Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tak rzadko wdeptuje ze zapomniałam o nowych stronach... Air --> mi też bardzo szkoda,ale myśle ze jeszcze sie zobaczymy :D i to nie raz ;):D Amok :) Niebieska --> 🌻 wiem co to znaczy boł głowy.. bolała mnie 5 dni.. tylko nie wiem od czego - ale już przeszło... musiałam.. wyjechać ;):D To na razie... ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde...co to ..? ja tylko 2piffa wypiłem ..a tu taka jasność :D:D..właśnie wracam ..ze spotkania z Akarą i Ronaldem ..wyciągnołem ich z hotelu ..na 5min ..no i sie przeciągneło :D:D...co za ludzie ..nawet sie nie dało nagadac :)..tylko ten czas tak zapina:) No jutro Mała ..dobija ....to pewnie ..razem wszyscy odbijemy :D:D Margotka ...nr.mam zapisany ..wiec będe sie oddzywać ..tak czy siak :) Kasiek !!!!! idziesz z nami jutro na piffo o 20ej ?? ..daj znaki na kom ..!! Znudzony ..żyjesz ..no ! :) bo juz myślałem ..że las wycinasz ;):D Airka...qrde..co wy ..te urlopy ..zawsze ..w jakies takie dziwne terminy :P;):D Tentaga....jak tam ? gość w dom :D..nadal 2kobiety...qrde:D Amok ...siemanka z ranka ... Gio ....halo ..halo!!! mowi sie ..znaczy sie ..mało Cie widać/czytać :P;):) Szamanka...tak tak ..czas do pracy ..a nie urlopem życ ;):P..no ! a nie tu smaka na pogode robić innym :D:D D/D...to blask ..Cie oślepil..czy denko od puszki piwa;):D no ..to tyle na dzis ..czas sie nakryć nogami :D:D The End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to ja juz jestem wstany tylko jeszcze niedokładnie wiem o co chodzi. Cześć wszystkim z rana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cudowny dzien :D jade do Wrocka :D :P ale bedzie :D :D :D no dobra, wstalam i tzreba by cos w domku zrobic P.S. Macie jakies pomysly na spuchniete nogi? Do sklikania w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja. mam mase pracy, ale choc słow parę skreślę:-D zaraz tez tym, co sobie zyczyli tego podesle zdjec wybor maly, maly bo natrzaskalismy ich na dwie dosc pojemne karty;-) elles, pamietaj, my jedziemy do Sopotu prawdopodobnie wieczorem13.o8, ale pozniej potwierdze i bedziemy do konca sierpnia, chyba uda sie spotkac w zwiazku z tym, co??? 👄 dla Margot, elles, małej, Amoka, znudzonego i 🖐️ dla Borewicza...jesli kogos pominelam - wybaczcie proszę. PS. co z Gio??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) 🖐️ Widze, ze wszyscy pieknie korzystaja z lata :D Pieknie, pieknie :D J23, Akara, Mala - zazdroszcze Wam tego spotkania we Wrocku! Chetnie z Wami wybralabym sie na piwsko... oczywiscie bezalkoholowe ;) :P :D W kazdym badz razie - zycze Wam superanckiej zabawy :D Hans - bede czekac na znaki dymne/plastikowe/kolorowe (niepotrzebne skreslic :P ;) ). Mala - ja juz czekam na Ciebie :D AIR - to super, ze wakacje nad morzem sie udaly :D Znudzony - korzystaj z lata, korzystaj w pelni :D Ell - a my sie zobaczymy??? Szam - zdjecia jeszcze nie doszly, ale mam nadzieje, ze to tylko kwestia czasu :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystając z przerwy: wysłałam zdjęcia tym, którzy o to prosili: małej, elles, Margotce i Amokowi. Na szczeście nie musze sie martwić, że Wam skrzynki zawaliłam! Wszak są niezwykle pojemne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, przesłałam raz jeszcze, mam nadzieję, że tym razem dostaniesz. Nie dostałam zwrotu, więc nie wiem o co chodzi :-o a tak na marginesie, polecam najlepszy z pubów sopockich DAILYBLUES i ich stronę w necie: http://www.dailyblues.com.pl/daily_blues.htm elles, na tej stronie, która się otworzy, zobaczysz m.in. Marka, mojego sopockiego przyjaciela!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jak zwykle jestem pechowy bo nic do mnie nie doszło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie to moja pierwsza wizyta na tym topiku i z tego co tu widze to chyba jestescie wszyscy dobrymi znajomkami?! az milo sie WAS czyta- znacie sie z neta? czy \"czlonkowstwo \"na tym topiku wymaga wkupnego? pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Kafeteria :D jużeś wkupiona :D Borewicz ---> no urlop trza brać jak dają :P Elles ---> no ja myślę że jeszcze damy radę :D Ale upał 30 stopni. Kupiłam sobie nową roślinkę - zamioculcas się nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim obecnym i \"urlopowiczom\" !!! Nie bede dlugo sie rozpisywac bo u mnie \"bez zmian \'..a nawet powiem krotko...ch...................................................................................owo !!!! Wczoraj bylam zmuszona uśpic moja Kamusie ..19 letnia jamniczke ..!! Dostala narkoze potem zastrzyk i zasnela na zawsze w ramionach mojej corki .. Maly pogrzeb zrobilysmy w ogrodku ..krzyzyk ,kwiatki... ..i co skoncze plakac nad jednym zaczynam na nowo nad nastepnym 😭...ehhh..i tak od poczatku roku ...Kiedy to sie skonczy ... Kafeteria ...>>..Wlaz ..butow nie sciagaj bo i tak ..nie ma komu sprzatac ..Wszyscy prawie na urlopach ..! Wkupne ..zbedne ..podaj tylko wymiary ,rozmiary i numery konta !!!! ..żeby w razie czego nie bylo ze NIC o Tobie nie wiemy ..i czekaj cierpliwie az DIABLY wroca z Voiages !! Szamanka ...wybaczysz ..prawda ..???👄. .spotkamy sie po wakacjach ..za duzo mam teraz problemow i stracilam checi do rozmowy ..depresja na maxa ..chyba mnie zrozumiesz .. Oczywiscie poprosze o fotki .. Pozdrawiam wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile przyjecie!!!! ja tez jutro wyjezdzam na urlop - mozecie mnie spotkac w hajudzoboszlo(wegry) a jako wkupne moge zaproponowac tokaja,ktorego przywioze z wegier. u mnie dzis straszne zamieszanie zwiazane z pakowaniem, sprzeczki i klotnie przez caly dzien-okazalo sie ze mamy za malo toreb a za duzo \"fatalaszkow\"-istny cyrk!!!! a na domiar zlego jeszcze do 15 wody nie bylo-gechenna. tak wiec jeszcze raz wialka buzka za mile przyjecie ,odezwe sie po powrocie. moje namiary:kafeteria@tlen.pl a mieszkam w okolicach kłodzka, nowej rudy,walbrzycha-to wieksze miejscowosci. buziaki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile przyjecie!!!! ja tez jutro wyjezdzam na urlop - mozecie mnie spotkac w hajudzoboszlo(wegry) a jako wkupne moge zaproponowac tokaja,ktorego przywioze z wegier. u mnie dzis straszne zamieszanie zwiazane z pakowaniem, sprzeczki i klotnie przez caly dzien-okazalo sie ze mamy za malo toreb a za duzo \"fatalaszkow\"-istny cyrk!!!! a na domiar zlego jeszcze do 15 wody nie bylo-gechenna. tak wiec jeszcze raz wialka buzka za mile przyjecie ,odezwe sie po powrocie. moje namiary:kafeteria@tlen.pl a mieszkam w okolicach kłodzka, nowej rudy,walbrzycha-to wieksze miejscowosci. buziaki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile przyjecie!!!! ja tez jutro wyjezdzam na urlop - mozecie mnie spotkac w hajudzoboszlo(wegry) a jako wkupne moge zaproponowac tokaja,ktorego przywioze z wegier. u mnie dzis straszne zamieszanie zwiazane z pakowaniem, sprzeczki i klotnie przez caly dzien-okazalo sie ze mamy za malo toreb a za duzo \\\"fatalaszkow\\\"-istny cyrk!!!! a na domiar zlego jeszcze do 15 wody nie bylo-gechenna. tak wiec jeszcze raz wialka buzka za mile przyjecie ,odezwe sie po powrocie. moje namiary:kafeteria@tlen.pl a mieszkam w okolicach kłodzka, nowej rudy,walbrzycha-to wieksze miejscowosci. buziaki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje, nic nie moge zamiescic na topiku,juz kilka razy probuje-moze tym razem sie uda.jezeli jakies oje wypowiedzi sie powtorzyly to z gory przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać!!!! Qrde ..my juz wstaliśmy ..i co tak sami będziemy slali !!:D:D:D:D potem skrobne coś jak przebiagało spotkanie we Wr....paaaaaaaaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Heeeeeeeeeeeeej :D Giovinetta ----> ❤️ 👄 🌻 Szam ----> ja też poproszę zdjęcia :) Dzisiaj idę na Shreka 2 w końcu. Wczoraj nawet moja babcia już go widziała, teraz moja kolej :P I jeszcze z moim Michem na zakupy, bo chce kupić spodnie, a zakupy z nim to gorzej niż z babą :P hehe to nie, ten kolor nie, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wczoraj dzwonił sam \"ON\" znaczy się Znudzony;), akurat gdy z Małą,Akarą i Ronaldem byliśmy w knajpie posiłkując sie tym i owym :D:D..i macie Wsssszyscy serdeczne pozdrowienia od Anielicy i samego Znudzonego! jest troche zajechany ..odpoczywaniem :) namawiałem go by częściej wpadał do \"nieba\"..ale wykręcał się tym że to teraz my mamy do Niego wpaść :D no i tym że nie jest kasiasty:) ..hm..ale obiecałem .. że jak komisja kontroli gier toto lotka pozwoli mi wygrać ..to zgarniam was wszystkich i lecimy 1klasą:D:D i nawet chipsy będą :D Airka ...heeeej :D..no i jaki kolor spodni??:)..bo że sie Shrek podobał to wiadomo :) Akara z Ronaldem już pojechała ..dalej,Mała też,pisała że jedzie..jak śledź,tyle ludziów w pociągu,a ja teraz udaje sie na małego komara:P:D bo o 04,zakończyliśmy spotkanie .;) reszta ..jak wstane ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kloss...no gdzie reszta?!! jeszcze nie wstałeś? :P kto to widział organizować spotkania w piatek kiedy to normalny człowiek do 22 pracuje :P a mi sie udało dziś przez chwilke zobaczyć z Akara i Ronaldem :D szkoda że z Małą nie udało mi sie zobaczyć...:( Gio...czym sie i odezwij sie czasem 🌼 Kafeteria...witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air....i jak sie udały zakupki z kapryszącym Michem ? ;) Szam 🌼 cosik na raty dziś pisze :) brej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ny Ny Ny Ny Ny Ny.... Dziś są moje imieniny... :-D Ale fajny wierszyk... Jeszcze nic nie czytałem ale poczytam i sie ustosunkuję... ;-) Pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking stooooooooooo laaaaaaaaaat - a co dzisiaj pijemy? :D :D :D ide wylaczyc bob i zaraz wracam :D wrocilam :D:D:D i jem o spotkanku powiem tylko tyle, ze bylo cudowne Akara i Ronald sa tak przesympatycznymi osobami, ze moznaby w ich obecnosci przebywac, przebywac, przebywac ... no i Wroclaw jest pieknym miastem a jak Borewicz dobil, to juz bylo po prostu fascynujaco :D no i czekamy na relacje J23 :D Kasiek - moze bede przejazdem we Wrocku w sierpniu, bo pewnie pojade od kolezanki do Brzegu, wiec nic straconego ;) Szam - nie dostalam zdjec :( Kafeteria - jak przyjedziesz, to stawiaj - nie ma tak dobrze :D AIR - jak tam Shreck? Amok - Akara ucalowana - odezwij sie do mnie, jak jestes i jak sie z Toba skontaktowac, bo Akara bedzie w Krakowie i moze daloby sie spotkac? Biedronka - lenia wywalilas, czy nadal siedzi? Dark- caluski wielkie Gio - a jak juz dolek troszke minie, to moze my sie spotkamy? na pewno bede bywac w W-wie w sierpniu - tesknie do mojego Niepokornego no to wcinam dalej obiadek :D papatki P.S. kupilam dzisiaj lodowke, jutro mi ja zamontuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×