Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Elfik....no hmm,nie wiem czy musi być koniecznie Nivea, no ja nigdy innego nie probowałam do tego celu, a osoba która mi to doradzała też kazała brać ten zwykły,najzwyklejszy Nivea...ale spróbuj,może sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara- mmmm glodna sie robie a my dzisiaj jemy fast food sonic bo nie mamy czasu na nic innego tez maja dobre jedzonko hihi kasiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Tygrysa nie ma to sie Diablice pospaly ;). Wstawac, nie udawac! 🖐️ :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No co tam, gdzie sie pochowaliście? :P;) Ja nadal ni wiem kiedy dostane net :P grrrrr.... Airek --> ale ten dobry numer tel. masz? ;) ten na plusa? :) Gio ❤️ bedzie w końcu lepiej... Jak potrzebowałam to mi pomagałaś jak tylko mogłas.. a ja teraz nie wiem co bym mogła zrobić dla Ciebie.. Jesli moglibyśmy Ci jakos pomóc to mów !!Trzymaj sie dzielnie i badz silna 🌻 Akara --> uwielbiam Twoje zapalenia swiatła :D Dark, Kasiek poradzicie sobie ale uważajcie na drodze ;):D hihi.. Margot 🌻 mam nadzieje ze sie zobaczymy jakos w te wakacje :D A ja tam sie na podłogach nie znam ale bede u siebie jedna malować jak już bede sama :) Amok, słuchaj Gio ona sie zna :D i zacznij sie małymi krokami uczyć optymizmu :) Dobra to na dzisiaj byłoby tyle, pozdrawiam wszytskich, co sie wpisuja i co tylko zagladaja ;):) 🖐️🌻👄❤️ PS. A ja sie chyba zobacze z Tygrysem :D Jak ja w tym buszu tam znajde :D hiihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to ja jestem na dyżurze. Odwiozłem moja \"żonę\" i synka na tygodniowe wakcje i sam sobie siedze w domu. A samemu... To wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko..ale pogoda tylko sie pochlastac !..zebym jeszcze lubila pic to bym sie upila i \"na boczek lulu pa ...\"...ale wole przy kompie posiedziec .. AMOK ..chyba powinno byc ..\"szata nie zdobi czlowieka ..ale ..\"..no chyba ze sie myle ..:) To skoro zostales \'\"slomianym wdowcem \"to...Chata wolna ..wiec baw sie i szalej i ..nie mysl co dalej ..!!! :D Ja proponuje Ci nowa stopke i taka dewize na życie .. \"..Usmiechaj sie ,bo nigdy nie wiesz kiedy ..ktos moze sie zakochac w Twoim usmiechu..! Pozdrawiam ..Margot.Elles,Darkelf.Akara.Kasiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szata nie czyni człowieka. Tak powiedział pan Czerseśniak w Czterech pancernych.... I miał rację. Tyle że... Człowieka nie czyni szata. Człowieka czynią pieniądze. W swiecie w którym zostałem wychowany człowieka nie czyniła szata ani pieniądze. Zderzenie mojego wychowania z życiem było i jest bolesne. \"Baw się i szalej...\" Fajne.. Tyle jak się ma 20 zł to sobie można poszaleć... I sorki. Nie umiem i pewnie juz nie naucze się usmiechać. Kobiety z którymi ewentualnie mógłbym być... Patrzą na zupełnie co innego. Nie na uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMOK ..wymieklam ..sorki ..jestes do odstrzalu\"... ...moze sie lepiej poloz i tak zostan ..tak wyglada na wegetacja ..! Niektorzy to uwielbiaja ..i twoj typ tak ma .! . ...eee tam ..ja mam dyszkee do wydania ..i ide zaszalec ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Gio na szalństwach... Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie bilet tramwajowy kosztuje 2.40 I powrotny tyle samo. A więc nie zostanie Ci nawet na duże piwo. Można i tak zaszaleć. Jak umiesz. Ja nie umiem... A że jestem do ostrzału to wiem. Od paru lat. Z tym położeniem się to trafiłaś. Leże. Wegetacja? Jasne że tak. Oczywiście.. Moja wina. I nie uwielbiam tylko nie mam innego wyjscia. A to spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam swoje zdanie
amok. masz racje i tego sie trzymaj. wszedlem tu do was pierwszy raz chyba i tak sobie poczytalem. dawno w polsce nie bylem i nie znam realjow. ale amok ma racje a i mam wrazenie ze sie wy na nim wyzywacie. bo co biedny facet (sorry amok) ma zrobic? szcelic sobie w leb czy szukac przyjaciol. ja na jego miejscu zrobilbym to drugie. i chyba to on robi ale jest za chopca do bicia. przepraszam jesli kogos urazilem ale takie odnoislem wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles ---> daj mi głuchacza bo myślałam że mam nowy numer, ale się okazuje że ni mam :) Kuzynka pojechała. Było super :D Półtora dnia tylko była, ale bardzo intensywnie spędzałyśmy czas. Szczególnie wczoraj szalałyśmy po sklepach - Carry ma znowu wyprzedaż :D i w ogóle po mieście, pogoda była super. A dzisiaj pada więc oglądałyśmy filmy. Wsadziłam ją do autobusu i pojechała :) A w środę kierunek morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak, ze Amok czyni za chlopca do bicia. My po prostu wszystkie chcialybysmy zeby uwierzyl, ze jego zycie jeszcze sie nie skonczylo, ze jeszcze moze byc dobrze... Przynajmniej ja bym chciala. Amok, odpoczniesz sobie przynajmniej sam w domu :). Zrob cos co lubisz, poczytaj, poogladaj tv, pobuszuj po sieci (bo wygrzewac na slonku to sie raczej nie mozna, co za lato, grrrrrrrrr). Gio, eller, Air 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amoku,,,,no to masz świetną okazje żeby w spokoju pomysleć nad wszystkim, albo zrobić cos na co wczesniej nie miałes czasu...albo ochoty...po prostu ZRÓB COŚ mam nadzieje ze nie czujesz sie chłopcem do bicia...przecież nieraz wczesniej niektórzy z nas cie pocieszali... a ja pozdrawiam wszystkich i spadam do swojej roboty pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno wstalam, ale dzisiaj mam dzien leniwie-wypoczynkowy :) Pozdrawiam diabelkowe towarzystko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fszystkim po przerwie 🖐️😘 jeszcze jestem troche przymulona bo powrot trwal 4 dni (autobusem)...no i tam czas jest godzine do przodu w stosunku do Polski...sam Krym naprawde ladny, morze i gory w jednym miejscu, czego chciec wiecej, no i cieplo, cieplo!!!:D:D:):):) spanie w namiocie, kontakt z natura no i kontakty towarzyskie...tak...to byly prawdziwe wakacje... a poza Krymem Ukraina jest raczej szara no i biedna i widac to na kazdym kroku:(:(:(. my w Polsce naprawde nie mamy tak zle a przeciez tez jestesmy krajem postkomunistycznym...i tym optymistycznym akcentem koncze na razie 😘🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niebieska, a nie masz deprechy teraz po tym ciepelku? Fajnie, chociaz troche nalapalas. No ale badzmy dobrej mysli, podobno w sierpniu ma byc cieplo :). Nogi mi wlazly w tylek, bylysmy dzis z mama zwiedzic ukryty kosciol (w czasach gdy w Holandii krolowal protestantyzm katolicy nie mogli sie afiszowac, wiec urzadzali sobie koscioly w domach prywatnych i wlasnie w najstarszym takim domowym kosciele bylysmy - temat w sam raz dla mojej mamy), a potem na zakupach i na piechotke do domu. Stopy mi odpadaja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niebieska Biedronko ---> no to super, że się wyjazd udał :D Czy to prawda, że leżysz tam sobie na plaży i masz góry za plecami? Raj :) A ja jutro jadę nad nasze polskie morze :o hehehe prawie samobójstwo w tym roku :P Ale prognoza pogody od weekendu dała mi nadzieję na udany urlop :D Trzymajcie się i życzę pięknej pogody sobie i wszystkim :D papa do zobaczenia w środę za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, Kasiek... Dziękuje :) I temu Nieznajomemu też... Chyba nie do końca masz rację ale starałes się pomóc. Pozdrowionka dla Wszystkich. Miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustka... Amok, trzeba bylo wrzasnac, moze by sie Diablice pobudzily ;). W sobote rano wybywam na 3 tygodnie do Polski, wiec i mnie ubedzie. Kto sie zglasza na ochotnika do zapalania swiatla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma co krzyczeć Akaro. Tutaj nikogo poza nami nie ma. A jeszcze jak Ciebie braknie? To będzie kompletna pustka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, nie lam sie, wroce, ja zawsze wracam ;) :D :D. Reszta Diablic tez powoli zacznie sie zlatywac z wakacyjnych wyjazdow i znowu sie zacznie jako taki ruch pod lozkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akaro... Ciekawy jestem co to za Twój wielbiciel/ka tak Cię bardzo \"lubi\"... ;) ? Komu sie naraziłas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Akara, nie mam depresji choc juz mnie wszystko drazni w domu...ale zawsze tak mam w wakacje bo wtedy obie (ja i moja siostra) zjezdzamy do domu a ze mamy wspolny pokoj to...wrrr.....😠😡 AIR, no akurat na tych plazach na ktorych bylismy gory byly z boku a nie za plecami, a raz nawet z obu stron!!!:D:):) poza tym trzeba pamietac tez o stepach Krymu, ktore sa bardzo pachnace (pachna slodkimi troche duszacymi ziolami) i kolorowe- duzo niebieskosci, fioletu, zolci i czerwieni...a trawa jest tak wysoka ze...ech..mozna sie rozmarzyc...ale nie za bardzo bo na stepie jest czarna wdowa (jadowity pajak), tak wiec w najwiekszych upalach chodzilismy w dlugich spodniach i wysokich butach i bardzo uwazalismy na pajeczyny...ludzie juz mieli takie fobie ze uciekali przed kazdym pajakiem... ale i tak bylo super, nawet mimo fatalnych warunkow sanitarnych...na szczescie ja nie jestem jakas wypieszczona lalunia...fszystko mozna przezyc...:):D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Akara, nie mam depresji choc juz mnie wszystko drazni w domu...ale zawsze tak mam w wakacje bo wtedy obie (ja i moja siostra) zjezdzamy do domu a ze mamy wspolny pokoj to...wrrr.....😠😡 AIR, no akurat na tych plazach na ktorych bylismy gory byly z boku a nie za plecami, a raz nawet z obu stron!!!:D:):) poza tym trzeba pamietac tez o stepach Krymu, ktore sa bardzo pachnace (pachna slodkimi troche duszacymi ziolami) i kolorowe- duzo niebieskosci, fioletu, zolci i czerwieni...a trawa jest tak wysoka ze...ech..mozna sie rozmarzyc...ale nie za bardzo bo na stepie jest czarna wdowa (jadowity pajak), tak wiec w najwiekszych upalach chodzilismy w dlugich spodniach i wysokich butach i bardzo uwazalismy na pajeczyny...ludzie juz mieli takie fobie ze uciekali przed kazdym pajakiem... ale i tak bylo super, nawet mimo fatalnych warunkow sanitarnych...na szczescie ja nie jestem jakas wypieszczona lalunia...fszystko mozna przezyc...:):D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, oj tam zaraz narazilam ;). Nie kazdemu musze sie podobac przeciez :D. Moge z tym zyc :D :D :D. Wielbicieli mojej urody mam dookola siebie ;) (najgoretszym jest oczywiscie moja maz :D), niebardzo wzrusza mnie opinia jakiegos anonimka, ktory nawet nie widzial mnie na zywo :D (tym bardziej, ze na wyglad zewnetrzny sklada sie takze sposob poruszania, glos i inne zewnterzne i wewnetrzne szczegoly). Dziwi mnie tylko, ze tak Cie ten ktos wysmial. Coz, to swiadczy o jego poziomie, wiadomo przeciez, ze gusta sa rozne i mocno subiektywne. Mnie na przyklad Monicca Belluci podoba sie srednio, na tle innych aktorek nie nazwalabym jej pieknoscia, choc bez watpienia ma w sobie cos. niebieska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puuuuuuustka... Ale nie poddam sie, najwyzej bede gadac sama ze soba, moze po jakims czasie ktos dolaczy ;). Bylam dzis na lunchu z kolezankami z kursu, pojechalysmy do malenkiej wioski pod Amsterdamem. Jadlysmy ten lunch przy stoliku ktory stal na malym molo - strasznie fajnie bylo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Diably nic nie wiem, nic nie czytalam dorwalam sie do kompa tyllko na momencik Akarka, Amok - pozdrawiam niestety bede w neciku dopiero po 20 lipca i nie zdaze sie z Toba umowic, Akarko :( a tak chce Cie poznac moze zostaw mi jakies namiary w mailu? zaraz do Ciebie cos naskrobie :P bylismy w Wilnie :) cudowne miasto oczywiscie widzielismy Ostra Brame, cmentarz na Rossie i wiele innych ale najbardziej podobal mi sie kosciol sw. Piotra i Pawla przepiekny jest polecam kazdemu ;) no dobra, spadam Aniol mnie porywa :D pozdrowka serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×