hihihihi Tak te wielkie niewinne oczeta ;) Dark -> kotek jest wspanialy ale Osiolek najlepszy :) Margotka -> witaaaaaaaaaaaaaaaj :D 👄 Nina -> to ja od razu sie zapisuje na zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo no co tam słychać w wielkim świecie ? ;) Tajgerek...meczyk ci sie podoba? ja tylko słucham zza ściany... jak to nie umiesz nie brykać...przywiązać cie chyba trza :P Borewicz pogadania a sam sie spóźnia, no :P znaczy nie sam ale spóźnia ;) Ninka....kolorowy domek to fajny pomysł :) ja mialam pomysł zrobić kiedys kazda sciane w pokoju innym kolorem.... ale siakos nie wiem czemu nie wyjszło... Dzień Doberku drogi....sie nie zrażaj, fakt ze tu syf na kafce ale w stare katy mozna zaglądnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Przyznam ze nie czytałam wszystkiego dokładnie... tak tylko zerknełam.. potem doczytam ;) Za kim jesteście? Ja sie założyłam... jak Grecja wygra to ja przegram.. :P Prawde mówiąc.. to nie chce mi sie dzisiaj dużo pisać :P:) Ide obejrzeć do końca mecz, Portugalia musi wygrać!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
re\"R\"Tygrys..no co ..a kto kogoś zaganiał..do jedzenia ;):D hahaha.... Grecja wygrała !!!!! no i wygrałem!!!! zakład :P:D:D:Dpowiem tylko tyle że,ktos będzie miał odwyk od kompa :P:D:D no to znikam paaaaa Ps.sie rypsłem \"Salvador\"miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups ella, chyba masz pecha ;), Grecja wygrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miaaaaalaaa wygrac Portugalia :( Ale jak ogladam te swietowanie to mi sie przypomina mistrzostwo Legii :D Cos pieknego :D Borewicz -> do jedzenia a nie do picia zaganialam :P Elles -> no bo Grecy mieli przegrac!! :P ;) Kasiek -> nie dam sie zwiazac, nie dam!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...Borewicz...bądź ludziem...nikomu tego nie życze, odwyk od kompa?! współczuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna chata, no i wygrał.... grrrrr... :P:D Ale poczekamy do drugiego zakładu.. jak wygram to mam obiecany cały dzień bez papierosów :P:D:D:D Ja bez kompa przeżyje ale jemu bedzie chyba cięzej :P:D Kasiek 🌻❤️ Tygrysek :D no własnie,Portugalia miała wygrac... kurcze az sie popłakali biedni... :( Akara... zobaczymy jto soe bedzie śmiał ostatni :P:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ta..jasne! od razu widac komu jest cięzej :D:D Kasiek..no co ? jestem człowiekiem ;):D oj..Tygrys i to i to przyjemne :):D Ps.drugi raz już się nie zakładam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka- dzieki za przepis zrobie to danko bo musze mojego meza zaczac odchudzac hihihi Tygrysek:) Margot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles -> a moze coz zrobic, zeby Ci pomoc wygrac?? dzien bez fajek to jest powazna sprawa :D :D :D Widzialam Ronalda :( Borewicz -> to kiedy bedzie wspolne piwko w Wawie?? :D :D :D Mozesz tez spaghetti ugotowac, udostepnie Ci swoja kuchnie nawet :) Dark -> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Hmmm Grecja wygrała. W sumie było mi wsio adno ale jakoś jednak bardziej byłam za Portugalią :P Nadal szukam wakacyjnego miejsca. Chyba się zdecyduję na Chłapowo, Elles ---> może zahaczymy o Gdynię :) to w sumie chyba niedaleko :D Teraz muszę tylko zadzwonić i zarezerwować miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> Chlapowo?? Podobno slicznie tam jest :D A kiedy byscie jechali?? Lipiec?? Sierpien?? :) A co do meczu, widzialas placzcego Ronaldo?? Nie przepadam za nim, ale szkoda chlopaka, tak bardzo sie staral, tyle razy probowal strzelac, ale nerwy, emocje, final... nie udalo mu sie. Akara -> pozdrow Mame od Diablow :) Pozniej razem wracacie do Polski?? :) Do kiedy zostajesz w kraju?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysku ---> widziałam Ronalda płaczącego. Bidny taki, nie można powiedzieć że się chłopak nie starał. Z tego co piszą na stronach Chłapowa to wygląda to rewelacyjnie. Piękne mijsce, klify, lasy, jakieś wąwozy. I jak tak ładnie tam jest to nawet nie musi być upału bo i tak nie lubię leżeć na plaży. Zobaczymy co z tego wyjdzie :P Zaraz idę na rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i jechalibyśmy w drugiej połowie lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Klikam z Polski :D Akurat mam wolna chwilke :D Chociaz ten komputer mojej mamy ma zabojcza predkosc :P czyli w sam raz na moje nerwy ;) Borewicz, Elles -> mam nadzieje, ze sms do Wa dotral - jak bedziecie na miejscu dajcie znac :D Na jutro specjalnie nic nie planowalam :D Akara, pozdrowienia dla mamy 🖐️ :D Tygrys, mecz, co prawda, obejrzalam jednym okiem (ze zmeczenia 😴), ale a ja sie ogromnie cieszylam, ze Grecja wygrala :D :D :D A pies jak mnie wysiciskal... :D teraz to tylko chce, zebym do glaskala i glaskala (babcia dala mu musztre :P ) :D:D:D Pozdrawiam wszystkich i zmykam napisac maila do mojego S. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> no wlasnie biedny Ronaldo :( Druga polowa lipca?? Buu ja nadal w lesie tkwie :( Margotka -> no tak piesio!!! Na pewno Cie nie odstepuje :) Watpie jednak, zeby to ciagle glaskanie Ci przeszkadzalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na piwko z Mala i Kai :D :D :D I wszystkich Was obgadamy :D Oraz Wasze zdrowko wypijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ładnie zostało 4 diabłów do pilnowania takiego wielkiego topicu? Tygrys ---> jak tam spotkanko? A co Kai robi w Warszawie co? :P Już wiem że wyjeżdżam 14 lipca i wracam 21 lipca. Zamówiłam kwaterę, jak będzie tak jak się zapowiada to będzie git :) Teraz się módlmy o pogodę bo wszystkim nam sie przyda słonko :D A 11 lipca odwiedzi mnie kuzynka z Niemiec :D A już myślałam że kolejne wakacje w plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo F A N T A S T Y C Z N I E !!!!!!!! :D :D :D Na pocztaku bylo nas sporo a potem zostalo troje: Matrix-ówa, Lampart i ja :) Mala pozyczyla mi ksiazke - najnowsza Chmielewska a potem chciala ja zabrac, bo zaczelam od razu czytac ;) I zdjecia ogladalam :) Super byly!! Mala wygladala na niektorych na 15 lat :D Taka z niej mloda Diabliczka! :D Najpierw przy piwku Was wszystkich obgadalysmy :) Potem Mala porwal Niepokorny :( Ale jestesmy umowione na sierpien - pod pretekstem zwrotu ksiazki :) Pozniej poszlismy z Kai i Lampartem na teatry uliczne, ale chyba jestesmy jacys niewyksztaceni, bo nic nie rozumielismy ze sztuki ulicy (tzn stworzylysmy wlasna interpretacje przedstawianie z Kai, ktorej glownym watkiem bylo wyslanie pewnej pani co latala z pila do Etiopii w celu nakarmienia glodnych dzieci :D). Nastepnie, poejchalismy do parku gdzie byla wieeeelka pajeczyna z lin, po ktorej w strugach deszczu z Kai sie wspinalysmy :D Przemoczylo nas kompletnie :D W autobusie sie ludzie dziwnie na mnie patrzyli, bo jechalam kompletnie mokra (WSZYSTKO mi przemoklo) z okularami slonecznymi na lepku smiejac sie jak norka -> czytalam najnowsza Chmielewska (Mala dziekuje) :D Bylo cudownie!! :D Air -> jakto co robi Kai w Wawie?? JEST :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi No wlasnie, Kai w Warszawie jest i dobrze sie bawi :) I nie chce mi sie wracac do domu :) Tigerku - 👄 suuuuuper bylo, te wspinaczke po pajeczynie podczas ulewy zapamietam na dlugo :) Bylo lepiej niz FANTASTYCZNIE :) A dzisiaj bede miec w koncu obiecana sesje fotograficzna, zaraz jade do Lamparta do pracy i idziemy pstrykac fotki :) Tigre, a moze dzisiaj bysmy poszly na rolki, coooo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys Kai ---> fajnie wam, zazdroszczę :) Widziałam wczoraj w telewizji coś o tych teatrach ulicznych - coś o aniołach co po linach chodziły :P W Poznaniu Malta się już skomercjalizowałam, szkoda, bo to była fajna imprezka właśnie na dworze głównie a teraz się wszystko przeniosło do budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> to mowisz, ze to byly anioly?? hmmm niech i tak bedzie, fakt liny jakies byly,,, super byl dzwiek i swiatlo :) Kai -> to co w sieprniu robimy powtorke?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×