Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej, to ja :) Jeszcze żyję, niestety nie udało mi się wyrobić i wczoraj niestety nie broniłam się, jeszcze pracy nie napisałam :( Wysłałam promotorowi dwa rozdziały, ale nie odpisał, zresztą nigdy elektronicznie nic mi nie poprawił :( Nie wiem jak to będzie, ale postaram się napisać jak najszybciej ;) W sobotę byłam na weselu siostry ciotecznej, bawiliśmy się świetnie :) Przy okazji kupiłam sobie fajne buty i torebkę hihi, przez te przygotowania też nie miałam zbytnio czasu na pisanie, ale.. za to siedziałam cały tydzień w domku. Teraz znów jestem w Łodzi ;) To taki wielki skrót wydarzeń :) Szkoda, że nie mam czasu poczytać, co u Was i jak plany na wakacje ;) 👄 dla wszystkich - wiecie jak mi czegoś brakuje, bo nie mogę tu zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai - do końca tego tygodnia mam swoją komórkę jeszcze. Przepraszam, że się nie odzywam, ale wykasowałam już z tutejszego komputera wszystkie programy z których korzystałam. Jeśli chcesz pogadać, zadzwoń. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie wszystko spakowane :) Jest jeszcze nawet miejsce w plecaku :) Pewnie dlatego, ze cieplutki polarek, ktory mnostwo miejsca zajmuje pojechal wczesniej z psimi puszkami :P Pies w pelnym stresie i gotowscie bojowej, lezy albo tak, zeby mnie dotykac, albo kolo plecka, najlepiej z mordka na nim :) Majorek -> :D pisz, pisz, pelna mobilizacja!! ja jutro wyjezdzam, wiec mam prosbe nie wysylaj mi nic chwilowo, dobrze?? Dziekuje :) Trzymam kciuki za Twoja magisterke!! :) Szafirek -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerek dzięki bardzo :) Miłego wyjazdu. Tak wiem, dostałam maila, poza tym teraz nie mam za bardzo czasu na rozsyłanie maili ;) Znikam 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie :D pisze juz z domku a wiec ... po kolei :P Nina - ale kolorki, a ta parapetowa to kiedy? :P Znudzony - no prosze - nie ma to jak wakacje :D no i te imprezy - tylko pozazdroscic :D Amok - usmiechnij sie :) Dark - Kot jest super - szczegolnie te oczy, ale Osiol chyba lepszy, no i nie ma to jak Zla Siostra Kopciuszka z glosem Wojciecha Manna :D Margotka - witaj w Polsce - jak mozna Cie zastac i spotkac? Kai, Tygrys - dzieki za cudowny wieczor :) Mam nadzieje na powtorke - nawet obiecuje, ze dluzej bede :D (jak mi sie uda Niepokornego namowic :D :P) Major - pewnie to nasze spotkanko przeniesiemy na pozny sierpien, co? ;) No dobra - zabieram sie zaraz za wyyslanie zdjec, tak jak obiecalam - wysylam wszystkim :P jak ktos nie chce, to niech sobie od razu wywali :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowana, powinnam miec wszystko, bo nawet kupilam zaroweczke do latarki :D Majorek -> dziekuje :) Mała -> juz ja nad Niepokornym popracuje :D Porwiemy Cie na dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - to nie zawsze \'wina\' Niepokornego ja po prostu uwazam na Jego serducho - jeszcze nie jest z nim najlepiej a wczoraj ... pojechalismy do Jego Siostry po truskawki ale pycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, masz racje, serce Twojego Aniola jest b. wazne!! :) Oki ja juz bede brykac papapapaaaaa juz za Wami tesknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ---> już pewnie pojechał, ale co tam ❤️ dobrej zabawy, baw się dobrze :) Mała ---> dziękuję za zdjęcia. To musiała być wspaniała wycieczka, nigdy nie byłam na wschodzie. Szczególnie mi się podobał las krzyży, widziałam to kiedyś na Discovery travel. Majorek ---> :D czas ślubów :) Też życzę powodzenia z pracą. Obrona nie zając ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu płaczasz, cny cieciu? Czy to z winy zielska, co ci z gajerku zwisa, ponieważ anielska Cieciowa pizgła garem ogórkowej snadnie, nie bacząc, iż pizgnięcie prosto wszak wypadnie w gajer twój granatowy w dyskretny paseczek, co bynajmniej cieciowej nie zaznał usteczek ani na kamizelce, ni na marynarce, bo cieciowa z Windziarzem uprawiała harce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dybry :P no tak - Tygrys wyjechal, Majorek w domku, u Akarki mama ... cicho wszedzie glucho wszedzie Air - polecam Wschod - chyba z Aniolem pojedziemy do Wilna w przyszlym tygodniu :) pozdrawiam jestem zdechla, bo towarzyszylam kolezankom na egzaminie na nauczyciela mianowanego wszystkie zdaly pijemy jutro :D do wieczorka jeszcze tu zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mała, dostałam zdjęcia, no baardzo mi sie podobały. najbardziej to na plaży ;) Majorek...no ale do września dasz rade z pracką tylko no...do roboty! ;) pozdrawiam fszystkich diabołków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w ten dzień dobry 🖐️ Ruch, jak w Rzymie :D ... Kasiek siemka! Mała! Siemka! Reszta Siemka! Tygrys! 5.35 to, był strzał w serce :P ... a gdzie Dobry Wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️. Dzieki za pozdrowienia dla mamy. Dni leca jeden za drugim z predkoscia swiatla. Od dzis mam wakacje, ale mi smutno jakos - chyba mam syndrom podstawowkowego kujona :D, a moze to wina deszczu... a wczoraj bylo tak ladnie! Wygrzewalysmy sie w ogrodzie rozanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cudownie spedzam czas w naszej wspanialej Polsce :D Borewicz, Elles -> tak strasznie zaluje, ze nic nie wyszlo z naszego spotkania, ale mam nadzieje, ze nie wszystko jest jeszcze stracone :) Mala -> mnie mozna zlapac w Bydgoszyczy, w Toruniu, w Borach Tucholskich :D Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, Margot - stane na srodku Torunia lub Bydgoszczy lub Borow Tucholskich i zawolam Cie :D Akarka - usciskaj Mame :) i nie smuc sie :P ja mam to samo na poczatku kazdych wakacji, choc je kocham bardzo :) Dzisiaj jade po nowa lodiwke potem do rodzicow potem na pijanstwo :D a jutro przyjezdza po mnie wieczorem Aniol i chyba pojedziemy po warsztatach do Wilna no to milego dnia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Amok ---> co wiedziałeś? Pustki tu mamy, a to znak, że wszyscy korzystają z wakacji :) Dzisiaj był cudny dzionek, prawdziwie letnio wakacjowy. Nawet teraz jest 25 stopni. Szkoda, że od jutra już deszcze niespokojne i tak dalej :P Dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wróciłam przed chwilą z grilowania i opalania sie :D a jutro wdrapuje sie na Ślęze... Dzień Doberku...koniecznie musisz odnaleźć swojego Wieczorka ;) jak wam mija czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ponad pol godzinki Aniol ma urodziny, wroci do domu z proby przed dwunasta i do dwunastej ma wstep wzbroniony do duzego pokoju :D, a to z tego powodu, ze wszystko juz przygotowane: ulubione ciasto upieczone i stoi na stoliku, obok owoce, pokoj ustrojony papierowymi girlandami i serpentynami, szampan w lodowce, prezenty na wierzchu... a my, mama i ja, czekamy :D. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka - zloz zyczenia Aniolowi stooooooooooo laaaaaaat niech zyyyyyyyyyje naaaaaaaaaaaaaaaaam moge Mu zapsiewac, jak sie spotkamy a ja wrocilam z imprezki i co tu duzo mowic upilam sie na maksa :D nic prawie nei widze dobrze, ze znam polozenie liter na klawiaturze kocham Was :P mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi, mala :D, taka pijana, ale jeszcze pisze - godne podziwu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku spiewam z Krawczykiem niejakim Zatanczysz ze mna jeszcze raz, osttani raz, nim skonczy sie ten bal; Nadziei iskra blysnie w nas i zgasnie w nas jak niepotzrebna lza :P :P :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :D Mała ---> haha ładnie zabalowałaś i ślicznie śpiewasz :P Akara ----> jak tam? niespodzianka dla Anioła się udała? :D No i sprawdziła się prognoza pogody :o Wczoraj tak było pięknie i na rowerze sobie jeździłam, a teraz ciemno, chmura jedna wielka, sprzątanie tylko zostaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam :D kaca nie mam :D :D u mnie piekna pogoda ale ja zaplanowalam sprzatanko przed wyjazdem a potem male zakupki a miedzy 18:00 a 19:00 przyjedzie po mnie Aniol :) no i nie bedzie mnie ponad tydzien nie wiem, czy bede miala dostep do kompa, wiec nie zapominajcie o mnie :P pytanie do znawcow anatomii co jest w opozycji do serca? znaczy po prawej stronie na jego wysokosci? boli mnie tam juz drugi dzien, co oznacza, ze nie jest to wynik mojego wczorajszego balowania pozniej napisze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo! :) Dorwalam się do kompa, bo piszę pracę z prawa mojemu dobroczyńcy i dostarczycielowi dachu nad głową :) Nadal w Wawie jestem :) Margotka, Akarka, nie wybieracie się przypadkiem, qrczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziisaj jade :P tylko w nocy bede :) wlasnie sie rozpadalo, qrcze i w dodatku grzmi posprzatalam domek zrobilam zakupy teraz sie spakuje i poogladam telewizje :P no to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×