Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

o kurcze, czlowiek nie zaglada przez dwa dni a jak zajrzy to widzi......:( nie znalam tej osoby, ale.... trzymcie sie wszyscy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..>>popieram ...czas zmienic łóżko ...Pod tym zdarzylo sie za duzo przykrych rzeczy ..baaardzo przykrych ....!!! ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ale przeciez przykre rzeczy tez sa czescia zycia, prawda? A ucieczka to nie jest rozwiazanie problemow. Znudzony zrobi jak uwaza, ja sie dostosuje. Szam, w Budapeszcie nie bylam, moze kiedys sie uda :), a Praga bez watpienia warta zobaczenia, piekne miasto. Znikam znowu, Aniol sam w pokoju, a ja internetuje :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..>>...wzielam tez pod uwage fakt o ktorym wczesniej mowilam ..ze dla danego tematu przewidziano ok.342 stron ..wiec i tak zblizamy sie do konca ..potem pojawia sie podobne problemy z otwieraniem stron jak w czesci pierwszej ..! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, problemy ze swiatlem sa juz od dawna. Ja bym jednak wolala zostac tu, gdzie Ona sie pare razy wypowiadala. Tak po prostu. Ale jak mowie, dostosuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zgadzam sie z Akarką. Nie ma jeszcze wystarczajacej liczby postów by zakładać nowe diabły.... A do tych i tak ktoś wróci aby poczytac. Więc, co tu ukrywać i od czego uciekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez jestem za tym, aby jeszcze przez jakis czas kontynuowac czesc druga naszego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też bym chciała jeszcze trochę tu zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam sobie na pizze w portierni, pol dnia lazilismy, wiec wieczorem juz nam sie wychodzic nie chcialo, tym bardziej, ze chlodnawo, no i postanowilismy sie pizza zapchac o tej nieprzyzwoitej godzinie. Jutro ostatni dzien w Pradze, w pt rano wypad :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze jestem za tym, zeby zostac jeszcze pod tym lozkiem. Akara, tak to prawda, Praga jest piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkElf
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ladnie to napisalas, ja widocznie jestem do tylu i nie wiedzialem o kundelkowej woli. Jednak ona byla/jest jednym z nas i zal po jej odejsciu pozostal i trudno to dusic w sobie i trudno nie zapalic swieczki. Jest to taka chwila ktora laczy dwie strony swiata.... manna gdybym mial taka grupe krwi i mozliwosc jej oddania zrobil bym to .... Hejka amok 🖐️ akarka jak fajnie ze stukasz do nas z Pragi, pewnie z jakiesj knajpki, ja tez bylem w Pradze tego roku przed przyjazcem do Polski i szczerze, bardzo mi sie podobala, na rowni z Wroclawiem. Wybierz sie do muzeum seksu, tylko 250 koron, jest to dosc zabawne muzeum, niedaleko rynku. :D Tygrysek ciesze sie ze wakacje ci sie udaly, :) wreszcie sobie poplywalas do woli. :) daimon siemanka 🖐️ :) Gio fajnie cie znowu czytac :) ja ostatnio nie mialem czasu tu czesciej zagladac. Dzień Dobry :D powoli lapiemy grunt pod nogami, ja sie z wami zgadzam. Margot :) fajnie was znowu czytac. Co u ciebie ostatnio sie wydazylo? zakotwiczyliscie gdzies szczesliwie? AIR ja tez :) ja tez :) DaRk Elf hejka 🖐️ :) mam małe pytanko ----------jest to topik o zyciu i nie tylko..... mozesz tu spotakc przyjaciela i wroga....ale to zalezy glownie od ciebie. Tutaj sa tylko moi przyjaciele. A teraz odnosnie czesci trzeciej. Zgadzem sie ze jeszcze na nia za wczesnie. Za swieze sa jeszcze wspomnienia o tym co tutaj zaszlo. Chcialbym jeszcze troche przeczekac i moze sie uda, aby wrocila Zdiablona i inni ktorzy odeszli. Czas goi rany, a moze jestem niepoprawnym optymista? Jesli jednak zadecydujecie o tym aby to nastapilo przed jesienia, ja sie dostosuje. Moze jednak czesc trzecia bedzie czescia pojednania? Pozdrawiam wszystkich a szczegolnie pominietych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gdy nie zostanie po mnie nic oprócz pożółkłych fotografii. Błękitny mnie przywita świt w miejscu, co nie ma go na mapie. (...) Trochę mi tylko będzie żal, że trawa u Was tak zielona\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na połoniny na niebieskie....\" Witam wszytskich! Tygrys - widze, ze dobrze sie bawilas. Ja uwielbiam robic pionierke, ale takiej bez gwozdzia to nigdy nie zrobilam! Ale nie powiem udawalo nam sie zrobic super rzeczy, lacznie z szafa na zawiasach ! Akara - Praga jest piekna, bylam tylko raz na 4 dni i od tego czasu chce sie wybrac znowu, tylko jakos nie wychodzi... Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwiezie mnie blekitny woz ciagniety przez blekitne konie przez swiat blekitny bedzie wiozl az zaniebieszczy w dali Blonie od zmartwien wolny i od trosk pojde wygrzewac sie na trawie a czasem gdy mi przyjdzie chec z gory na ziemie sie pogapie popatrze jak wsrod smuklych malw wiatr w przedwiosennej ciszy kona troche mi tylko bedzie zal ze trawa u was tak zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manna, nie pisałam nie dlatego, że nie pomogłabym, ale przede wszystkim mieszkam w Wawie, bo jak sądze,mimo iż mam grupe krwi 0 RH-, która by sie nadała, to brak szans na jej oddanie Szafirkowi. Wierzę w ludzi i mam nadzieję, że ktoś się jednak znajdzie:-) Tygruniu, cieszę sie bardzo, że po cięzkim roku pracy i nauki, udało się Tobie złapać wytchnienie. Coś mi się zdaje, że trzeba się bedzie jakoś umówić po wakacjach, może nauczyłabys Zuzię pływać. czy raczej douczyła, bo ona jest święcie przekonana, że już umie;-) A co do pionierki, to ja już bym się, qrcze, na nią nie pisała:-) Gio, nie zmieniajmy jeszcze łózka, bo nie sądzę by taka zmiana coś by dała, by załagodziła uczucia... Akara, szkoda, że nie miałyśmy okazji się poznać osobiście. Po tylu zachwytach nad Twoją osóbką, chętnie bym się z Tobą na piwko wybrała;-) a Budapeszt warto zobaczyć... linking, co u Ciebie, niecnoto? :-P Miłego dzionka dla Was, czas do pracy, ale i tak pewnie tu jeszcze zajrzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka siedze sobie w domku wlasnie nie wypalily moje plany wakacyjne, ktore sama podjelam ale za to sa inne - i to z moim Aniolem :D na razie niewiele mi sie chce robic :P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie sie wysypiac ;) Ghana -> 🖐️ :) Tez umiem takie rzeczy wyczarowac, jak sa w uzyciu gwozdzie :P Ale bujana prycz - mowie Ci to jest cos!!! Bede miec fotki to Ci pokaze jesli zechcesz :) Link -> 🖐️ witaj, jak sie udaly wakacje?? Znudzony -> dobrze mowisz, ja tez jestem optymistka i wierze, ze nie czas jeszcze na nowe lozko :) Poplywalam to fakt ale jeszcze mi malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×